Zaburzenia widzenia widzenia

Nadczynność tarczycy

.. ...występować duszność, zaburzenia libido, bezsenność. W zależności od przyczyny, w leczeniu nadczynności tarczycy sięga się po farmakoterapię, metody chirurgiczne ( całkowite lub częściowe usunięcie tarczycy ) lub po techniki medycyny nuklearnej ( radiojod ). Nadczynność tarczycy a choroby..

Klarytromycyna (Fromilid, Klacid, Klabax, Klabion, Klarmin, Lekoklar, Taclar)

.. ...makrolidowych to głównie zaburzenia ze strony układu pokarmowego oraz reakcje uczuleniowe. Możliwe jest wystąpienie przemijających zaburzeń słuchu oraz przebarwień zębów. Z punktu widzenia kardiologii, istotna jest możliwość wystąpienia zaburzeń rytmu serca. Dotyczy to szczególnie osób z..

Chwilowa utrata wzroku

Chwilowa utrata wzroku

.. ...Do równie poważnego zaburzenia widzenia może dojść w przebiegu migotania przedsionków. Powstające w sercu skrzepliny stanowią materiał zatorowy szczególnie niebezpieczny dla naczyń mózgu ( zator i udar niedokrwienny ) oraz pnia płucnego ( zator płucny ). Może się jednak także zdarzyć, że..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń rytmu serca, przy nagłym zmniejszeniu się ilości dopływającej do mózgu krwi (..

Zasłabnięcie

Zasłabnięcie

.. ...Zasłabnięcie jest chwilowym zaburzeniem świadomości, ale bez jej pełnej utraty. Mogą wystąpić zawroty głowy, mdłości, zaburzenia widzenia. W odruchu obronnym organizmu spada napięcie mięśniowe, pozycja pionowa nie sprzyja prawidłowemu ukrwieniu ośrodkowego układu nerwowego. Zasłabnięcie..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego stopnia może wystąpić zespół TIA lub nawet może dojść do udaru niedokrwiennego mózgu. Zwężenie tętnic szyjnych operuje się, jeśli towarzyszą mu objawy i osiągnie minimum 70% światła tętnicy szyjnej, lub jeśli przekroczy..

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

Złośliwe nadciśnienie tętnicze

.. ...wieńcowe, duszność, zaburzenia widzenia. Może rozwinąć się encefalopatia nadciśnieniowa z towarzyszącymi zaburzeniami przytomności. Leczenie złośliwego nadciśnienia tętniczego. Leczenie złośliwego nadciśnienia tętniczego polega na farmakologicznym obniżaniu ciśnienia tętniczego do..

Objawy guza mózgu

Objawy guza mózgu

.. ...będzie objawami się zaburzeniami chodu i równowagi; duży guz przysadki mózgowej może uciskać na skrzyżowanie nerwów wzrokowych i powodować zaburzenia pola widzenia; guzy o innych lokalizacjach mogą być przyczyną drgawek, niedowładów, parestezji, zaburzeń mowy, halucynacji wzrokowych i..

Rak gardła

.. ...dolnego może powodować zaburzenia połykania lub być przyczyną uczucia kluchy w gardle. U ponad połowy chorych obserwuje się powiększenie okolicznych węzłów chłonnych. Czasem występuje krwioplucie. Anatomia gardła dolnego jest, z punktu widzenie laryngologa, niekorzystna. Część tej..

Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD)

Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD)

.. ...dostrzeganiem kontrastów potem zaburzenia widzenia kolorów. Zaniewidzenie centralne prowadzi do ślepoty. Zwyrodnienie plamki związane z wiekiem przybiera dwie postaci: łagodniejszą postać suchą oraz gorzej rokującą postać wysiękową. W postaci suchej dochodzi tylko do odwarstwienia..

Glimepiryd (Amaryl)

.. ...glimepirydu mogą wystąpić zaburzenia widzenia. Z uwagi na możliwość hematologicznych i hepatologicznych efektów ubocznych, w czasie stosowania glimepirydu okresowa należy kontrolować poziom aminotransferaz oraz morfologię krwi. Preparaty zawierające glimepiryd dostępne w Polsce ( za..

Iwabradyna (Procoralan)

.. ...niepożądanym leku są zaburzenia widzenia w postaci przemijającego wrażenia widzenia silnego światła. Iwabradyna może także wchodzić w liczne interakcje z innymi lekami. Alternatywnym rozwiązaniem dla chorych z przeciwwskazaniami i wskazaniami do stosowania betaadrenolityków jest..

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...niedowład kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także bóle łydek i pośladków, impotencja, oziębienie stóp, a także zaniki mięśniowe. Najpoważniejszymi czynnikami ryzyka choroby są:..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 33

.. ...PROCOROLAN ale miałam zaburzenia widzenia i lekarz zalecił odstawienie. nie wiem jaką mam podjąć decyzję, czy zdecydować się na ten zabieg? boje się że wszczepią mi stymulator - mam bardzo negatywne nastawienie dotego urządzenia. sama tachykardia by nie przeszkadzała gdyby nie to że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 13

.. ...sobą, choć chwilowe zaburzenia widzenia i wyskakujące mi co jakiś czas ( już pojedyncze: ) ) pryszcze, przypominają mi, że proces nadal trwa. Minusy - wyczuliłam się na każdy symptom mojego organizmu, każdy zawrót głowy, słabość mięśnia wprawia mnie w lęk. Ale taka jest już moja..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 33

.. ...też mam dziś małe * zaburzenie widzenia * , co by nie nazwać tego czegoś po imieniu i nie wywołać wilka z lasu, ale nie zwracam na to uwagi. Tłumaczę sobie, ze za długo dziś spałam i jeszcze jestem niedobudzona. Daj znać, jak już będziesz znała wyniki badania serduszka. Na czym,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 293

.. ...drętwienie rąk,osławbioenie zaburzenie widzenia i przez to tj zaburzenia równowagi wczesniej pojawiały sie kłucia w okolicy serca,jestem po róznych przejsciach życiowych jeszcze studiuje a pół roku temu urodziłam córeczke.mam ciagłe objawy ze cos mi sie stanie ze jestem ciezko..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 618

.. ...wydaje mi się że umieram zaburzenia widzenia szum w uszach odbijanie i przelewanie w żołądku zrywy w nocy bóle barków pleców sztywny kark uczucie duszenia się ( silna duszność ) gula w gardle zimne dłonie stopy pieczenie ciała kłucie serca drętwienie rąk raz mi zimno raz gorąco..

Hipotomia ortostatyczna

.. ...to zawrotami głowy, zaburzeniami widzenia i niekiedy sumem w uszach. Możliwe są także omdlenia przy wyjątkowo złośliwej hipotonii. Jezeli odczuwasz te epiozody bardzo niemile,poproś lekarza o pomoc. Najprościej jednak pamiętać o tym,aby unikać gwałtownych zmian pozycji,a oprócz tego dbać..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy?

.. ...serio jest mi slabo, zaburzenia widzenia takie rozmyte obrazy widze, lodowate dlonie i stopy, bol w klatce piersiowej na srodku mostka, lub klujacy serca, bol pomiedzy lopatkami , dretwienie rak czasem nog, tachycardia, dodatkowe skurcze serca, jakby brak mozliwsci przelykania sliny,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 56

.. ...Tzn.drętwienie rąk,osławbioenie zaburzenie widzenia i przez to tj zaburzenia równowagi wczesniej pojawiały sie kłucia w okolicy serca,jestem po róznych przejsciach życiowych jeszcze studiuje a pół roku temu urodziłam córeczke.mam ciagłe objawy ze cos mi sie stanie ze jestem ciezko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...szczękanie zębami - zaburzenia widzenia ( np. pływanie liter przy czytaniu ) - problemy z koncentracją i pamięcią - wypadanie włosów - ciągłe zmęczenie, brak siły - problemy ze skórą, częste wysypki i alergie Miałam prawie wszystkie objawy! Ledwo wyszłam z tego żywa...Dlatego obiecałam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 216

.. ...dretwienia rak, nog, twarzy, zaburzenia widzenia, wymiotujesz, mdlejesz??? Czy masz objawy takie jak twoja mama miala przed diagnoza? Dziekuję Gosienka, moze wtedy wezmę juz jutro tabletkę całą chociaż chciałam poczekac do soboty ( ze względu też na te badanie, żebym dała radę je zrobić..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 217

.. Moja mama miała zaburzenia widzenia( zwężenie, zmniejszenie pola ), nic więcej. Ale wiem jak chodziłam do szpitala do niej Panie z innymi guzami opowiadały, że miały własnie wrowienia twarzy, głowy, bóle głowy i zawroty. Ja drętwienia nie mam tylko te mrowienie, wczesniej w karku/ramieniu a teraz głowy, bóle..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...problemy z równowagą, zaburzenia widzenia i depresję. Pozdrawiam. Witajcie, ja mam straszne bóle głowy raz z jednej strony raz z drugiej, głowa boli coraz mocniej az w koncu wymiotuje, co przynosi chwilową ulgę :( . Co jakiś czas ta sytuacja się powtaża, ja sama domyśliłam się , ze to..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 5

.. ...padaczkowe. 3. Są TRWAŁE zaburzenia widzenia - nieznikający nigdy mroczek / czarna zasłona / mgła 4. nieustające wymioty i zaburzenia świadomości. 5. Objaw oponowy ( sztywny kark ) 6. Zaburzenia równowagi i częste omdlenia. Wówczas trzeba głowę zbadać. A uwierzcie.. 90% przypadków -..

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...sie rusza przed oczmi,zaburzenia widzenie,trudno ustac, zaburzenia rownowagi.Trudno z tym zyc.W sklepie kiedys moglam ustac a teraz lipa nie moge to koszmar che zyc jak inni normalnie a nie w strachu stresie. !! W koncu siedziec tez nie moge.Cos strasznego stac rozumie a siedzoiec.:( Nie..

Lek Neo-Gilurytmal - uboczne efekty

.. ...skurcze... Mam dziwne zaburzenia widzenia... tak, jakby niewyrażnie widze momentami, czasem rozmazuje się obraz, raz widze przedmiot bliżej raz dalej. Nie trwa to na szczęście cąły czas, ale i tak jest BARDZO uciążliwe, tym bardziej, że większość czasu spędzam pracując przy komputerze...

Napadowe nadciśnienie połączone z bradykardią

.. ...kończyn, sztywnienie karku, zaburzenia widzenia, lęk. Kilkakrotnie wzywała pogotowie. Kończyło się na hydroksyzynie i nic. Napady zdarzają się nadal, choć rzadziej, odkąd stosuje prestarium. Zastanawiam się czy to może być nerwica wegetatywna. Na ogół wiąże się ona z tachykardią a tu..

Nadciśnienie? zawał? nerwica?

.. ...uszach, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, lęki,zaburzenia widzenia , bałem sie wyjść z domu na ulice.Duszności , uczucie dławienia w gardle itp itp itp. Nabawiłem się jej w związku z kobietą z którą kiedyś byłem . przeszłem 2 rozstania, ciężko to przeżyłem , podziałało to na mój..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...astmy, niesamowity lęk, zaburzenia widzenia, szum w uszach, agorofobia. Przebyłam wszystkie możliwe badania, włacznie z TK różnych ćżęści ciałam, kiedy w końcu trafiłam na osobę którA WŁAŚNIE WYLECZYLA SIę Z NERWICY. TAK TRAFIŁaM DO JEJ DR . Od tego czasu przyjmuję leki antydepresyjne i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 216

.. ...37,5... ( ma być 36.6 ) - zaburzenia widzenia ( rozmazany punktowo obraz i malutki ból w oczodołach ) - nagła senność po posiłku, ( nietolerancja węglowodanów? ) - płaczliwość - kłucia w klatce piersiowej, - nadkwaśnść, zgaga, nadrzerki na żołądku ( moje wyniki od lekarza ), - zawroty..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 237

.. ...dłoni i stóp, następnie zaburzenia widzenia - jednym słowem, myślałam, że umieram... lekarz, badania krwi i okazało się, że... za mało żelaza. Myślałam, że mój stan wiąże się z tym właśnie, ale niestety, było coraz gorzej. Lekarz przepisał mi seroxat i zaczęła się jazda bez trzymanki...

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 7

.. ...miałam wskazywały na zaburzenia pracy mózgu... Tak, ciągły strach, lęk, zaburzenia pola widzenia, świetliki w oczach, podejrzewano zaburzenia błednika, zaburzenia widzenia w prawym oku, * wyginanie rąk * , - zaburzenia w oddychaniu...itd... okazało się, ze jest to hemodynamiczna..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...częste infekcje + - zaburzenia widzenia - zapalenie nerwu wzrokowego + - zawroty głowy + - problemy z przełykaniem - bezdech nocny + czasami - nocne poty+ Oczywiście nie muszą występować wszystkie. Ja miałam te gdzie dałam krzyżyk - czyli prawie wszystkie...CZasem są czasem odchodzą..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...całego ciała, a następnie zaburzenia widzenia ( drżenie pola widzenia, mroczki przed oczami, podwójne widzenie ), napięcie w mięśniach. Nie miałam jedynie rzutów, jak to bywa u chorych na sm. Byłam w miarę silna, nie miałam żadnych paraliżów, ani utraty wzroku. Najpierw zaczęło się od..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 33

.. ...glowy, szumy w uszach , zaburzenia widzenia zaburzenia równowagi myślenia no i największe nie mogę od tego momentu normalnie oddychać.jeżdziłam po różnych lekarzach,boenergoterapeutach wypróbowałam prawie wszystki techniki od tych naturalnych po psychjatrę. oddałabym dużo zeby znóów..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo - jestem po wizycie u drugiego - THS 5,534 f3 i F4 w..

Praca a stres i nerwica

.. ...potem znów duszności i zaburzenia widzenia. Byłam też u okulisty, stwierdził astygmatyzm DELIKATNY. Noszę do czytania 0,5 okulary. Dostałam L4 na tydzień. Na następny dzień po wypowiedzeniu znalazłam nową pracę ( w solarium ) szef był wymagający... tyle rzeczy na raz... chciał abym..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...tzn.drętwienie rąk,osławbioenie zaburzenie widzenia i przez to tj zaburzenia równowagi wczesniej pojawiały sie kłucia w okolicy serca,jestem po róznych przejsciach życiowych jeszcze studiuje a pół roku temu urodziłam córeczke.mam ciagłe objawy ze cos mi sie stanie ze jestem ciezko..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...tego doszły jeszcze zaburzenia widzenia; taki dyskomfort - czy mam oczy otwarte czy zamknięte wydaje mi się że * podobnie widzę * , tak miękko i ciastowato, wydaję mi się że nie za wyraźnie, jednak wzrok mam dobry ( na badaniu - 0,25 lewe i - 0.5 prawe, zresztą w okularach nic się nie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...ciałem, stania * obok * - zaburzenia widzenia - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle stawów Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 9

.. ...objawy do tego jeszcze zaburzenia widzenia lecze sie 8 miesiecy jest lepiej ale bez rewelki.Dobry psycholog podstawowe badania i bedzie dobrze moze nie szybko ale za jakis czas bedzie poprawa.Buziaki pa Witam!Wczesniej sie nie rozpisywałam choc miałam wielka ochote,niestety kiedy..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...drętwienie rąk i nóg i zaburzenia widzenia, okazało się,że to nerwica,ale najpierw miałam wykluczone choroby neurologiczne.powodzenia witam.mam podobne objawy.chciałbym sie dowiedziec jakie sa badania na tarczyce? Proszę o interpretację mr głowy . Badaniem uwidoczniono obecność..

Nerwica - wszyscy którzy biorą XETANOR

.. ...tam krew * , zawroty, zaburzenia równowagi i widzenia, obfite poty.... FATALNIE! Ale ja nie chcę już tego brać!!! Lekarz powiedział mi, że to nie uzależnia, ale widzę, że zespół odstawienny jest taki jak przy amfie czy innym świństwie!! CO BĘDZIE, JEŚLI ZDECYDUJĘ SIĘ, ŻE JEDNAK NIE..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby! - Str. 2

.. ...nadmierna potliwosc, zaburzenia widzenia, nasilajacy sie bol w skroniach. Ponadto uczucie zimna i goraca na zmiane, dreszcze, klocie w klatce ehhh cala masa tego ... nie wiem co mam ze soba zrobic robiono mi kiedys ekg i inne badania ale wszystko bylo ponoc w normie a od lekarzy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1042

.. ...brzuch,głowa,nogi,czasem jest mi słabo,mam zaburzenia widzenia i wiele innych. Przy znajomych się maskuję,także nikt niezauważył,że ze mną coś nie tak. Staram sie zachowywać tak jak dawniej. No i mam jeszcze jeden problem nie mogę sobie znaleźć faceta. Mam 24 lata i moje prawie wszystkie..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała - Str. 2

.. ...lewej czesci twarzy. zaburzenia wzroku - plamki, widzenie jedynie czesci napisow. czasami zdarzaja sie klopoty z wymowa nie potrafie powiedziec prostych slow. no i na koncu zaczyna bolec glowa, bol jest straszny, zadne lekarstwa nie pomagaja, dlatego zawsze ide spac. po przebudzeniu bol..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...tarczycy - wystepuje wtedy zaburzenie w cisnieniu , jest czlowiek bardzo zmeczony jest mu zimno i ogolne oslabienie . Idz wiec do dobrego endokrynologa a napewno ci pomoze pozdrawiam i trzymaj sie mocno witam ja też czuję ciągłe zmęczenie,neurolog mówi zdrowa,okulista i kardiolog też(..

Wypadanie płatka mitralnego

.. ...odregenerowac watrobkę całą: ) ) zaburzenia widzenia mialem slabosci zawroty itp zawsze bylem zdrowy choc cisnienie zawsze mielame lekko ponad norme .Zamierzam odregenerowac watrobe wrocic do siebie odstawiac leki i wszystko wroci do normy czuje ze to potencjalnie odwracalny proces choc..

Nerwica w ciąży - Str. 106

.. ...mogłam chodzić, doszły zaburzenia widzenia,( cienie przelatujące na skraju pola widzenia ) oraz częstoskurcz napadowy tętno ponad 200, moja ciąża zakończyła się cesarką. Sama nie wiem jak to przeżyłam. Największy koszmar w moim życiu, ale warto było. Mam cudowną, spokojną córkę, mój..

Nerwica w ciąży - Str. 131

.. ...nos? i czy macie tez zaburzenia widzenia . Mam nie wrażna ostrosc ciezko sie tv oglada i to dziadostwo mam tylko wieczorem !!!!!!!!!! witajcie dziewczyny. u mnie paskudnie, drętwieją mi ręce i to bardzo boli, jak tylko się położę, do tego zaczynam znów być niespokojna, dusi mnie, trzęsie..

Nerwica w ciąży - Str. 211

.. ...szpitala mam dylire i zaburzenia widzenia . To jest masakra . Nic mnie nie cieszy nic taki mam lęk okropny . Czy wy tez tak sie obawiacie tego porodu ? Boje sie tego ze na stole dostane telepawki i napadu paniki - masakra . Marta trzymam kciuki,napewno wszystko bedzie dobrze!!!..

Nerwica w ciąży - Str. 217

.. ...cos na nerwice bo mam zaburzenia widzenia i zawroty glowy do tego jak chodze ciezko mi powiertze zlapac wiec najlepiej jest jak leze i nic nie robie ! Czy ttez tak mialas skarb 80? Czesc Lina Przy ataku nerwicy sprzed kilku lat, gdy miałam bardzo wysokie ciśnienie, czułam się jak na..

Ablacja w Lublinie - czy ktoś przeszedł tam zabieg? - Str. 2

.. ...,,koszmar ,,, dostałam az zaburzen widzenia ,,nie widziałam normalnie tylko falujacy obraz ,,trwało to dosc długo ,,, czy ktos w was miał takie zaburzenia widzenia !!! Ja musze sie dopiero przekonac do tego wszystkiego ,nie dociera do mnie ze mam tak chore serce by w nim grzebać hihiii..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i kompletnie rozwala system nerwowy, powoduje też problemy z koordynacją ruchów. Nie wiem, czy..

Kłucie w okolicach serca

.. ...zawoty głowy i jej bóle zaburzenia widzenia i odrealnienie...takich jak ja i w jeszcze gorszym stanie jest miliony...i kazdy czuje sie tak samo ze to nie nerwica a powazna choroba która wszyscy bagatelizuja...mysle tak nawet teraz ale to nie jest realne...zrobiłem prywatnie wszystkie..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...się w głowie i miałem zaburzenia widzenia.Cały czas myślałem tylko tych zawrotach. Zrobiłem badania: - dno oka - morfologie - ekg - badanie nerek Wszystko wyszło bardzo dobrze.Każdy lekarz mówił ,że jestem zdrowy i ,że coś sobie ubzdurałem z tymi zawrotami.Po ok 3 miesiącach zacząłem..

Moja historia. Czy to nerwica? - Str. 3

.. ...się w głowie i miałem zaburzenia widzenia.Wszystko mnie drażniło i chciało mi sie spać i dalej mi się chce i brak mi siły od rana.Cały dzień się jakby bałem.Ciągle leje deszcz.Jak na chwile wyszło słońce poczułem się lepiej ale zaraz zaczęło padać i znowu te zawroty itd.Przed chwilą..

Ile trwa leczenie tachykardii? - Str. 2

.. ...spoczynku,jestem wykończona,słaniam się z każdym dniem tracę siły jestem po 3 ablcjach,po wysiłku cała drżę mam uczucie ciasnego golfa na szyji i zaburzenia widzenia,ile ja tak pociagne,doradzcie mi coś?..

Ciagłe zawroty glowy, kołatanie serca, uczucie ze zaraz zemdleje

.. ...zawroty głowy, osłabienie, zaburzenia widzenia, problemy z chodzeniem i koordynacją ruchów. Zdarza sie dosyć często, ponieważ ta witamina występuje w żywności w bardzo małych ilościach. Czasami poważne objawy są spowodowane jakimś niedoborem witamin czy mikroelementów. Pozdrawiam...

Nerwica? padaczka? mam nie wiem

.. ...Badanie robi się dwukrotnie, w tym raz po nieprzespanej nocy. Leczenie zwykle skuteczne, warunek stop piwko, bo dojdzie do tzw. aury padaczkowej - zaburzenia widzenia, mowy, pamięci. Pozdrawiam Moheranin..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...świadomości, niedowład, zaburzenie widzenia. Tak czy siak wiadomo, że pierwszą rzeczą jest udanie się na kompleksowe badania. Jednak uważam, że w Twoim przypadku to może być spowodowane odcinkiem szyjnym. Witaj sevilla ja mam też pieczenie głowy...i wiele innych.Choruję na..

Osłabienie i inne objawy

.. ...jak stara babcia, mam zaburzenia widzenia, brak koncentracji poniekąd ). Cisnienie krwi mam w normie 120/70, tetno bardzooooo wyskoie, nawet 140, serce nierowno bije, czasem takie uczucie jak by mi nie bilo i tak dziwnie przeskakuje jakby laskotalo. w szpitalu robili EKG i niby jest ok,..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...prądu * ), afazja ( zaburzenie funkcji językowych ), dyzartria ( zaburzenia mowy ), niedowład. Witam Mam 17 lat i u mnie także występowały podobne objawy. Z tą tylko różnicą, że nie miałem uczucia zdrętwaiłych palców, czy niedowładu, a jedynie chwilową bardzo nieprzyjemna wadę wzroku..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 22

.. ...przeczytałam książek o zaburzeniach lękowych i wypróbowałam na sobie kilka technik. Popracowałam nad własnym zachowaniem nad widzeniem siebie i świata i jest naprawdę dobrze * tfuu tfuu * żeby nie zapeszyc; ) Witajcie! a ja zastanawialam dlaczego nikt na poprzednim naszym forum nie..

Ból głowy powiązany z problemami żołądkowymi

.. ...sa takie ze nastepuje zaburzenie widzenia, potworny bol glowy , odbija sie mrowienie dłoni.W czwartym dniu wyprózniam sie i jest to bardzo rzadkiej konsystencji o bardzo niemilym zapachu i zgnilo zielonym kolorze. Po wypróznieniu powyzsze ojawy ustepuja i tak znowu przez 4 kolejne dni..

Moja choroba

.. ...dziwnych zawrotów głowy i zaburzenia widzenia. Jestem straszną panikarą dodam tylko; )od razu zaczęłam latać po lekarzach...Wszystkie wyniki świetne,dosłownie miałam zbadane wszystko w zdłóż i w szerz.Na jakiś czas przeszło. Dwa miesiące później wróciło ze zdwojoną siłą:ogromne bóle..

Nerwica lekowa...

.. ...- ucisk w glowie, - zaburzenia widzenia - kolatanie serca, - piski w uszach, - lęk, - bole miesni i kosci - drzenie ciała. Najgorsze jest to tętno, natomiast cienienie mam niskie, robilam Echo serca i nic nei wyszlo ale czesto czuje jak serce mi przeskakuje i wtedy nie moge sie wyslowic..

Nerwica...

.. ...dziwnych zawrotów głowy i zaburzenia widzenia. Jestem straszną panikarą dodam tylko; )od razu zaczęłam latać po lekarzach...Wszystkie wyniki świetne,dosłownie miałam zbadane wszystko w zdłóż i w szerz.Na jakiś czas przeszło. Dwa miesiące później wróciło ze zdwojoną siłą:ogromne bóle..

Kto pokonał nerwice

.. ...zawroty głowy, jakby zaburzenie widzenia, co jest uciążliwe podczas prowadzenia samochodu np. a później pojawiło się piszczenie w uszach, przez co nie dosłysze, i cześto jak ktoś do mnie mówi, musze się jeszcze raz dopytywać, byłem już u różnych specjalistów, u neurologa, psychiatry,..

Nerwica, depresja, a może problemy z krążeniem, tarczycą?

.. ...nadwrażliwość na ciepło, zaburzenia widzenia ( widzenie nierelane? ), bóle kręgosłupa, nóg, kilka razy wyszły jej węzły chłonne w okolicy szyi, męczy ją lęk o to, że nie będzie zdrowa, że się nie wyleczy, bo nie wiadomo co jej jest, stała się drażliwa, często płacze. Aktualnie skarży się..

Nastoletnia nerwica - Str. 8

.. ...podejrzenia, bo mialam zaburzenia widzenia, dretwienie reki,żuchwy i języka, po czym straszny ból głowy. MRI wyszedl oki i diagnozą jest migrena z aurą. Witam, jak to się wam objawia? Jak o tym myslicie, czy poprostu nagle samo z siebie? zulka dziekuje ze odpisalas nie bylam u lekarza..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 24

.. ...oczywiście prywatnie! Zaburzenia wzroku mogą też być od nerwicy, ja miałam z 20 lat temu taką galaretę na oczach co też utrudniało widzenie.Wszystko przeszło samo bez wizyty u okulisty. Pozdrawiam i schodzimy z komputera aby nasze oczy nie wariowały. Zgadza się ja też mam problemy z..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 28

.. ...te cholerne zawroty z zaburzeniami widzenia.Niewiem może ta pogoda ma jakiś wpływ na nasze samopoczucie. Staram się jak mogę lekceważyć te objawy, ale kurczę to jest takie TRUDNE. Z zazdrością patrzę na koleżanki , które sobie z tym * badziewiem * poradziły. Funkcjonują normalnie, bez..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 5

.. ...nie choroba, to tylko zaburzenia w widzeniu zycia i świata, w których tkwilismy przez lata/ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Kiedy z POZYCJI DZIECKA działamy, pieścimy sie i rozczulamy, kiedy działamy z POZYCJI DOROSŁEGO, nie unikamy w..

Obrzęk naczyniwo - ruchowy a wydolność serca

.. ...wysokości stwierdził zaburzenia widzenia w prawym oku. Z upływem czasu zaburzenia zaczęły występować również na niższych wysokościach. Serce i płuca były kilkukrotnie badane bez zmian, również badany na wysokości 5300 m. Ale skarżył się wtedy na „uczucie spuchnięcia..

Zaburzenia widzenia, falowanie, drżenie i migotanie obrazu

.. ...problemy ze wzrokiem, zaburzenia widzenia, które charakteryzują się migotaniem, drżeniem, falowaniem obrazu. Bardzo często czuję się tak jakbym znajdowała się na karuzeli, cały obraz mi się rozmywa i kręci. Objawy takie miewam codziennie, już od godzin porannych, które trwają przez cały..

JASKRA I JEJ OBJAWY

.. ...wymioty bądź nudności oraz zaburzenia obrazu. Do zniekształceń widzenia spowodowanych przez jaskrę można zaliczyć przede wszystkim występowanie efektu * halo * wokół źródeł światła.Czy ktos z was tez mial takie objawy bettiniunia czy ty nie jestes jakas chipochondryczka?Jeszcze nie..

Witajcie

.. ...klocie przez jakis czas zaburzenia widzenia zatkane uszy bole miesni scisk w zoladku bole glowy zawroty glowy bardzo czesto brak koncentracji i uczucie dezorientacji czyli zaburzenia swiadomosci dretwienie strach lek niewiadomo przed czym bardzo czesto strach przed smiercia ucisk w..

Czy to nerwica?

.. ...zapomniałm napisać ,że zaburzenia wzroku też mogą być od zbyt wyokiej prolaktyny.Jakby się okazało,że to jest to,to trzeba zrobić rtg siodełka tureckiego[jest to prześwietlenie głowy z profilu] oraz badanie pola widzenia u okulisty. Doroto, znam osobę,która się na to leczy.Gdyby to było..