Za niski INR

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...Pani zdecydowanie za niski. Wmoim przypadku zupełnie niedopuszczalne było by robienie badań krwi tak rzadko. Wg mnie wymagaPani ponownego ustawienia dawkowania,co wymaga częstszej kontroli wskaźnika.Być może przechodzi Pani okres zachwiania gospodarki hormonalnej. Jesli mi wskaźnik..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...strachu nie lubie miec tak niskiego, kiedys przy takim inr krew z nosa leciala mi ciurkiem przez 6 godzin jak woda z kranu ale czulam sie dobrze a inr byl ponizej 2. i od tego czasu mam strach isc gdziekolwiek zeby nie dostac krwotoku :/ z tym ze nie wiadomo czy przez to czy mi jakas..

niski wskaźnik INR

.. ...skonsultowac z lekarzem - za niski INR po wszczepieniu sztucznej zastawki jest grozny! Dziękuje bardzo za szybką odpowiedż, tata ma zastawkę aortalną mechaniczną. Udało nam sie dodzwonić do kardiologa który potwierdził to co Pani nam doradziła. witam co mama zrobić i jakie leki mamam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 24

.. ...ciagle mam go albo za niskie albo za wysokie. Moja norma INRu to od 2,5do 3,5. Zaraz po mojej operacji dostawalam Warfin moj kardjolog ze Slaskiego Centrum Chorob Serca stwierdzil,ze Warwin jest dla mnie za slaby wiec zmienil mi na ACENOCUMAROL i jak do chwili obecnej nadal nie moze..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 45

.. ...zalecił mu przy tak niskim INR w dni parzyste dawke 4,5 w nieparzyste 3 czy ktos miał takie dawkowanie?? Witam, przy tak niskim INR konieczne zastrzyki z heparyny i zwiększenie warfinu. Ja w przypadku spadku INR do 1,5 zwiększam dawkę warfinu do 1o dziennie przez pare dni. Jeśli..

Aparat do mierzenia INR

.. ...utrzymuje mi sie na niskim poziomie od 2 do 2,4 pomimo zwiekszania dawki leku i nie wiem bardzo co zrobic. Troche mam problem z naniesieniem w ciagu 15 sekund kropli krwi ale jest juz z tym coraz lepiei juz paskow nie marnuje. Mysle ze ta roznica jest tym spowodowana. Nakłuwacz mam juz..

Za niski INR

.. Jestem po nieudanej kardiowersji. Po 3 próbach. Obecnie biorę Bisocard i Sintrom 3/4 i 1/2 tabletki raz dziennie na zmianę. INR kontroluję raz w m - cu.Do tej pory wynik był ok, czyli w przedziale 2 - 3. Wczoraj wykonałem wynik i miałem 1,88. Powinienem się czegoś obawiać?Co powinienem zrobić? w pierwszej..

Krzepliwość krwi i problem z jej utrzymaniem

.. ...raz INR wysokie, raz niskie. Przyczyną było zażywanie leków pbólowych i pzapalnych na korzonki. Momentalnie zaczęło sie wahanie, badanie co drugi dzień. Ja jestem na warfinie,10,10i 7,5 o stałej godzinie i INR mam 2,2 - idealne. . Nie bez znaczenia jest stres. Ale jak dzisiaj żyć bez..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 3

.. ...otrzymane wyniki są na tak niskim poziomie ?? Co jest powodem pomiaru INR? Prosimy o kontakt z serwisem, ewentualnie prosimy podać nr tel. i Imię i nazwisko, w celu naszego kontaktu, info@hemosense.pl lub tle do serwisu: 607421994 Na chwilę obecną nie mamy otwartych zleceń serwisowych na..