Xartan

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...Lozap, Losacor, Losartic, Xartan ) i irbesartan ( Aprovel ). Antagonisty kanałów wapniowych dzielimy na dwie podgrupy: leki, które wpływają zarówno na mięśniówkę naczyń jak i mięsień sercowy np. werapamil ( Isoptin, Lekoptin, Staveran, Vera - tens ) i diltiazem ( Oxycardil ) oraz leki..

Lek Dilzem

.. ...go biorę od pół roku... mimo wszysto czasami czuje ze serce bije szybko i mam wrażenie że zaraz zemdleje. Biorę dilzem od ok. 8 lat jako lek obniżający ciśnienie. Do tego Xartan. Efekty są zadowalające...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 5

.. ...kogoś interesuje ; ) xartan 2x25mg, dilatrend 2x25mg, spironol 1x50mg, bemecor 1, furosemid 4x40mg, kalipoz 2x2. Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim : ) wiesz jak bym czuła sie już bardzo żle to napewno bym to przemyślał nikt nie da pewności że się przeszczep przeżyje chociaż po to..

Betablokery a większa smiertelność

.. ...spokojnie odstawić betabloker i żyć dalej. Ja przez 4 lata brałam betabloker, pod koniec tego okresu 7,5 mg concoru dziennie. Teraz jestem po ablacji i od 4 mies. nic nie biorę. I normalnie żyję i czuję się...

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...Rytmonorm 300x150x300 i Xartan 50 mg 1 dziennie ( to z powodu nadciśnienia ). I dzisiaj chyba wzięłam rano lekarstwa 2 razy. Kręci mi się w głowie, nie mogę wstać - nogi jak z waty. Co mogę zrobić Pomóżcie * illusioned angel jeśli źle czujesz sie na tych lekach antyarytmicznych to możesz..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...do lekarza. Dostałem Xartan - miałem brać 1/2 tabletki przed południem. Niewiele to pomagało, bo w dzień cisnienie było trochę za niskie aby na wieczór znowu wzrosnąć. Poszedłem do kardiologa który kazał mi brać Xartan - 1 tabletkę przed południem a na wieczór Oxycardil 120. Przez kilka..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 28

.. ...gardle. Przeszedłem na xartan, ale działa na mnie słabiej i musiałem dołożyć amlozek. Ta kombinacja powiększyła mi niestety ilość skurczów dodatkowych. Przy enarenalu serce było spokojniejsze. Migotanie zaliczyłem w październiku * tylko * jedno ale ciągle balansuję na granicy. Pozdrawiam..

Odstawienie leków na nadciśnienie

.. ...każdego ranka ) oraz Xartan( 25mg każdego ranka ) tzn po pół z każdej tabletki Chodz biore te tabletki cisnienie i tak jest okolo 145 - 70. Jakiś rok temu obudziłem sie rano z dziwnym obrzękiem oczu tj.oczy były bardzo przekrwione, podpuchnięte a w skroniach miałem ostry ból jakby..

Nadciśnienie nocne

.. ...sotaHexal - 3Xpół tabletki, xartan - 1 tabletka wieczorem. * diuresin - 1 tabletka rano, spironol - pół tabletki rano, sotahexal - 3xpół tabletki, xartan - 1 tabletka wieczorem. * czyżby reklama twoich trucizn?a pisałem już że polecam związki potasu.jeżeli nie pomogą to tylko wtedy coś..

Cześć,jak nauczyć się z tym żyć?

.. ...poł.,wiecz.do tego biorę xartan rano w południe połówkę bisokardu i wieczorem poł.tritaced.Dodam że nerki mam ok tarczycę tez a dalej boję sie że coś mi jest bo słabo jest mi cały czas boję się wychodzić z domu itd.dziś idę do innego neurologa bo nikt mi nie może doradzić co robić..