Za niskie ciśnienie rozkurczowe

Echo serca - Str. 19

.. ...- 140/40 - 45. Takie niskie ciśnienie żylne nie wrózy chyba nic dobrego ???? Jesteśmy umówieni do lekarza na środę. Z góry dziękuję za odpowiedź Janusz Duża różnica między ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym moze świadczyć o istotnej niedomykalności aortalnej , warto dokladnie ocenic..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...bardzo słąba i mam bardzo niskie ciśnienie taż że nie mogę się podnieść z łóka bo tracę przytomność. mam wrażenie że jest coraz gorzej. od kilki miesięcy nawet na silny ból reaguję utratą przytomnośći - to już chyba jakaś paranoja. leki przeciwbólowe rozkurczowe bardzo gwałtownie..

Dziwnie niskie ciśnienie rozkurczowe po wysiłku

.. ...120/48 z tendencją do spadku.. jak widać ciśnienie rozkurczowe jest BARDZO niskie. Co mam z tym zrobić? jakie są tego przyczyny? Skurczowe w normie, rozkurczowe jest zbyt dużo obniżone. Marsz do lekarza...

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...zwiększających skoro mam niskie ciśnienie( zdarza się, że poniżej 100 - skurczowe, poniżej 60 - rozkurczowe a tętno dość często poniżej 60 a zdarzało się , że było w granicach 43 - 54 )? Jaki wpływ mają beta - blokery na astmę( w tej chwili - od m - ca, mam odstawiony CORTARE 250 - lek..

Niedomykalność zastawki aortalnej

.. ...Martwi mnie natomiast niskie ciśnienie rozkurczowe. Lekarza nie zwracają na nie żadnej uwagi podczas wizyt. widzą tylko wysokie skurczowe ciśnienie. wydaje mi się że serce broni się jak może przed wadą zastawki, ale jak długo wytrzyma, nikt nawet nie stara się tego wyjaśnić. Leczenie..

Różnica pomiędzy ciśnieniem skurczowym a rozkurczowym a bisocard

.. ...a przy tym puls mam niski - około 45 - 55. Czy może to być wina Bisocardu ? pozdrawiam Andrzej Siemasz sisimon! Lekarzem to ja nie jestem, ale z tego co wiem, to niektóre tego typu leki obniżające ciśnienie obniżają też puls ( np. atenolol, czy nowszy concorCOR ). Jeśli puls był u Ciebie..

Niskie ciśnienie 80/50

.. ...Pozdrawiam Hej, ja też miałem niskie ciśnienia, szczególnie te rozkurczowe. W skrajnych przypadkach dochodziło do tego, że miałem 80/35 ( mierzył doświadczony kadriolog, nie automat ). Okazało się, że miałem niedomykalność zastawki aortalnej. Teraz już 7 m - cy po operacji i jest OK...

Niskie ciśnienie, zmęczenie, otępnie...

.. ...Twoje ciśnienie nie jest niskie. Jest normalne! Byłoby wspaniale, gdyby wszyscy takie mieli! : - ) To nie ciśnienie jest powodem zmęczenia. może powinnaś zrobić badania w kierunku tarczycy???... Złe samopoczucie towarzyszy zazwyczaj gdy ciśnienie rozkurczowe spada poniżej 60 mmHg...

Nerwica- czy niedomykalność zastawki?

.. ...Z tego co wyczytałem niskie ciśnienie rozkurczowe może również świadczyć o niedomykalności zastawki. Pani kardiolog podczas wizyty wykonała mi EKG - w porządku, stwierdziła, że echo było robione półtora roku temu i nie ma sensu go powtarzać, skoro było wszystko OK. Po dokładnym..

Dolne ciśnienie 49 a puls 111

.. ...to trochę mi lżej oddychać ale tak chodzić jest trudno.. może coś mi doradzi pomocnego.... Zrób sobie echo. Niskie ciśnienie rozkurczowe jest typowe dla wady zastawki aortalnej. Pozostałe objawy też...