Zaburzenia widzenia objawy

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego stopnia może wystąpić zespół TIA lub nawet może dojść do udaru niedokrwiennego mózgu. Zwężenie tętnic szyjnych operuje się, jeśli towarzyszą mu objawy i osiągnie minimum 70% światła tętnicy szyjnej, lub jeśli przekroczy..

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. ...będzie objawami się zaburzeniami chodu i równowagi; duży guz przysadki mózgowej może uciskać na skrzyżowanie nerwów wzrokowych i powodować zaburzenia pola widzenia; guzy o innych lokalizacjach mogą być przyczyną drgawek, niedowładów, parestezji, zaburzeń mowy, halucynacji wzrokowych i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 293

.. ...drętwienie rąk,osławbioenie zaburzenie widzenia i przez to tj zaburzenia równowagi wczesniej pojawiały sie kłucia w okolicy serca,jestem po róznych przejsciach życiowych jeszcze studiuje a pół roku temu urodziłam córeczke.mam ciagłe objawy ze cos mi sie stanie ze jestem ciezko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 56

.. ...Tzn.drętwienie rąk,osławbioenie zaburzenie widzenia i przez to tj zaburzenia równowagi wczesniej pojawiały sie kłucia w okolicy serca,jestem po róznych przejsciach życiowych jeszcze studiuje a pół roku temu urodziłam córeczke.mam ciagłe objawy ze cos mi sie stanie ze jestem ciezko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...szczękanie zębami - zaburzenia widzenia ( np. pływanie liter przy czytaniu ) - problemy z koncentracją i pamięcią - wypadanie włosów - ciągłe zmęczenie, brak siły - problemy ze skórą, częste wysypki i alergie Miałam prawie wszystkie objawy! Ledwo wyszłam z tego żywa...Dlatego obiecałam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 216

.. ...dretwienia rak, nog, twarzy, zaburzenia widzenia, wymiotujesz, mdlejesz??? Czy masz objawy takie jak twoja mama miala przed diagnoza? Dziekuję Gosienka, moze wtedy wezmę juz jutro tabletkę całą chociaż chciałam poczekac do soboty ( ze względu też na te badanie, żebym dała radę je zrobić..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...padaczkowe. 3. Są TRWAŁE zaburzenia widzenia - nieznikający nigdy mroczek / czarna zasłona / mgła 4. nieustające wymioty i zaburzenia świadomości. 5. Objaw oponowy ( sztywny kark ) 6. Zaburzenia równowagi i częste omdlenia. Wówczas trzeba głowę zbadać. A uwierzcie.. 90% przypadków -..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo - jestem po wizycie u drugiego - THS 5,534 f3 i F4 w..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...tzn.drętwienie rąk,osławbioenie zaburzenie widzenia i przez to tj zaburzenia równowagi wczesniej pojawiały sie kłucia w okolicy serca,jestem po róznych przejsciach życiowych jeszcze studiuje a pół roku temu urodziłam córeczke.mam ciagłe objawy ze cos mi sie stanie ze jestem ciezko..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...drętwienie rąk i nóg i zaburzenia widzenia, okazało się,że to nerwica,ale najpierw miałam wykluczone choroby neurologiczne.powodzenia witam.mam podobne objawy.chciałbym sie dowiedziec jakie sa badania na tarczyce? Proszę o interpretację mr głowy . Badaniem uwidoczniono obecność..

Nerwica - wszyscy którzy biorą XETANOR

.. ...tam krew * , zawroty, zaburzenia równowagi i widzenia, obfite poty.... FATALNIE! Ale ja nie chcę już tego brać!!! Lekarz powiedział mi, że to nie uzależnia, ale widzę, że zespół odstawienny jest taki jak przy amfie czy innym świństwie!! CO BĘDZIE, JEŚLI ZDECYDUJĘ SIĘ, ŻE JEDNAK NIE..

Ciagłe zawroty glowy, kołatanie serca, uczucie ze zaraz zemdleje

.. ...zawroty głowy, osłabienie, zaburzenia widzenia, problemy z chodzeniem i koordynacją ruchów. Zdarza sie dosyć często, ponieważ ta witamina występuje w żywności w bardzo małych ilościach. Czasami poważne objawy są spowodowane jakimś niedoborem witamin czy mikroelementów. Pozdrawiam...

Osłabienie i inne objawy

.. ...jak stara babcia, mam zaburzenia widzenia, brak koncentracji poniekąd ). Cisnienie krwi mam w normie 120/70, tetno bardzooooo wyskoie, nawet 140, serce nierowno bije, czasem takie uczucie jak by mi nie bilo i tak dziwnie przeskakuje jakby laskotalo. w szpitalu robili EKG i niby jest ok,..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...prądu * ), afazja ( zaburzenie funkcji językowych ), dyzartria ( zaburzenia mowy ), niedowład. Witam Mam 17 lat i u mnie także występowały podobne objawy. Z tą tylko różnicą, że nie miałem uczucia zdrętwaiłych palców, czy niedowładu, a jedynie chwilową bardzo nieprzyjemna wadę wzroku..

Nastoletnia nerwica - Str. 8

.. ...podejrzenia, bo mialam zaburzenia widzenia, dretwienie reki,żuchwy i języka, po czym straszny ból głowy. MRI wyszedl oki i diagnozą jest migrena z aurą. Witam, jak to się wam objawia? Jak o tym myslicie, czy poprostu nagle samo z siebie? zulka dziekuje ze odpisalas nie bylam u lekarza..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 28

.. ...te cholerne zawroty z zaburzeniami widzenia.Niewiem może ta pogoda ma jakiś wpływ na nasze samopoczucie. Staram się jak mogę lekceważyć te objawy, ale kurczę to jest takie TRUDNE. Z zazdrością patrzę na koleżanki , które sobie z tym * badziewiem * poradziły. Funkcjonują normalnie, bez..

Zaburzenia widzenia, falowanie, drżenie i migotanie obrazu

.. ...problemy ze wzrokiem, zaburzenia widzenia, które charakteryzują się migotaniem, drżeniem, falowaniem obrazu. Bardzo często czuję się tak jakbym znajdowała się na karuzeli, cały obraz mi się rozmywa i kręci. Objawy takie miewam codziennie, już od godzin porannych, które trwają przez cały..

JASKRA I JEJ OBJAWY

.. ...wymioty bądź nudności oraz zaburzenia obrazu. Do zniekształceń widzenia spowodowanych przez jaskrę można zaliczyć przede wszystkim występowanie efektu * halo * wokół źródeł światła.Czy ktos z was tez mial takie objawy bettiniunia czy ty nie jestes jakas chipochondryczka?Jeszcze nie..