Zachwianie równowagi

Niedociśnienie

.. ...nagłych zawrotów głowy i zachwiania równowagi, zmuszającego do przyjęcia pozycji siedzącej lub lezącej. Możliwe są omdlenia. Trudno jest podać konkretne wartości ciśnienia, przy których występują tego typu zaburzenia. Jednym ciśnienie 120/60 mmHg pozwala normalnie funkcjonować, u innych..

Rozsiane krzepnięcie wewnątrznaczyniowe (zespół DIC)

.. ...krwionośnych. W wyniku zachwiania naturalnej równowagi pomiędzy układem krzepnięcia i fibrynolitycznym dochodzi do zużycia takich substancji jak fibrynogen i inne osoczowe czynniki krzepnięcia. Drastycznie spada również liczba płytek krwi. Rozwija się drugi etap zespołu - koagulopatia ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 96

.. ...ledwo do domu straszne zachwianie równowagi bardzo silne bicie serca momentalnie wyschła mi ślina w ustach ,tak jakby spieniłem się miałem taką jazdę że myślałem ze nie przeżyję tego i marzyłem tylko o tym żeby sie to uczucie już skończyło.Od tamtej pory przestałem zażywać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 174

.. ...przez moment i lekkie zachwiania równowagi.od momentu jak znalazlem to forum to zn. jakiś miesiąc temu troche mi lżej przynajmniej wiem ze te wszystkie zchizy nie dotykają tylko mnie i ze każdy z tym cholerstwem miewa podobnie normalnie mozna oszalec .a teraz to przynajmniej można..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 567

.. ...do tej pory straszne zachwiania równowagi, jak idę to mnie normalnie * ściąga * na jakąś stronę nogi jak z waty, kołatania serca to już normalka, a duszności są świetne pojawiają sie nie wiadomo skąd i po co i kiedy czasami trzymały mnie godzinami, bałam się, ze sie uduszę, serce wali mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 568

.. ...dziwnie mi jest słabo a zachwiania równowagi mam takie, ze ledwo na nogach stoje - ALE STOJe. Buja mi się jak bym była na jakimś statku strasznie mi ciężko, musisz znalezdz przyczynę swojego stanu, coś na pewno Ci w życiu przeszkadza, albo z czymś sobie nie radzisz jeśli jesteś w stanie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...psychiką są spowodowane zachwianą równowagą elektrolitową mającą źródło w uwarunkowaniach somatycznych. Takie odkręcanie kota ogonem. Bardzo proszę, o kontakt osoby mające ten problem co ja czyli: kac+alergia= * #@!! * #$. Pokonajmy to dziadostwo! Razem dojdziemy do sedna sprawy!..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...rodzaju. nKucia,sciskania,zachwiania równowagi, zaczęrwienienia,drętwienia twarzy, kończyn, Wrażliwość na hałasy( telewizor, rozmowy,światła ). Zamknęłam się w sobie nic nie byłam w stanie sama przy sobie zrobić dzięki bogu mam narzeczonego który nigdy mnie nie opuszcza i zawsze jest..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 128

.. ...uczucie * ciężliej * głowy zachwiania równowagi i ciągła myśl, że jestem ciężko chora , że mam * coś * w głowie. Istny koszmar, leki antydepresyjne zmieniałam 3x i dopiero w październiku dostałam od neurologa efectin, od którego poczułam się lepiej......... no i to lepiej było do marca..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 200

.. ...miesięcy. Do tego mam zachwiania równowagi i bóle w łopatce oraz lewa stronę ciała, nogę mam słabszą. Zawroty głowy to także falowanie ciała, nóg, chodzenie po zapadającej się podłodze. Coś okropnego ! Jestem przepadana neurologicznie i laryngologicznie. Brałam Efektin ale bez poprawy...

Do tych którym pomogły betablokery!

.. ...inne organy i powoduja zachwiania równowagi mineraów i witamin - jestem 2 miesiace po zawale, ale lekarze zapiali mi lekarstwa rutynowo. np dwie statyny przy niewysokim poziomie cholesterolu i jak ich nie odrzucić, a betablokery blokują też popęd seksualny więc nie ma się co zastanawiać..

Niskie tętno po założeniu bypasów

.. ...tętno podwyższyło się do 90 - 95. Obecnie po 14 miesiącach od operacji dość nagle tętno zmalało 45 - 55.Cićnienie tętnicze obniżyło się do 110 - 120. /Było 140 - 150./ Odczuwam kekkie zachwiania równowagi...

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...błędnikiem i stąd te zachwiania równowagi i ciągłe * * pływanie na łódce * * ,ale i on to wykluczył dając mi skierowanie do neurologa który też nic nie wykrył. Póżniej poszłam do ginekologa który zbadał mi wszystkie możliwe hormony i u niego też wyszło wszystko ok. Następnie odwiedziłam..

Dodatkowe skurcze - Str. 218

.. ...żołądka i przełyku, zachwianie błędnika równowagi i pamięci, mam nadciśnienie i nerwice wegetatywną... :( :( Tylko tyle... : ) Pozdrowionka : * Miciatnko - dzielną dziewczyna z Ciebie - pełen szacunek i podziw: ) Dziękuję : * : * Ale bycie dzielną nie jest łatwe :( Domyslam się - ja tego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 22

.. ...zaburzone, następuje zachwianie normalnej równowagi pobudzenie - hamowanie. Zaburzenie układu limbicznego rozprzestrzenia się na inne części mózgu doprowadzając do rozregulowania różnorodnych funkcji organizmu i pracy narządów wewnętrznych. Trzecia faza charakteryzuje się tym, iż..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 23

.. ...zaburzone, następuje zachwianie normalnej równowagi pobudzenie - hamowanie. Zaburzenie układu limbicznego rozprzestrzenia się na inne części mózgu doprowadzając do rozregulowania różnorodnych funkcji organizmu i pracy narządów wewnętrznych. Trzecia faza charakteryzuje się tym, iż..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 37

.. ...bardziej wrazliwych osób zachwianie równowagi psychicznej.Ja prawdopodobnie cierpie na syndrom DDA( wspominałam wczesniej ).Chodzę na terapie żeby jakoś radzic sobie z tym na co nie mam większego wpływu czyli na alkoholizm mojego ojca. Bardzo prawdopodobne, mój tata jest alkoholikiem co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...sekundę jestem mokra. Zachwiania równowagi. Uczucie, że się krztuszę. Ciężko na klacie. Lęk, panika, wmawianie sobie: raka, wylewu, zawału, tętniaka, stwardnienia rozsianego... Itd. Więcej grzechów nie pamiętam. Przez ponad 10 lat atakowała mnie nerwica w przedziwnych formach. Nigdy nie..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...paliwa nie powoduje zachwiania równowagi ekologicznej. - olej - Olej konopny to źródło paliwa, a także surowiec do produkcji nieszkodliwych farb i lakierów oraz kosmetyków ( mydła, szampony ). Jedzenie Nasiona konopne zawierają 25% białka, 30% węglowodanów, 15% błonnika, karoten, fosfor,..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...zaczęły się zawroty głowy, zachwiania równowagi, zaburzenia wzroku,( jakby objawy niedotlenienia mózgu ), bóle mięśni, kończyn dolnych i górnych, mrówienie ciała. Latałam po tylu lekarzach ( neurolog 3 razy, laryngolog,rodzinny, okulista,nawet psychiatra ), każdy mówił, że to nerwica...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 26

.. ...a ja nadal mam takie zachwiania równowagi, że boję się wstać. Jeszcze jeden wynik, który wyszedł mi zły to usg tętnic szyjnych, mam zwężoną tętnicę prawą trzykrotnie niż lewą, ale przepływy krwi są dobre.Idę w listopadzie do chirurga naczyniowego. Jestem załamana. pozdrawiam : - ) Ja mam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...objawy jak u Ciebie - mam zachwiania równowagi 24 h, drżenia i skurcze mięśni, były zaburzenia widzenia, a teraz na nogach nie mogę się utrzymać i ciągle mi gdzieś podskakuje. Najgorsze jest uczucie, że zaraz upadnę, tak mnie rzuca i słabość nóg - problem z chodzeniem. Ja uważam, że to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...to do dziś a do tego zachwianaia równowagi, czasem czuje tak słabe nogi jakbym miała upaść. Mam uczucie jakby nie łączyło mi coś w kręgosłupie dolnym i uczucie, że jestm pijana w głowie !!! Miałam robione setki badań m.in. MRG głowy 5 razy, MRI szyi 1 raz, eeg, borelioza, doppler tętnic..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 9

.. ...zobaczymy narazie to mam zachwiania równowagi,mroczki przed oczami,drętwienie rąk.Najgorzej w nocy kiedy oprócz zawrotów głowy dochodzą duszności i jestem tak odrętwiała że nie mogę się ruszyć,jakby sparaliżowana.Nawet mówić wtedy nie umiem,co to za choroba???Mam nadzieję że z czasem to..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi

.. Od bardzo dawna mam problem z chodzeniem i nie tylko.Objawia sie to tym ze czuje sie ze zaraz sie przewroce a przy chodzeniu w tym momencie mam problem z chodzeniem.Nadmienie ze nie sa to zawroty glowy czyli nie czuje zadnego falowania czy krecenia sie w glowie.Rownierz to sie zdarza gdy siedze i mimo ze mam..

Problem ze stabilnością czyli zachwianie równowagi - Str. 2

.. ...uciskają na nerw i są zachwiania równowagi. Poza tym stany lękowe biorą się z osłabionych energetycznie nerek i zaburzeń tarczycy. Lekarstwa przeciwdepresyjne tylko pogłębią zaburzenia hormonalne, ale twoja wola. Znajdź dobrego bioenergoterapeutę i refleksologa, najlepiej twarzy i..

Duszenie się - Str. 7

.. ...rodzaju. nKucia,sciskania,zachwiania równowagi, zaczęrwienienia,drętwienia twarzy, kończyn, Wrażliwość na hałasy( telewizor, rozmowy,światła ). Zamknęłam się w sobie nic nie byłam w stanie sama przy sobie zrobić dzięki bogu mam narzeczonego który nigdy mnie nie opuszcza i zawsze jest..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...mam mrowienie warg i zachwiania równowagi! Najważniejsze jest to, że szukasz pomocy bo warto walczyć! Wspierajmy się jest nas wielu! zastawiam ci maila razem może to zwalczymy ja i tak zaszedłem już bardzo daleko: ) pozdrawiam! kamilzawoja@buziaczek.pl Następnym razem może napisze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 179

.. ...skutki tego porannego zachwiania równowagi. Przepraszam że nic optymistycznego nie napiszę dzisiaj ale jakiś dołek mnie dopadł,mam dość tej choroby...Zresztą Wy to wszystko wiecie o tej cholerze..nerwicy.Tylko czasem chce się o niej zapomnieć a ona za nic nie chce odpuścić.. Pozdrawiam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 425

.. ...przez te zawroty głowy i zachwiania równowagi poprostu sie bałam że się gdzieś przewróce buziaczki dla wszystkich Witajcie kochani! Ja mam za sobą fatalną noc. Wszystko zaczęło się tuż po północy,leżałam już w łóżku i wnet miałam zasnąć.Po pewnej chwili zaczęło mi przyspieszać bicie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1159

.. ...masz zawroty głowy i zachwiania jest to normalne przy tej chorobie zawroty wystepują u mnie praktycznie codziennie nauczyłem sie już z tym zyć poprostu sie do tego przyzwyczaiłem.jak w tygodniu mam może z dwa dni bez zawrotów to jest dobrze,momentami mam takie zachwiania równowagi że mi..

Nerwica w ciąży - Str. 59

.. ...sie to oslabieniem, zachwianiem równowagi...a maluszek kopie jak szalony. Zaczynam się bac ze bedzie łobuziakiem. Moj synek juz zapisal nr do superniani; ) Dziewczyny a odnosnie terminu porodu, to same widzicie ze kazdy lekarz wyznacza inny. A potem kobieta sie martwi ze rodzi albo przed..

Niedomykalność mitralna i aortalna - co robić?

.. ...pełnego pionu to delikatne zachwiania równowagi, szczególnie po w/w kucaniu. Bóle i cierpnięcie nóg po kilku minutach zastoju ( w zgięciu kolan, łydkach i kostkach ). Lepiej mi spacerować choćby kilka godzin niż stać przez kilka minut. Kostki CZASEM mi puchną ( ale trzeba wziąć pod uwagę..

Będę żył wiecznie? mam obniżoną temperaturę ciała

.. ...straszne zawroty głowy i zachwianie równowagi ,jestem okropnie zmęczona ,senna,ale na apetyt nie narzekam to jedyny mój plus..Wszyscy uwazają mnie za wariatkę.Nawet mąz nie chce ze mną nawet rozmawiac,bo uwaza ,ze nie ma o czym ,i ze go nudzę rozmowami o zyciu.Nawet go nie rusza kiedy z..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 139

.. ...tak mi było gorąco, zachwiania równowagi i nogi z waty i myśl ze zemdleje ale pomyślałam sobie - qurcze, tyle lat i jeszcze babo sie nie przyzwyczaiłaś???wzięłam validol i jakoś załatwiłam sprawy na mieście, szybciutko i potem byłam taaaka zmęczona, ze zaraz chyba sie położe do łóżeczka..

Zawroty głowy po wszczepieniu mechanicznej zastawki aortalnej i protezy

.. ...też mam takie obiawy zachwiania równowagi. Stwierdzono u mnie ucisk w kręgach szyjnych - pewnie miałem to i wcześniej ale jakoś bezobiawowo.Przyjmuje teraz jakiś lek na poprawienie ukrwienia kory mózgowej,mam mieć jakieś zabiegi rechabilitacyjne na te kręgi szyjne .Ale ...po przemyślenu..

Zachwiania równowagi

.. Witam,mam 35 lat i od kilku miesięcy mam problem z zachowaniem równowagi tzn.utrzymanie się na jednej nodze lub też utrzymani prostego kierunku gdy idę w grupie,czasami mam też tzw.mgiełki przed oczami,nie choruję na żadne choroby ale czasami odczuwam kłucie w klatce piersiowej proszę o poradę dziękuję..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...magnezu może się wiązać z zachwianiami równowagi podczas/po treningu/brakiem pobudzenia ? Odbieram kolejne wyniki, stosuje różne metody na poprawienie samopoczucia i w dalszym ciągu chodzę spiżdzony, suplementuje omega 3, witaminę B complex, pije multivitamine.. może majówka mnie jakoś..

Słabnięcie rąk, problemy z czuciem, senność, lęk, duszność

.. ...się zaczęło od silnego zachwiania równowagi, kłucie po lewej stronie płuc, dalej pojawiła się apatia, senność, problemy z koncentracja i nieprecyzyjność, niepewność ruchów, fascykulacje, czasem skurcze, mam zmienione czucie w lewej nodze i ręce po wewnętrznej stronie, EKG, EEG,..

Proszę o rady co mi jest,tak bardzo się boję :(

.. ...kiedy mam mdłości i zachwiania równowagi, to grozi mi wózek inwalidzki, albo udar mózgu. W każdej mniej komfortowej sytuacji i za każdym razem umierałam na coś innego. Obecnie przeżywam ból mojej koleżanki z pracy. Młoda dziewczyna ( 30 lat ), dostała ataku padaczki i prawie drugi..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 4

.. ...dotyka ciała. Na skutek zachwiania równowagi układu wegetatywnego odczuwają one np. przyśpieszone bicie serca, duszności, niepokój, różne bóle, np. głowy, brzucha itp., drżenie ciała, ulegają omdleniom. Niekiedy dochodzi do zaburzenia życia popędowego - snu, apetytu, współżycia. Objawy..

Wysokie tętno + dodatkow zawroty glowy ścisk w klatce piersiowej

.. ...normalnie zasnąć i nie mam zachwiania równowagi, oraz zaliczam 0,5godz, spaceru przed snem. Dla mnie pomogło , nie mogę tego polecać na 100% ...ale to nic co by szkodziło zdrowiu.. jeszcze jedno ja mam już 60 lat. Pozdrawiam ....... hej, najlepiej właśnie jak zrobisz badania. To co..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 8

.. ...NERWICA, równowaga zostaje zachwiana. Mimo czasem niewyobrażalnie dużej ilości środków zaradczych i bogactwie czynników mających właściwości pomagające zachować stabilność – RÓWNOWAGA PSYCHICZNA NIE JEST OSIĄGANA. Człowiek cierpiący na nerwicę – ZAMIAST ROZWIJAĆ SIE *..

Zawroty głowy.

.. ...jedynie na chwilowym zachwianiu równowagi, dlatego nie zwracałam na to szczególnej uwagi. Niestety, musze stwierdzić, że z roku na rok jest coraz gorzej. W tej chwili podczas zawrotów głowy występuje u mnie dość wiele objawów. Głównymi z nich są: ciemność przed oczami, szum w uszach,..