Zapalenie żebrowe

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...związane również z opłucną. Zapalenie opłucnej w przebiegu zapalenie płuc ( same płuca nie bolą ) może objawiać się kłującym bólem w okolicy kątów żebrowych. Dolegliwościom bólowym zwykle towarzyszą objawy ogólne choroby ( gorączka, duszność, kaszel, osłabienie itd ). Ból w klatce..

Bóle w mostku, klucie przy schylaniu się

.. ...kręgosłupa,może to być zapalenie nerwu mostkowo - żebrowego,czyli sam widzisz możliwości wieleale prawde to powie ci lekarz po zbadaniu,czyli głowa do góry i odwagi panie przyszły szeregowy,miłego pobytu w ojsku a jakby co to odpisz pa Czesc Kmail zamist myslec o chorobie naucz sie juz..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro - Str. 2

.. ...), który zdiagnozował zapalenie nerwu międzyżebrowego. Po kuracji dosyć silnymi lekami przeciwzapalnymi dolegliwości minęły. Owszem, jak to bywa przy różnych stanach zapalnych, odnawiało się to kilkakrotnie, ale już wiedząc w czym rzecz po prostu upominałam się o leki przeciwzapalne (..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...przeszedłem ciężkie obustronne zapalenie płuc ( byłem nieprzytomny ). Szybko się męczę i obficie pocę po lekkim wysiłku. Dodatkowo w procesie szybkiego rozrostu układu kostnego w szkole średniej lewe żebro ( a dokładnie 3 lub 4 ostatnie ) mam załamane prawie pod kątem prostym - jest..

Dziwne bóle pod lewym żebrem

.. ...Ostatnio przechodzłam ostre zapalenie pecherza i nerek miałam kuracje antbiotykowa dożylnie w szpitalu lekiem Fortum i po kuracji wypuścii mnie do domu z antybiotykiem doustnym który nadal biore. Boli mnie jednak pod lewym żebrem,ten ból przchodzi troszke do środka brzucha i na krańcach..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...odcinek szyjny - Może zapalenie mięśni żebrowych - Może wreszcie sprawa serduszka Przejdź się babo do lekarza : ) nerwobóle? w nocy podczas snu ? - rzaczej dziwne jeżeli chodzi o żołądek, to rzeczywiście ostatnio lekko mnie boli - nie znam przyczyny, również mam ból szyi, co związane..