Zabieg przepychanie

STENT - zabieg udrożnienia żył - Str. 2

.. ...letniej, bo bnabcia sie boi zabiegu.... moja babcia - 80 - cio letnia ma mieć zabieg przepychania żył w nogach, ale nie wiemy czy to bezpieczne i czy nie będzie powikłań u starszej osoby ??? prosze o informacje Witam was serdecznie Mam pytanie czy ktoś z tutaj obecnych miał wszczepiane..

Przepychanie żył

.. ...Koronarografia. Nie żył, tylko tętnic i nie przepychanie tylko oczyszczanie...

Przepychanie (czyszczenie) żyły szyjnej

.. ...,,przerusztuje * * .Taki zabieg. Nie jest to ryzykowny zabieg,w każdym razie w porównaniu z bajpasami to mały pikuś.Nie ma się co bac.Lekarz badająć żyły,jak krew w nich przepływa stwierdził,że na szyi żyły mają za małeświatło czyli sa przytkane i trzeba je udrożnic .Jest to konieczne,bo..

Powtórna operacja by-passów

.. ...passów.Prawdopodobnie jutro będzie zabieg.To podobno świetny fachowiec.Będzie dobrze!!! Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! Jak nazywa się ten zabieg przepychania by - passów i na czym ma on polegać? Pozdrawiam Witam! Tato już po zabiegu.Udało się udrożnić dwa by - passy.Doktor obiecał,że..

Koronarografia w narkozie

.. ...Panicznie boję się wszelkich zabiegów , nie mogę być świadoma że coś się ze mną dzieje i że coś czuję, wkłucia, przepychania,rozpierania w żyłach ,uczucie ciepła, grzebania w moim wnętrzu. Dlatego chciałabym mieć znieczulenie ogólne. W szpitalu powiedzieli że w przypadku dorosłych nie..