Zaburzenia repolaryzacji

Zespół Barlowa (zespół wypadania płatków zastawki dwudzielnej)

.. ...ale mogą być widoczne zaburzenia repolaryzacji; osłuchując pacjenta lekarz stwierdza klik mezosystoliczny. Leczenie zespołu Barlowa. Leczeniem zespołu Barlowa powinni być objęci tylko i wyłącznie pacjenci, u których występują kliniczne objawy ( zaburzenia rytmu, bóle wieńcowe )...

Choroba serca czy panika?

.. ...moze na umiarowienie zaburzenia repolaryzacji komor mialam od kilkunastu lat przy kazdym ekg wychodzilo ale nikt mi nic z lekarzy nie mowil ze to cos groznego i mysle nic sobie nie robic tylko spokojnie zyc najgozej jak czlowiek wsluchuje sie w bicie serca moze to sprawy nerwicy * Dana..

Dodatkowe skurcze - Str. 105

.. ...pokrzepieniu serc Minia: * Zaburzenia rytmu, przewodnictwa i repolaryzacji mięśnia sercowego można ujawnić u osób ze strukturalnie prawidłowym sercem, a mimo to może wystąpić nagły zgon sercowy. Najczęściej dotyczy to pacjentów z wydłużonym czasem QT ( L - QT, long QT syndrome )..

Wypis z badania EKG ze szpitala

.. ...100/min.Normogram.Położenie serca pośrednie.Zaburzenia repolaryzacji mięśnia sercowego pod postacią obniżeń odcinka ST. Pięknie dziękuję za wyjaśnienia. mam to samo co Ty, z tego co wiem termin repolaryzacja oznacza wracanie serca do normy tak jak bylo to u mnie podczas wysilkowego, wiem..

Różne wyniki pomiarów tętna

.. ...tachykardie zatokową z zaburzeniami repolaryzacji ( 11 razy w ciagu doby od 138 do 48 ). Ponadto zdiagnozowano PFO ( przetrwały otwór owalny pomiedzy przedsionkami ) którego zamknięcie będę miała w połowie września br. oraz nerwicę. Stwierdzono jednak że tachykardia nie jest u mnie nawet..

WPW, zastawka mitralna, kłucia z lewej strony klatki

.. ...Czy związane jest to z zaburzeniami repolaryzacji? Dodam ze dokuczały mi arytmie w dzień i w nocy uniemozliwiające zasnięcie.lęki z tym związane i prawdopodobnie miałem glisty ludzkie lecz zadne badanie tedo nie potwierdziło. Proszę o odpowiedz . militarna ? chyba mitralna. a skąd ta..

Czy takie zmiany mogą prowadzić do zawału ?

.. ...niewydolność serca , nieswoiste zaburzenia procesu repolaryzacji , szmery nad płucami i inne nie mogę rozczytać było nie fajnie . Pozdrawiam Co do Pana pisków w głowie, to pomoże Panu Vicebrol. Zapyta się Pan lekarza neurologa najlepiej.Vicebrol rozszerza naczynka krwionośne, piski w..