Zapalenie żołądka

Ból żołądka

Ból żołądka

.. ...dolegliwości może powodować zapalenie błony śluzowej żołądka. U osób ze stwierdzoną chorobą wrzodową wystąpienie nagłego, bardzo silnego bólu w tej okolicy może sugerować perforację i wymaga natychmiastowej konsultacji lekarskiej. Dolegliwości bólowe w okolicy żołądka powoduje także..

Nadżerki żołądka

.. ...inaczej nadżerkowego zapalenia błony śluzowej żołądka. Sama nadżerka jest płytkim ubytkiem w błonie śluzowej wyścielającej żołądek od środka. Objawy takiego zapalenie są podobne do objawów choroby wrzodowej, mogą być mniej nasilone. Wrzód to również ubytek w błonie śluzowej, ale..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 553

.. ...tabletkach,który używa sie m.in w zapaleniu opon mózgowych...i jakoś się uspokoiło troszkę. Jakieś pół roku później sytuacja zaczęła się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 573

.. ...diagnoza chroniczne zapalenie przewodu pokarmowego na tle nerwowym, refluks żołądkowo - przełykowy ostatniego stadium. bywały dni że ktoś musiał mi pomóc wstać z łóżka, żebym mogła dojść do wc, waga 45 kg, po prostu horror. zaczęłam się leczyć na poważnie, zero pracy, zero stresu, po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 737

.. ...stwierdzono mi kiedyć zapalenie błony sluzowej żołądka jeden lekarz mówł leczyć ,a wystarczyło że jakiś z nich powiedził że nie i jak myślisz co robiłam. Po prostu nie leczyłam. Panicznie boję się leków, róznych no chyba że już są wypróbowane. Teraz mam straszne bóle głodowe ranne i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 849

.. ...pozniej chronicznego zapalenia żołądka na tle nerwowym, co wszystko razem zamienilo sie w ciężka nerwice lekową:( ( to tak w skrocie. Kazdy dzien był dlamnie koszmarem bo zaczynalo sie od sniadania ktorego nie moglam zjesc, jak zjadlam cokolwiek to raz ze mialam straszne mdlosci a dwa ze..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...prawdopodobnie nerwica. sadze ze zapalenie nerwu miedzyzebrowego. raczej na pewno: ) blokada albo niesteroidowe leki przeciwzapalne. wybor nalezy do delikwenta. nie wime tylko czy warto poswiecac zoladek mam podobnie ale po prawej stronie i boli mnie najczesciej jak sie mocniej zasmieje..

Chelatacja - Str. 6

.. ...żołądka, przewlekłe zapalenie śluzówki żołądka,ischias - u rwy kulszowej, straszliwych bólów głowy, bezsenności, nerwowości, nadczynności tarczycy z guzami. Nadczynność prawdopodobnie spowodowała te wszystkie dolegliwości. Wcześniej dałam się namówić na HTZ. To był ogromny błąd. Chcę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...tabletkach,który używa sie m.in w zapaleniu opon mózgowych...i jakoś się uspokoiło troszkę. Jakieś pół roku później sytuacja zaczęła się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...przeziębienia, potem zapalenie gardła. Biorę antybiotyk Duomox. Ostatnio cały czas utrzymuje mi się stan podgorączkowy, bóle mięśni, szybsze bicie serca, zmiany skórne., czasami bóle żołądka, uczucie zimna czy uścisk na karku. Badania zrobiłem, właśnie dziś odbieram. Wiem , że powinienem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 206

.. ...chronica polori levis ponoć zapalenie żołądka , ale wyczytałem ze to bakterie te co powodują wrzody . ale lekarz powiedział ze to żadne bakterie , ale przed gastroskopia leczyłem gardo duo moks jakoś tak się nazywał antybiotyk . Czeka mnie jeszcze chyba psychiatra i wizyta u płucnika ,..

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...żołądkowy i pokarm wywołują zapalenie otrzewnej, które nieleczone może doprowadzić do śmierci chorego. Jeśli dojdzie do przebicia wrzodu na tylnej ścianie żołądka, miejsce perforacji ulega zamknięciu w wyniku zlepiania się ściany żołądka z blisko sąsiadującymi w tej okolicy innymi..

Dodatkowe skurcze - Str. 196

.. ...jakiegoś czasu leczę się na zapalenie błony śluzowej żołądka, któregoś sierpniowego wieczoru zaczęłam się dusić, lekarz na pogotowiu powiedział, że to z powodu bólu żołądka, powiedział, że przy mojej chorobie bóle są straszne, tak jakby zawałowe i kazał wrócić do domu... Po dwóch dniach..

Dodatkowe skurcze - Str. 218

.. ...jeszcze na toksokarozę, zapalenie błony śluzowej żołądka i przełyku, zachwianie błędnika równowagi i pamięci, mam nadciśnienie i nerwice wegetatywną... :( :( Tylko tyle... : ) Pozdrowionka : * Miciatnko - dzielną dziewczyna z Ciebie - pełen szacunek i podziw: ) Dziękuję : * : * Ale bycie..

Dodatkowe skurcze - Str. 260

.. ...zdrowotnie - ciągłe zapalenia gardła, infekcje. w kwestii psychiki to chodzę do psychologa od kilku tyg. mam leki psychotropowe ale nie brałam - obawiam się skutków ubocznych. dostałam od kardiologa najpierw betalok zok ale miałam po nim problemy żołądkowe ( a i tak cierpiałam na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 250

.. ...tak aby nie powstało zapalenie np. w żołądku. Jak chodzi o leki ziołowe to jak najbardziej ale one raczej działają bardzo delikatnie i wymagają przyjmowania systematycznego, ale to też dobry pomysł aby je przyjmować dodatkowo bo na pewno nie zaszkodzą a pomogą i dadzą to wyczuć po jakimś..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 251

.. ...odżywianie ( doszło zapalenie nadżerek w żołądku, nadkwaśność i refluks. Kolejne leki od gastrologa – losec + sulpiryd ( zaburzenia na tle nerwowym ). Kolejne objawy : ostre kołatanie serca, pocenie rąk, zawroty glowy, problemy z koncentracją, kłucia przy których pojawiały się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...czas teraz walczę z zapaleniem żołądka. Nie wiem już co robić. Mam 35 lat i jeszcze 2 lata temu mogłam góry przenosić, nie mam pojęcia skąd to się u mnie wzięło. Chcę znowu czuś się bezpiecznie a nie myśleć przy takim kołataniu, że to już ostatnie moje dni i osierocę dzieci. Okropne. A..

Zespół Barlowa jest wyleczalny? - Str. 2

.. ...Mam refluks żołądkowy, zapalenie żołądka i nadwrażliwe jelita. Są wakacje .Dostałam propozycje od dziadków że moge z nimi jechać do Pobierowa. Nie wiem czy mam jechać bo nigdzie nie byłam na tych wakacjach, no ale boje się że będe się źle czuć gdy będe jechać. Ostatnio gdy wracałam ze..

Ucisk, gula w gardle

.. ...nie wykazujących cech zapalenia przełyku w oparciu o badanie endoskopowe występuje zarzucanie żołądkowo - przełykowe. Natomiast u 10%, u których rozpoznano zapalenie przełyku, nie ma zarzucania treści do przełyku. A pewnie nieprzyjemna jest ph metria??Czy występuje przy tym odruch..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 9

.. ...control.Obecnie mam zapalenie dwunastnicy i żołądka jak pisałem wyżej i biorę helicid, metromazepan,i duomox brzuch ani inne rzeczy nigdy mnie nie bolały tylko ten przełyk.dodam że od dwóch lat pracuje jako żołnierz zawodowy,powoli zaczynam powatpiewać w przyczyny fizyczne i po tym co tu..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...tabletkach,który używa sie m.in w zapaleniu opon mózgowych...i jakoś się uspokoiło troszkę. Jakieś pół roku później sytuacja zaczęła się powtarzać, silne bóle gowy,uciski wewnątrz czszki,plątanie nóg,mdłości i tysiąc innych dolegliwości naraz,do tego dołączył żołądek.Szkoda gadać.Bałem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 133

.. ...brać ,ja jak miałam zapalenie tarczycy to mi przepisał lekarz i nim popsułam sobie żołądek , Moi mili.Większość pisze że ma nerwice,że się leczy ,a ponadto pracuje zawodowo.Mam pytanie ,jak sobie radzicie jak dopadnie Was w pracy atak paniki czy lęku?Czy wogole zdarza się to Wam w pracy?..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1049

.. ...,zbadała ja wykluczyła zapalenie opon ,wyrostek ,dała cos na żołądek i kazała w nocy przyjechac gdyby było gorzej po skierowanie do szpitala . dzisiaj rano okey pewnie to był wirus ,ale wiecie kochane ,to jest normalnie porazka ,cos tu jest nie tak godzine jeżdziałm z chorym dzieckiem..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1096

.. ...wielkim poważaniu. Moje zapaleni krtani zamiast przechodzić to jest gorzej: ) Jak do czwartku mi nie przejdzie to zawitam u niej drugi raz: ) Ale już nie będę miła: ) Krysiu szczerze mówiąc to chyba ten ból żołądka nie powinien mieć związku z zastrzykiem Nie jestem pewna ale zadzwonię w..

Bóle brzucha i kłucie w brzuchu

.. ...Myślę, że to może byś zapalenie błony sluzowej żołądka. Jak to małem jak się dużo stresowałem. Spóbuj kupić sobie w aptece siemie lniane - mi od razu pomogło i potem było juz coraz lepiej. Te siemie trzeba zalać wodą i gotować ok 15 min, potem odczekać aż ostygnie i popijać po pół..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...mi, że mam przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka tzw nieżyt. Pojawiasię kiedy chce i znika kiedy chce . Miałam z tym 8 lat spokoju a trzymało mnie ponad rok. Raz było lepiej, na drugi dzień źle. Ja nie mogłam jeśc nic wędzonego bo bóle natychmiast. Myślę, że to było tez na tle..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...gastroskopii mam lekkie zapalenie żołądka ale ból trwa 24 na dobe i jest dokuczliwy , nie wierze ze to od zołądka bo biore leki i nic nie pomaga lewa strona promieniuje az do pleców trace nadzieje ze moze byc lepiej mam małe dzieci i do tego ten ból pozdrawiam Witam ponownie...Zrobiłam..

Szukam możliwie najprostszego sposobu na pozbycie się nerwicy

.. ...nerwica wegetatywna, zapalenie żołądka i wrzody, duża wada wzroku ( okulistka powiedziała, że może mieć to związek ze stresem ), omdlenia, drętwiące i trzęsące się ręce, czasem nawet nogi ( zwłaszcza przy dużym wysiłku ), stany lękowe, problemy ze snem, półtoraroczna depresja etc... w..

Ciągłe intesywne zbierabie się śliny co kilka sekund

.. ...to moze byc? Jakieś zapalenie jamy ustnej lub refluks żołądkowy. Ale nikt ci na odległość nie powie więcej musisz pójść do lekarza. Mialem kilka dni temu wycinany ropien na biodrze,Moze byc to przyczyna.Mam teraz antybiotyk.Ale sie czolem tak wczesniej przed pojawieniem sie tego..

Dyskomfort w klatce na wysokści splotu trzewnego w lewą stronę

.. ...Wydaje mi się że po zapaleniu papierosa trochę się nasila ból przy splocie i poniżej przy żołądku robiłem prześwietlenie płuc nic nie zaobserwowano wszystko w normie, usg jamy brzusznej też nic..może jeszcze wrażenie jakby coś leżało na lewej stronie klatki piersiowej ale nie duszące..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 20

.. ...objawy grypowe a ostatnio zapalenie płuc przez tygodnie...dlatego mam dość chorowania.Ale gardło bardzo drapie i mam nadzieje że nic się nie rozwinie więcej. Iwonko to u Ciebie naprawdę zielony zakątek zawsze że uważalam to miasto za magiczne... Izabelko grypa żołądkowa,znam to i wiem..

Szybkie bicie serca + inne objawy od trzech lat

.. ...gastroskopie, która wykazała zapalenie żołądka i opuszka dwunastnicy. Teraz też lekarz dał mi skierowanie na echo serca i badania tarczycy, ale jak mam na nie iść skoro jak wstaje z łóżka serce mi wali jak szalone. Odkąd doszły problemy z sercem i żołądkiem zacząłem się bać czy to może..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...temu miałam wirusowe zapalenie opon mózgowych i wszelkie dolegliwości * zwalałam * na to, że chorowałam wcześniej. Moje objawy: - bóle żołądka, o których już pisałam - bóle głowy - bóle kręgosłupa - jestem ciągle poddenerwowana, wręcz nieraz agresywna - bardzo łatwo wyprowadzić mnie z..

Problem! Zapalenie śluzówki żoładka i wodnisty stolec!

.. ...gastroskopii stwierdzono u mnie zapalenie śluzówki żołądka, nadmieniam ze po badaniu histopat. nie wykryto bakterii...USG jamy brzusznej bardzo dobrze... Bóle brzucha ustąpiły, zdarzają się sporadycznie ale ten stolec? Lekarz cały czas karmi mnie Debridatem, Polprazolem i Enterolem,..

Pieczenie i bóle w kltace piersiowej oraz wysokie ciśnienie

.. ...Ostatnio również wyszło zapalenie żołądka, sprawy gastrologiczne. Jednak po koronografii kiedy lekarze ocenili jej stan jako krytyczny nastawiliśmy się na badania w kierunku serca.Mama była u kilku lekarzy ale brak skuteczności. Za każdym razem dostawał inne leki, każdy lekarz miał inny..

Ból w nadbrzuszu nad pępkiem i pod piersią po lewej stronie

.. ...internecie że właśnie takie zapalenie żołądka powodują leki przeciwzapalne, które ja stosowałam,no ale cóż, tamto minęło to zrobiło się drugie świństwo, tak już jest z tymi lekami.. dziękuje jeszcze raz za rady, oczywiście będę się stosować do tych zaleceń co do jedzenia i pić siemię..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...gastroskopię. Wykazała: - lekkie zapalenie żołądka - objawy refluksu - żoładek podatny na rozdymanie powietrzem i stwierdzono skurcze jelit ( mialam bóle w prawym boku, już minęły od leków ). Zastanawiam się teraz czy gorączka może trwać jeszcze przez ten refuks i lekkie zapelenie czy..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat - Str. 2

.. ...mocnym odwodnieniem i z zapaleniem jelit,okazało się że mam zespół jelita drażliwego na tle nerwowym i tam ordynator powiedział mi żebym poszłą do psychiatry i tak też zrobiłam,dostałam coaxil i xanax i biore już rok i w ciągu tego roku złapało mnie dwa razy - naprawde czuje się..

Ostra kłucie w mostku ??

.. ...odcinek szyjny - Może zapalenie mięśni żebrowych - Może wreszcie sprawa serduszka Przejdź się babo do lekarza : ) nerwobóle? w nocy podczas snu ? - rzaczej dziwne jeżeli chodzi o żołądek, to rzeczywiście ostatnio lekko mnie boli - nie znam przyczyny, również mam ból szyi, co związane..

Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia

.. ...żelaza, które powoduje np zapalenie błony śluzowej żołądka. zrób sobie badanie na helicobacter pylori, chociaż niektórzy uważają, że tylko gastroskopia jest wiarygodnym badaniem. Wiarygodny jest również test wyziewowy. dzieki za odpowiedzi, ja wiem ze to moze byc to, ale moze byc tysiac..

Duszności i kołatanie serca

.. ...Wykryto, że jestem po zapaleniu osierdzia, a 2 tyg. na echu że z sercem jest wszystko ok. Odczuwam też często objawy występujące podczas refluksu ( gól w gardle, ściskanie żołądka itd. ). I tu moje pytanie, czy ktoś ma coś podobnego ?? I co to wogule może być ?? Byłbym wdzięczny za każdą..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...serca ,póżniej było zapalenie żołądka a potem niesamowite bóle karku ....teraz bolą mnie nogi i ręce ...dosłownie aż mi je wykręca .zwalam wszystko na nerwicę ale zaczynam myśleć o poważniejszych chorobach co dodatkowo napędza mój strach .lekarze tylko dziwnie na mnie patrzą i..

Szukam pomocy osób chorych na nerwice lękową

.. ...okazało się, że mam zapalenie błony śluzowej żołądka, rany, początki wrzodów i refluks. Dość szybko mnie wyleczyli, ale po tym co przeszłam byłam strasznie znerwicowana. Bałam się jeść, że coś mi zaszkodzi. Bałam się wyjść z domu, bo biegunki dostane np na mieście. To był horror. Mój..