Zapalenie krwi

Zapalenie wsierdzia

.. ...wyścielająca jamy serca. Zapaleniem wsierdzia nazywamy proces zapalny toczący się we wsierdziu. Główną lokalizacja zapalenia wsierdzia obejmuje zastawki serca, nici ścięgniste a także mięśnie brodawkowate. W zajętym przez proces zapalny wsierdziu powstają tzw. wegetacje złogi zbudowane z..

Tetralogia Fallota

.. ...komory serca; infekcyjne zapalenie wsierdzia; napady anoksemiczne - krytyczne spadki stężenia tlenu we krwi. Rozpoznanie tetralogii Fallota. Rozpoznanie wady opiera się na badaniach: ECHO serca EKG zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej Leczenie tetralogii Fallota. W pacjentów, u..

Nakłucie worka osierdziowego

.. ...stanach patologicznych ( zapalenie, uraz ) może dojść do gromadzenia się w nim krwi lub płynu wysiękowego. Obecność dużej ilości płynu w worku osierdziowym prowadzi do upośledzenia pracy serca ( utrudniony jest skurcz i rozkurcz ). Wykonanie nakłucia worka osierdziowego. Pacjent znajduje..

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

.. ...kiły, reumatoidalnego zapalenia stawów, tocznia układowego, guzkowego zapalenia tętnic, zapalenia zakrzepowo - zarostowego tętnic, twardziny układowej ( sclerodermia - choroba tkanki łącznej ), skrobiawicy, idiopatycznego młodzieńczego zapalenia tętnic; zatory naczyń wieńcowych w..

Niedobory magnezu

.. ...chorobach ( np. ostre zapalenie trzustki ) magnez wytraca się z krwi do tkanek. Gospodarka magnezowa jest dość skomplikowana, zależna miedzy innymi od czynności przytarczyc, powiązana z gospodarką wapniową i potasową. W razie objawów niedoborów magnezu należy także skontrolować stężenia..

Badanie CK (kinaza kreatynowa)

.. ...do nich różnego typu zapalenia mięśni, miotomie, dystrofie mięśniowe. Poziom CK wzrasta również w przypadku uszkodzenia mięśni szkieletowych w wyniku działań ubocznych leków, na przykład preparatów z grupy statyn ( leki obniżające poziom cholesterolu we krwi ). Innym powodem wzrostu..

Osierdzie

.. ...stanach chorobowych ( np. zapalenie osierdzia ) jama to może wypełniać się znacznymi ilościami płynu, wywoływać ucisk na mięsień sercowy i utrudniać tym samym jego pracę. Może dojść do stanu zwanego tamponadą, kiedy wypełniony płynem zapalnym lub krwią ( np. z pękniętego tętniaka..

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

.. Choroba Hashimoto to przewlekłe zapalnie tarczycy o podłożu autoimmunologicznym. Organizm chorego, z przyczyn dotychczas niewyjaśnionych, atakuje swój własny narząd przy pomocy układu odpornościowego. W chorobie Hashimoto we krwi krążą przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie i tyreoperoksydazie, substancjom..

VAD (urządzenie wspomagające czynność komór serca)

.. ...kardiogenny w przebiegu zapalenie mięśnia sercowego ) lub oczekiwanie chorego na przeszczep serca. Wszczepienie VAD wiąże się z ryzykiem zakażenia, zaburzeń krzepliwości krwi - incydenty zakrzepowe związane z niefizjologicznym przepływem krwi przez pompę oraz ryzyko krwawienia związane z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 707

.. ...np. przewlekłe aftowe zapalenia jamy ustnej ) jedynym jej objawem. Należą do nich: * Układ krwiotwórczy: anemia z niedoborem żelaza, hiposplenizm, niedobór witaminy K ( trombocytoza ), zapalenie naczyń. * Układ kostny: wczesna osteoporoza, reumatoidalne zapalenie stawów, niski wzrost,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 732

.. ...informację o wirusowym zapaleniu wątroby typu C. Objawy się zgadzały a 14 lat wcześniej przeszłam wzw typu B.Zrobiłam badanie krwi prywatnie i wyszedł wynik * słabo dodatni * .Musiałam je powtarzać trzykrotnie i zawsze wychodziło to samo. Teraz przede mną wizyta u hepatologa.Piszę to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...żeby wykluczyć wirusowe zapalenie wątroby. Wszystkie wyniki w normie. Nerwica daje bardzo podobne objawy do HCV stąd wszystkim polecam wykluczenie zapalenia wątroby. Nadal jestem na etapie wykluczania chorób jelit i wątroby, ponieważ badania krwi nie zawsze dają realny obraz tego co..

CK-MB - Str. 3

.. ...opisuje się także w zapaleniu mięśnia sercowego, po defibrylacji,zabiegach kardiochirurgicznych,urazach serca, a także długotrwałym niedokrwieniu sierdzia bez zawału. Wysoki poziom CK - MB stwierdzamy takżew niewydolności nerke i nadczynności terczycy. Wiem,ze większość tych chorób albo..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 6

.. ...trafilem do szpitala z zapaleniem naczyn wiencowych i podejrzeniem zapalenia mieśnia sercowego... moja troponika w krwi byla bardzo wysoka wiec lekarze postanowili zrobic Koronografie aby upewnic sie czy nie było zawału i czy naczynia mają dobry przepływ. zapewniam że o nic..

Wypadanie płatka (syndrom Barlova)

.. ...powrót Możliwe powikłania Zapalenie wsierdzia, szczególnie zlokalizowane na zastawce mitralnej, z powodu osadzenia się na niej bakterii. Bakterie mogą pojawić się we krwi po wszystkich procedurach medycznych, w czasie których dochodzi do naruszenia ciągłości tkanek, np. wyrwanie zęba,..

Rehabilitacja dziecka po operacji Rossa

.. ...plecy dziecka jak przy zapaleniu pluc( chodzi o odkrztuszenie wydzieliny zalegajacej w plucach i przez jakis mieisac uwazac by nie upasc i nie doznac jakiegos urazu do momentu kiedy mostek sie zrosnie ( okolo 4 - 6 tyg. ) Ja teraz bedac juz w domu biore tylko acessan - specjalna dawka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...mam np.:raka, aids, zapalenie opon mózgowych, chorobę wieńcową, zatrucie metalami ciężkimi, guza mózgu itd. Takie choroby przychodziły mi do głowy. Tak w ogóle to przez pól roku leczyli mnie na wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach...

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...sercem,nerwice itp. powstały po zapaleniu, niech mi powie że tydzień, czy miesiąc wcześniej ma 100% nie miały chorego serca ( i choroba wyszła,ponieważ marihuana wpływa na ciśnienie krwi itp. itd. ). Poczytajcie o kulturze canabisu i ludziach którzy palili przez 50 - 60 lat i żyli beż..

Ucisk, gula w gardle - Str. 5

.. ...To autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niestety rzadko rozpoznawane przez lekarzy. Nawet endokrynolodzy mają z nim problem. Aby ją wykryć trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie jest najważniejsze, wynik powyżej normy oznacza..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...miałam książkowe objawy zapalenia tarczycy! Radzę Ci żebyś sprawdził, jak to jest z tarczycą u Ciebie, tym bardziej, że napisałeś, że masz wyniki * jak u dziecka * . Coś tu chyba nie gra?! PETER, moim zdaniem powinieneś najpierw porządnie się przebadać. Podstawowe badania krwi, potas,..

Kucie w klatce piersiowej, co to może być?

.. ...nie wykazalo zadnego zapalenia.W koncu lekarz zbadal moja krew od A do Z. Okazalo sie ,ze we krwi znaleziono bialka ,ktore powoduja zatory krwi.Natychmiast kazano mi jechac do szpitala i zrobi badanie zwane w skrocie CT z kontrastem. Okazalo sie ,ze mam zator pluc,ktory mogl spowodowac..

Zatorowość płucna

.. ...początkowo obustronne zapalenie płuc a następnie zawał płuca. Zatorowość powstała w wyniku tego zawału Gajka, zator powstaje najczęściej z powodu zakrzepicy żył głębokich, u osób chorych na różnego typu wrodzone zaburzenia krzepliwości krwi ( np. Trombofilię ), niestety może się zdarzyć..

Dziwna sprawa, ciśnienie, ból nóg i osłabienie

.. ...ze mam nie doleczone zapalenie oskrzeli tzn mam niby jakies zapalenie ukladu oddechowego noi mam takie dziwne objawy idac do pracy bo jestem kierowca zaraz mnie nogi bola i zle sie czuje nie wiem co mam o tym myslec Pluca OK, zatoki tez, cukrzyca ok teraz sobie zrobie badania krwi ale..

Drgania w klatce piersiowej

.. ...pozniej lekarz stwierdzil zapalenie pluc potwierdzone zdjeciem. 3 tyg bralem leki.Przez ten caly czas mialem te drgania nawet podczas drugiego rtg ktory nic nie wykazal. Badania krwi 2 razy bardzo dobre, mocz ok, ekg ok, echo tez teraz czekam na wynik holtera. Dodatkowo przez ten caly..

Za gęsta krew, jak ją rozrzedzić?

.. ...chorobą jest przewlekłe zapalenie trzustki nie wiem czy te dolegliwości mają coś wspólnego z tą zagęszczoną krwią LEKARZ powinien przepisac Ifapidin. Lek rozrzedza krew poprzez dzialanie na lepkosc plytek. U mnie efekty wspaniale - od 3 lat jestem na tym leku. Sprawdz czy w rodzinie nikt..

Kardmiopatia rozstrzeniowa z utrwalonym trzepotaniem przedsionków

.. ...wątroby,a okazalo się że ma zapalenie mięśna sercowego i arytmie,przez 2 dni był cały czas pod kroplówkami,dostaje zastrzyki w brzuch.Mój ojciec od wielu lat ma kłopoty z oddychaniem,lekarz domowy nigdy( ! )nie zalecił żadnych badań,prześwietleń,nawet badania krwi,leczył go tylko na..

Niespotykany przypadek arytmii. Czy ktoś miał?

.. ...jestem po przebytym zapaleniu miesnia sercowego w wieku 14 lat ( podobno bo wtedy diagnoza powstala tylko na podstawie badania krwi i ekg, leczony antybiotykami ). w nastepnych latach liczne infekcje gardla i zatok leczone antybiotykami. w 2004 roku wyciete migdaly ( mniej infekcji po..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 364

.. ...historia,ale tak w skrocie mam zapalenie kolana do tego dwa razy sciagali mi juz wode z kolana,jestem na antybiotyku ktory bardzo mnie oslabia i lekch p/z. Aga widzę też że los Cię nie oszczędza ja miałam wodę w kolanie latem bo myłam na kolanach podłogę i mały kamyczek podszedł aż..

Co dalej z orzeczeniem ZUS?

.. ...kardiowerter - defibrylator. Waldek, tak decyzja przyjdzie do miesiąca,na pieniążki możesz poczekać trochę dłużej,moja żona czekała prawie 2 miesiące,życzę dużo zdrowia ,idzie wiosna wszystko będzie dobrze...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 13

.. ...gastroskopii refluksowe zapalenie przełyku i była zadowolona zkuracji a do tej pory nie miała nawrotów. Co do mnie to była, w szpitalu pulmonologicznym wszyskiewyniki mam ok tomograf męczące spirometrie badania krwi usg jamy brzusznej i tarczycy a nie czuję się dobrze. W poniedziałek idę..

Nerwica - zaczynam aktywnie przeciwdziałać, ktoś ze mną?

.. ...która stwierdziła u mnie zapalenie mięśnia sercowego. Co prawda miałam wtedy trzepotanie przedsionków ale zanim doszłam do szpitala ze skierowaniem, ustało. W szpitalu stwierdzili że nic takiego nie mam, zrobiono mi ekg, badania krwi i puszczono do domu. Od tamtej pory zrobiłam szereg..

Nerwica w ciąży - Str. 54

.. ...lezal w szpitalu na zapalenie pluc i starszy tez ciagle choruje takze nerwica nie daje o sobie zapomniec... Pozdrawiam serdecznie wszystkie bez wyjatku: ) Matiiaga,nie robiłaś badania krwi w ciąży,przecież musiałaś wiedzieć jaki masz poziom żelaza.Ja mam teraz niedużą,bo 10,5 a norma..

Szumy uszne - pisk 24/7

.. ...uchu,okazało się że mam zapalenie ucha i to dość poważne wyciek ropny z krwią i do dziś ucho nie jest zdrowe i nie będzie,więc lepiej nie bagatelizować takich objawów bo skutki mogą być złe.A to grozi zrobieniem się dziurki w uchu i wtedy robią przeszczep żeby nie było tej dziury bo..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej?

.. ...a okazało się że mam zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Zrób badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Pozdrawiam! mam 28 lat, od 3 lat cierpie na nerwice lekową. Trzy lata temu dostałam dziwnego ataku kołatania serca i drętwienia lewej ręki. Cała drżałam...

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 2

.. ...chwile...Przeżył ostre zapalenie płóc...Ostatnio nawet widac było,że zależy mu na poprawie, chcial wstawac i chodzic...Niestety z porozumieniem się było coraz gorzej...W zakładzie, w kórym przebywa, sadzano go ostatnio na specjalnym krześle...i to byla jakaś nadzieja na poprawę...Dziś..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...działa profilaktycznie na zapalenie żył w sytuacjach pooperacyjnych, po połogach, przywraca moczowi odczyn kwaśny, gdyż obniża alkalozę krwi, bierze udział w procesie termoregulacji, rozpuszcza kamienie nerkowe, wzmacnia układ sercowo - naczyniowy, stabilizuje układ chromosomalny,..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...może mieć bakteryjne zapalenie zatok, które nie leczone przechodzi w postać ropną - najprostsze rozwiązanie problemu to wizyta u laryngologa, rtg zatok, plus badanie wydzieliny z zatok, wymaz z nosa i ewent. badania krwi: ) Co do tętniaka, to ja go miałam o czym praktycznie nie..

Krwotok z ust

.. ...np. przewlekłe aftowe zapalenia jamy ustnej ) jedynym jej objawem. Należą do nich: * Układ krwiotwórczy: anemia z niedoborem żelaza, hiposplenizm, niedobór witaminy K ( trombocytoza ), zapalenie naczyń. * Układ kostny: wczesna osteoporoza, reumatoidalne zapalenie stawów, niski wzrost,..

Zapalenie wsierdzia - objawy i przebieg

.. ...wykryliście że to właśnie zapalenie wsierdzia, to jest ile czasu upłynęło i od pierwszych objawów do potwierdzenia przez lekarza że to właśnie to. Jakie są objawy zapalenia - gorączka? bóle w klatce? ...? Czy robiliście badania krwi, moczu ekg i co w nich było nie tak. Cześć Tomku, Ja w..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...badałes krew na wirusowe zapalenie watroby? Nie wyjezdzałes gdzies zagranice???bo tam to sa do złapania dopiero bakterie Nie rozumiem dlaczego w tym zakaznym nie zrobili Ci posiewu krwi,chyba ze zrobili? posiew krwi robili - wyszedł ok. nie pamiętam dokładnie wyników, ale wszystko było..

Morfologia krwi i badanie moczu - jestem zaniepokojona

.. ...ANTYKONCEPCJI! Moze ona falszowac wynik.Antykonc połknij po badaniu.nie zajdziesz w ciaze jesli np 2 godz spoznisz sie z tabletka. Poza tym zrob test ciazowy,tak na wszelki wypadek... Jakbys robila to dorob OB,..

Paciorkowiec przy niedomykalności zastawek

.. ...jakaś grypa, angina, zapalenie gardła. Za każdym razem przepisywano mi antybiotyk, najczęściej duomox, ostatnio już dużo mocniejsze. Jako że moje częste chorowanie zaczęło robić się conajmniej niepokojące, w zeszłym tygodniu zrobiono mi badania moczu i krwi. Okazało się że mój czynnik..

Wzrastające OB

.. ...zapalny.Ja 2 lata temu przy zapaleniu płuc OB miałam 100!.Należy zrobić wyniki,aby dowiedzieć się co dzieje sie w organizmie.Pozdrawiam Zrob leukocytoze z rozmazem/biale krwinki/i Zrob CRP,to jest białko ostrej fazy.jest wazniejsze i gorzej jak jest podwyzszone.nie ma to jednak zwiazku z..

Nerwica serca

.. ...choroba to zaciskające zapalenie osierdzia. Pytasz o badania. Wszystkie wyniki z krwi miałam zawsze dobre. W ubiegłym roku robiłam nawet markery nowotworowe, bo nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Zmiany wyszły w EKG ( chociaż dwóch kardiologów powiedziało mi, że nic się nie dzieje,..

Objawy niedoboru potasu

.. ...potasu lecze się na zapalenie pęcherza i biorę furaginę. zapomniałem dodać że mam jakieś latające plamki białe przed oczyma podobno to drobinki krwi w oczach czy to prawda niewiem, Zamiast się pytać idź kup związek potasu w sklepie chemicznym i łykaj ze 3 gramy dziennie.Oczywiście nie..

Krwiaki, szybkie męczenie i ból serca

.. ...CRP - OB,morfologia ,płytki.ASO. dzwoń po pogotowie. Moze to byc infekcyjne zapalenie wsierdzia, goraczka reumatyczna, albo zapalenie miesnia sercowego o etiologii bakteryjnej. Powodzenia. DO LEKARZA!..

Drętwienie po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy serca

.. ...moze byc??? czy to jest zapalenie miesnia sercowego???lekarze mowia ze to nic powaznego a tegie objawy to nerwica ale ostatnio leze to dretwieje mi lewa reka a jak chodze to jestem bardzo oslabiona i boli mnie kręgosłup prosze o jakies porady Jeżeli byłaś w szpitalu,to robili ci OB,CRP -..

Duszności, częstsze oddawanie moczu, różne bóle

.. ...tygodnie temu ) miałem zapalenie migdałów... czasem po anginie są powikłania .Jak jutro odbierzesz wyniki ,to natychmiast idż z nimi do lekarza.Nie zwlekaj! zrób sobie badania krwi ASO.Czy lekarz powiedział,że to była infekcja paciorkowcowa? Poznaje się to po tym,że na gardle są takie..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 38

.. ...ostrą infekcje grypową, zapalenie migdałów, które wyleczyłam dopiero w lutym, poza tym tym osłabnienie organizmu i stres związany z takim dlugim leczeniem spowodował tachykardię sercqa, któe już jest w porządku ( nie potrzebowałam na to leków ) to w grudniu robilam cały zakres badań..

Ile należy zapłacić za operacją wymiany zastawki aortalnej? - Str. 2

.. ...– wirusowemu zapaleniu wątroby ( dokumentacja ), wg schematu: 0 - 1 - 6 miesięcy ( szczepionka ENGERIX ), w przypadku kiedy od ostatniej, trzeciej dawki ENGERIXU B minął czas dłuższy niż 3 lata, konieczne jest również badanie krwi na miano przeciwciał anty - HBs wykonany posiew..

Wzrost wartości pulsu gdy wstaje lub siadam

.. ...poziomie 1,5. Ukladowe zapalenie naczyn krwionosnych, tez powinna byc eozynofilia i podwyzszone ob i crp. Zespol zwezenia pnia trzewnego?? Moze jakies problemy z hormonami?? Endokrynolog stwierdzil ze tarczyca ok i nie zlecil dalszych badan. Jestem zalamana prosze o pomoc. Pozdrawiam i..

Kłucie w głowie, uczucie pulsującej krwi w głowie

.. ...bierzesz w ogóle przy tym zapaleniu jelit? To jest ważne co się stosuję jakie leki bierze , jak długo itp. Mogą to być objawy NZJ, ale nie muszą. Konieczna będzie kolonoskopia, ale to już twój lekarz rodzinny powinien Cie na nią skierować. A asamax ma głównie działąnie przeciwzapalne,..

Zapalenie jelit a serce

.. Jak wpływa zapalenie jelita na serce? czy rak osłabia również układ krwionośny? może coś bliżej o tym raku i zapaleniu jeliŧa. Jelita stanowią pierwszą linię obrony organizmu, i od ich oracy zależy nasza odporność.Zła praca jelit jest przyczyną bardzo wielu chorób m.in.raka, serca i układu..

Mrowienie w udach

.. ...może dawać zakrzepowe zapalenie żył, nie oznacza to ,że choroba jest już groźna i zaawansowana, może oznaczać tylko predyspozycje do niej. Na pewno warto wprowadzić profilaktykę: dużo ruchu, nie przebywać długo w pozycjach, które tamują dopływ krwi do kończyn. Należy zwrócić uwagę na..

Ciaza po operacji serca

.. ...prowadzic profilaktyke zapalenia wsierdzia czyli przed zabiegiem gdzie jest katakt z krwia musze przyjac antybiotyk.Czytalam tu na forum ze taka profilaktyke prowadzi sie do roku po zamknieciu.Poszukaj inne watki na ten temat.A czy twoja zona miala zamkniete przez klatke czy przez..

Moje wyniki krwi.

.. ...powiedziala ze moge miec zapalenie zoładka helikobakter bo duzo pale,pije duzo kawy itd. Troche mnie uspokoila powiedziala tez ze RBC moze byc wyzsze rano.Prywatnie zarejestruje sie do neurologa moze on mi cos powie.Aha lekarka stwierdzila ze moze byc to tez cos z uhem i mam skierowanie..

Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia

.. ...żelaza, które powoduje np zapalenie błony śluzowej żołądka. zrób sobie badanie na helicobacter pylori, chociaż niektórzy uważają, że tylko gastroskopia jest wiarygodnym badaniem. Wiarygodny jest również test wyziewowy. dzieki za odpowiedzi, ja wiem ze to moze byc to, ale moze byc tysiac..

Badania krwi i moczu

.. ...pasożytniczych, bakteryjnych, w zapaleniach tarczycy, wątroby oraz w chorobach rozrostowych. Czasami mogą występować u osób zdrowych szczególnie w starszym wieku. Uzyskane wyniki badań należy interpretować w odniesieniu do całości obrazu klicznego pacjenta. i jeszcze badanie CK - kinaza..

Pieczenie w klatce piersiowej i kaszel.

.. ...chorowałam na ciężkie zapalenie oskrzeli. Przez 2 m - ce plułam krwią, kasłałam, charczałam i co tam jeszcze : ). Najlepiej iść do internisty, jeśli to płuca lub oskrzela, to będzie słychać przy takim zwykłym osłuchiwaniu. Pozdrawiam pij len mielony,to nawilża śluzówkę.Nie wyleczy ,ale..

Niskie tętno

.. ...,i są bardzo nasilone zapalenie spojówek,uczulenie na swiatlo,depresja i opadanie z sil poniewaz ten lek obniza cukier we krwi.Niestety najgorsze jest zmęczenie ,które jest tak nasilone ,ze plakac się chce.Czytałam,ze przy tej wadzie serca nie wolno podnosic rak do góry czyli myc..

Błagam o pomoc..

.. ...USG stwierdzono ostre zapalenie trzustki. Badania krwi wykazały podwyższony poziom cholesterolu i kilkukrotnie przekroczoną normę trój - glicerydów. Podobnie jak przed rokiem podwyższony był również poziom kortyzolu ale utrzymywał się w górnych granicach normy. Jako przyczynę zapalenia..

Klucie , gardlo , mocne bicie ...

.. ...się nakręcę to jestem sparaliżowany : ) No nic jutro się przejdę . Miłej wiosny :D na wszlki wypadek możesz sobie zrobić bad. krwi: morfologia z rozmazem,OB,CRP i elektrolity oraz jeść magnez z wit.B.6...

Zatrzymanie akcji serca

.. ...przyplątało mu się bakteryjne zapalenie krwi, a do tego dowiedziałam się że podczas reanimacji doszło u niego do złamania mostku. Jestem ciekawa jakie są jego rokowania. Czy odzyska przytomność po odstawieniu usypiaczy? Trochę dziwne jest to, że czasami otwiera oczy mimo tego że jest na..

Skoki ciśnienia, dziwne reakcje na ciepło, pocenie sie -co dalej?

.. ...do tego - łojotokowe zapalenie skóry - duża ginekomastia ( powiększone sutki ) - to od ponad 7 lat - szewska klatka piersiowa Objawy nie występują zawsze. Gdy ich nie odczuwam czuje sie naprawde świetnie, jak dawniej. Robiłem badania krwi, moczu i badania były jak najbardziej wporządku(..

Ciągłe zbieranie się płynów w woreczku osierdziowym

.. ...:( A może ojciec ma zapalenie wsierdzia? Ma inne objawy ( wysoka gorączka, bole mięśniowe, bakterie w krwi )? Lekarze nie powinii go wypuścić ze szpitala, skoro ten płyn ciągle sie pojawia. MIałam 3 operacje serca, i po dwóch zebrał mi się płyn w osierdziu. Raz, kiedy miałam 8 lat, było..