Zapalenie żołądka objawy

Nadżerki żołądka

.. ...inaczej nadżerkowego zapalenia błony śluzowej żołądka. Sama nadżerka jest płytkim ubytkiem w błonie śluzowej wyścielającej żołądek od środka. Objawy takiego zapalenie są podobne do objawów choroby wrzodowej, mogą być mniej nasilone. Wrzód to również ubytek w błonie śluzowej, ale..

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...żołądkowy i pokarm wywołują zapalenie otrzewnej, które nieleczone może doprowadzić do śmierci chorego. Jeśli dojdzie do przebicia wrzodu na tylnej ścianie żołądka, miejsce perforacji ulega zamknięciu w wyniku zlepiania się ściany żołądka z blisko sąsiadującymi w tej okolicy innymi..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 251

.. ...odżywianie ( doszło zapalenie nadżerek w żołądku, nadkwaśność i refluks. Kolejne leki od gastrologa – losec + sulpiryd ( zaburzenia na tle nerwowym ). Kolejne objawy : ostre kołatanie serca, pocenie rąk, zawroty glowy, problemy z koncentracją, kłucia przy których pojawiały się..

Szybkie bicie serca + inne objawy od trzech lat

.. ...gastroskopie, która wykazała zapalenie żołądka i opuszka dwunastnicy. Teraz też lekarz dał mi skierowanie na echo serca i badania tarczycy, ale jak mam na nie iść skoro jak wstaje z łóżka serce mi wali jak szalone. Odkąd doszły problemy z sercem i żołądkiem zacząłem się bać czy to może..

Czy to nerwica? ciągle nie wyspany, nic mi się nie chce

.. ...temu miałam wirusowe zapalenie opon mózgowych i wszelkie dolegliwości * zwalałam * na to, że chorowałam wcześniej. Moje objawy: - bóle żołądka, o których już pisałam - bóle głowy - bóle kręgosłupa - jestem ciągle poddenerwowana, wręcz nieraz agresywna - bardzo łatwo wyprowadzić mnie z..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...gastroskopię. Wykazała: - lekkie zapalenie żołądka - objawy refluksu - żoładek podatny na rozdymanie powietrzem i stwierdzono skurcze jelit ( mialam bóle w prawym boku, już minęły od leków ). Zastanawiam się teraz czy gorączka może trwać jeszcze przez ten refuks i lekkie zapelenie czy..

Duszności i kołatanie serca

.. ...Wykryto, że jestem po zapaleniu osierdzia, a 2 tyg. na echu że z sercem jest wszystko ok. Odczuwam też często objawy występujące podczas refluksu ( gól w gardle, ściskanie żołądka itd. ). I tu moje pytanie, czy ktoś ma coś podobnego ?? I co to wogule może być ?? Byłbym wdzięczny za każdą..