Zapalenie płuc powikłania

Nadciśnienie płucne

Nadciśnienie płucne

.. ...łącznej jak reumatoidalne zapalenie stawów ( RZS ), toczeń układowy; choroby zakrzepowo - zatorowe, głównie powikłania epizodu zatorowości płucnej; inne choroby uszkadzające naczynia płucne ( tętnicze, żylne i włośniczkowe ) jak zakażenia HIV, nadciśnienie wrotne, zatrucia lekami lub..

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...opłucnej ( związany z zapaleniem płuc i opłucnej ). Zasugerujcie to swoim lekarzom, bo zwykle o tym zapominają, ponieważ jeśli okaże się, że mieliście właśnie zatorowość, ale jej nie leczyliście, to śmiertelność wynosi 30%, a przy jakimś naprawdę poważniejszym powikłaniu do 100%. Może te..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 915

.. ...Tak mi się nasiliło po zapaleniu płuc i powikłaniach . Poprawe poczułam chyba po 2 - 3 tygodniach , powolutku było coraz lepiej .Ale dopiero po 3 miesiącach było idealnie . Zaczęlam odstawiać asentrę w pażdzierniku . Na razie jest ok , chyba że dopadnie mnie jakiś dół ( typu kłotnia z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1161

.. ...przeszłam pogrypowe zapalenie płuc i powikłania. Byłam tak zaflegmiona że się dusiłam , nie jadłam i schudłam do 40 kg. Moja mama była przerażona i kupowała mi nutri drink w aptece bo się przewracałam . Oczywiście w domu musiałam sobie jakoś radzić bo mąż był też chory i aby nie myśleć o..