Zapalenie międzyżebrowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 81

.. ...Przyjechał doktor i orzekł zapalenie korzonków międzyżebrowych. Dostałam ketonal i jeszcze jakieś prochy, ale już nie pamiętam co. Może twoje bóle pleców to też korzonki? Krycha: prawdopodobnie to nerwica, ale spróbuj na początek łykać deprim, może to jesienne obniżenie nastroju z..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...), który zdiagnozował zapalenie nerwu międzyżebrowego. Po kuracji dosyć silnymi lekami przeciwzapalnymi dolegliwości minęły. Owszem, jak to bywa przy różnych stanach zapalnych, odnawiało się to kilkakrotnie, ale już wiedząc w czym rzecz po prostu upominałam się o leki przeciwzapalne (..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach - Str. 3

.. ...może to neuralgia , zapalenie stawu międzyżebrowego. Nie wiem skąd to się wzięło...stało się to nagle...( nie stresowałam się...no może 3 tygodnie temu jak moją córkę pogotowie zabrało do szpitala ) Miałam iść do lekarza...ale pacjentów w tym dniu było bardzo wielu. Zażyłam w ciągu..

Bóle w klatce piersiowej i plecach od 2 miesięcy

.. ...cy. Lekarz stwierdził zapalenie nerwu międzyżebrowego, brałam lek o nazwie Sirdalud, ale nie za długo, ponieważ byłam po nim strasznie senna. Pomaga doraźnie przeciwbólowo, ale chyba trzeba to przetrwać. Zapisane miałam też leki uspokające i ewentualnie nospa jako lek rozkurczający...

Nie wiem co mi jest lekarze mówią ze wszystko dobrze

.. ...piersią. Choruje na zapalenie mięsni międzyżebrowych ( nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale wolałam napisać ) Jeśli ktoś ma podobnie albo się na tym zna niech pomoże czy lekarz ma racje, że mi nic nie jest? Witaj a robilas badanie echo serca przez przelyk ??jest dokladniejesze .bo..

Naderwanie mięśnia międzyżebrowego (?)

.. ...woreczku żółciowym, zapalenie nerwu międzyżebrowego, naderwany mięsień międzyżebrowy ) i wydedukowałam ze najprawdopodobniej naderwałam sobie mięsień międzyżebrowy - jeśli tak, to być może ma to związek z intensywnymi ćwiczeniami. No, ale kompetencji w tym zakresie mam niewiele, więc..

Proszę o pomoc

.. ...ok 5 lat temu miałem zapalenie mięśni międzyżebrowych po lewej stronie, ale pani doktor powiedziała że nie mam żadnych zmian osłuchowych a ciśnienie też mam ok niestety nie pamiętam jakie. Niby wszystko byłoby ok przepisała mi myolastan przeciw napięciom mięśniowych i mi przeszło na ok 2..

Co mi jest ?

.. ...ok 5 lat temu miałem zapalenie mięśni międzyżebrowych po lewej stronie, ale pani doktor powiedziała że nie mam żadnych zmian osłuchowych a ciśnienie też mam ok niestety nie pamiętam jakie. Muszę przyznać że popadam w lekką paranoję cały czas mierzę sobie puls, ale najgorsze jest to że po..