Zachłyśnięcie

Obrzęk płuc

Obrzęk płuc

.. ...płucne. zapalenie płuc; zachłyśnięcie płynami; reakcje alergiczne, choroba wysokościowa, drenaż opłucnej. inne. przewodnienie pacjenta; zbyt niska podaż białka powodująca spadek ciśnienia osmotycznego a co za tym idzie ucieczkę płynów z naczyń; retencja płynów w przebiegu niewydolności..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...duszności, poczucie zachłyśnięcia się jak przy jedzeniu i duszenia się. Przez kilka lat dawałam sobie radę, sporadycznie biorąc jakieś ziołowe tabletki. Teraz znowu mnie dopadło miesiąc temu, po bardzo silnym stresie w pracy. Próbuję coś robić, wiem, że to powinno minąć, ale ciężko...

Co to może być? - Str. 2

.. ...groziło na przykład zachłyśnięciem albo innym zejściem śmiertelnym mojego organizmu przed rozwiązaniem zagadki ....Dziekuje . KASSS! Gdybyś napisała żę chodzi ci o tzw.stretching ear lab ( czyli powiększanie przez rozciąganie dziurki ( Boże przebacz )służące noszeniu ozdób ) to może nie..

Płyn wokół serca

.. ...stwierdzili, że to z powodu zachłyśnięcia. Ale po tym jak dostali wyniki badań okazało się, że wokół serduszka Malucha gromadzi się płyn. Ponieważ oni nigdy nie zajmowali się takim przypadkiem, postanowili odesłać Go do innej placówki, specjalizującej się w leczeniu dzieci. Do Państwa..