Za niskie ciśnienie u dziecka

Echo serca - Str. 18

.. ...napływa pod stosunkowo niskim ciśnieniem, panującym w lewym przedsionku, w związku z czym wada ta rzadko daje zaburzenia we wczesnym dzieciństwie. Na ogół pierwsze objawy występują w wieku pzredszkolnym i szkolnym. Stosunkowo rzadko dochodzi do powikłania w postaci nadciśnienia płucnego...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 375

.. ...bierze,to przez deszcz i niskie ciśnienie pewnie. Czarna kochanie,ja też ciągle myślę o naszym spotkaniu i nie mogę się doczekać. Szkoda tylko ,że synka nie możesz wziąc ze sobą,ja tak bardzo uwielbiam dzieci: ) ) Matiiaga - współczuję zafarbowanego prania,moze męzuś nie będzie aż tak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 586

.. ...raz źle miała bardzo niskie ciśnienie 98/58 strasznie bolała mnie głowa ale poszłam na spacer i połknęłam 2 ibupromy a potem jak zwykle poczułam kluchę w gardle i wzięłam sobie procha pod język, i jakoś nie jest zle nie myślę bo nie mam czasu dzieciaki mi nie pozwalają, Pozdrawiam cię..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 706

.. ...oszaleć.Do tego mam niskie ciśnienie 90/50 .Kiedyś wychodziłąm bawiłam się dusza towarzystwa teraz też wyjde ale to nie to samo ,nie mogę zapomnieć ,że coś mi dolega stale otym myśle.Zapomniałąm dodać ,że byłąm u starej uzdrowicielki i.Tak powiedziała m że szkoła chłopak i dziecko to za..

Szybkie tętno - Str. 8

.. ...ginekologowi, i dobrze. Żona na niskie ciśnienie, a Mexicord go nie obniża. Jak dostawała inne leki, to mdlała. I jeszcze jedno pytanie, częstoskurcz to przypadłość wyłącznie kobieca?? To dobrze, ze ciaza przebiegla spokojnie, dziecko przyszlo na swiat i jest ok : ) ) ) Czyli widac, ze w..

Wypadanie płaków zastawki mitralnej i co dalej?

.. ...leki Ja też mam takie niskie ciśnienie i zaburzenia rytmu i przyjmuję leki CHORE DZIECKO problem w tym ze...trudno trafic z lekami..nigdy nie wie co bedzie?? czy serce mi pojdzie za szybko czy ..za wolno... pozdrawiam mam bardzo podobne dolegliwosci jestem wystraszona.ostatnio nawet..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...fizycznego. Mam bardzo niskie ciśnienie krwi oraz bardzo wysoki puls. Od nie dawna zaczęłam spożywać alkohol, wcześniej nie miałam z nim styczności. Wydaje mi się ze jest to wlanie tego przyczyna, po spożyciu piwa na 2 dzień mam kołatania, i uciążliwy ból serca, który trwa i po kilka..

Ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej typu Q 21.1

.. ...napływa pod stosunkowo niskim ciśnieniem, panującym w lewym przedsionku, w związku z czym wada ta rzadko daje zaburzenia we wczesnym dzieciństwie. Na ogół pierwsze objawy występują w wieku pzredszkolnym i szkolnym. Stosunkowo rzadko dochodzi do powikłania w postaci nadciśnienia płucnego...

Plastyka zastawki mitralnej a ciąża

.. ...tętno to norma przy niskim ciśnieniu, ale jak poczytałam to reszta objawów się zgadza, urodziłam zdrowe dziecko siłami natury, bez wsparcia medycznego ( tzn bez żadnych wkłuć, znieczulenia, leków, nacięcia etc ), ciąża była zagrożona ( prawdopodobnie właśnie ze względu na wadę serca )...

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 3

.. ...pzrez dłuższy czas za niskie ciśnienie - kombinujej ak się da ale jestem tym zmęczona i fizycznie i psychicznie po prostu teorai mówi że zespół wazowagalny z wiekiem mniej dokucza itpp a u mnie cóż - nie wiem co to jest z roku na rok jest coraz gorzej a ja bardzo chcę wrócic do pracy,..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...pewne objawy... Jestem niskociśnieniowcem odkąd pamiętam. Jako dziecko często przy jakimkolwiek większym wysiłku męczyłam się okropnie.Miałam robione badania Ekg w czasie spoczynku i wysiłkowe, które nie wykazało * nic wielkiego * . Od tego czasu minęło 11 lat i przez ten czas zauważyłam..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. ...problem to chyba za niskie ciśnienie 110/60,a puls ok.100. Boje się, że to ma wpływ na rozwój dziecka, bo ogólnie czuję się osłabiona. Od jakiegoś czasu jest mi zimno zwłaszcza w stopy i dłonie, często boli mnie głowa, czasem w tej głowie szumi, ciągle chce mi się spać. Ponieważ całymi..

Prawidłowe ciśnienie u osoby starszej?

.. ...mi się ,że raczej ma niskie ciśnienie. Jak to jest w tym wieku z ciśnieniem??? witam Wysokie ciśnienie??? raczej niskie zarówno przed braniem leków jak i podczas ich stosowania. 110/57 to mają zdrowi młodzi ludzie,a jeśli chodzi o druga wartość 49 - 57 występuje nawet u dzieci i osób..

Wysokie ciśnienie i niski puls

.. ...leku,pozdrawiam może Captopril, Vivace ( Polpril ). dilzem znajdz sobie chlopa a nie szukaj lekuw mysza jaki dzieciak takich ludzi jak Ty nie pyjają o zdanie lekuw pisze sie przez * ó * leków analfabeto..

Problem z nadciśnieniem

.. Mam niskie ciśnienie od dziecka, idealne to 60/90. Od kilku dni dziwnie się się czuje i co może się wydawać śmieszne śpię bez skarpet bo jest mi w nich za gorąco a wcześniej zdażało mi się to tylko w lecie. Z ciekawości poszłam zmierzyć ciśnienie i miałam 75/120. Jest dla mnie stanowczo zawysokie. Dodatkowo..