Za duży puls ciśnienie

Wysiłek i spadek ciśnienia

.. ...przy bardzo dużym wysiłku bedą wystepowały jakieś anomalie to dopiero wtedy trzeba reagować a teraz to masz bardzo dobre tetno Ja normalnie mam ciśnienie ok 125/85 i puls 70 a po wysiłku 90/60 i puls 90..

Nadużycie kawy i ból serca, podyższone ciśnienie i puls

.. ...miałem problem z jej nadużywaniem. Jestem kierowcą i często potrzebuję się czymś wzmocnić. Wcześniej była to kawa, po której również miałem nieciekawe doświadczenia. Trzęsące ręce, osłabiania zanim zaczęła działać, no i niekiedy senność. dzisiaj stosuje zioła ALVEO. Jedna, dwie, miarki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 46

.. ...czułam, myślę, że pogoda w dużym stopniu nam pomaga lub przeszkadza... Gdzieś na tym forum przeczytałam, żeby nie mierzyć sobie ciśnienia ani pulsu, bo świadomość, że mamy wysoki luz za niski jeszcze gorzej nas w to wkręca. Wcześniej mierzyłam sobie przez cały dzień co jakiś czas puls, a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 267

.. ...ciśnienie i to czasem do dużych wartości i skacze tętno , Widzę Pati,z nieźle się nakręciłaś: ) Ludzki organizm jest bardziej wytrzymały niż nam się wydaje. Sporty siłowe są tego przykładem. W momencie ciężkich ćwiczeń fizycznych ciśnienie oraz puls wzrasta do niebezpiecznej granicy a..

Bardzo wysokie tętno i niziutkie ciśnienie

.. ...mogą mieć na to aż tak duży wpływ? byłam z tym u lekarza to powiedziala mi że to jest normalne ponieważ jestem w okresie pokwitania.. ale to mi sie nie wydaje normalne.. prosze o opinie, z góry dziękuje ; ) hej, ja tez mam 16 lat i problemy z bardzo wysokim pulsem( 150 ) ale w moim..

Strach, panika, co mam robic?

.. ...spowodowane stresem i dużym wysiłkiem fizycznym, ponieważ jestem od 2 tygodni na zwolnieniu lekarskim i dużo odpoczywam w domu. Te * ataki * mam o różnych porach dnia i dostanę np. leżąc na łóżku i oglądając tv. Proszę o pomoc. Dziś moje ciśnienie i puls bardzo skakało bo rano było..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...zapłacisz za wizyte ale z dużym prawdopodobieństwem przyspieszy ci badania w centrum pozdrawiam mam podobnie, jestem 16 - latką, i choruje na częstoskórcz serca, objawia się to tym, że co jakiś czas bez powodu uderzenia serca ( puls ) wynosi nawet ponad 150 uderzeń na minute przy dość..

Niskie ciśnienie tętnicze i wysoki puls

.. ...torbielowatości.Torbiele rosną do dużych razmiarów następnie krwawią i ropieją. Od 4 lat mam bardzo niskie ciśnienie tętnicze, 70/50 ciśnienie to w czasie dializy i po niej potrafi spadać nawet do wartości 60/40. Przy takim ciśnieniu mój puls ma wartóść ok.120 i jeśli się zmniejsza to..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 3

.. ...gorąco, towarzyszy temu duży puls i ciśnienie, poniekąd spowodowane moim stresem czy przeżyje ten atak. Mam już kilkadziesiąt takich przejść za sobą i jeszcze nie zbadałem się medycznie. Próbowałem doświadczyć tego co mi się tak naprawdę dzieje podczas zasypiania i choć świadomość wraca..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...ratunku, czy to mały czy duży - ale jakiś problem ... pozdrawiam i życzę Wam duużżoo zdrowia ... @Sisimon: Ja jestem po 2 - óch operacjach, i mam tachykardię. Pierwotnie brałam bisocard, potem Procoralan a dziś ponownie Bisocard. Jak mam ciśnienie np. 118/55 a puls 60 to: boli mnie..

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. ...samochodem, albo gdzieś w dużym sklepie dziwne wrażenie że zaraz coś się złego stanie itp. Ceną wskazówkę podałaś bo osoby z zespołem barlowa mają najczęściej niskie ciśnienie. dziś jechalam autobusem i zatkaly mi sie diurki od nosa i doslownie nie moglam oddychac a przez usta nie czulam..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. Witam, Od 2 tyg zmagam sie z pewnym problemem z sercem. Od małego uprawiam jakiś sport czy to bieganie czy piłka nożna a od 1,5 roku trenuje na siłowni i jak dotąd wszsytko było w porządku, nie miałem żadnych problemów z sercem. Przez 2 tyg brałem dośc mocne odżywki wspomagające trening na siłowni a..