Zabieg by pass

Niewydolność serca

.. ...wapniowych. Leczenie zabiegowe niewydolności serca: angioplastyka; by - passy; operacja zastawek serca. Stopnie niewydolności serca. - według NYHA - New York Heart Assotiation. I. bez dolegliwości przy zwykłych czynnościach, choroba serca bez niewydolności; II. umiarkowane dolegliwości..

Metody operacyjne by-passów

.. ...- passów. Klasyczne zabiegi wykonywane są z zastosowaniem torakotomii ( otwarcie klatki piersiowej poprzez rozcięcie mostka ), zatrzymaniem serca i podłączeniem do krążenia pozaustrojowego ( sztucznego aparatu płuco - serce ): pomost żylny aortalno - wieńcowy ( ACVB ); ominięcie zwężenia..

Tętnice wieńcowe

Tętnice wieńcowe

.. ...na ewentualne jednoczasowe udrożnienie tętnicy przy pomocy balonoplastyki lub stentu. W przypadku znacznego lub całkowitego zamknięcie pewnego odcinka tętnicy wieńcowej można wykonać operację by - pass...

Mostki mięśniowe

.. ...mostków mięśniowych są leki beta - adrenolityczne. Czasem stosuje się także blokery kanałów wapniowych. W ciężkich przypadkach można zaopatrzyć zmienioną tętnicę w stent lub przeprowadzić zabieg by - pass...

Powikłania po bypassy i sztucznej zastawce aortalnej

.. ...operował Mamę, mówił nam po zabiegu o ewentualnych zagrożeniach neurologicznych, ale dzięki Bogu nie wystąpiły. A to co spotkało Twoją Mamę to najprawdopodobniej zwapnione cząstki zastawki wpadły do żył i to porażenie jest tego skutkiem. Spróbuj zadzwonić do Kliniki Kardiochirurgicznej..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki

.. ...tetnice a innym nie.Miazdzyca to choroba złożona i dość zagadkowa we współczesnej medycynie. moja 76 letnia matka była poddana zabiegowi wszczepieniu 2 by - passów i po 7 dniach wyszła do domu ze szpitala...

Po bajpasach - Str. 2

.. ...* knuja * i chca Go zabic. Nie wiem czy jest to efekt narkozy i wciaz ona dziala do tego stopnia, ze tata nie wie co sie z nim dzieje?! Prosze jesli ktos tez przeszedl cos takiego, dajcie mi odpowiedz. witam ponad 3 lata temu miałem by passy jak do tej pory czyję się bardzo..

Po bajpasach - Str. 3

.. ...odcinku GPZ. .Przed tym zabiegiem PTCA też miałam robioną koronarografię z by - passografią. Masz rację te badania nie należą do bezpiecznych, ale nieraz są konieczne. Może w przypadku twojego męża lekarze podejmą jakieś decyzje, co można w takim przypadku zrobić. Ja byłam diagnozowana i..

Bypassy i co dalej?

.. ...stan podgoraczkowy po zabiegu jak najbardziej jest czymś normalnym , plecy bola po pierwsze od unieruchomienia i chocby od niewygodnego stolu operacyjnego , a także jako dodatek do przeciętego mostka , jesli płyn nie jest ropny , rana nie jest zaczerwieniona nie ma się czym przejmowac...

By-passy w Olsztynie

.. ...z kimś kto przeszedł zabieg lub zna Kardiochirurgię w Olsztynie. Operacja już za tydzień. Proszę o wieści!!! Napewno już jest po operacji, ale ja dzisiaj zajrzałam na stronę. Mój tata przeszedł rozległy zawał w miesiącu wrześniu po koronografi i agnioplastyce został poddany operacji...

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...jest już tydzień po zabiegu wstawienia by - passów i ciągle utrzymuje się u niego niskie ciśnienie ( 90/60 ) oraz dość wysoka temperatura ( ok. 37,5 - 38 ). Czy jest to * normalny * stan pooperacyjny, a może jakiś inny objaw? Bardzo proszę o komentarz i radę, bo lekarze milczą na ten..

By-passy - jakie ryzyko?

.. ...martwię, bo jednak jest to zabieg na otwartym sercu. Jakie jest ryzyko? Czy statystyki w ogóle podają dane o umieralności podczas tej operacji? Po jakim czasie człowiek jest na chodzie? Czy operację trzeba powtarzać? Czy po tej operacji człowiek jest w stanie dożyć długich, długich lat..

Operacja bajpasy

.. ...USA nie poddawałby się zabiegowi wszczepienia by - passów !!! Witam Cię Edward ! Dziękuję za szczerość ! Bardzo sobie to cenię i nie dziwię się że mnie tak rugasz, bo kiedy sama to na początku usłyszałam, to nie mogłam zrozumieć jak tacy poważni ludzie, którzy mi to mówili - mogą być tak..

Interpretacja koronarografii

.. ...niebawem zostanie poddany zabiegowi wszczepienia by - pass * ów. Bardzo się tego obawia i, jeśli to możliwe, chciałby za wszelką cenę ominąć ten zabieg. Czy istnieją jakieś alternatywne, mniej inwazyjne metody dające w jakiejś mierze poprawę stanu zdrowia?? Oto wyniki koronarografii..

By-passy operacja Zabrze

.. ...balonikowanie. Niestety zabiegi się nie powiodły ponieważ ma podobno zbyt pozaginaną tętnicę :( . Lekarze powiedziel, że bedzie potrzebna operacja wszczepienia by - passów w klinice w Zabrzu. Moi drodzy mam do Was pytanie czy macie jakieś doświadczenia raz z tą operacją dwa z kliniką ,o..

By-passy jak jest po operacji?

.. ...czuje sie lepiej po tym zabiegu? - czy czesto po operacji póchną nogi? - i czy te zabiegi mogą mogą w tych czasach być w jakiś sposób powikłane? Bardzo prosze o odpowiedź, ponieważ tata już za 2 dni jedzie tam. Bardzo dziekuje. Bardzo prosze. Co do lekarzy wSzczecinie, niestety się nie..

Bajpasy - gdzie najlepiej?

.. ...planowano conajmniej cztery. Zabieg miał na pracującym sercu, a pobrano je z tętnic piersiowych. Na drugi dzień po już chwilę siedział na łóżku. Obecnie wszystko jest dobrze. Pozdrawiam! ochojec katowice Czy ktoś miał robione by - passy w Lublinie na Kraśnickich u dr Rumińskiego. Bardzo..

Jaki jest czas wybudzania się po operacji by-pass?

.. ...wieku , od dlugości zabiegu , od stanu krązenia mozgowego. Jesli chcesz wiedziec cos więcej, chetnie pomoge Jest to od kilku do kilkunastu godzin. W przypadku mojego taty było to 12 godz. Mój tato operacje miał o godz 9 do 11:30 ( 4 bay pasy )a o godz 19 rozmawiałam z nim przez telefon...

By-passy po 50-tce, ile można jeszcze żyć?

.. ...). W trakcie obecnego zabiegu przebalonikowano tętnice wieńcową prawą ( niedrożnośc 90% ) i wstawiono tam stenta - zrobili to co 3lata temu bali się robic lekarze z innego szpitala ... Taraz pacjent ma odpoczywać i nabierać sił na jesienna angio - cel to balonikowanie i stentowanie..

Ile razy można wymienić by-passy udowo-podkolanowe?

.. ...możliwe jest robienie zabiegu ww. bajpasów przez 5 godzin w znieczuleniu ponadoponowym?? Kolego mam 56lat 4lata po by - passach ( z ręki podobno b wytrzymałe )pracuje momentami cięzko w wysokich temp pilnuje wagi 75kg/172cm i jestem szczęśliwy.Ostatnio miałem bd echo serca nie bez blizny..

Stenty - dlaczego nie zastosowano by-passów?

.. ...wykonuje sie wlasnie ten zabieg. By - passy robi sie gdy juz tabletki nie pomagaja i niemozliwe jest wykonanie zabiegu angioplastyki. mam nadzieje ze chociaz troche odpowiedzialam na twoje pytania. pozdrawiam Boję się, że moje obawy nie były takie bezpodstawne. Właśnie dzisiaj ojciec..

Ceny by-passów w szptalach w W-wie

.. ...jakie są ceny by - passów w szptalach w W - wie - Wołoska, w Aninie? Lepiej skorzystac z zabiegu CHELATACJI w 90 % skuteczna ,jestem świadkiem skuteczności już po kilku kroplówkach poczuli się znakomicie ...

Ryzyko wstawienia bypass

.. ...tętniczym. czy do takiego zabiegu jest pacjent usypiany? jak wygląda rekonwalescencja? proszę o poważne odpowiedzi i z góry dziękuję Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogolnym ( tzn. pacjent spi ). Proponuje zamiast Bypasów Spróbowac zabiegu chelatacji ,jestem świadkiem uniknięcia..

Nawrót bólów po operacji by-passy

.. ...ma nawrót bólów po wysiłkach to powinien skontaktować się z lekarzem - albo test wysiłkowy i potem koronacja, jak wyjdzie niedokrwienie, albo od razu koronarografia ( w zależności od stanu klinicznego )..

Koronografia, by-passy - gdzie w Warszawie?

.. ...? To sa przewidziane zabiegi dla 74 letniego mezczyzny od 20 lat z choroba wiencowa. Czy wiecie cos jak to wyglada ( poziom uslug, opieka nad pacjentem, ceny ) w szpitalach Bielanskim, na Banacha, na Woloskiej ? Czy sa moze jakies inne szpitale dobre w tej domenie ? I ile czeka sie w..

Wszystko o operacji by-pass

.. ...rozpoczęciem leczenia lub zabiegu. Następujące zabiegi są całkowicie bezpieczne: ˇ wykonanie zdjęcia rtg ˇ ultrasonografia ˇ mammografia ˇ zabiegi dentystyczne, np. uzupełnianie ubytków w zębach W przypadku zabiegów takich jak: na?wietlania, litotryplsji, przezskórnej elektrycznej..

By passy - jak nakłonić osobę do przeprowadzenia operacji?

.. ...,ktore przeszły ten zabieg o napisanie plusow i minusow z doswiadczenia jak jest po tej operacjii.Błagam WAs. Powiedzcie,czy mozecie pracowac,czy mozecie uprawiac sex - moze to banalne ale szrzere pytanie. Czy długo przebiega rekonwalescencja,bol. Jak wygląda z psychiką - wiem,ze..

Po by-passy wydolność krążenia ale podłączenie do respiratora?

.. ...miał przeprowadzony ten zabieg/operację,było to dziś przed południem...teraz po rozmowie telefonicznej dowiedziałam się że jest krążeniowo wydolny ale jest pdłączony do respiratora...zastanawiam się czy to normalne.. Tak , jest to normalne.Zwykle po takim zabiegu pacjent budzi sie sam ,..

Jakie ćwiczenia po bajpasach? - Str. 5

.. ...tata poinformowany po zabiegu, jakie ćwiczenia powinien wykonywać. Nic na własną rękę. Wszystko zgodnie zzaleceniami lekarza. A najlepiej byłoby od razu wysłać go na rehabilitację. A co do diety to najlepsz jest śródziemnomorska. Prosze zajrzeć na mojego bloga * Pokocha by passy * na..

Obawy co do bypassów

.. ...operację w Krakowie na zabieg Bypassów. Babcia nie chce iść na tą operację, boi się że nie przetrzyma tej operacji. Proszę pomóżcie!! Czy jest jakiś inny sposób leczenia ? To naturalne ,ze babcia sie boi! Ale w miejscu , do ktorego jest kierowana rocznie wykonuje sie 1500 takich zabiegow..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 28

.. ...się dobrzę( jest po zabiegu na by - passy ) pozdrowionka witam wszystkich. Mam na imię Aska. Niedawno wykryto u mnie równiez nadciśnienie płucne. Napiszcie prosze jak czyjecie się po lekach. Witam wszystkich,postanowiłam napisać,choruję na nadciśnienie płucne,leczę się w Warszawie na..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...lekarzy...którzy w/g Pani zabili Pani Ojca....to może troszeczkę cywilnej odwagi i poda Pani nazwisko pacjenta...żeby wszystko było jasne....nie jestem w/w wymienionym doktorem nie znam go i nigdy nie byłem w Szczecinie......pozdrawiam ty specjalisto od siedmiu boleści,co ty mozesz..

By-passy i nadwaga po operacji - Str. 2

.. ...wyrzuty sumienia, gdy zabieg się nie uda. Nikt nie będzie wieczny. Ja już dawno pogodziłem się ze śmiercią moich rodziców i innym radzę podobnie. Wtedy łatwiej znosi się takie odejścia, nie ma szoku, załamania, człowiek zawczasu ma czas na * plan awaryjny * , jakkolwiek ironicznie..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach - Str. 2

.. ...passy na pomorzanach. Zabieg ma przeprowadzić dr Kowalik. Proszę o opinię o tym lekarzu. Pozdrawiam wszystkich. Nie mogliście sobie wymarzyć lepszego lekarza. Jest to profesjonalista, jak zresztą inni ( dr Waligórski, dr Sielicki, dr Brykczyński oraz inni młodzi lekarze ). Mąż miał..

3 tydzień po operacji by-passy we Wrocławiu

.. ...zorga - nizowana.po zabiegu czułem sie jak nowo narodzony.kaszel obowiązkowy po każdej operacji.jest normalny.żadnego bólu tylko nie mogłem przez 3 miesiace leżeć na boku.2 dni po opercji jeden górnik położył się na boku i wylądował na doszywce [pękły druciki] zszywające mostek.czuję się..

Unknąłem wszczepienia By-passów

.. ...ponowne powtórzenie zabiegu? Prosze o kontakt na mój adres @, nie zaglądam tu za często i wole tą forme kontaktu ; renata2121@op.pl I jeszcze, do adresata wypowiedzi - * uniknąłem by - passów * Gdzie wyniki poziomu cholesterolu? trójglicertdów? homocysteiny? Czy poprawa w Ukg serca to..

By-passy w Aninie

.. ...wyśmienity! to tylko zabieg jeśli wykonuje go dobry operator kardiochirurg miałem wówczas 48 lat to tez ważne, wiek pacjenta i stan zdrowia wszystko ma znaczenie. Kilkanaście lat temu była to ciężka operacja dzisiaj zabieg w sumie 1 tydzień i jest sie w domu! życzę zdrowia i powodzenia i..

Baypasy w Radomiu

.. ...pacjętami którzy są po zabiegu wszczepienia by - passów. Uspokoisz się na pewno.Oczywiście do wszystkiego w życiu trzeba mieć odrobinę szczęścia /fartu/ ,nawet przy operacji usunięcia wyrostka.Wierzę ,że Twój Tata ma ten * fart * . Mnie pół roku temu wszczepili w Szczecinie 4 by -..

Bajpasy metodą MIDCEAB

.. ...zameldować w I Klinice Kardiochirurgii w Katowicach - Ochojcu na MIDCAB : ) Pozdrawiam, Wiem, że robią, ale słyszałam, że do takiego zabiegu kwalifikują osoby, którym zakłada się 2 by passy - nie więcej...

Krążenie pozaustrojowe - czy to duży problem ?

.. ...jak mają zrobić ten zabieg, ale - boję się !!!! podbijam temat - bardzo dla mnie ważne ! Witaj Półtora roku temu przeszłam operację wszczepienia by - passów na bijącym sercu.Operacja była w Aninie. Jeszcze raz podbijam ten temat - proszę o wypowiedzi - zwłaszcza ludzi. którzy to przeszli..

Zawał serca i by passy

.. ...staremu stresować się, zabieraj go na regularne spacery, jazdę na rowerze itp. I bądź wyrozumiały gdy nie da rady grać w kosza przez 2 godziny : ).Moje dzieciaki nieźle mnie pilnowały. Nawet wtedy gdy sięgałem po piwko ( szczególnie drugie ). Ale czerwone wino w małych dawkach to dobry..

By-passy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy

.. ...nieliczni w Polsce robią ten zabieg na bijącym sercu. Zespoły operacyjne są na najwyższym poziomie. Atmosfera niezwykle przyjazna pacjentowi. Zawsze wszystko tłumaczą z anielska cierpliwością. Miałam tam zabieg dwa miesiące temu, byłam zaszokowana zaangażowaniem, oddaniem pacjentowi. To..

By-passy - Bydgoszcz

.. ...tygodniu musiał mieć zabieg gdyż pod skórą zebrały mu się ropienie - oczyszczanie.Teraz czuje się nieźle. Pojawia się czasem wyższa temperatura, ból w mostku i osłabienie - mam nadzieje że to normalne. Pod koniec kwietnia jedzie do sanatorium do Inowrocławia. Pozdrawiam Polecam Bydgoszcz..

Bypassy i udar mózgu

.. ...wczoraj miała jakis zabieg,po uprzedniej obserwacji,ze względu na nierówne bicie serca.nie wiem dokładnie co to za zabieg,była jakby uśpiona i prądem?! jej serce było wprowadzane we właściwy rytm.nie wiem co teraz będzie,dołujące jest to ,że jak już sie myśli ,że najgorsze za nami,to coś..

Wahania nastrojów po operacji by-passów

.. ...lata ) 4 dni temu miał zabieg by - passów. Lekarze powiedzieli,że ma bardzo słabe serce i rozsianą wieńcówkę, ale że operacja się udała i jest ok. Natomiast martwi nas jedna kwestia. Mianowicie dziadzio jest jakis * inny * , taki obojętny. Bardzo się denerwuje, próbuje sobie wyrywać *..

Czy ktoś jest po rebypassach?

.. ...samopoczucie maja osoby po tym zabiegu. Mam ojca po reby - passach. W tym roku w lutym go operowali. Teraz czuje sie o wiele lepiej niz przed operacja. Przesypia znowu cale noce, gdzie przed zabiegiem to bylo niemozliwe z powodu dolegliwosci sercowych. Powrocil takze do pracy. RE/ mik..

Nagłe zatrzymanie akcji serca po zawale i bypassach

.. ...przeszedł operacje bypassów. Zabieg przebiegł bez komplikacji i ojciec został wypisany do domu z zaleceniem rehabilitacji, którą odbył. W maju powrócił już do pracy zawodowej. Wczoraj zauważyliśmy że ma się nie najlepiej, a on mówił że to tylko zmęczenie z powodu * wiosennego przesilenia..

By-passy metodą torakoskopową

.. ...pytanie..Czy ktos z państwa przeszedł by - passy metodą torakoskopową? Jak tak, to byłbym wdzięczny gdyby ktoś podzeili się swoimi doświadczeniami. Chcialbym wiedziec jak wyglada ten zabieg, itp. Z gory dziekuje...

Kaszel po by passach

.. ...wiecej 5 tygodni po zabiegu, tyle że problemy nie tyczyły sie tylko jednego oka. Łapałem się na tym, że czytając sms - a w komórce tekst widziałem potrójnie. Towarzyszyły też temu zawroty głowy. Kaszlałem przez miesiąc po operacji. Teraz czasami zakaszle ale jest to już suchy kaszel...

Krwawienie po zabiegu by pass

.. ...przyczyną krwawienia po zabiegu CABG ( 3 by passy ) z klatki piersiowej i brak krzepliwości krwi oraz ponownej re operacji z powodów technicznych ( tak powiedział lekarz ). Więcej informacji nie mam. Interesuje mnie również jakie są rokowania w takim przypadku. Dziękuję za odpowiedzi...

Ile dni na intensywnej po by passach?

.. ...Witam! Wszystko zależy od stanu chorego. Ja leżałam 2 doby i zostałam przeniesiona na kardiochirurgię. Pozdrawiam Zwykle od 2 do 5 dób z tego co słyszałem. Ja spędziłem 4. Serdecznie dziękuję za odpowiedzi!..

Bypassy - Sterling Łódź

.. ...chorego do planowanego zabiegu * - szukaj w int. Nie znam nastawienia Twojego Taty do całej tej sytuacji, więc proponuję abyś najpierw sama przeczytała a potem zdecydowała jakie wiadomości przekazać lub dać tacie całość do wglądu. I absolutnie nie chodzi tu o straszenie tylko wiedzę,..

Lęk, strach przed operacją bypassów

.. ...wcześniej planowany zabieg bypassów to bałbym się podobnie jak Twój ojciec.W moim przypadku była to sytuacja nagła, ale strach rozumiem. Należy go przezwyciężyć. Tak jak moi poprzednicy napisali - to nie jest wyrok tylko szansa na lepsze życie. I tak nastrajać ojca powinniście na zabieg...

Lęk, strach przed operacją bypassów - Str. 2

.. ...reakcją organizmu na zabieg. Po każdej interwencji chirurgicznej może występować taki stan. Natomiast ból głowy może mieć związek ze zbyt niskim ciśnieniem tętniczym. Dzięki. Martwię się,bo tata źle to znosi.Denerwuje go ten stan podgorączkowy i ból głowy. Tłumaczę,że to normalne,że to..

Jak dbać o ranę po zabiegu pomostowania?

.. ...temu miałam wykonany zabieg kardiochirurgiczny - dwa by - passy. Czuję sie dobrze, rana też się ładnie goi, ale chciałabym zapytać, czy jest możliwe zniwelowanie jej do minimum, czy w ogóle mozliwe jest zlikwidowanie jej ? Witam! Najlepiej szarym mydłem.Tak kazali nam w szpitalu.Wycierać..

Operacja tętniaka aorty w Zabrzu lub Ochojcu.

.. ...ktore mialy robione zabiegi w ochojcu( glownie bajpasy )sa zadowoleni i wszyscy sobie chwalili,nie znam opini na temat zabrza po za jednym przypadkiem gdzie zmarl moj wujek. przepraszam za dobitna szczerosc ale taka wiedze posiadam co do tych szpitali. pozdrawiam i zycze zdrowia Mój..

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...funkcjonować po tym cięzkim zabiegu. W domu to nie to samo. Z pewnością bedzie się tam czuła bezpieczniej, a i Pani będzi dużo spokojniejsza. A swoją droga co to za szpital, który wysyła pacjentkę po takiej operacji do domu. Ja miałem operację w Poznaniu. Jeszcze przed operacją pytano..

By-passy, ryzyko i szanse

.. ...Spokojnie sie zdecydujcie na zabieg. Sama tez poszukiwałam kogoś kto mi powie jak wygląda zabieg. Teraz dokonujecie wyboru miedzy życiem a śmiercią. Więc tak, jak się nie zdecydujecie to życie jest jak na bombie zegarowej, jak się zdecydujecie to po operacji poczujecie oboje ulgę. Jest..

Kłucie w plecach po operacji by-pass

.. ...Poznaniu. U nas w tydzień po zabiegu, przewożą od razu do szpitala rehabilitacyjnego na 2=3 tygodnie. I dopiero jak człowieka postawią do końca na nogi - wraca się do domu. Proszę zapytać o tę rehabilitację w szpitalu lub lekarza rodzinnego. Pozdrawiam. Życzę zdrowia. P.S.Zapraszam na..

Środki wspomagające prace serca po opeacji wszczepienia by-passów

.. ...Ja na drugi dzień po zabiegu chodzilem po sali. To bylo na Ochojcu u prof. Wosia. Witaj, mój tatuś miał operację 21.10.2009 r. na ojom zawieżli go o godz. 15.30 a wybudzał się sam jak dzwoniłam po informację o godz. 20.00 to uzyskałam odpowiedż , że jeszcze się nie wybudził i to trwa od..

Powtórna operacja by-passów

.. ...passów.Prawdopodobnie jutro będzie zabieg.To podobno świetny fachowiec.Będzie dobrze!!! Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! Jak nazywa się ten zabieg przepychania by - passów i na czym ma on polegać? Pozdrawiam Witam! Tato już po zabiegu.Udało się udrożnić dwa by - passy.Doktor obiecał,że..

Prośba o wypełnienie ankiety

.. ...problemów pacjentów przed zabiegiem wszczepienia by – passów. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy. Ankieta dotyczy głównie pacjentów oczekujących na zabieg, ale będę także wdzięczna tym, którzy taki zabieg już przeszli. Zależy mi bowiem na..

Prośba o wypełnienie ankiety

.. ...problemów pacjentów przed zabiegiem wszczepienia by – passów. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy. Ankieta dotyczy głównie pacjentów oczekujących na zabieg, ale będę także wdzięczna tym, którzy taki zabieg już przeszli. Zależy mi bowiem na..

Dziwne zachowanie po by-passach.

.. ...lata ) 4 dni temu miał zabieg by - passów. Lekarze powiedzieli,że ma bardzo słabe serce i rozsianą wieńcówkę, ale że operacja się udała i jest ok. Natomiast martwi nas jedna kwestia. Mianowicie dziadzio jest jakis * inny * , taki obojętny. Bardzo się denerwuje, próbuje sobie wyrywać *..

Duszności po by passach

.. ...operację by passów ( 4 ). Zabieg przeszedł bez komplikacji, tyz po nim mama miała przetoczona krew, ponieważ pospadała jej hemoglobina, początkowo lekarz ja również nastraszył, że płuca nie zaczęły jeszcze pracy jak należy, ale się wszystko unormowało. Następnie mama spędziła 4 tygodnie..

By-passy

.. ...passów. 1. Czy taki zabieg jest ryzykowny? Podświadomie boję się, że odpowiedź brzmi TAK, bo jest to jednak ingerencja w układ krwionośny. Boję się, że jeśli stenty mogły się nie przyjąć, to by - pass tymbardziej. 2. Czy stenty pozostawia się w żyle, czy ( aby nie zarastały ) można je..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie?

.. ...zastosowany małoinwazyjny zabieg ( bez rozcinania mostka - nie pamiętam nazwy ). Jeśli ktoś mógłby podzielić się informacją, do kogo udać się na konsultację w sprawie operacji bajpasów z badaniem koronografii ( doświadczony lekarz kardiochirurg który oceni wynik ). Jestem po..