Załamanie nerwowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 27

.. ...super,wyszedł szpital, załamanie nerwowe i to co mam teraz, a więc nerwica. Tylko ja wiedziałam ile lęków, obaw, niepewności, chorych ambicji i chęci sprostania wszystkiemu, kryje się za tym, że jestem super. A inni twierdzili,żeby brać ze mnie przykład, bo ja jestem * do wszystkiego * ...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 40

.. ...zdaniem to jest chyba załamanie nerwowe,co ja mam zrobic, o lekarzy psychiatrze nie chce nawet słyszeć.Jest mi dzisiaj troche smutno.I do tego wszystkiego Karol jest w pracy( paskudna Ikea - tam pracuje )Chyba mam małego doła.Mam nadzieję ze sobie tym nastrojem nie wywołam kolezanki..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 63

.. ...zrobić. Gdybyś miał jakieś załamanie nerwowe, cokolwiek pisz do mnie na gadu - gadu: 5645067 ja bardzo chetnie z Tobą pogadam no i pomogę, tyle ile dam radę. Pozdrawiam Cię serdecznie Karol, trzymaj się ciepło! Acha, no i zapomniałabym dodać - skąd jesteś? Może mieszkać koło kogoś z nas,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 552

.. ...to patrzec to jestem załamana ale postaraj się napewno dasz radę to tylko głópia nerwica ale sobie poradzisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Patrycja30 moim zdaniem to nerwica bo jak robiłas wszystkie badania i nic niewyszło ja od chyba trzech miesięcy mam taki tik nerwowy że skacze mi lewa..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 200

.. ...stało się przyczyną tego załamania nerwowego i niestety jeszcze nie uporałam się z pewnymi lękami i ograniczeniami, które nie pozwalają mi się raz na zawsze wyzwolić od nerwicy. Może potrzebuję jeszcze dojrzeć, coś zrobić więcej, do czegoś się głośno przyznać, czemuś stawić czoło? A..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...uzbieraniu się nerw jest załamanie - szybkie bicie serca, brak oddechu, ból w klatce ( chociaż lekarze mówią, że dobrze jak boli : ) zresztą serce nie boli, to nerwobóle są. itp. Taki stan utrzymuje się około miesiąca do półtora po ataku silnym. Biorę persen i neocardinę i się uspokajam...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 230

.. ...pytać jej bo Ona jest załamana proszę powiedzcie mi o co w tym chodzi jakie są objawy i czy to jest groźne... Żal mi jest jej i ona o niczym nie wiem nie moze sie denerwować i bierze leki uspakające ... nie możne z nię mówić o szpitalu bo sie zaraz denderwuje Prosze niech ktoś napisze mi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 259

.. ...potliwość,duszność, załamanie, zaniki pamięci, nerwowość,egocentryzm, poczucie tracenia kontroli nad sobą, poczucie nadchodzącego omdlenia - bez omdlenia, drżenie rąk, powieki, mięśni, utrata pewności siebie, tracenie oddechu w nocy, bóle serca, itp. Przez prawie tydzień nie mogłem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 280

.. ...powoduje często napięcia i załamania nerwowe * ja jestem pesymistką ktoś mi mówi że to białe a u mnie czarne ,ja nie przeżyłam stasznej tragedi mam wspaniałego męża,jesteśmy szczęśliwi mam świetne dzieciaczki nic mi nie brakuje a mam to cholerstwo ,jak czytam na tym forum ludzie mają..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 669

.. ...tylko jakieś delikatne załamanie nerwowe z tego powodu, a teraz już usunąłem tego przyczynę ; ) nie mam pojęcia, ale mam zamiar dzisiaj się tego wszystkiego dowiedzieć u lekarza...dlatego mimo że czuję się dobrze to nie odwołałem tej wizyty...może sedno tego wszystkiego tkwi w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 761

.. ...rodziny a ,którzy z powodu załamania nerwowego wpakowali się w to bagno. Do dziś mam w pamięci faceta który opowiadał piękna polszczyzną swoją historię z piciem i jego płacz tak szczery ,taki bezbronny ,błagający o pomoc w wydostaniu się ze szponów alkoholizmu. To jest przerażające co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 898

.. ...nastompiło kompletne załamanie nerwowe byłem blady jak sciana usta sine wręcz FIOLETOWE !! tak mnie strasznie bolała klatka piersiowa jakby mnie tam ktoś złapał za organy i wykręcał w lewo i prawo !! karetka przyjechała EKG zrobili normalne cisnienie 120/80 idealne ale ja nigdy takiego..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 8

.. ...choc bywały momenty załamania, sami wiecie jakie to okropne uczucie. Jakby tego było mało cierpię na nerwicę żołądka, co zdradza, że jestem nerwowym człowiekiem. I z własnego doświadczenia powiem wam, że to częściowo przez stres. W wakacje było świetnie, żadnych stresów, oddychało się..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty

.. ...jeste mlekarzem i jestem załamany, że chodzę i nie potrafią mnei zdiagnozować ani pomóc. Oczywiście, że podłoże nerwowe jest ale to normalne bo wkrada się niepokój jak są takie objawy. Boję się że to może być coś groźnego. Nie wiem do jakiego lekarza się udać teraz. USG brzucha niby mam..

Nerwica w ciąży - Str. 22

.. ...tamtym,a to była depresja i załamanie nerwowe,które pozostawiło ślady w psychice.Wiem tylko jedno,nigdy nie przeżyje czegoś podobnego,nie dopuszczę nawet do tego,bo to co wtedy przeszłąm to było straszne.Teraz w tej całej ciąży,to strasznie jestem nadpobudliwa,tak jakbym piła litrami..

Nerwica w ciąży - Str. 29

.. ...przeszły,bo wtedy miałam załamanie nerwowe i depresje,teraz na szczęście mam tylko pozostałości po tamtych czasach,ale to też nerwica,która tak całkiem nie zniknie.Chociaż,powiem wam,że dużo można zapomnieć,ale nie wszystko,niektóre rzeczy bardzo kodują się w głowie i póżniej wychodzą w..

Nerwica w ciąży - Str. 36

.. ...dołka,to tylko chwilowe załamanie nerwowe,które samo przejdzie,zobaczysz.Staraj się tym wogóle nie przejmować,powtarzaj sobie,mam to w dupie,to niedługo samo przejdzie.A jak urodzisz,zajmiesz się maleństwem Twoje myśli będą skierowane do dziecka i to właśnie o nim przede wszystkim..

Nerwica w ciąży - Str. 73

.. ...być chwilowe jakieś załamanie nerwowe,czy drobna depresja ale nie żeby odrazu diagnozować sobie nerwicę.Zastanówcie się co piszecie i na jakie forum.Nie chciałam nikogo urazić,ale taka jest prawda. Andzia 25 nie masz racji...niestety kazdy ma inny prog odpornosci na stres...jeden moze..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 54

.. ...moja mama jak miała załamanie nerwowe to też takie coś jej pomogło. Ja tez doceniam to że mam dziecko zdrowe i że tacy chorzy potrafią cieszyć się z życia ale jestem takim wrażliwcem że cierpienie i kalectwo innych mnie bardzo boli. Dlatego wolę czytać jak się cieszysz bo cieszę się..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 54

.. ...Amerykanie nazywają to załamaniem nerwowym.Ale co ja się tu wymądrzam, przecież to wszystko wiecie. Ale jeszcze wspomnę o mechanizmie depresji lękowej, bo ostatnia rozmówczyni napisała,że cała się trzęsła. Ze mną było to samo i nie tylko, na temat dolegliwości można by napisać powieść -..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 5

.. ...uczuć, czasem rozpaczy, załamania nerwowego, wrażenia że nasze życie się zawaliło. Jeśli ktoś, będąc w takim stanie zaczyna na siłę wywoływać w sobie wesołość i radość… To co się wtedy dzieje, tak naprawdę? Na wielu poziomach zaczyna zachodzić tłumienie i wypieranie. Zamiast..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 7

.. ...uczuć, czasem rozpaczy, załamania nerwowego, wrażenia że nasze życie się zawaliło. Jeśli ktoś, będąc w takim stanie zaczyna na siłę wywoływać w sobie wesołość i radość… To co się wtedy dzieje, tak naprawdę? Na wielu poziomach zaczyna zachodzić tłumienie i wypieranie. Zamiast..

Nerwica l.ekowa-problem ktory mam od 12 lat

.. ...a potem też pżeżyłem załamanie nerwowe i też myslałem że to koniec ale przez to co przeszedłem przezte wszystkie lata to ci powiem że nauczyłem sie z tym życ teraz jest narazie wyleczona a raczej * uśpiona * zobaczymy z czym pózniej namnie wyskoczy ; ) a co do lęków też miałem ciężko..