Zaburzenia lękowo depresyjne

Citalopram (Cipramil, Citaratio, Citaxin, Oropram, Cital, Cilon, Aurex)

.. ...depresyjnych oraz w niektórych zaburzeniach lękowych. Citalopram jest dobrze tolerowany, nie wywołuje uzależnienia, dzięki wysokiej wybiórczości ma niewiele działań niepożądanych. Leki przeciwdepresyjne starszej generacji, poza hamowaniem wychwytu zwrotnego serotoniny, wpływały również..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 698

.. ...mam29 lat i stwierdzone zaburzenia lękowo - depresyjne od 5 lat jest ze mną a zaczeło sie w ciąży zaczęłam bać sie że dziecko będzie kalekie i tak w to uwierzyłam że potem lawina lęk lękiem poganiał nie wiedziałam co z sobą zrobić nie mogłam spać jeść na niczym sie skupić bywało tak że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 974

.. ...nazwał doktor terapeuta - zaburzenia nerwica depresyjno lekowa, to teraz nie moge oglądać filmu, bo boję się. Boję się lęku, czyli taka fobiofobia. Nawet jesli nie mam wegetatywnych objawów to mam te mysli paniczne, ze sie tak boję ze nie wytrzymam. Dlaczego terapia nie przynosi efektów,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1034

.. ...nastolatkow cierpi na sezonowe zaburzenia nerwicowo depresyjne tylko na skutek niedoborow pokarmowych .przyjrzyj sie wiec uczciwie swojej diecie ,sposobowi zycia ,i sam ocen czy sie nie zaniedbales.zima jest okresem bez slonca totez witamina d3 leci u mlodych w dol ,musisz zazywac tran..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...cholesterol. Do tego doszły zaburzenia rytmu serca: często waliło jak oszalałe, dostałam na to bisocard 5mg rano cała tabletka. Moja nerwica, a raczej jak to się fachowo nazywa stany depresyjno - lękowe zaczęły się jakieś 9 miesięcy temy ( rok po śmierci mojej mamy, która umarła na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 248

.. ...przez to samo, co ja ( zaburzenia lękowo - depresyjne, rzecz jasna ) powiedziała, że tak naprawdę psycholog, a tym bardziej psychiatra mi nie pomogą. Nie wiem, czy odwaga jest potrzebna, żeby pójść do psychologa. Może tylko tyle, żeby odwagi, żeby się przed samym sobą przyznać, że jestem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 271

.. ...nerwicy lękowej. Mam zaburzenia lękowo - depresyjne z przewagą tych drugich. Ale nie wierzę nikomu, prócz siebie. A wątpię.. Wątpię więc myślę, jak to mówił jeden taki.. Witajcie kochani: ) ja dzisiaj mam wspaniały humorek: ) Jutro zaczynam indywidualny tok nauczania: ) Jeszcze nigdy się..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 25

.. ...lękowych ( takich jak zaburzenie lękowe z napadami lęku z agorafobią lub bez agorafobii, fobii społecznej, zaburzenia lękowego uogólnionego oraz zaburzenia obsesyjno - kompulsyjnego ). Lexapro jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny ( SSRI ) i należy do grupy leków..

Nerwica w ciąży - Str. 19

.. ...sprawie MAM stwierdzone zaburzenia lękowo - depresyjne przyjmuję leki anafranil ostatnio też byłam w ciąży ; jak tylko się dowiedziałam o ciąży odstawiłam leki i zaczął się koszmar po tygodniu wróciły takie lęki że nie wiedziałam co z sobą zrobić wszysko było dla mnie jakieś obce nie..

Nerwica w ciąży - Str. 43

.. ...Asiu mam 29 lat i mam zaburzenia lękowo - depresyjne lecze sie anafranilem to lek przeciwdepresyjny nigdy nie przyjmowałam żadnych typowo przeciwlękowych tak jak wspominałam wcześniej wybieram się do homeopaty bo słyszałam że można w ciąży je stosować ale nie wiem jak ze skutecznością..

Nerwica w ciąży - Str. 92

.. ...całą ciążę miałaś taki zaburzenia lękowe? A po takim silnym lęku jak się czujesz? bo ja potrafie się go tak bać i nakręcić, że na 2 - 3 dni wywoła u mnie stan depresyjny nawet. Ciężko mi z tym, bo są super dni, ale jak się czegoś wystrasze i nie prześpie nocy to jest kilka dni koszmaru,..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 106

.. ...tylko nerwica są to zaburzenia depresyjne przez to przechodziłam 4 lata temu ale sama z tego wyszłam bez zadnych leków ale łatwo nie było. Czekałam tylko aby dzieci wyszły do szkoły i sama do łózka. Wyjrzałm przez okno ludzie dzwigają siatki z zakupami aja sobie zadawałąm pytanie:po co..

Mam problem nie wiem co sie ze mna dzieje

.. ...psychiatry, on stwierdził mi zaburzenia lękowe i nerwicę, jeszcze w międzyczasie doszły mi stany depresyjne, ale jakoś pomału wychodzę na prostą. Musisz po prostu porozmawiać z lekarzem i nie bać się leków jeżeli takowe ci przepisze. Osobiście biorę dwa rodzaje lekarstw i jakoś od dwóch..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 5

.. ...pojęcia,ze istnieja zaburzenia depresyjno - lękowe ...TEŻ PRZYCHODZA TE GORSZE DNI. MIJAJA , BO ZDROWI NIE PRZYWIAZUJA DO NICH AŻ TAKIEJ WAGI przecież my też kiedyś byliśmy zdrowi. Teraz prawie każdy z nas dotknięty przez chorobę MNIEJ LUB BARDZIEJ ŚWIADOMIE OBSERWUJE SIEBIE ( a przez..

Zaburzenia lękowo-depresyjne=nerwica serca

.. ...moja codzienna walka z zaburzeniami lękowo - depresyjnymi - zwanymi potocznie, jak mniemam nerwicą serca, nerwicą lękową itp. niedawno skończyłam 27lat a od 9 walczę z moją - wydawałoby się , wyimaginowaną chorobą - nerwicą. przechodziłam już w przeciągu tych lat różne jej postacie,..