Zaburzenia równowagi u dzieci

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1061

.. ...zdażyły sie komuś w nericy zaburzenia równowagi, tak jakby głowę zarzucało w jedna stornę, jak siedze to tego nie odczuwam tak mocno ale jak gdzieś ide to jest masakra. Ide do neurologa dopiero w czwartke, wiec do tego czasu chyba zwariuje, juz wyczytalam wszystkie objawy guzów wiec, od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 113

.. ...podwyzszone ciśnienie, zaburzenia równowagi i pot który mnie oblewa. Najgorsze są te uderzenia serca zaraz po położeniu i jak się obudze. Widzie że doszło sporo stron od mojej ostatniej wizyty więc przyczytam je napewno. Cześc Wojtek i cześć dziewczyny!Mówiłam Wam wcześniej,że nerwicy na..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 7

.. ...energetyczny fakt i tylko zaburzenie może wytrącić nas z równowagi, co właśnie dzieje się z ludzkością. Tłumaczenie skrzywionym istotom że wszechświat i my sami jesteśmy bardziej skomplikowani niż każą nam wierzyć zmysły jest najgłupszym działaniem jakiego może się podjąć wojownik...

Ból głowy, jakby w środku był kamień

.. ...mniej wiecej 1,5 roku ma zaburzenia równowagi,bóle głowy i czest słabnie..pznadto ma wade serca le kardiolog wypowiedzial sie ze to nie od serca,,,chyba neurologicznie powinna byc przebadana,ponadto ma hipercholesterolemie i fruktozemie moze ktos ma podobny problem???z góry dziekuje..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116

.. ...ledzyłem sie 5 lat na zaburzenia rytmu równowagi ,podej. guza ,raka , nieregularne bicie serca duszności,bule w klatce piersiowej w wieku 22 lat gdzie nigdy wcześnie nie choroeałem i znalazłem rozwiązanie przez pewien produkt który przywraca stan homeostazy czyli przywraca organizm do..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...ciałem, stania * obok * - zaburzenia widzenia - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle stawów Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik..

Nerwica - wszyscy którzy biorą XETANOR

.. ...tam krew * , zawroty, zaburzenia równowagi i widzenia, obfite poty.... FATALNIE! Ale ja nie chcę już tego brać!!! Lekarz powiedział mi, że to nie uzależnia, ale widzę, że zespół odstawienny jest taki jak przy amfie czy innym świństwie!! CO BĘDZIE, JEŚLI ZDECYDUJĘ SIĘ, ŻE JEDNAK NIE..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 3

.. ...niepokoju, strachu, zaburzenia równowagi umysłowej a także łagodzi świąd w pokrzywce skórnej. Zastosowanie: Niepokój, stany napięcia. Nadpobudliwość u dzieci. Stany lękowe u pacjentów starszych. Świąd skóry z pokrzywką. Pokrzywka na tle nerwowym. Dolegliwości w okresie pokwitania...

Nastoletnia nerwica - Str. 4

.. ...zakręciło, jakby małe zaburzenie równowagi...ciężko mi to określić. I nie wiem,czy to jest tylko wytwór mojej wyobraźni, - bo właśnie jestem na etapie wkręcania sobie poważnej choroby mózgu, - czy faktycznie tak się dzieje...eehh...Macie też czasem takie dziwne uczucie w głowie?? Fakt,że..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 12

.. ...oczywiście w związku z zaburzeniami równowagi pojawiał się silny lęk przed wyjściem z domu. To tyle. Reniu, wiem , że będziesz tu zaglądać......: ): ): ). Więc dzięki za gratulacje.Wiesz , już dawno zwróciłam uwagę na to ,że jak muszę zrobić coś sama i nikt mnie nie może zastąpić to..