Zaintubowany

Narkoza

.. ...warunkiem sprawnej i poprawnej intubacji pacjenta ( przy pełnej narkozie pacjent zawsze jest zaintubowany i oddycha dzięki respiratorowi ). Po drugie, zwiotczenie i arefleksja ułatwia pracę chirurgowi...

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 2

.. ...podtrzymujacych jej daja jest zaintubowana i wprowadzona w sen powiedziała mi ze jak przezyje do srody to powinno byc dobrze a od wczoraj tylko tyle sie poprawiło ze cisnienie jej podniesli ma tak do 100 bo wczoraj najwiecej jej podniesli do 85 wiem zdaje sobie sprawe z tego ze jest to..

Uogólniony stan zapalny śródbłonka

.. ...doba po operacji, nadal zaintubowany ). Cechą charakterystyczną tego stanu u niego jest bardzo duży obrzęk, głównie szyi, główki, ramion. Podejrzewano na początku skrzepliny, ale przepływy są w porządku. Nie widać wyraźnie, że gdzieś w tętnicy czy żyle nie płynęła krew. Dostaje jednak..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 7

.. ...do mozgu, byl 6 dni zaintubowany. Jednak na szczescie wyszedl z tego bo twardy z niego gosc. Moje pytanie do Was czy kamizelke uciskowa trzeba nosic caly czas i jak dlugo? WItam. U mojego ojca ( 60 lat ) tez zdiagnozowali to cos przez przypadek. 5,4cm. Badał się z zupełnie innych..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe?

.. ...hipotonią70/0mmHg. Przy przyjęciu zaintubowana , z oddechem wspomaganym z respiratora, z czynnością serca 40/min.,wydolna krążeniowo. Założono stymulację endokawitarną, uzyskując skuteczną stymulację70/min. W wykonanym teście stymulacji przedsionków przez elektrodę endokawitarną -..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1025

.. ...na noszach do karetki zaintubowany był ja juz zaraz dostałam skurczu w klatce i dziwnie sie czuje az mam zawroty w głowie ale zaraz ide sie wykapac i połoze sie mam nadzieje ze zasne spokojnie a jutro mam wolne to sobie pospie a o tym magnezie faktycznie zapomniałam musze sobie troche go..