Zapalenie tchawicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 741

.. ...tego złapałam jakieś zapalenie tchawicy i mam gorączke. Powiem wam tak nikt się do tego nie przyznaję ale jest to choroba XXI wieku i mało sie jej poświeca uwagi i to wszystko narasta. Dzieki temu forum poczułam że nie jestem sama z choroba. Dziękuje wzzystkim za wsparcie : ) ) ) a jak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 743

.. ...obecnej mam jeszcze zapalenie krtani i tchawicy i boli mnie przed piersami lekarz powiedział że od choroby i kręgosłupa ale ja już sama nie wiem z czego to jest. Caly czas obawiam się o swoje życie, ciężka jest ta choroba. Napisze wam jak było po psychoterapi ... Najważniejsze zeby się..

Plamy na języku

.. ...anginę a później na ostre zapalenie tchawicy. W ciągu tego okresu wybrałam 3 rodzaje antybiotyków + leki przeciwgrzybiczne. Po miesiącu od choroby na języku zaczęły pojawiać się duże ( ok. 2 cm średnicy ) oraz małe plamy. Pytałam o te zmiany chorobowe lekarzy, ale nikt nie potrafił..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...laryngolog powiedział że to zapalenie tchawicy i krtani...Oczwiście bałam sie przyznac że brałam narkotyk dziśiaj już sie nie boje chce sie wstydzic za to co uczyniłam mój głupi błąd.NIE NAWIDZE SIEBIE ZA TO !!! Pozostało mi uczucie jednak że cos mam na migdale taki * schiz * , który..

Nietypwy, straszliwy ból w gardle i tchawicy

.. ...zdrowia. może to być zapalenie wirusowe,lub przewlekłe tarczycy,tarczyca/hormon,życia/ tarczyca nie pracuje stad depresja.miałam to samo, udaj sie do dobrego enokrynologa niech postawi diagnozeę pomagaja antybiotyki. Anka nie pisz bzdur,wiesz jak się nazywa ból po usunięciu nogi i jaki..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1206

.. ...zapalenie oskrzeli, młodszy zapalenie tchawicy, nie wiem czy teraz na oskrzela nie poszło. Mąż też jakiś wirus złapał, a ja ... no cóż, przy trzech chłopach chorych nawet nie wspominam o gorączce i gardle, które boli jak diabli. Do tego cały czas ten cholerny kręgosłup i noga. Ale..

Zaciskające się gradło - krtań - tchawica?

.. ...gardła i niby ok zadnego zapalenia, migdały ok co sie dzieje bo to raczej nie nerwica , w nocy jest ok razcej nie doskwiera rano prawie nic ale jak tylko wstane lub sie nachyle, lub mały wysiłek powraca teraz mam mocny chociaza csinienie ok 115/75 puls 65( na lekkach jest na nadcisnienie..

Amfetamina spowodowała problemy z przełykiem i całym układem pokarmowym

.. ...laryngolog powiedział że to zapalenie tchawicy i krtani...Oczwiście bałam sie przyznac że brałam narkotyk dziśiaj już sie nie boje chce sie wstydzic za to co uczyniłam mój głupi błąd.NIE NAWIDZE SIEBIE ZA TO !!! Pozostało mi uczucie jednak że cos mam na migdale taki * schiz * , który..

Ataki paniki, lęki - Str. 9

.. ...jestem akurat chora na zapalenie krtani tchawicy i zatok no i ciagle w domu siedze io tez mysle o tym poprostu jest za spokojnie dlatego postanowilam cwiczyc zmeczyci to chyba pomoze to ja spadam pocwiczyc papatki nie myslcie o tym : * : * : * : * Jest tu ktoś jeszcze? Witajcie wszyscy..