Zamienniki leków

Nadciśnienie - dobre leki, złe leczenie

.. ...leki można stosować zamiennie, a wyjątkowa skala ( około 31 000 pacjentów w kilkudziesięciu krajach ) i jednorodność metod pozwalają na jednoznaczne określenie działania leków, trudne do osiągnięcia w przypadku badań opartych na analizie wielu prac dokonanych w różnym czasie, miejscu i..

Plavix , Zylt - tańsze zamienniki

.. ...czy zna ktos tansze zamienniki tych leków ?? Czy słyszał ktos może o IFAPIDIN Areplex to najczęściej stosowany po Plavixie kropidogrel i jest połowę tańszy. Refundowany od grudnia we wszystkich 3 wskazaniach. Sprawdzony, wprawdzie na teściowej... ale działa ; - ) ) ) pozdrawiam mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 526

.. ...setaloft 50mg to jest zamiennik stimulotonu.Z przykrością stwierdzam ,że mi ten lek nie pomagał ale każdy organizm jest inny więc nie powiedziane jest ,że Tobie nie pomoże. Trzeba szukać leków tak długo,aż znajdzie się ten odpowiedni. Ja walczę z chorobą 7 lat ale dopiero od listopada..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...nie kupłam tego tylko zamiennik tego leku nazywa sie NEBISPES 5mg czy któras z was miała te leki powiedzcie mi bo biore po ćwiartce rano i wieczorem.. ja to juz głupieje bo co chwile inne leki kolezanki mi powiedziały ze jestem głupia ze mam nie brać żadnych leków na serce ze jestem..

Lexapro - Str. 18

.. ...) W aptece pytałam o zamiennik - Depralin - jak polecacie ale farmaceutka nie znalazła w spisie leków który ma aktualny od stycznia ( ale obiecała za sprawdzi to ) Lexapro jest strasznie drogim lekiem z tego tylko wzgledu chetnie przeszłabym na zamiennik. pozdrawiam A jednak nawet..

Medycyna komórkowa a arytmia serca

.. ...oni potrafią wskazać zamiennik wraz z ceną, to oni wyłapią ( p )omyłkę lekarza. Każdy lekarz skupia się tylko na pewnej grupie leków ( owszem co jakiś czas ją modyfikuje ale kiedy ma mieć na to czas ? ). Jakby pogrupować recepty wg lekarzy to od razu widać czym leczą. Ja na przykład..

Zmiana leków na nadciśnienie

.. ...Micardis 80 na tańszy zamiennik i zmianę Amlopinu 10 na coś mniejszego - mam problemy z przełykaniem. Dostałam Diowan 160 i Amlonor 10. Oprócz tego biorę Kalipoz i hydrochlorothiazidum oraz Betaloc 25. Nie wiem, czy ta zmiana ma znaczenie dla mojego leczenia? zaznaczam, że przy..

Flekainid w migotaniu przedsionków

.. ...uzywa flekainid lub zamiennika polskiego leku w migotaniu przedsionkow Flecainid jest głównym sładnikiem leków o nazwie TAMBOCOR sprowadzałam go z Niemiec ALMARYTM sprowadzałam go z Włoch Oba leki są firmy MEDA Te nazwy są sprawdzone ,ale słyszałam również o innych. W Polsce tych leków..

Nadciśnienie a Valzek

.. ...Żałuję, że tak pózno poprosiłem lekarza o tanszy zamiennik i przez tak długi czas przepłacałem. Wszytkich zachęcam do leków generycznych, bo działanie jest to samo a różnica w cenie ogromna. Pozdrawiam..