Za duże serce

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...energetyczne jest za duże w stosunku do możliwości ich pokrycia. Najczęstszą przyczyną tej choroby jest miażdżyca naczyń wieńcowych. Stąd inna nazwa ChNS - choroba wieńcowa. Zmienione naczynia w sposób niewystarczający odżywiają serce. Najczęstszym objawem choroby niedokrwiennej serca..

Ketoza

.. ...jednocześnie oddaje bardzo duże ilości moczu. Typowe jest uczucie zmęczenia, senności, zaburzenia świadomości aż do wystąpienia śpiączki. Często pojawiają się bóle w klatce piersiowej i ostre bóle brzucha. Serce chorego bije szybko ( tachykardia ), chory jest odwodniony, z ust wydobywa..

Pierwsza udana transplantacja serca w Polsce przeprowadzona była 20 lat temu

.. ...jeszcze serce, wbrew dużemu oporowi ze strony środowiska lekarskiego. Wcześniej przeprowadzano wprawdzie w Polsce przeszczepy nerek, ale organy te pobierano wyłącznie od osób, których serce przestało już pracować. Uważano bowiem, że człowiek, którego serce bije, jest wciąż żywy -..

Przeszczepiono serce 9-miesięcznej dziewczynce

.. ...jednak serce było zbyt duże, lekarz miałby techniczny problem z umieszczeniem go w klatce piersiowej pacjenta. Dziewczynka, której przeszczepiono serce, cierpiała na wrodzoną kardiomiopatię gąbczastą. Kardiomiopatie to grupa chorób mięśnia sercowego, prowadzących do dysfunkcji serca i..

Operacja zastawki aorty - Str. 2

.. ...mam takie pytanie: Jak duże ciężary mogę nosić? ( miałem rozcinaną klatkę piersiową ) i jak duży wysiłek mogę wykonywać. Przed operacją potrafiłem na pływalni przepłynąć 2km. Dużo jeździłem na rowerze ( zdarzały się nawet trasy 50 - cio kilometrowe ). Wiem, że teraz muszę oszczędzać..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 22

.. ...to jestem zdolny do dużego wysiłku na boisku. Byłem na Echo serca, lekarz stwierdził, że mam duże serce ( możliwy wynik treningu ) i nieznaczna niedomykalność zastawek. Co z tym robić?! Czy mogę te ataki wyeliminować jakimiś bezpiecznymi lekami?! Proszę o wasze opinie! dodam jeszcze, że..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 53

.. ...Praca wymagała ode mnie dużej aktywności i dyspozyjności i jest lekko stresująca, było to nie do wytrzymania, może masz silniejsze nerwy niż ja. Dodatkowych skurczy miałam około 12 000, sam fakt,że serce bije jak chce, psychicznie mnie wykańczał, nie mogłam normalnie żyć,szybko się..

Echo serca - Str. 6

.. ...powiedziala serce za duże do kardiologa. a na opisie pisze dokładnie tak * serce o powiekszonym prawym przedsionku i prawej komorze. cień aorty słabo widoczny * powiedzcie co to oznacza!!!!!!!!! Naprawdę trudno coś kolwiek powiedzieć , nie widząc zdjecia, nie badajac dziecka. Byc moze to..

Echo serca - Str. 16

.. ...cm waga 57 kg )to mam duże serce i zażartował * że na uprawianie sportu to już raczej za późno.Dolegliwości ze strony serca odczuwam od kilku m - cy.Ponoć to na tle nerwowym.Dziękuję. Pozdrawiam. LV 46/33mm PW 8/12mm LA 32mm RV 17 mm IVS 8,5/11 mm Ao 28 mm zastawka mitralna V max 0,7 m/s..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...i jeszcze hormony to duże obciążenie dl;a organizmu.b - 45 a jak z Twoim sercem czy masz napady takiego szybkiego bicia ?Czytałam kiedyś Twój post odnośnie echa cos tam miałaś .jak Ci lekarz to wyjaśnił .Ja jestem na etapie czekania na wytnik holtera.Nie wiem co będzie Ale już na wstępie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 198

.. ...spadki elektrolitów w dużej mierze powodowane są tymi atakami lęku... Witam wszystkich w nowym roku. Jamcion to jest typowa reakcja, przynajmniej ja też tak mam. Małe strachy niepokój brałam persen aż kiedyś serce mi tak wariowało,że wylądowałam na pogotowiu i od tego się zaczęło!..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 204

.. ...Czasem tylko jak idę so dużego sklepu to possię validol, ale jakoś daję radę bez reszty. No oprócz leków na nadciśnienie i raz musiałam wziąć isoptin, bo serce chciało mi wyskoczyć głową: ). Ale jakos leci. Coraz ciężej mi chodzić i cokolwiek robić, ale muszę wytrzymać jeszcze dwa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 826

.. ...zlekarzem a może za duże masz wymagania i za bardzo się przemęczasz wiadomo że po wysiłku serce nam przyśpiesza ale jest pewna granica Do emanuel wiesz co ja uważam że naprawdę wyciągnałeś wnioski ze swojego życia i sam przyznajesz się do błędów jakie popełniłeś w swoim życiu a niewielu..

Trójglicerydy i lipemia

.. ...czy spożywanie dosyć dużej ilości miodu wpływa na zwiększenie poziomu trójglicerydów i złego cholesterolu? Czytam to co państwo napisaliście i zastanawiam się dlaczego lekarze nic nie mówią o diecie, o tym że jest ona podstawą funkcjonowania organizmu, a jeśli chodzi o serce i układ..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 3

.. ...działają, mimo że biorę duże dawki. Woda gromadzi mi się w brzuchu, a to przeszakadza w chodzeniu, oddychaniu itp. Z moich informacji na temat kardiomiopatii wiem tyle, że z tego się wyleczyc nie można. Ale jeżeli będzie się uważało i dbało o serce, to wystarczy na bardzo długo. To wiem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...rodzaju takiej właśnie dużej rodziny. Nie zrozumie nas ktoś, kto nie przeżywa tego co my. A dla osób, które myślą, że to jednak problemy zdrowotne np. serce powiem tak. Ja borykam się z tym problemem od 4 lat. Mam za sobą wiele badań tak jak i wy, wiele razy powtarzanych, które..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...drogi..Nerwicy.. Myślę, że masz duże szasne aby szybko się jej pozbyć. Nie warto traćić na nią czasu. Ja już za dużo straciłam. Każdy dziwne uczucie w moim organiźnie to wg mnie zalążek jakiejś poważnej choroby. Ja osobiście ćwiczę metodę * OLEWANIA * . Gdy coś zapobli, gdy serce zawali,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 196

.. ...ciśnienie - także, uczucie dużego osłabienia również. Uderzenia gorąca - masz je prawdopodobnie dlatego, że za mocno i za intensywnie myślisz o objawach, gdy one już się pojawiają, czy nie jest tak, że gdy serce szybciej Ci bije, zaczynasz o tym myśleć, przychodzi duszność, nakręcasz się..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 6

.. ...miesiac temu, wcinam duże ilości witamin i magnezu i nic. Jak trzyma tak trzyma. Oczywiście strach, że coś z sercem, strach przed zawałem. Ale to chyba nie to więc co? witam: ) moja historia z nerwica i depresją zaczeła sie po przeprowadzce do Polski, zaczełam miec dziwne stany..

9 dni po wymianie zastawki aortalnej

.. ...mam takie pytanie: Jak duże ciężary mogę nosić? ( miałem rozcinaną klatkę piersiową ) i jak duży wysiłek mogę wykonywać. Przed operacją potrafiłem na pływalni przepłynąć 2km. Dużo jeździłem na rowerze ( zdarzały się nawet trasy 50 - cio kilometrowe ). Wiem, że teraz muszę oszczędzać..

Niedomykalność zastawki aortalnej III stopnia - Str. 2

.. ...Październik 2007, 23:3 Olu duże dzięki. Andrzeju, nie ma za co. Gdyby nie inne osoby, nie forum Serce Dziecka, Conka, do wielu informacji nie dotarłabym nigdy. Zuzia wymieniona w artykule trafiła do Poznania własnie dlatego, że te informacje zamieszczono na forum Serce dziecka, a..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...metę?? Czy spożywanie dużej ilości tłuszczu przy jednoczesnej niewielkiej podaży węglowodanów, oprócz tego, że może doprowadzić do zakwaszania organizmu, może także przyczyniać się do powstawania miażdżycy, skoro na ketozie można zbić cholesterol?? Czy miażdżyca powstaje tylko przy..

Dodatkowe skurcze - Str. 8

.. ...lekarz ( a mam do niego duże zaufanie ), inteligentny środek, który nie otępia, tylko normalizuje nastrój, przez to uspokaja. Ja po rudotelu byłam senna, nie mogłam na co dzień normalnie funkcjonować. Ja też wybieram się poza dom na weekend majowy, chcę się poruszać, bo lepiej się wtedy..

Dodatkowe skurcze - Str. 15

.. ...sie różnie ! biorę też duże dawki magnezinu i multisal - dodatkowo mam jeszcze concor cor Jak nie dają mi * żyć * dodatkowe to rano biorę concor cor zamiast metohexalu . Ciśnienie mi wtedy bardzo spada i chodzę jak * śnięta * ryba przez cały dzień - ale skurczy jakby mniej albo ich nie..

Dodatkowe skurcze - Str. 142

.. ...Twoich objawów nie jest duże. wiatjcie : ) pozdrawiam i tule : ) gabi - koniecznie zrób pzreciwciała sercowe, zobacz reumatologicznie - problemy reumatologiczne niszczą serce - mój kardiolog wmawiał mi goraczkę reumatyczną przy podobnych wynikach ale jej nie miałam : ). teraz mi wmaowiją..

Dodatkowe skurcze - Str. 170

.. ...owszem. Nic, że masz dość duże serce : ) i że w takim razie trzeba tej tachykardii pilnować. byleby się kiedys nie zrobiło za duże:/ Ty naprawdę widzisz wszystko w najczarniejszych barwach, a póki co nie ma powodu. Pozdrawiam no w końcu jestem brunetką; ) czyli co... za wysokie tetno..

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...( migotanie było tak duże, że serce przestało wykonywać skurcze ). Zabieg nieduży na sercu miał mieć za dwa lata. Teraz jest na * ojomie * . Mamy jeszcze nadzieję, że modlitwy pomogą i zregeneruje się i obudzi. Witam wszystkich serdecznie. Mam 15 lat. Wykryto u mnie zespół WPW jakies dwa..

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią - Str. 2

.. ...ma między nami zbyt dużej róznicy tylko rok i to na moją korzyść. Pozdrowienia jestem z 79 a masz rodzeństwo? no to rzeczywiście na Twoją korzyść. Mam brata 5 lat starszego. To smutne, że tak młoda kobieta ma problemy z sercem. Choć zdarza się to i dużo młodszym. A ja mam siostre starsza..

Szybkie tetno II - Str. 5

.. ...Wszystko do czasu tego dużego ataku. Dowiedziałam sie, że kolejnego mogę nie przeżyć. Każdy atak ( tak silny ) osłabia przecież serce ! Przyznam szczerze, że przeraziła mnie Twoja wypowiedź ! Są różne metody leczenia i lekarz daje Ci wybór leki czy zabieg, sugerując co dla Ciebie lepsze...

Ludzie z sercem po prawej stronie

.. ...położenie serca. Serce i duże naczynia położone po prawej stronie najczęsciej stanowią tzw. lustrzane odbicie prawidłowego obrazu serca. Niekiedy serce jest tylko przesunięte do prawej połowy klatki piersiowej. Samo położenie serca po prawej stronie nie powoduje żadnych zaburzeń. Wiadomo..

Serce z prawej strony

.. ...położenie serca. Serce i duże naczynia położone po prawej stronie najczęsciej stanowią tzw. lustrzane odbicie prawidłowego obrazu serca. Niekiedy serce jest tylko przesunięte do prawej połowy klatki piersiowej. Samo położenie serca po prawej stronie nie powoduje żadnych zaburzeń. Wiadomo..

Za duże stężenie trójglicerydów

.. czy może ktoś odpowiedzieć mi na pytanie, czym spowodowane jest znaczne stężenie trójglicerydów i do jakich następstw może to prowadzić. osłabiaja serce i wkonsekwencji do choroby wieńcowej i zawału..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...jak dla mnie w zbyt dużej dawce. Jedyny plus jest taki, że w końcu się wysypiam, ale rano i do południa chodzę jak naćpany. Spróbowałem bez Doksepiny i jest lepiej - zasypiam równie szybko, nie budzę się w nocy a rano jestem w stanie normalnie funkcjonować. Niestety dzisiaj znowu objawy..

Skolioza a problemy z sercem?

.. ...ryzyko zabiegu jest za duże. Chodzę na rehabilitację,ktora poprawia także moją wydolnośc oddechową. Pozdrawiam: - ) ja mam normalnie identyczne objawy i równiez bede miała operacje skoliozy .Z tym biciem serca byłam u lekarza i stwierdził ze mam nerwice ,strasznie sie stresuje i..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 4

.. ...przed operacją ( przy dużej niedomykalności wymienia się zastawki ) ceanikowanie serca. Wszysteki osoby z wadami serca zapraszam na strone Fundacji Serce Dziecka, gdzie są także dorośl: www.sercedziecka.org.pl Można się wymienić doświadczeniami, polecić ośrodki, lekarzy, a przede..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 50

.. ...klatce piersiowej.Czuje duże zalegania na oskrzelach i nawet mam czasami trudności w przełykaniu i to nawet płynów. Czy ktoś z was ma podobne objawy do mnie ? Aktualnie biorę wapno w kapsułkach i antybiotyk Fromilid. Co wam pomaga przy dusznosciach - napiszcie prosze ? Ostatnio budzę się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 64

.. ...reakcja organizmu na zbyt duże napięcia nerwowe jakie w nas siedzą. Jakoś one powstały mogły się odkładać latami i wyszło po czasie. Bo chyba nie jest to normalne, że jak zdwoni telefon to mnie serce dusi. Do WOJTKA Bardzo ci dziekuję tez miałam taka nadzieje ze to normalne, bo przeciez..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...szczególnie w rozwidleniu dużej tętnicy szyjnej, można spowodować zaburzenia pracy serca – do dodatkowych skurczów włącznie. Przy objawach dusznicy bolesnej należy ustalić, czy źródłem jest serce, czy kręgosłup. mam pytanie czy wogole ktos slyszal lub z wlasnego doswiadczenia..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...sensacji,czuję w sobie duże napięcie.Czyżby nadchodził kolejny atak.Jeśli nie ustąpi wezmę hydroxizinę. Pozdrawiam wszystkich.Z pisaniem dziś nietęgo,bo domownicy patrzą przez ramię. mnie w nocy pieklo w klacie..sama nie wiem jak to sie dzieje ale pomaga mi ostatnio mysl ze to tylko..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 7

.. ...ostatnio ( nagle ) dostała dużej nadczynności tarczycy co spowodowało migotanie przedsionków i strasznie się przez to męczy. Wiosną 2007 r. wszczepiony miała rozrusznik. Czy taki stan zdrowia nie jest zbyt poważny, aby poddać ją tak poważnej operacji? Czy serce wytrzyma i wznowi pracę po..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 19

.. ...),ale ryzyko jest za duże, zas póki co czuję się w miare dobrze jak na swój stan. Podczas ostaniej operacji wszczepili mi homograft, czyli ludzką tętnicę płucną z zastawką( moja własna była zarośnięta ). wszystkich dorosłych z wadami serca zapraszam na forum Fundacji Serce Dziecka im...

co robić po zapaleniu osierdzia sercowego? dziwne objawy - sport

.. ...dochodząc do granicy dość dużego zmeczenia, zaczynam sie dziwnie czuc, mam wrazenie duzego oslabienia, czasem polaczonego z dreszczami, uczucie niepokoju, i takie jakby przycisnięcie, przyduszenie w klatce piersiowej, mam wrażenie jakby * napęczniało * mi serce, lewa strona klatki..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...nich zapomniałem a były duże bo zawsze kiedy kładłem się spać serducho zaczynało stukać jak szalone i nie wiedziałem czy się rano obudzę. Moja recepta była prosta: rzuciłem palenie rok temu, zmieniłem dietę - jem głównie warzywa, a nie mięcho jak wcześniej, nie piję kawy i wyeliminowałem..

Postępowanie przy niedomykalności zastawki trójdzielnej

.. ...tak długo,nastapiło duże pogorszenie twojego stanu zdrowia,ale to nie koniec świata.Dziwi mnie tylko postawa twojego lekarza sportowego..Przede wszystkim,4 stopień wady to już nie żarty,od jak dawna masz zaburzenia rytmu serca?Jak jest twoja waga,no i opisz swoje serce,jakiej wielkości..

Dziwne problemy z sercem, przeskakiwanie, szczybkie tętno a raz wolne

.. ...bardzo poważne przy tym duże ciśnienie i bezdech w nocy ! Lekarze nie mieli pojęcia co mu jest ! Jeden stwierdził ze to choroba wieńcowa ale do końca nie był przekonany ! Zdarzały mu się omdlenia i straszne kołatania serca a pigułki za bardzo nie pomagały ! Ktoś mi polecił sok TATHIANA..

Bardzo wysoki puls chwilowy do 245

.. ...często po zwolnieniu z dużego wysiłu na pulsometrze zatrważająco podnosiły sięcyferki nawet do 245. Ale jużpowyżej 200 czułem jak serce o mało nie chciało mi wyskoczyć. Musiałem poprostu stanąć i uspokoić sięco trwało od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund. Wg mnie nie jest to normalne..

Kołatanie serca i problemy ze wzrokiem

.. ...podczas wysiłku lub dużego stresu, jesli serce mocniej wali wtedy mocniej pulsuje mi obraz. Bardzo mi to przeszkadza,, to tak jakbym widział swoje tętno. Przy sztucznym świetle raczej tego nie zauważam, tylko przy dziennym. Dodam ze z racji kierunku studiów 2 - 5 godz dziennie spedzam..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 4

.. ...pomaga bo nie mam tak dużej arytmi ale tylko troche Tak sobie czytam te posty i to chyba mnie też dotyczy...od około roku mam takie same objawy, serce potrafi mi kilka dni walić mocno, po czym wszystko wraca do normy a potem znów...i tak w kółko...mam już chyba obsesję na punkcie badania..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 2

.. ...te kłócie? Czy jest duże prawdopodobieństwo że to nie serce tylko coś innego mało poważnego? i czy mogę spokojnie dalej biegać, ćwiczyć itp. moj chlopak ma podobne bole jak Pan Panie Dariuszu.. lekarz podejrzewa przetoke wieńcowa,wystepuje ona u mlodych lub bylych sporowcow, moga tez to..

Echo serca i powiększona tętnica płucna

.. ...wysokiego ciśnienia lub dużego przepływu. Może dlatego rozpatrywano pod kątem PDA. Pozdrawiam i zyczę synkowi dobrych diagnoz. Nie wiem kto Was prowadzi, ale może warto skosultować się w dobrym ośrodku. Aby byc pewnym. Madzia podała dobre namiary. Na stronie w dziale wady serce..

Po zapaleniu mięsnia sercowego

.. ...stan podgorączkowy, duże osłabienie. Za każdym razem słyszałam że to tylko zapalenie gardła... Po 3 miesiącach zmieniłam lekarza który bez wątpliwości wystawił skierowanie do kardiologa. Termin miałam 5 miesięcy później !!! Po kilku tygodniach poszłam znów do tego lekarza bo znów miałam..

Potknięcia serca to migotanie przedsionków?

.. ...także.. często w wyniku dużego stresu... jeśli się mylę to proszę kogoś o skorygowanie: ) przy pojedunczych skurczach nic Tobie nie grozi zażywaj magnefar b6 ,powinny troche się uspokoić dziękuję za odpowiedź : ) witam, mam podobny problem,otoz wczesniej nie mailem problemow z sercem,..

Czarne plamy pod językiem, coś z sercem?

.. ...się u niej czarne ( duże ) plamy ( lub jedna wielka ). Jedna ze znajomych stwierdziła, iż może być to spowodowane chorobą serca. Czy to prawda ? Czy może ktoś odpowiedzieć na moje pytanie ? To dla mnie bardzo ważne. ... a zielona to choroba ucha ... nie wierz w takie bzdury - niech idzie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 801

.. ...jak patrzę na moje już duże dzieci : ) ) Maleńka współczuję Ci, mi też zawsze serce się kroiło jak musiałam zostawiać chore dzieci same w domu, ale możesz się z nimi co trochę kontaktować telefonicznie, żeby sie uspokoić, ze wszystko w porzadku. A musi być w porządku i już ! Nie martw..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1127

.. ...babci, więc było też duże prawdopodobieństwo że stanie się to w domu, a teściowa poza nerwicą ma chore serce i niue wiem jak by się to skończyło dla niej. Iwonko ja biorę teraz tylko 100 mg tramalu, niestety po ketonalu wymiotuję. A nimesil brałam - działał dopiero po kilku dobrych..

Problem z sercem

.. ...czynnos nie wymagająca dużej siły, to biore coraz mniejsze oddechy, az przez chcwile wstrzymuje powietrze( wszystko samoczynnie ).. czesto bez wysilku serce mi zaczyna mocno bic, kłuje mnie czasami, lub raz na jakis czas mam tak jakby mi ktos wcisnął klatke piersiow, czuje po prostu taki..

Problemy z sercem

.. ...nadciśnienie - nie za duże ( bo max.140/85 ), zażywam betaloc zok 50( raz dziennie - rano ), bo dodatkowo mam stwierdzone wypadanie płatka zastawki mitralnej z nieistotną hemodynamicznie niedomykalnością. prawdopodobnie też zespól nerwicowy, który jakby z pół roku temu praktycznie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...). Porównał mnie do dużego fiata, który miałby silnik od malucha. Stwierdził, że moje ciało szybko rośnie a serce jeszcze sobie z tym nie radzi. Powiedział ze z a kilka lat problem sam zniknie… Faktycznie znikł, ale od kilku miesięcy powrócił. Na początku tak spokojnie po..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...musiałąm regularnie brać duże ilości magnezu ( w tym dwukrotny wlew dożylny, po którym nie było poprawy z sercem ). Miałam badanie Holtera: śr. wartość tętna wyniosła 100 ( min. 68, max 158 ) Ektopia komorowa: razem 13105 20% wczesne/późne 0/13101 pary: 2 razem sekwencji: 0 pobudzeń w..

Nerwica w ciąży - Str. 29

.. ...byłe chore na serce,lub duże nadciśnienie to wtedy mogłoby to grozić udarem lub zawałem.Powiem wam,że podobne rzeczy przerabiałam i właśnie tak nabawiłam się nerwicy,miałam obsesje,jeśli chodzi o serce,ciągle słuchałam jakim rytmem bije i wogóle biegałam po lekarzach bo wmawiałam sobie..

Nerwica w ciąży - Str. 55

.. ...i zaparcia były tak duże, że powiedział że to gorsze niż ta anemia. Nigdy wcześniej nie miałam anemi. W pierwszej ciąży wszystko było przyzwoicie. Jak znajde wyniki z ciąży to napiszę. Buziaczki: ) i bez nerwów: ) wiola79 ja mam to samo.zawsze sie nakrecam.cos nie idzie po mojej mysli i..

Lewogram patologiczny

.. ...codziennie mnie kluje serce, czasem nawet dość mocno. Może to być jakoś powiązane? Poza tym na ekg chyba było wszystko w porządku więc nie wiem czy zwrócić się z tym do lekarza? Czy poczekać aż minie?..

Nagłe zatrzymanie akcji serca po zawale i bypassach

.. ...operacji i było to zbyt duże obciążenie dla serca. Może tu przyczyna była zupełnie inna, że serce stanęło, to stwierdzą lekarze po przeprowadzonych badaniach. Napisz czy twój ojciec odzyskał przytomność. Pozdrawiam Witaj Hela! Ojciec odzyskał przytomność. W szpitalu wykonano badania w..

Ciężki oddech, 18 latek

.. ...oddech i nie mogę złapać dużego wdechu,również coś na dosłownie 2 sekundy jakby zatyka mi oddech w płucach i puszcza i znowu następnie serce zaczyna tak szybko bić że boję sie ze zaraz nie wytrzyma i coś pęknie...Jak kolega wyżej wspominał jak zjem sobie ciężki oddech odczuwam bardziej..

Obniżona kurczliwość serca i pogrubiały płatek mitralny

.. ...jest trochę jakby za duże, dodam jeszcze ze w rodzinie meża mężcczyźni umierają w młodym wieku na serce ( jego wujek, jego ojciec ), mąż jest dopiero po 20, wierzę ze gdy bedzie o siebie dbał to wszystko bedzie dobrze.. co do kurczliwości sie nie wypowiem. Wypadający płatek mitralny..

Powiększone serce i łagodna niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...jest trochę jakby za duże, dodam jeszcze ze w rodzinie meża mężcczyźni umierają w młodym wieku na serce ( jego wujek, jego ojciec ), mąż jest dopiero po 20, wierzę ze gdy bedzie o siebie dbał to wszystko bedzie dobrze.. Lekarz pytał o kariomiopatie w rodzinie .. ojciec meza miał tę..

Przeskakiwanie serca

.. ...piersiowej jakby serce na dużej się zatrzymało. Czasem podczas głębszego wdechu serce się tak nienaturalnie potknie jest to okropne uczucie. Miałem robone różne badania echo, ekg, próbe wysiłkową, holter i nic. Według lekarzy wszystko ok, nieliczne zaburzenia komorowe i nadkomorowe...

Kołatanie serca, serce po prostu wariuje

.. ...odpowiedzi : ) Zasięgnijcie porady u DOBREGO kardiologa - z okolic Gdańska polecam Dr. Mierzejewskiego mi też bardzo pomógł. A tarczyca ma też duże znaczenie więc na pewno warto zrobić dodatkowe badania...

Czuję serce odkąd zdiagnozowano wypadanie płatka

.. ...bicia. Nerwy odgrywają tu duże znaczenie z tego względu, że ta przypadłość negatywnie wpływa na układ nerwowy. o widze ze nie jestem sam : ) wsumie to sie z ta przypadloscia pogodzilem powoli sie przyzwyczailem ale do ciaglego slyszenia bicia NIGDY. chyba tylko po kapieli i porzadnym..

Od roku ból w sercu

.. ...nieprawidłowym odżywianiu, zbyt dużej ilości toksyn w organiźmie, braku podstawowych składników odżywczych. Serce boli, bo potrzebuje energii, a skąd ją weźmie, jeśli jedzenie jest marnej jakości? Okazuje się, że przy odrobinie rozsądku i chęci możemy sobie pomóc sami. Przy oczyszczaniu..

Amfetamina w dużej ilości i proboblemy z sercem

.. ...spróbowałem amfetaminy w dużej ilości dla mojego organizmu i teraz wiem że jej nigdy w życiu nie wezmę A więc mój problem polega na tym że po wzięciu jej na drugi dzień miałem strasznie powiększone ciśnienie + wysoki puls wszystko się unormowało po śnie ale dalej od czuwam skutek zażycia..

Niski poziom magnezu a arytmia

.. ...tłumaczył ,że ciąża to duże obciążenie dla serca i po prostu się męczy i szarpie. Dużo zostalo Ci do końca ciąży? no i ile miałś tych skurczów dodatkowych na tych holterach? Mnie juz niedługo - dwa tygodnie, ale starsznie się już mećzę z tym sercem, tez mam te szarpnięcia od 6 miesiaca...

Chore serce a stopien niepelnosprawnosci

.. ...starać, bo dla młodych są duże możliwości pomocy i uzyskania dotacji. Proponuje wejście na stronę: * niepełnosprawni * tam uzyskacie dużo cennych informacji. Pozdrawiam witam, serdecznie dziekuje ze wszystkie odpowiedzi. jakos nei chcialo mi sie w to wierzyc poniewaz tesc ma problemy z..

Zapaść po marihuanie - Str. 2

.. ...fakt że było bardzo duże świadczy że gdy popatrzyłem w lustro to tętnica szyjna chciała sobie wyjść na zewnątrz : ) cały drżałem, serce pracowało nierytmicznie i strasznie szybko myślałem że zaraz pęknie a na dodatek zaczęło drętwieć mi lewe ramie i ręka. I tak leżałem modląc się i..

Nerwica serca

.. ...bocznych widać u mnie duże zrosty na osierdziu, które ograniczaja pracę serca, zwłaszcza rozkurczanie. Moje serce jest uwięzione w wapiennej skorupie, którą można usunąć tylko operacyjnie. Operacja trudna i ryzykowna. Mam także arytmię serca, którą stwierdzono po założeniu holtera ( ekg..

Kłucie w okolicy serca a odstawienie betablokera

.. ...EKG i stwierdził * za duże odejście od punktu J * ( ponoć serce za wolno mi biło ) i kazał odstawić betabloker. Po 2 dniach jak odstawiłem to ciśnienie i puls gwałtownie skacze i czasami mam przeszywający ból w sercu. Próbowałem ograniczać Bisocard ale to na nic. Cała tableta to za duzo,..

USG serca płodu i brak dostrzeżenia przegrody serca

.. ...trzeba miec aparat o dużej rozdzielczości,precyzji,któryby to uchwycił.W łodzi jest w CZD pani Doktor Liberska Rozpondek,która specjalizuje sie w USG serca płodu.w 20 - 22 tygodniu.Wtedy najlepiej mozna uwidocznić serce.Czytałam o niej artykuł w ,,Wysokich Obcasach * . Rozu,ie, Twoje..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...powiedzieli że to skutek zbyt dużej ilości kofeiny i że mi przejdzie po paru godzinach. Serce także w normie. Kolejny dzień spędziłem już w pracy, czułem się ok poza tym że troche osłabiony byłem. jednak momentami łapał mnie taki dziwny * zamuł * rozkojarzenie. Wczoraj jechałem do..

Nerwica, serce, stany lękowe

.. ...Zielonej to albo masz dużego farta jak sie do jakiegos do staniesz. Znalazlam na forum opis ziół skład co czego i ile ma być chyba zaczne je brać. I zastanawiam się czy nie porobić wszystkich badań. Tak szczerze mówiąc to ja też nie miałam pojęcia o tym, że hydroksyzyna działa tylko..

Jak powinno bić zdrowe serce dziecka, gdy się leży?

.. ...źrenicy, * wydzielanie dużej ilości rzadkiej śliny[1], * * * * * hamowanie czynności serca ( zmniejszanie siły skurczu ), * * * * * zwężanie oskrzeli, * rozszerzanie naczyń krwionośnych powodujące spadek ciśnienia tętniczego krwi, * nasilanie skurczów przewodu pokarmowego, * kurczenie..