Zaburzenia równowagi i zawroty głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 607

.. ...pewnych obszarów skóry, zaburzenia wzroku, słuchu lub nadmierna wrażliwość na bodźce, napięciowy ból głowy, ból żołądka, serca, kręgosłupa, zawroty głowy, drżenie kończyn, kołatanie serca zespoły objawów charakterystyczne dla niektórych chorób czy stanów fizjologicznych ( np. urojona..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 752

.. ...mnie zawroty głowy i zaburzenia równowagi, bóle żołądka i mnóstwo innych które stopniowo ustepowały i zastepowały je inne ale zawroty głowy niestety były zawsze... Byłam wówczas w toksycznym związku z chłopakiem prawie 2 lata i myśle ze to właśnie to głównie przyczyniło sie do nerwicy....

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...ciałem, stania * obok * - zaburzenia widzenia - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle stawów Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...okropny ucisk w głowie i zaburzenia równowagi. Kiedyś miałam przeziębione kręgi szyjne i też miałam zawroty głowy, ale to pewnie właśnie z tego * przewiania * . Pomogły mi wtedy jakieś tabletki od lekarza. Ale teraz, w okresie pylenia traw, bylicy, wcześniej brzozy, odczuwam znów te..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 12

.. ...oczywiście w związku z zaburzeniami równowagi pojawiał się silny lęk przed wyjściem z domu. To tyle. Reniu, wiem , że będziesz tu zaglądać......: ): ): ). Więc dzięki za gratulacje.Wiesz , już dawno zwróciłam uwagę na to ,że jak muszę zrobić coś sama i nikt mnie nie może zastąpić to..

Wątek dla ludzi cierpiących na nerwicę lękową

.. ...typowe objawy nerwicowe: zaburzenia równowagi, zawroty głowy, nogi jak z waty. I znowu do lekarza. Tym razem Pan Doktor stwierdzil że nic mi nie jest, że mam tylko złą pozycje w pracy( schylającą ). Wtedy ta diagnoza tak mnie rozsmieszyła a zarazem tak sfrustrowała że powiedziałam * dość..