Założenie Holtera

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 57

.. ...jedyną metodą bedzie założenie 2 - tygodniowego HOLTER - a. Głowa do góry wszystko będzie dobrze. Życzę wszystkim dużo zdrowia. Wiolu, nie jestem lekarzem, więc mogę się mylić, ale holter 12 odprowadzeniowy chyba pomaga w ustaleniu gdzie występuje ognisko dodatkowych pobudzeń ( o ile..

Echo serca - Str. 60

.. ...arytmie wczoraj poszłam na założenie holter i powiedział ze to nie arytmia tylko szmer.. mówił coś o operacji czy to możliwe,czy ktos z was miał cos takiego a i dodam jeszcze ze mówił o echo seca przezprzełykowe czy nie wystarczy zwykłe echo seca..nie dam sobie zrobic przezpołykowe..z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 151

.. ...dzisiaj jestem umówiona na założenie holtera,a to dopiero jutro.Pomyliły mi się dni.Pózniej był czas na sprostowanie,ale nie zrobiłam tego.Bałam się.Jest ze mnie matka ,jak z koziej d... trąba.Dzisiaj jestem rozbita i z wyrzutami sumienia.Niestety,nadal o obłęd przyprawia mnie każda..

Ablacja - Str. 12

.. ...kardiologa , poproszę o założenie jeszcze raz holtera i zobacze jak sie sprawa przedstawia . Pewnie będzie tak jak zwykle , tego dnia serce jak na złośc zacznie pracować przyzwoicie, i znów powiedzą ,ze przeciez nie jest tak źle , a po kilku dniach zacznie sie od nowa . Zastanawiam się..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...Może warto pomyslec o założeniu tzw. holtera zdarzeń , czyli takie urzadzenia noszonego przy sobie i przykladanego do kl. piersiowejw momencie wystapienia zaburzeń. CZy zaobserwowala pani co stymuluje do wystapienia arytmii ( np. wysilek? ) Cytuje za najnowsza inetrna Szczeklika -..

Dodatkowe skurcze - Str. 236

.. ...)ja jade na 12.00 na założenie Holtera: ) a ja włąśniewróciłąm do domu z holterem........oby tym razem było co najmniej tyle mniej tych skurczybyków co osattnio: ) albo dwa razy tyle mniej: ) No włąśnie PAt daj zanć jak wynik. Anula nie powinno się siedzieć przed komputerem z założonym..

Dodatkowe skurcze - Str. 237

.. ...człowiek stresuje - a samo założenie holtra jest stresujące więc jeśli by było coś nie tak to by wyszło. jak ja bym chciąła ,żeby ,,jak na złość * nic ie wychodziło w holterze - czyli co ja mam WAm życzyćżeby wyszło - bo ja juz nic nie roZumiem... Pat i jak ten holter? ...anulka ..mnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 282

.. ...do kardiologa w celu założenia Holtera. Bardzo się boj że wyjdzie coś złego:( Szukam dobrego kardiologa we Wrocławiu u którego moge założyć tego holtera. Może ktoś mi poleci? A tak swoją drogą czy to może być związane z tym że mam niedomykalność zatawki mitralnej do +1? pozdrawiam..

Po ablacji niepokojące objawy

.. ...wychodzili zazwyczaj z założenia, że jak miałam ablację to nie powinnam narzekać i być zadowolona, zdrowa.. Ja troszeczkę nie rozumiem tej ablacji.. Sądziłam ,że po ablacji będę miała święty spokój z sercem, tzn. wiedziałam ,że do pewnego czasu nie ,ale miałam nadzieję,że tak do roku..a..

Holter - porady praktyczne

.. ...założony holter. Przy założeniu holtera,lekarz nakleja te przyssawki ( tak to nazywam ) tak jak przy EKG,podpina do tego elektrody i już zaczyna się zapis pracy Twojego serca.I tak całe badanie holterowskie wygląda. dokladnie.... Aha! Dzięki serdeczne! I z tym holterem robi się wszystko..

Kto ma wszczepiony rozrusznik serca?

.. ...badania kontrolne.po założeniu holtera wykazało ze ma 1 sek zatrzymania akcji serca. mój mąż z powodu niskiego tętna ( 30/min ) o tych tabletakach to piszę w obenej chwili , natomiast pewnie zaraz po zabiegu miał ich więcej ( szczerze to nie pamietam ) Skoro Twój Tato miał zatrzymanie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 114

.. ...powietrza.Pózniej zdecydowała o założeniu holtera.Teraz mierzyłam sobie cisnienie.Chwilę przed badaniem stojąc obierałam ziemniaki.Wynosiło89/49,puls 93.Przy takim pulsie mam skrócony oddech,a gdybym się teraz położyła na plecach byłoby jeszcze gorzej.Poza tym czuję łomotanie w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...działać.Zmienili mi godzinę założenia holtera.Już się denerwuję,bo nie wiem,czy mój mąż o tak wczesnej porze nie będzie mieć alkoholu we krwi.Teraz poszedł grać w piłkę siatkową.Ale co będzie potem? Znowu pojawiła się ta obręcz i oddycha mi się ciężej.Muszę jeszcze się pomęczyć ,żeby..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 15

.. ...pałę. Jeszcze przed założeniem Holtera. Nie znam się na wynikach kardiologicznych. Pozdrawiam Cię . Marzena Justynko: niestety nie mam zielonego pojęcia jak czytać wyniki Holtera /jedna internistka chciała mi wcisnąć to badanie ale po prawidłowych ekg x 3 i usg darowałam to sobie/. Ale..

Wyniki holtera, czy jest w tym coś co może tłumaczyć mój problem?

.. ...161/ 74 / 106 - przy założeniu holtera 138/ 70 / 100 - względny spoczynek 144/ 79/ 107 - prowadzenie auta 149/ 81/ 103 - prowadzenie auta 163/ 58/ 97 - jedzenie 122/ 73/ 90 - dom, leżenie i oglądanie seriali 127/ 64/ 86 - j/w 180/ 64/ 103 - względny spoczynek W czasie biegu: 195/ 70/ 147..

Zapaść po marihuanie - Str. 2

.. ...konsultacja z kardiologiem, założenie holtera wykazało arytmie nadkomorową. A ja tak jak sobie tamtej wspomnianej nocy obiecałem tak zrobiłem - przestałem palić i nie palę już prawie 3 lata. Ochotę na śmiesznego papieroska mam nadal ale wiem że zdrowie i serce mam jedno i tego się..

Nerwica serca

.. ...którą stwierdzono po założeniu holtera ( ekg nie wykazywało, bo to jest krótki zapis pracy serca ). Jeszcze raz powtarzam, że mój przypadek jest rzadkością, to jest prawdopodobnie kilka w ciągu roku wykrywanych w Polsce takich pacjentów jak wynika z moich rozmów z kardiochirurgami...

Holter - Prośba o interpretacje wyników

.. ...wszystko ok. Ogólnie o założeniu Holtera: założyłem od 17.30. Około 20 biegałem, potem na chwile wrocilem do domu, potem troche lekki spacer, kolo 23 usiadłem do komputera, posiedziałęm przed komputerem do 2.30 w nocy, potem położylem sie ogladac film, usnalem kolo 4.30. wstalem okolo..

Holter RR

.. ...założeniem mierzone jest ciśnienie z góry dziękuje pozdrawiam holtera nosi sie najczęściej 24 godz - co jakis czas sam mierzy ci ciśnienie , wszystkie pomiary sa notowane - ja wynik miałam na drugi dzień..