Za wolne bicie serca

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...przeżywa nasze emocje. To wolne bicie serca przy gwałtownej zmianie pozycji też mam. To chyba normalne, tak jak mroczki przed oczami czy ból głowy po gwałtownym wstaniu. Trzeba delikatnie zmieniać pozycję. Mam nadzieje, że to co napisałam na coś Ci sie przyda, choć powtarzam - fachowcem..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach - Str. 2

.. ...nawet przez pół dnia, wolne bicie serca podczas snu 47/min,( stwierdzono po badaniu holterem ), duszność podczas spoczynku podczas wysiłku rzadko ale zdarza się kiedyś nawet podczas jedzenia, bóle w klatce piersiowej przeczytałem że to mogą być bóle dławicowe, utrata wzroku nie całkowita..

Bicie (arytmia) serca a posiłek

.. ...Wydaje mi sie że jest za to odpowiedzialne jakieś wolne przewodzenie które wywoluje re - entry i je podtrzymuje chyba czeka mnie jeszcze jedna ablacja tylko co z ta sennością po posiłku cukry też mam dobre...

Bardzo wolne bicie serca

.. od dziecka miałem problemy z sercem nie często i przez dłuższy czas praktycznie minęło, jednak w zeszłym roku po dość intensywnym wysiłku intelektualnym przyszedł bardzo silny atak jak nigdy wcześniej ( dotąd to były kilku sekundowe ataki ) trwał kilka dni z czego przez 2 - 3 autentycznie myślałem że tego..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...fizycznej, szybkie i bardzo wolne bicie serca, przerwy w biciu. Po stwierdzeniu takich symptomów przeprowadza się specjalistyczne badania serca ( EKG, echo serca, test wysiłkowy, 24 - godzinne monitorowanie EKG metodą Holtera, stymulację przezprzełykową serca lub inne badania..

Niepokojące objawy, problemy z pełnym oddechem

.. ...http://www.pamietajosercu.pl możesz w wolnej chwili na niej poszukać coś dla siebie Ja miałam podobne objawy. Tak samo nierówne bicie serca i to nieprzyjemne zjawisko niemozności odetchnięcia. Tak jakbym nie mogła nabrać do końca powietrza. Spowodowane to było nerwicą. Może masz jakiś..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 426

.. ...wstałam czułam chwie wolne bicie serca jakby nie umiało sie pozbierać a potem szalało jak wariat jakby na setke biegła, zjadłam sniadanie i czuje jak mi kołacze teraz leze ba rzuszku przed compem i czuje jak bije i tak jakby dziwnie az w gardle coś czuje.... ; - ( ( ( ( Moze ja za duzo..

Przeskakiwanie serca

.. ...Drugi problem to zbyt wolne bicie serca. Czasem jak się położe to serce bije mi bardzo wolno, czasem się zatnie na chwilkę i mam takie dziwne chwytanie w gardle. Również w sytuacjach gzie jestem rozluźniony, bez wysiłku, potrafi mnie tak szarpnąć w klatce piersiowej jakby serce na dużej..

Bradykardia?

.. ...bradykardią polega na zbyt wolnej pracy serca. Czy jeżeli u mnie serce zwalnia jednak tylko w sytuacjach stresowych, * strasznych * lub tuż po takich,to jest to arytmia?? Nie jestem lekarzem, ale nie sądzę. Bo na tej samej zasadzie należało by uznać, że ludzie, którzy na silny stres..

Bardzo wolne bicie serca przy krótkotrwałym wysiłku

.. Mam 16 lat. Od pewnego czasu odczuwam dziwne rzeczy na tle sercowym. Opiszę przykład: siedziałam przez jakiś czas przed tv, postanowiłam pobiec do łazienki. Pobiegłam a w łazience odczułam że moje serce nie bije. Gdy sprawdziłam puls okazało sie że serce tak jakby zapomina o jednym uderzeniu. Normalne bije..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...taki okres ze mam duzo wolnego i naprawde moj stan sie nie polepsza. Wstalam dzis rano ze strasznymi zawrotami glowy .. miesnie mnie bola czuje sie zmeczona i nie wypoczeta a na dodatek mam wymioty .. ?? Niewiem od czego to zalezy moj stan ?? Dlaczego kreci mi sie w glowie jak tylko..

Kłucie serca, szybkie a czasami bardzo wolne bicie serca

.. Od dwóch lat miewam czeste kłócie serca, czasami mam 84 bicia serca na minute a czasami 50, gdy gleboko oddycham boli mnie klatka piersiowa. Czym jest to spowodowane co mam robiC?? Czy jest prawdopodobne ze mam te objawy przez przemeczenie organizmu? Pracuje czasami po 4 dni bez snu? Moglby mi ktos doradzic..