Zanik

Zespół bolesnego barku (bark-ręka, ramię-ręka)

Zespół bolesnego barku (bark-ręka, ramię-ręka)

.. ...przypadkach dochodzi do zaniku drobnych grup mięśniowych ręki z powstaniem nieodwracalnych przykurczów. Zespół bolesnego barku to wspólna nazwa dla schorzeń dotyczących ścięgien, pochewek ścięgnistych oraz przyczepów mięśni tej okolicy. Charakter dolegliwości jest wspólny: ból..

WPW (zespół Wolffa - Parkinsona - Whitea)

.. ...holterowskie; EKG wysiłkowe ( w zapisie EKG zanika fala delta charakterystyczna dla tego zespołu ). Leczenie zespołu WPW. masaż zatoki szyjnej, leki przeciwarytmiczne, kardiowersja, ablacja drogi dodatkowej...

Tętniak rozwarstwiający aorty

.. ...Charakterystyczna jest asymetria lub zanik tętna na tętnicach obwodowych Charakterystyczną cechą dla tętniaków rozwarstwiających aorty jest wędrowanie bólu z punktu wyjścia zgodnie z kierunkiem rozwarstwienia się ściany aorty w kierunku szyi, okolicy międzyłopatkowej, brzucha, okolicy..

Hibernacja mięśnia sercowego w chorobie wieńcowej

.. ...wstecznych, polegających na zaniku włókien mięśniowych, pojawieniu się małych mitochondriów oraz powstawaniu skupisk glikogenu. Mimo, że nie poznano do końca mechanizmów powodujących patologiczne zmiany i obniżenie kurczliwości, ani czynników odpowiedzialnych za powrót prawidłowej..

Borelioza

Borelioza

.. ...boreliozy przewlekłej jest zanikowe zapalenie skóry. Boreliozę przewlekła leczy się przede wszystkim antybiotykami, jednak na tym etapie leczenie jest trudniejsze i może być nieskutecznie. Leczenie modyfikuje się w zależności od konkretnej postaci choroby i występujących objawów. Nie..

Szmery serca u dzieci

.. ...szczególnie często u chłopców w wieku przedszkolnym. Szmer wyrzutu do tętnicy płucnej. Najczęściej obecny u dziewcząt w wieku szkolnym. Szmery niewinne nie wymagają żadnego leczenia. Zanikają z wiekiem...

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

.. ...lub rzadziej, do jego zaniku. Choroba Hashimoto manifestuje się objawami niedoczynności tarczycy, jednakże długo może przebiegać w sposób utajony z prawidłowymi stężeniami TSH i hormonów T3 i T4 ( stan euthyreozy ). Rozpoznanie choroby Hashimoto stawia się na podstawie objawów wyników..

Zaniki pamięci (zaburzenia pamięci)

.. Zaniki pamięci ( zaburzenia pamięci ) mogą sugerować różnego typu patologie ośrodkowego układu nerwowego. Zwykle ten typ dolegliwości pojawia się w wieku podeszłym. Zaburzenia pamięci obok pogorszenia innych umiejętności poznawczych ( myślenie, uczenie się, orientacja itd ) w tej grupie wiekowej są..

Polineuropatia cukrzycowa

.. ...postaci demienilizacji i zaników aksonalnych nerwów. Objawy polineuropatii cukrzycowej. Objawy polineuropatii cukrzycowej występują u ponad połowy diabetyków. U około 10% przybierają postać bólów neuropatycznych. Klinicznie dzieli się je na dolegliwości przewlekłe i postępujące, ostre i..

Retinopatia cukrzycowa

Retinopatia cukrzycowa

.. ...Postępujące zmiany prowadzą do zaniku perycytów, powstawania mikrotętniaków, pogrubienia błony postawnej naczyń krwionośnych i w końcu do uszkodzenia bariery krew - siatkówka. Na podstawie obrazu dna oka w badaniu okulistycznym wyróżnia się trzy stopnie retinopatii cukrzycowej:..

Oparzenia szkodzą sercu

.. ...kalorii. Prowadzi to do zaniku mięśni i tkanki tłuszczowej, a nawet zmniejszenia gęstości tkanki kostnej. Wątroba i serce są przeciążone, zaś rany goją się trudniej, co zwiększa ryzyko infekcji. Zdaniem kierującego badaniami Marca Jeschke, leczenie oparzeń powinno się koncentrować na..

Niewydolność serca a zanik mięśni

.. ...ludzi nie chorujących na zanik mięśni, do niewydolności serca dochodzi najczęściej jak mają 70 - 90 lat. Andrew Marks z Columbia University Medical Center wraz z zespołem odkrył, że komórki mięśniowe, które ulegają uszkodzeniu w obydwu z tych chorób są nieszczelne. Ten maleńki przeciek..

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...oziębienie stóp, a także zaniki mięśniowe. Najpoważniejszymi czynnikami ryzyka choroby są: palenie papierosów, otyłość, brak aktywności fizycznej, hiperlipidemia, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia gospodarki węglowodanowej, zła dieta oraz zakrzepice. Statystyki pokazują, że w Polsce..

Białka budujące serce pomoże ratować mięśnie chorych na miopatię

.. ...poważną postać miopatii ( zaniku mięśni ). Większość pacjentów umiera w pierwszych latach swojego życia, część z nich rodzi się kompletnie sparaliżowana. Myszy pozbawione genu ACTA1 umierają 9 dni po urodzeniu. Naukowcy zastanawiali się, czy białko kodowane przez gen ACTC mogłoby..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 46

.. ...I czy jest szansa na zanik ewentualnych częstoskurczów ?? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz ! PS. W razie jakichkolwiek pytań związanych z badaniem elektrofizjologicznym ( wykonywane przed ablacją ), chętnie odpowiem, na tyle na ile będę w stanie, w końcu jestem tylko pacjentem...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 31

.. ...siniaczek juz zaczyna zanikac. co wiecej... czas pokoaze czy wszytsko bedzie ok i czy czestoskurcze nie powroca, trzymam sie wersji lekarza ktory twierdzi ze wszytsko wypali i ze nie bedzie powrotow. trzymam za wszyttskich przed i wszytskich po !!! w razie jakichkolwiek pytan, chetnie..

Echo serca - Str. 59

.. ...kopania...poprostu normalny rytm zanika...mialam juz 3 holtery i 2 ukg serca i wszystko podobno w normie. Ja juz dluzej nie moge boje sie wychodzic bo w takich momentach strasznie mi slabo, goraco, mam wrazenie omdlewania i nikt nie porafi mi pomoooooccc. Dodam ze akurat na badaniach..

Jeszcze raz o dodatkowych skurczach - Str. 3

.. ...nieraz do całkowitego zaniku, ale kiedy przestane je brać w miesiąc póżniej powracają z taka samą siłą, nadmieniam że nie byłem jeszcze u psychiatry ale w szpitalu mi to sugerowali i tak jest przez cały czas, żona już nie chce ze mną rozmawiać na ten temat bo mówi że nic mi nie jest, ci..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 19

.. ...psychotropów.Tachykardia, wytrzeszcz oczu, zanik miesiaczki, podwóne widzenie, zawroty głowy. Wypisałam sie na własne zyczenie i trafilam do nastepnego szpitala ktory leczyl mnie ze skótkow przyjmowania lekow psychotropowych.Kiedy zaczełam brac leki antydepresyjne powoli powrócilam do..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 103

.. ...strachu w końcu zacznie zanikać gdyż organizm i psychika przyzwyczaji się dzięki czemu objaw zaniknie. Czego Wam Wszystkim Życzę z całego serduszka... KOchani!!!!!!!!! Jestem po niewyobrazalnie bolesnym badaniu HSG, czyli droznosci jajowodow, i niestety potwierdzilo sie najgorsze . Sa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 572

.. ...zacznę terapię, to może zanikną całokowicie, skoro zeszły do minimum. Chcę, muszę sobie z tym poradzić, bo już jestem strasznie zmęczona psychicznie. polecam panią Olę Jurecką, którą można znaleźć w ośrodku Psycho - Soma na ul. Kolorowej, telefon 740 18 62 ( w ośrodku leczą głównie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 587

.. ...zapamiętać ja miewałam nawet zaniki pamięci . Uczucie lęku i napady paniki nieopuszczają na krok , ale uwierz mi że powoli to mija a najlepszą metodą jest skupić myśli na czymś innym nieważne co to będzie może to śmieszne ale mnie pomagało układanie puzli . Bo kiedy koncentrujemy się..

Zaniki przewodności w sercu

.. ...umnie cos co nazwal zaniki przewodności w sercu. Niestety nieudalo mi sie znalezc zadnych informacji na ten temat wiec zwracam sie z prosba o jakakolwiek pomoc w ustaleniu co to jest na czym polega i czym ewentualnie grozi. Wszelkie informacje lub wskazowki beda mile widziane, gdyz..

Duży puls - Str. 3

.. ...stopniowo od 1 miesiaca zanikaly i pojawialy sie ale najczesciej mialy miejsce gdy dochodzil duzy wysilek na lewa reke a teraz zadnego wysilku ani nic podobnego z gory dziekuje za odpowiedz Ja gdzieś tak od tygodnia mam bardzo niskie ciśnienie, ok. 86/33, tak prawie cały czas, pry czym..

Chelatacja - Str. 6

.. ...upływem czasu jednak zanikający. Po prostu zabiegi te nie dotykają samego mechanizmu zarastania tętnic. Doświadczyliście tego już po roku, i nie macie, a powinniście, mieć pretensje. Gwarancja, jak na komputery, winna być trzy lata, a tu tylko rok - oczywiście, tu żartuję. Tak na prawdę,..

Chelatacja - Str. 12

.. ...entuzjastycznych, ale stopniowo zanikają one na rzecz wpisów negatywnych. Czyżby zwolennicy chelatacji przestraszyli się krucjaty Pana Jerzego z Lublina?. Przecież jest ona wymierzona w * dochtorów * a nie w pacjentów. Przyznam się * bez bicia * że poważnie myślę o kuracji chelatowej, bo..

Chelatacja - Str. 19

.. ...koniec wlewu, które zanikło całkowicie po kilku minutach od zakończenia wlewu. Pozdrawiam Sławek Sławku - a co potem, po chelatacji? W jaki sposób masz zamiar pomagać swojemu zdrowiu? Czy pomiędzy kroplówkami wspomagasz organizm? Jeżeli tak, to czym? Pozdrawiam - Barbara * ~Sławek, 2009..

Po ablacji - Str. 22

.. ...przytomnosc dusznosci zaniki widzenia ciagle zwijalem sie na stole bo niemoglem wytrzymac - niestety czestoskurczu sie nie pojawil i powiedzieli ze wpw jako takiego nie ma. Napoczatku sie ucieszylem ze niby serce zdrowe i po wyjsciu ze szpitalu czestoskurcz sie nie pojawil ale mam..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród

.. ...błogosławionego skórcze zanikały i wogóle nie miałam żadnych problemów z sercem dzieci wszystkie są zdrowe ja w tym czasie nie brałamleków do 3miesiaca po porodzie ikarmilam piersią.Wiec towszytko od nas niezalezy tylko od PANA BOGA iwsparcia modlitewnego wtedy byłam na cordonie..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 2

.. ...wystepuja jednak w drugiej zanikaja. Nie pale juz 5 miesiecy papierosow a zielonego juz od 5 lat. Zobaczymy co bedzie dalej. Pozdro jak czytam wasze relacje to mysle ze wszyscy jestesmy wariatami. Ja oczywiscie tez mam te wszystkie objawy, ucisk po lewej stronie,kolatanie serca, glupie..

Rytm węzłowy u dziecka

.. ...wizyta, po paru miesiącach zanikły, ale pojawił się ten rytm. Pani doktor zapisała w książeczce rytm węzłowy, poza tym zapis w normie, kazała przyjść do kontroli za 3 miesiące, ale stwierdziła, że nie jest to powód do zmartwienia, w niczym nie przeszkadza i nie ma wpływu na zdrowie..

Niedoczynność tarczycy - Str. 6

.. ...nieuleczalne i polega na zanikaniu tarczycy,a co oczywiście za tym idzie na jej niedoczynności? Czy jeśli przeprowadzę się nad morze i jeszcze dodatkowo będę łykać jod w jakiś tabletkach to moja tarczyca odrośnie?!?!? Mam nadzieję,że wyczułaś ironię... cyt. ,,Szanowna Barbaro!A jeśli..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...koncentrować, a najgorsze - zanik miesiączek plus policystyczne jajniki. Jest jeszcze jedna rzecz, szybko się męczę - mam totalny zanik kondycji. Nikt mi wcześniej nie powiedział żeby iść do endokrynologa - sama musiałam na to wpaść :( ( Dlaczego piszę... Wczoraj zaczęłam badać różne..

Niedoczynność tarczycy - Str. 22

.. ...kropki źle się czuje zaniki pamięci zła koncentracja silne bule kolan łokcie zanika głos przybyło troszke ciała mój wynia TSH 54.,338 Majkela2008 13 lat...i Ty nie widziałaś, że to Cię nie leczy?! Na Twoim miejscu zrobiłabym dokładne badania całego organizmu Barbarella - prosze odezwij..

Moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...czyli w wielkim skrócie zaniki w pulsie które doprowadzały mnie aż do omdleń.Szybciutko zgodziłem się na stymulator.Sprawa rozwiązana choć dalej to czuję ale wiem,że nie stanie mi serducho całkiem.Nie martw się.Mądrale w białych fartuchach mają dziś sposób na wszystko,no prawie..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 2

.. ...mojej mamie ze z czasem zanikną te szmery. od paru lat mam czeste zawroty głowy i omdlenia dostałam skierowanie na ekg niestety badanie nic nie wykazało, poszłam do prywatnego lekarza na echo serca( dokładniejsze badanie i nie musiałam czekać ) badanie wykazało ze mam niedomykanie sie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...dalszym etapie pulsowanie zanika, ponieważ powstaje takie npiecie, ze wszystko blokuje. To jest nie do zniesienia. To podobno zablokowana emocja, gniew, złosć, zal, lek, wszsytko nieswiadome?, czyli nerwica? I co z tym robić? Odblokować? Jak? A jeśli komus sie dostanie przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 6

.. ...jakims czasie objawy te zanikly, pojawil się natomiast ucisk w tym samym miejscu ( lewa strona glowy nad uchem i w skroniach ). O ile na poczatku dolegliwosci przemijaly dosc szybko, lub po najwyzej dwoch, trzech dniach, o tyle teraz ucisk trzyma mnie już od ponad tygodnia!!! W..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...do całkowitego nawet zaniku barwnika : ) : ) Własny układ immunologiczny niszczy te komóreczki barwnika i raczej kiepskie szanse na powrót do kolorków : ): ) Jeśli ktoś ma takie plamki niech da znak jak się dziadostwo rozwijało u niego i czy szybko postępuje? Nie żebym się strasznie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...a bóle pleców prawie zanikły: ),/( zobaczymy na jak długo, ale trzeba myśleć pozytywnie ). A ja już sobie wmówiłem że mam jakiegoś raka płuc itp - to też jest efekt nerwicy! Naszczęście ze strachu przestałem palić i już nie mam zamiaru wracać do tego, Tobię też proponuję się nie truć: )..

Dobry kardiolog w Warszawie

.. ...tego szpitala bo mam zanik mieśni i nan tez wszczepiony stymulator lecze sie u doktora pieniaka najlepszy specjalista od stymulatorow w polsce w ogole uwarzam ze w tym szpitalu sa bardzo dobrzy lekarze widzialem tam tez przychodnie wiec mozna isc i popytac mysle ze napewno pomoga..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 11

.. ...powodowało, że temat zanikał, po prostu zupełnie nie wiedział, że miał coś pod sobą kilka sekund wcześniej, chociaż będąc na basenie zawzięcie się kłócił, że on to toalety będzie szedł, zabranie basenu - tematu nie ma. To jest ciężkie, ale człowiek i za to dziękuje wiedząc co było dzień..

Nerwicowcy a co z alkoholem?

.. ...przekłada się niestety na zanik uporczywych myśli o sercu. Często słyszę własne serce - teraz już się przyzwyczaiłem ale zazdroszczę ludziom którzy twierdzą że nawet nie zdają sobie sprawy z jego istnienia. To tyle w skrócie o mnie. Niestety nie umiem Ci powiedzieć czemu masz wariacje z..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...wiecie... nerwice ma w zaniku... pozdrawiam! Oczywiście rzuć palenie!!!! Nikomu nic dobrego nie przyniosło palenie tytoniu. Co do kłucia to pewnie nerwica lub ch. wrzodowa żołądka. Może czas zrobić EKG wcale nie wysiłkowe. A najlepiej gdy zrobi się je gdy występują owe bóle/kłucia. Jeśli..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 6

.. ...krótkie odcinki czasu i zanikał ,aby powrócić po pewnym czasie i trwać nieprzerwanie kilka tygodni dłużej , znów odpuścić i ponownie powrócić. Dziś trzyma mnie nieprzerwanie od 3 miesięcy. Jest duszący i tępy. Śpię na prawym boku, bo na lewym ciężko, Ekg w porządku robione z miesiac..

To nie nerwica lecz impulsy elektryczne

.. ...dretwienie, pieczenie, etc, zaniklo praktycznie do 0. Wczoraj pod wieczor wzielem kapiel zjadlem dosc obfity obiad, zmierzylem sobie puls w stanie spoczynku : podrecznikowy 60 , polozylem sie spac , jednak nie moglem zasnac czulem sie tak pobudzony dziwnie , zachwile uczucie ciepla pod..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...wysiłkowe, co prawda przeszłam tylko próbę na 50 volt( czy wat, nie wiem dokładnie ), bo na 100 już mi brakowało powietrza. Ale jedno jest bardzo pocieszające. Przy wysiłku skurcze dodatkowe zanikają : )..

Podwyższone ciśnienie, leki i częstoskurcze

.. ...asystolii,czyli chwilowym zaniku akcji serca. Jest on niebezpieczny dla zdrowia i życia ( choć nie trwa dlugo,to może doprowadzić do poważnych uszkodzeń i śmierci ).Co do ciśnienia - owszem,jest podwyższone,ale na szczęście nie wyjątkowo drastycznie. Jak już jeddnak pisalam,jeśli..

Tachycardia - za mocne bicie i zaburzona akcja serca

.. ...odwrotnie ma tendencje do zanikania. wyniki ekg, ukg, eeg, tomografii, rezonansu etc. nie wskazują na żadną chorobę, nie pomagają żadne leki, a omdlenia nadal się pojawiają w sytuacjach bezstresowych bezwysiłkowych także. proszę podpowiedzccie coś, mnie już brak pomysłów . tomek proszę..

Dodatkowe skurcze - Str. 159

.. ...dodatkowe ), ktòre zanikaja przy maxsymalnym wysilku i powracaja przy spoczynku. Przy moim tescie bylo dwoch kardiologow i wypytalam sie wszystkiego. Powiedzieli mi. ze test przeszlam fantastycznie, potem zapytalam sie o te skurcze czy sa grozne czy nie bo mam ich tak duzo..

Dodatkowe skurcze - Str. 196

.. ...uspokoje skurcze nieraz zanikają.Przeraza mnie czytajac ze niektorzy z Was maja te skurcze przez wiele lat,boje sie ze i mnie to czeka.Czy ma ktos to zjawisko wiele razy na minute?Teraz gdy pisze ten post o dziwo skurcze uspokoily sie...odczowam ich znacznie mniej.Czy wysilek fizyczny..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...wolniejsza i powoli zanika. Albo dalej po skończeniu jest ale już słabsza i wolniejsza i stopniowo przechodzi. Napiszcie czy ktoś z Was miał podobne sugestie od lekarza i czy komuś pomaga. Ciekawy jestem. pozdrawiam do duńczyk napisz jak bedziesz mial ochote 1189258 lub majamaja37@wp.pl..

Dodatkowe skurcze - Str. 218

.. ...jest lepiej w sensie że zanikają albo drastycznie słabną. Jak masz zdrową pompkę a wynika z tego co piszesz że tak to dawaj regularnie wysiłek fizyczny. Pomyśl, jak masz taki puls w granicach 60 i parę to co w tym złego ? Co ci się może stać ? Przecież książkowy puls jak dobrze pamiętam..

WPW a ablacja - Str. 3

.. ...na tescie wysilkowym zanika ci fala delta w ekg??4. czy wpw przebiega razem z migotaniem przedsionkow?? Marcin,ja tez mam szybkie bicia serca raz na jakis czas,mialam robiony Holter 24 godzinny lecz w tym czasie akurat nie mialam tych atakow,wiec ich nie zarejestrowal.W miedzy czasie mam..

Serce bije jak oszalałe a ciało pulsuje w jego rytmie

.. ...głowie się kręci i jakby zanikał wzrok czy ktoś może mi powiedzieć co to jest czy to nerwica czy coś więcej proszę o odpowiedz Mam dopiero 30 lat nie chce tak zyć Według mnie - brakuje Ci witamin, mikro,makroelementów. Oczyść organizm z toksyn i odrobacz. Trochę to potrwa, ale zapewniam..

Szmer serduszka u 3,5 letniej dziewczynki

.. ...wymagają żadnego leczenia. Zanikają z wiekiem. Także się nie martw. To nic poważnego. Ewentualnie zrobią twojej córeczke ECHO serduszka, może EKG i rentgen serduszka, ale możliwe że nie będą potrzebne. Oczywiście będziecie musiały sie zgłaszać na kontrolne osłuchiwanie serduszka w celu..

Pomiar ciśnienia

.. ...sygnał ( uderzenie )zanika, albo jest ledwo słyszalny, a po spadku ciśnienia o 2,3 kreski sygnał się wzmacnia i gdzię w okolicach 84 zanika. Jak to zinterpretować? Czy mam ciśnienie 95 czy 84. Za odpowiedź z góry dziękuje. Adam Miałem podobne problemy a nawet wieksze. Tzn. nigdy nie..

Chelatacja i jej skuteczność

.. ...niestety nieuchronnie zanikający. Po prostu zabiegi te nie dotykają nawet samego mechanizmu zarastania tętnic. W rozsądnym leczeniu wielowątkowym, z udziałem chelatacji, jakie przechodzi prawidłowo prowadzony pacjent, efekty przychodzą normalnie później i pojawiają się stopniowo. Za to..

Zanikający prąd sercowy?

.. ...jakimś miejscu czasem zanika, a objawia się to omdleniem i chwilową utratą przytomności ( 3 - 5sec ), jak się ocknęła serce szybko biło. Wcześniej zdarzało się to parę razy, może 1 - 2 do roku i wydaje mi sie ze przy np. jak coś ustało jej na żołądku i potrzebowała to zwrócić. Na..

Szybkie tetno II - Str. 4

.. ...aplikowania cholera zanikala, ale potem zaraz wracala. BTW, po zabiegu okazalo sie, ze mialam przejsciowy blok przedsionkowy 1 - szego stopnia ( na szczescie minal bezpowrotnie ). Gdyby zastosowali zbyt duza temperature, mogliby zniszczyc lacze miedzy przedsionkami a komorami, i wtedy..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...apogeum, po czym znów zanika. Również, tak jak ty, odnoszę wrażenie ( ale tego nie sprawdzałam ), że jest związany z przyśpieszeniem tętna lub podwyższonym ciśnieniem ( zazwyczaj mam bardzo niskie ). Stąd być może wrażenie rozpierania zdrewniałych naczyń. Wielokrotnie przy różnych..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...częstoskurcze z wiekiem powoli zanikały?? ( Tzn. ognisko arytmogenne nadal by było, ale nie uaktywniało by się już. ) Słyszał ktoś o takich wypadkach? Pozdrawiam wszystkich. a czy moglabys mi napisac jak u Ciebie wyglada napad czestoskurczu??? oczywiscie tak szczegolowo, co czujesz, czy..

Ludzie z sercem po prawej stronie

.. ...nazywa sie to - zespół zanikającego bliźniaka. Witam. Jestem z Koluszek. A ja mam zespół Kartagenera czyli nieruchome rzęski oskrzelowe i też mam serce po prawej stronie, całkowite przełożenie trzew, troche mnie to martwi, bo przy życiu utzymuja mnie zabiegi ( tzw. inhalacje ). Dzisiaj..

Serce z prawej strony

.. ...zauważono. Wada sama zanikła z czasem. Miałem wycinany trzeci migdał ale również przy badaniach niczego nie zobaczyli. Facet który mi robił prześwietlenie nie wiedział co się stało że zdjęcie wyszło odwrotnie i robił mi drugie dla pewności: ) Jak idę do lekarza to muszę mieć zdjęcie lub..

Źle się czuje po operacji zastawki

.. ...moze spać, cierpi... ma zaniki pamięci. Lekarz powiedzial ze neurologicznie jest wszystko dobrez i czas pokaże czy wszystko wróci do normy jakie macie doświadczenia informacje jak mozemy pomóc dziadziusiow? bedzie teraz w domciu, wsrod swoich bliskich - otoczony miłościa i cieplem... ....

Drętwienia mięśni twarzy

.. ...porcji magnezu problem zanika na jakis czas ( musze jednak wowczas zazyc 5ktrotnej dawki magnezu przez pare dni ). Wyniki krwi mam ok, lekarze nie reaguja,bo w momencie gdy do nich przychodze tego nie mam. Czy ktos moze mi pomoc... Też mam podobny problem, ale lekarze mają mnie gdzieś...

Czy dieta optymalna (Kwaśniewskiego) jest zdrowa? - Str. 2

.. ...na zębach i zupełny zanik krwawienia dziąseł przy myciu zębów. Wcześniej nie mogłem nad tym zapanować pomimo stosowania specjalnych past. Moje samopoczucie jak i wyniki biochemiczne sprawiają że zaczynam coraz bardziej wierzyć w rewolucyjne choć logiczne zasady diety Optymalnej..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 2

.. ...dowiedziałam się, że wada zaniknęła ( chociaż lekarze zapowiadali, że to nie będzie możliwe ). za miesiąc mam kolejną kontrole i trochę się obawiam bo ostatnio miałam takie jakby kołatania, skurcze nie wiem jak to opisać, w każdym razie nic przyjemnego, brakowało mi oddechu i taki ucisk..

Kto ma wszczepiony rozrusznik serca? - Str. 2

.. ...stracilam przytomnosc zanikalo tentno zostalam przyjeta do wam w wawie . przy przyjeciu stwierdzono w ekg blok przedsionkowo komorowy iii stopnia z rytmem zastepczym komorowym 35 - min . szmer skurczowy w punkcie erba ze wzgledu na podejrzenie iz blok iii stopnia jest wynikiem stosowania..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...racjonalne myslenie zanika, jest tylko jedno...boję się śmierci. Mam dla kogo żyć i bardzo chcę żyć. Mam wspaniałego męża, śliczne dzieci, rodzine , pracę ... nie mam tylko na tyle odwagi by te wszystkie bóle, strzyknięcia, przyspieszone oddechy, kołatania, korki w gardle , pieczenia i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...stóp w trakcie brakuje mi powietrza w głowie się kręci i jakby zanikał wzrok czy ktoś może mi powiedzieć co to jest czy to nerwica czy coś więcej proszę o odpowiedz Mam dopiero 30 lat nie chce tak zyć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...potem po jakimś czasie zanikające prawie zupełnie a za to pojawia się niemiarowość, potykanie się serca itp. Jest w tym jakas prawidłowość. @Nchomsky Do walenia serca mozna się przyzwyczaić : ) przyajmniej masz świadomość że działa i bije regularnie. Wieksza paranoja pojawia się kiedy są..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...wystepuja jednak w drugiej zanikaja. Nie pale juz 5 miesiecy papierosow a zielonego juz od 5 lat. Zobaczymy co bedzie dalej. Pozdro Łasica Nie wiem, co to za psychiatra, ktory namawiał się byś przez 4 lata brała antydepresanty!! I muszi je brac dalej w dawce podtrzymującej?! Też tak..

Obsługa ciśnieniomierza krwi

.. ...moemantu aż to tętnienie zaniknie - tam gdzie nastąpi cisza to to jest wartość rozkurczowa. Unikaj w trakcie badania ciągłego * dopompowywania * powietrza gdyż to może psuć wynik. Pozatym dobrze załuż sobie słchuawki do uszu. Sprężynowe są O.K. Co do tych * niewyraźnych puknięć * -..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca?

.. ...wiem o co mi chodzi, zaniknęły wszystkie wartości, nic już nie cieszy tak jak kiedyś, mam lęki, schizy, poprostu nie jestem już tym samym człowiekiem co kiedyś. Jak ktoś chce pogadać na poważnie, to moje gg: 7574129 ehh plakac sie chce jak czytam te wasze opinie ...;/ no ale coz kazdy ma..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...posiadam krotkotrwale zaniki pamieci( tzn zapominam np gdzie zostawilem paczke fajek albo gdzie polozylem klucze ). Po za tym zjawiskiem nie odczywam nic innego. W budzie jak w budzie wszystko da sie ogarnac( technikum ) bez najmniejszego problemu. Od marihuany nikt nigdy nie umarl...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...odrefiale jak by mi miesnie zanikaly, w nogach i rekach, ten stan mam codzienie od roku i czyma mnie caly czas, a najgorsze jest to ze mysle o sm. Prosze was odpiszcie. pozdrawiam SYLWIO nie wiem co mam ci poradzić ale myślę żę objawy o których piszesz mogą mieć związek z kręgosłupem..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 5

.. ...parkinson i stwardnienie zanikowe boczne ja się boję tego ostatniego i proszę cię wogóle o tym nie czytaj ja już czytałam o tym i właściwie to tej choroby się boję tak jak ty sm lekarz ten powiedział że nie sądzi żeby to było coś poważnego i że u ludzi występują takie fascykulacje podał..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 6

.. ...przestudiowane stwardnienie zanikowe boczne okropne znów biorę magnez z potasem trochę pomaga mi najbardziej to dokucza jak jestem w bezruchu wczoraj miałam napięte mięśnie a wiesz że takie objawy mogą dawać nicienie cholera czego to ja już nie studiowałam o naszych dolegliwościach..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...imituje stwardnienie zanikowe boczne czy rozsiane. Mogą przy niej występować ( z tego co pamiętam ) takie objawy: - zmęczenie + - złe napięcie mięśniowe kończyn + - zniesienie odruchu brzusznego + - odruch babińskiego - wygórowane odruchy ścięgniste + - FASCYKULACJE !!!! - twarzy i..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...kołataniem stopniowo zanikały aż dziś kompletnie o nich zapomniałem a były duże bo zawsze kiedy kładłem się spać serducho zaczynało stukać jak szalone i nie wiedziałem czy się rano obudzę. Moja recepta była prosta: rzuciłem palenie rok temu, zmieniłem dietę - jem głównie warzywa, a nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...zmniejszeniem podrażnienia zanikać zaczęło uczucie * kulki * . Piję też mniej kawy. 3. Zrezygnowałem z prób znalezienia wyjaśnienia tego * fenomenu * zarówno u lekarzy jak i w sieci - nie wprowadzam się w stan jakiejś psychozy. 4. Staram się więcej spać i wstawać rano zrelaksowanym. To..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...tygodni to sie utrzymywało zanikało na jakiś czas i potem znowu wracało. Gastroskopie i inne takie rzeczy nic nie wykazały. Od 3 dni biorę Vitaminum B compositum i .... nic mnie nie uciska w gardle : ) . Polecam spóbować bo u mnie ulga nastąpiła dosłownie po kilku godzinach - pozdrawiam..

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...gardle. Stwierdzono u mnie zanik błony śluzowej gardła, stąd takie objawy i * łaskotanie * . Polecam miód - niby nic takiego, a zmniejsza nasilenie dolegliwości. Znalazłam też pewien artykuł na ten temat. oto jego krótki fragment: * ...Charakterystyczna jest sezonowość nasilania się..

Migotanie przedsionków po zawale serca i stentach

.. ...rowniez nie spowodowal zaniku migotan.Lekarze mowia o ablacji ale caly czas sie wstrzymuja bo podobno jej skutecznosci przy migotaniu przedsionkow jest niewielka.A ja juz nie mam sily walczyć - ostatnio rezygnuje z wyjazdow do szpitali i przeczekuje napad w domu.Wiem,ze to niebezpieczne..

Jestem podłamany leczeniem nadciśnienia

.. ...tenisowej. Czyli coś co zanika jak się ma 8 lat. U mnie sobie rosło, rosło, i rosło. Niedotlenienie i wszystko co z niego wynika - rozwalony metabolizm i krańcowe wielkości cholesterolu. Jestem po kilku operacjach gardła - skurczybyk się nie dawał, ale i tak są już wyniki. Cholesterol z..

Cierpnięcie głowy

.. ...zmiejsza sie po czym zanika, teraz kiedy w ciagu dnia ruszam glowa dosc szybko po prostu czuje taki ucisk lekki, to tak jakby na kosci, czy ktos wie co mi moze byc i gdzie sie mam skierowac z tym ?? moze to wada kregoslupa, nie wiem... sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły..

Bóle w mostku, klucie przy schylaniu się

.. ...ostrzezen ;/ po 2 dniach zanikl ale dzis znow sie pojawil ;/ W poniedzialek ide do lekarza zeby zobaczyl co to jest, problem w tym ze we srode ide do wojska ;/ i nie bede mial czasu na zadne badania :( Widzialem ze kilka osob ma podobne objawy ale chcialbym sie zapytac co myslicie o moim..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 16

.. ...rzadziej, są krótsze czy zanikają. Mam migotania codziennie i w dzień i w nocy, czasem trwa to kilka minut, ale przeważnie kilka godzin. Wystarczy głębszy oddech czy jakiś nieuważny, gwałtowny ruch ciała i już się zaczyna jazda.Na szczęście przechodzi po dodatkowej ( lub dwóch ) dawce..

Uszkodzania mózgu przy reanimacji po zawale serca

.. ...chrapac i po chwili zaczal zanikac mu oddech, oddychal ciezko co jakies 6 sekund, gdy karetka przyjechala on juz jakies 4 minuty w ogle nie oddychal, reanimoali go, i naszczescie sie udalo. dzisiaj wieczorem upłynie 3 doba po zawale i lekarze mówią ze on ma uszkodzony mózg, bo ciagle..

Plamy na języku

.. ...ale ma to tendencje zanikowe. Pozdrawiam wszystkich - spróbujcie Gra napisz czy wyleczyłaś już te plamy...? i co pomogło? czy SORKOSERYL czy Controloc? Ja też mam takie plamy, i cały czas byłam leczona na grzybice i w końcu sie wkurzyłam i sama pojechałam sobie na wymaz ( bo żaden z..

Plamy na języku - Str. 3

.. ...i to po kilku dniach zanika. Średnio taka sytuacja powtarza się kilka razy w miesiącu. Byłam chyba u wszystkich możliwych lekarzy i nic nadal to się pojawia a lekarze nie wiedzą od czego. Z ostatniego bakteriogramu wyszło że mam bakterię e. coli biorę obecnie antybiotyk Ramoclav ale nie..

Udar mózgu

.. ...lewej strony ciała oraz zanik umiejętności mówienia. Po miesiącu już chodził, sprawnie poruszał lewą ręką oraz wyraźnie mówił. Niemniej jednak ( minęły 2 miesiące ) do tej pory, pomimo, że jest sprawny nie doszedł jeszcze do pełni zdrowia somatycznego, nie mówiąc o psychicznym. Ta..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...bo miałam tam jakieś zaniki korowe. pozdrawiam. dzieki za pomoc zawsze odpowiadasz nie tym co pytaja ika 21 - - - - urzedowo stwierdzono,ze zyjesz,wyniki badan to potwierdzaja co swiadczy,ze jestes zdrowa,odczuwasz bol co tez jest pozytywnym objawem.Lekarz ma leczyc a nie szukac przyczyn..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...nazywa i * Stwardzenie zanikowe boczne * , parkinsonizm, Alzenhaimer. Glównie przy ALS ma sie klopoty z oddychaniem, lykaniem, slabym glosem. Nie zycze nikomu ich miec ani sobie ale wiele objawów pasuje. Dopiero za pare miesiecy mam wizyte u neurologa ale sie boje. Ale lekarze nie wiedza..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 8

.. ...jogurty to tak jak by zanikało byłem na pogotowiu dali mi dwie szpryce coś na uspokojenie i pomogło ale na drugi dzień wróciło to samo jutro jak sie dostane do laryngologa to stwierdzi co to jest stawiam na 70% ze mam w krtani ropę żyje lajtowo i nie mam żadnego stresu ale czytam wasze..

Serce i napady nerwowości

.. ...zaobserwowałem także zanik całkowity libido, po xanaxie następnego dnia jestem otumaniony a moja praca wymaga pełnego skumienia, jak to możliwe, żeby jednego dnia tak wszystko poleciało? pomóżcie :( przedtem non stop chciało mi się spać w dzień, więc 4 x wziałem takie tabletki z..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...lek tez mam ,uczucie zanikania tetna ,dretwienia calego ciala,uczucie duszenia i scisku za gardlo,uderzenia goraca a po chwili uczucie zimna ze az szczena lata.od czasu do czasu budze sie w srodku nocy zalana potem jakbym goraczke jakas miala.Wiec jest sporo tego dziadostwa i czasami..

Czy to ból serca czy nie?

.. ...mnie fakt iz calkowicie zanika to uczucie gdy wypije 2 - 3 piwa . a zdarza mi sie to od paru lat codziennie ( imprezki znajomi , odpoczynek po pracy itd. ) wyniki z holtera mam zeskanowane na stronie www.kosaauta.republika.pl/holter.html . prosze powiedzcie czy macie cos takiego . odkad..

Zero koncentracji i sztywnienie szyi i rąk

.. ...ze jest to nerwica, zanika mi tez miesien z prawe strony szyi, jest coraz gorzej. chyba pojde po jakies leki... nie wiem juz co robic, gdzie szukac dalej pomocy mago! U psychiatry, tam gdzie my wszyscy, tylko najpierw porobic badania sobie.Mi też się wszystko trzęsie, że nie moge się na..