Za dużo trójglicerydów

Trójglicerydy i lipemia

.. ...równie dobrze spożywać dużo tańsze. Nawet jeśli gorsze jakościowo. Bo cóż to znaczy - gorsze jakościowo? Omega 3 są inne, jak jakość gorsza? Przecież nie. Może po prostu preparat słabiej oczyszczony, tylko co z tego? Jakie to ma znaczenie? Postępując lege artis to w ogóle nie ma potrzeby..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...więcej magnezu, wypijać dużo płynów Ja odebrałem wyniki krwi: norma Cholesterol całkowity: 178 150 - 200 Cholesterol HDL: 60,7 ( dobry cholesterol ) 40 - 60 Cholesterol LDL 107 ( zły cholesterol ) * 130 Trójglicerydy 52 * 150 Te wszystkie tłuszcze nie biorą się z powietrza ( nawet mocno..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...trójglicerydów .Jadam dużo sałaty zielonej z olejem rzepakowym lub słonecznikowym bo lepiej mi smakują niż oliwa z oliwek .Coprawda biorę atoris 20 - tkę co trzeci dzień , bo niestety jak się zacznie brać te leki to już do końca życia trzeba je brać , ( co trzeci dzień sama sobie dawkuję..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...owsianych.W tej potrawie jest dużo błonnika,który odgrywa ważną rolę w uregulowaniu poziomu cholesterolu. Czytam te różne wypowiedzi i dochodzę do wniosku,że leki na cholesterol winny brać TYLKO osoby ,które mają GIGANTYCZNIE złe wyniki.Jak ktoś ma np. cholesterol 280,trójglicerydy..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 6

.. ...iż ruchu mam bardzo dużo, bo biegam 4 - 5 razy w tygodniu i robie tygodniowo po 60km, wiosną rower dochodzi, jem bez tłuszczu i słodyczy, to LDL ciągle chce iść w górę. Triglicerydy norma, bo 91, HDL wysoki - 73, zasługa sportu, to LDL 219 wg ostatnich badań. Problemem z lekami na..

Wąskie naczynia krwionośne oka

.. ...122 i to jest już za dużo bo powinno być ponizej 100, HDL masz dobry, trójglicerydy powinny być poniżej 150mg/dl, czyli też jest dobrze, ale należy utrzymywać LDL w miarę jak na najniższym poziomie, nie wykluczone, że Twój lekarz przepisze Ci lekki obniżające jego wartość. Przeanalizuj..

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy

.. ...preparat gotowy w aptece ( Dużo czosnku!!!!! ) - sok z aronii - podobno bardzo pomaga, zacząłem stosować wiec nic nie napisze bo zaczynam testowac : ) - czerowny grejfrut - może być sok, ale najlepiej świeże owoce, dużo też pomaga - oliwa z oliwek - można pić samą np. łyżeczkę (..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...aktualną dietą, jak dużo jesz zwłaszcza słodyczy to się podnoszą natomiast robisz sobie przerwe od takich * dobrodziejstw * to ich poziom spada. z cholesterolem jest inaczej - nie jest tak prosto go zbić w krótkim czasie. radze Ci sprobować diet śródziemnomorskich z duża ilością..

Wysoki cholesterol a 21 lat

.. ...HDL,ale LDL jest za dużo,a to nie dobrze, możesz mieć genetyczne tendencje do wysokiego cholesterolu, a trójglicerydy na jakim poziomie masz? graniczna wartość całkowitego to 250 mg/dl ale LDL jest za dużo, granica to 155mg/dl,dobrze byłoby do kardiologa udać się dla własnego spokoju..

Wyspokie trójglicerydy - ponad 600 proszę o poradę

.. ...605 i wysoki cholesterol nigdy nie jadłam wieprzowiny jem dużo owoców i warzyw a dieta moja nie zawiera tłuszczu zwierzecego jest w wiekszości oparta na oleju i co mam robić sprawdzić czynność tarczycy...

Jak to jest z tymi lekami?

.. ...siemie lniane mielone ,dużo warzyw i owoców oraz soki ,ostropest plamisty na wątrobę kiełki lucerny i rzodkiewki,miód,cytryny i czosnek.Odstawiłem wszystkie leki i po trzech miesiącach zrobiłem badania kontrolne.Oto wyniki: Glukoza 82,4 Cholesterol całkowity 136 Cholesterol HDL 35..

Wysokie trójglicerydy i niedoczynność tarczycy

.. ...nie wyleczy,ale bardzo dużo obniży.Oczywiście wtedy jeśli diecie będzie towarzyszył codzienny ruch. moze przecinek w wyniku przesunęli.Zrób sobie badanie jeszcze raz.Badanie chol. całkowitego,HDL,LDL i trójglicerydów kosztuje tylko 22 złote.Może to pomyłka jest.Sprawdż. trzeba najpierw..

Lipemia

.. ...miarę stosuję dietę i dużo sie ruszam . Mam nadwagę ( 182cm i 95 kg ). przy braniu leków na cholesterol nie wolno pić alkoholu.Poza tym alkohol bardzo podwyzsza trójglicerydy i całkowity chol.A czy odżywiasz się wg. diety obnizającej cholesterol.Jesli nie - koniecznie to zmień.Polecam ci..

Trójglicerydy - pomocy

.. ...ma omega 3 jest tak dużo... Dlatego chcę się poradzić. Co brać? Proszę o pomoc Witam.ja nie mam takiego problemu ale moja mama miała,najlepiej to dużo ruchu i owoców i warzyw,kup sobie benecol do smarowania i jedz dużo błonika.świetne też są tabletki o nazwie Lipanthyl ale na recepte.a..