Zapalenie żebra

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...prawdopodobnie nerwica. sadze ze zapalenie nerwu miedzyzebrowego. raczej na pewno: ) blokada albo niesteroidowe leki przeciwzapalne. wybor nalezy do delikwenta. nie wime tylko czy warto poswiecac zoladek mam podobnie ale po prawej stronie i boli mnie najczesciej jak sie mocniej zasmieje..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...to byc reumatidalne zapalenie stawow Witam, mam 33 lata i żyję tak już ok 15 lat, czuję ostre skurcze, kłucia w klatce piersiowej, ból jest dziwny tzn. w czasie jego trwania nr 10 minutowego ból przemieszcza się do szyi, pod pachę, do lewej ręki i jakby z przodu pod lewe żebra, przy..

Ablacja - modyfikacja węzła zatokowo-przedsionkowego

.. ...moich tendencjach do zapalenia skóry itp może op kilku latach wybić się na zewnątrz z powodu uciski urządzenia na skórę bo nie mam praktycznie w tym miejscu nic poza skórą i żebrami. nie wiem czy to prawda ale miał taką już pacjentkę.bardzo się boję co to będzie dalej. nie wiem co mam..

Ból po prawej stronie pod żebrami po kaszlu

.. ...15 i wspomniał coś o zapaleniu opłucnej i wypoczynku... Mam podejrzenie - czy przypadkiem nie jest to kolka żółciowa? Nie mam gorączki, ból jest przejściowy. No właśnie boli mnie tak samo... a kaszle już ponad tydzień... może to od kaszlu? Mnie tez od tygodnia meczy suchy kaszel ale..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...gastroskopii mam lekkie zapalenie żołądka ale ból trwa 24 na dobe i jest dokuczliwy , nie wierze ze to od zołądka bo biore leki i nic nie pomaga lewa strona promieniuje az do pleców trace nadzieje ze moze byc lepiej mam małe dzieci i do tego ten ból pozdrawiam Witam ponownie...Zrobiłam..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 3

.. ...szczegolowe badania na zapalenie trzustki ,sprawdzcie wiadomosci o trzustce objawy jakie wystepuja pasuja do tego bulu wlasnie jamam ból pod samym zebrem,jest to uklucie.od czasu do czasu sie pojawia.Zauwazylemjak teraz pisze to tak mam ale tez nic nie robiac.Mialem tez bole i nadalmam w..