Za wysoki INR

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...mg,jeżeli wskaźnik mam za wysoki to wtedy dawka 3,3,4. Badanie krwi robię raz w tygodniu, ewentualnie 1,5 tygodnia. Jeśli chodzi o jedzenie,to poprostu to są wierutne bzdury. Owszem oddziaływuje to w pewien sposób na wskaźnik,ale po to robi się badanie krwi,aby w prosty sposób skorygować..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...dochodzą czasem do bardzo wysokich liczb, przez co kilka razy lądowałam na ostrym dyżurze. Teraz na szczęście wskaźnik utrzymuje się na dość stabilnym i dobrym poziomie. DObry poziom to dla mnie jest 2,5 - 3,5. Niestety istnieje ryzyko, ze czeka mnie kolejna operacja, poniewaz zastawka..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...czujecie kiedy macie za wysoki INR tzn powyzej 3,0 ? mialam za niski zwieszylam dawke i neiw eim jaki mam teraz bo nie mierzylam ale dzis czuje sie strasznie: boli mnie głowa, widze jakby za mgłą, oczy bolą, ciezko mi sie skupic,mam bardzo niskie cisnienie 100/60 ( spada; czesto takie..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...moze faktycznei mam za wysoki :/ ide dzis do lekarza i po skierowanie ale krew moge zbadac dopiero w ponidzialek, przedwczoraj sobie odpuscilam aceno. dzis juz jest mi troszke lepiej tylko ta bolaca glowa i oczy, bicie serca mocniejsze niz normalnie ( bo normlanie to czasem sprawdzalam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 24

.. ...albo za niskie albo za wysokie. Moja norma INRu to od 2,5do 3,5. Zaraz po mojej operacji dostawalam Warfin moj kardjolog ze Slaskiego Centrum Chorob Serca stwierdzil,ze Warwin jest dla mnie za slaby wiec zmienil mi na ACENOCUMAROL i jak do chwili obecnej nadal nie moze unormowac sie to..

Opinia o systemie pomiaru wskażnika INR CoaguChek - Str. 2

.. ...jego uzytecznosc bardzo wysoko. NIESTETY, jest okolo 10% pacjentow, ktorzy z jakis przyczyn biochemicznych nie moga uzywac tego aparatu. ZDECYDOWANIE nie poleca sie uzywania go na wlasna reke, tzn. bez sprawdzenia jego dokladnosci itp. Nie wiem jaka jest alternatywa dla COAGU CHECK XS..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 25

.. ...bo po tabletkach mam wysoki INR i jest ryzyko krwotoku. A przyznanie renty w Zusie to naprawdę kupa nerwów.Ich nie obchodzi dokumentacja medyczna . ONI wiedzą lepiej. Poza tym moja lekarka bardzo mi pomaga w tych papierach. Jest zawsze pomocna i często telefonicznie mi doradza. Lekarka..

Aparat do mierzenia INR - Str. 4

.. ...lekarza specjalisty. Wysokość dofinansowania uzależniona jest od sytuacji materialnej oraz wysokości dochodów. Niestety nie mam praktycznie żadnych informacji na Twój temat Doroto, żeby móc pomóc Tobie w sposób konkretny i rzeczowy. Jeśli chcesz więcej konkretów i szczegółów podaj proszę..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 3

.. ...infolini 0 801 011 041, Wysoka dokładność i jakość badania powoduje że analizator INRatio jest najczęściej kupowanym oraz refundowanym aparatem do pomiaru gęstości krwi wskażnika czasu protrombinowego oraz INR. Witam! Jaka wysoka jest refundacja do tego aparatu? od 50% do 100%..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 4

.. ...CoaguChek * a są bardzo wysoko narażone na wilgoć, i zawsze trzeba pamiętać o zamykaniu fiolki z testami, bo gdy zapomnimy, np na całą noc, to rano możemy całe opakowanie wyrzucić do kosza. Ponadto, do każdego opakowania jest kostka kalibrująca urządzenie, niestety w przypadku gdy ją..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi - Str. 2

.. ...ktoś miał kiedyś tak wysoki INR? Proszę napiszcie. Napisz Dorota jak się sprawa z INR skończyła. Bo jeśli miałas naprawdę 7.5 no to jakaś masakra, krwiomocz itd ?? Jak to się skończyło? Może błąd pomiaru był?? Witam miałem udar wskaznik INR wtedy miałem na poziomie 0,55 na szczęscie..

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce - Str. 3

.. ...konsultacje bo ona ma zalecone wysokości INR od 2,5 - 3,5 ( zastawka aortalna ) zażywa acenokumarol, Pozdrawiam Cały listopad mój INR był powyżej 4 nawet 4.6.Nie miałam żadnych krwotoków chociaż dzwonili z labolatorium,że mam za duży.Gdy byłam u kardiologa i powiedziałam,że mnie..

Praca w jakim zawodzie po wymianie zastawki aortalnej?

.. ...budowlanych,pracach na wysokości, nie każdy ma wyższe wykształcenie i pracę w biurze, ktoś te prace fizyczne musi wykonać prawda? ja znam kilku tzw. cykających i wiem co oni o tym sądzą aby ich kierować do pracy ,zresztą żona jest po i są dni gdzie jest super ale są że nie jest wesoło,a..

Krzepliwość krwi i problem z jej utrzymaniem

.. ...też problemny, raz INR wysokie, raz niskie. Przyczyną było zażywanie leków pbólowych i pzapalnych na korzonki. Momentalnie zaczęło sie wahanie, badanie co drugi dzień. Ja jestem na warfinie,10,10i 7,5 o stałej godzinie i INR mam 2,2 - idealne. . Nie bez znaczenia jest stres. Ale jak..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 2

.. ...laboratoryjnych z powodu wysokich kosztów. Obecnie jestem zadowolona. Zapomniałam dodać analizator INRatio2 kupiłam ze strrony internetowej www.e - medical.eu dość profesjonalnie zostałam obsłużona. Pozdraiwam Kaśka777, a gdzie kupiłaś aparat? Ja dzwoniąc do REDMED dowiedziałem się że..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...kto uzyskał i w jakiej wysokości. witam używam INRatio2, wyniki raczej pokrywają się z badaniami w laboratoriach, jednakże czasami wynik w laboratorium odbiega od wyniku na INRatio, ale po badaniu w innym laboratorium nastąpiła weryfikacja wyniku w pierwszym na jego niekorzyść, także..

Co u Was jak zdrowko

.. ...INR mierze Coaguchekiem xs. A warfin biore 7 mg. i utrzymuje mi sie INR tak do 3.8 pozdr i zycze zdrowia zonie hej Pytanie w temacie: co to jest wskaźnik INR? O czym on mówi? O czy świadczy wysoki INR ?..

Interakcje leków

.. ...osobnicy dbający o INR na wysokim poziomie i dozywotnio skazani na branie czegoś. Jak np. ja. Acha .Dzięki za odpowiedz na temat rozrzedzaczy : )Juz jestem w domu: )Współczuje ciągłego kłucia w celu zbadania INR...............Naczytałam się już na forach jakie to fajne odloty można..

INR a omega3

.. ...omega3 mają wpływ na wysokość INR ? Czy możliwe jest aby wpływały na jego obniżenie ? Nie mają wpływu Niestety, w opisach amerykańskich preparatów omega 3 i omega 6 jest uwaga o możliwej interakcji z warfaryną. Zobacz proszę przykład na dole strony, na czerwono:..