Zapalenie płuc po operacji

Echo serca - Str. 48

.. ...masz niezidentyfikowane zapalenie i o ile nie jest związanie z niedawną operacją, to może być to coś z płucami ( ciśnienie może w takiej sytuacji być podwyższone ), dlatego naprawdę nie wyrokowałabym, że jest to nadciśnienie pierwotne. Ale w końcu jestem laikiem ;P dotty, jestem w małej..

Operacja zakładania bajpasów i wymiana zastawki - Str. 3

.. ...- okazało się że ma zapalenie płuc co podobno jest jednym z powikłań po bypassach. 2 tygodnie temu miał kolejny zawał - koronografia i stent. Powrót do domu na tydzień i znowu w ten poniedziałek został zabrany, ponieważ zapalenie płuc powodowało straszne duszności. Nie mógł wejść po..

Woda w płucach - Str. 2

.. ...tata przechodzi ostre zapalenie trzustki, leży w szpitalu już od 2,5 tygodnia i leczony jest ciągłymi kroplówkami. Lekarze mówią,że następstwem zapalenia trzustki jest woda w płucach. Mówią też, że na razie będą próbowali sie jej pozbyć poprzez wyżej wspomniane kroplówki.Czy jest to..

Woda w płucach - Str. 3

.. ...odpowiedz moja mama miała zapalenie otrzewnej,po 2 tygodniach od operacji miała wodę w płucach - ja także nie wiem dlaczego.wiem tylko,że lekarze nie pomogli jej.widziałam jak nie może oddychać i cierpi.już JEJ nie ma. no wlasnie wrocilam od lekarza...stwierdzil,ze w obu plucach w..

By-passy operacja Zabrze

.. ...- choć najczęściej z zapaleniem płuc - to zmora oddziałów kardiochirurgicznych ). Ci pacjenci, którzy nie rokują szybkiego lub wcale powrotu do zdrowia są przewożeni do innego szpitala, na inny IOM i tam niestety zwykle ( albo i można zaryzykować strwiedzenie, że zawsze ) dożywają..

Niedomykalność zastawki aortalnej III stopnia - Str. 2

.. ...Zuzia zachorowała na zapalenie płuc. Potem okazało się, że ma wadę serca. Była operowana w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Niestety po operacji niewydolność zastawek pozostała - opowiada mama Agata. Pani Agata trafiła z Zuzią do poznańskiej kliniki, bo przeczytała na forum * Serce..

By passy i woda w płucach

.. ...miedzyczasie Ojciec mial zapalenie gornych dróg oddechowych. teraz okazalo sie ze ma w jednym plucu wode. osierdzie i cala reszta w bardzo dobrym stanie. prosze o informacje na temat tej cholernej wody. a, i czy nie zaszkodzi mu jezdzenie na stacjonarnym rowerze, jakies 5 minut dziennie...

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. Prosze o,informacje !!! Mofa mama 14.07. przeszła operacje by - pasów. Po ośmiu dniach została wypisana do domu. Dziś trafiła do szpitala na kargiologie i okazało się że ma ma zaplenie płuc i wodę w płucu. Co mogło być tego powodem? Czy mama nie powinna dostać skierowania z Kliniki w Ochojcu do szpitala w..

Bajpasy - złe wyniki morfologii

.. ...jest po bajpasach i ma zapalenie płuc oraz wodę w płucu przy tym ma wg mnie złe wyniki morfologii np hemoglobina 9. Czy wiecie co można Ojcu podawać do picia i jedzenia żeby go wzmocnić Witam Zenek! A kiedy ojciec miał tę operację. Jest w domu czy w szpitalu. W jakich jednostkach ma 9..

Kłucie w plecach po operacji by-pass

.. ...wstępnym rozpoznaniem zapalenia płuca prawego, oraz niewielką ilością wody w płucu lewym. Troszeczkę się podłamał tym faktem ( od soboty był szczęśliwy że wrócił do domu ). W dniu dzisiejszym ( czwartek - leczenie nie przynosi jak narazie większych sukcesów ) podobno posłyszał gdzieś jak..

Szanse na przeżycie po operacji usunięcia tętniaka aorty

.. ...temperaturę, wysokie ciśnienie, zapalenie płuc, coś z jelitami i ustała praca nerek. Czy ona ma szanse na przeżycie. a musiała sie poddać tej ciężkiej operacji mnie w przyszłości też czeka taka operacja tętniak ma 5,5 nie powięksa sie i w tym siła że stoi w miejscu strasznie sie..

PDA u noworodka

.. ...i często chorować na zapalenia oskrzeli i płuc. Jeżeli przewód jest wąski, dziecko może się normalnie rozwijać i wada bywa stwierdzana przypadkowo. W czasie operacji kardiochirurg przecina lub zawiązuje przewód, nie ma przy tym potrzeby otwierania serca. Jeśli nie ma żadnej towarzyszącej..