Zapaść objawy

Udar mózgu

Udar mózgu

.. ...serca, kardiomiopatie, zapalenie wsierdzia; otyłość; zapalenie naczyń; palenie tytoniu, spożywanie dużych ilości alkoholu. Objawy udaru mózgu. nagłe osłabienie siły kończyny ( górnej lub dolnej ); sztywnienie kończyny; jednostronne pogorszenie widzenia; trudności w mówieniu lub..

Anomalie tętnic wieńcowych

.. ...przyczyną infekcyjnego zapalenia wsierdzia. Ektopowe odejście lewej tętnicy wieńcowej od tętnicy płucnej. Lewa tętnica wieńcowa w prawidłowym układzie naczyniowym odchodzi od lewej zatoki wieńcowej w opuszce aorty. Wada ta powoduje pogorszenie ukrwienia mięśnia sercowego - co może..

Obrzęk płuc

Obrzęk płuc

.. ...Insultus cerebri ). płucne. zapalenie płuc; zachłyśnięcie płynami; reakcje alergiczne, choroba wysokościowa, drenaż opłucnej. inne. przewodnienie pacjenta; zbyt niska podaż białka powodująca spadek ciśnienia osmotycznego a co za tym idzie ucieczkę płynów z naczyń; retencja płynów w..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...nie są wiadome ( np. zapalenia wirusowe ) i wtórne - np. w wyniku nadużywania alkoholu. Kardiomiopatia rozstrzeniowa występuje dość rzadko, chorują głównie mężczyźni w wieku średnim. Zachorowalność wśród mężczyzn jest dwukrotnie wyższa niż u kobiet. Objawy zależą od pogorszenia..

Borelioza

Borelioza

.. ...kolanowe ( obrzęki, stan zapalny ). Neuroborelioza ( zajęty układ nerwowy ) może powodować niedowłady, porażenia nerwów, zapalenie mózgu. Ta postać choroby często przypomina stwardnienie rozsiane. Możliwe jest również wystąpienie zaburzeń pamięci i zachowania ( objawy jak w zespołach..

Ból w klatce piersiowej

Ból w klatce piersiowej

.. ...związane również z opłucną. Zapalenie opłucnej w przebiegu zapalenie płuc ( same płuca nie bolą ) może objawiać się kłującym bólem w okolicy kątów żebrowych. Dolegliwościom bólowym zwykle towarzyszą objawy ogólne choroby ( gorączka, duszność, kaszel, osłabienie itd ). Ból w klatce..

Niedobory magnezu

.. ...chorobach ( np. ostre zapalenie trzustki ) magnez wytraca się z krwi do tkanek. Gospodarka magnezowa jest dość skomplikowana, zależna miedzy innymi od czynności przytarczyc, powiązana z gospodarką wapniową i potasową. W razie objawów niedoborów magnezu należy także skontrolować stężenia..

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...oddechowego: od stanów zapalnych jak zapalenie oskrzeli czy płuc, poprzez astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc ( POChP ) aż po gruźlicę i choroby nowotworowe. Przewlekły kaszel z odpluwaniem wydzieliny jest codzienną dolegliwością palaczy. Kaszel może być także objawem zastoju w..

Niedoczynność tarczycy

.. ...ciała. Często występują zaparcia, mogą także wystąpić problemy z koncentracją i zaburzenia pamięci. U kobiet pojawiają się zaburzenia miesiączkowania. Sam wygląd chorego i objawy są dość charakterystyczne, badanie laboratoryjne służą nie tyle potwierdzenie niedoczynności tarczycy, co..

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...również wykluczyć zmiany zapalne i guzy w obrębie samego rdzenia. Podobne objawy mogą także towarzyszyć SM ( stwardnienie rozsiane ). Przyczyną parestezji w obrębie kończyn dolnych, która łączy w sobie zagadnienia neurologiczne i kardiologiczne, jest cukrzyca. W przebiegu tej choroby..

Nadżerki żołądka

.. ...inaczej nadżerkowego zapalenia błony śluzowej żołądka. Sama nadżerka jest płytkim ubytkiem w błonie śluzowej wyścielającej żołądek od środka. Objawy takiego zapalenie są podobne do objawów choroby wrzodowej, mogą być mniej nasilone. Wrzód to również ubytek w błonie śluzowej, ale..

Choroba reumatyczna (gorączka reumatyczna)

.. ...tygodniach od paciorkowcowego zapalenia gardła nieleczonego antybiotykami. Najczęściej atakowane narządy to stawy, serce i układ nerwowy. Zapalenie stawów na tle choroby reumatycznej nieleczone trwa do kilku tygodni. Podstawowe dolegliwości to ból i obrzęk dużych stawów. Nie dochodzi do..

Niewydolność serca u dzieci

Niewydolność serca u dzieci

.. ...reumatyczna, infekcyjne zapalenie wsierdzia czy zapalenie mięśnia sercowego, nadciśnienie tętnicze itd. ). Bardzo istotna jest przede wszystkim odmienna symptomatologia ( objawy ). Cześć wad serca przebiega z sinicą, takie sytuacje nie pozostawiają wątpliwości, co do faktu, iż dziecko..

Zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego

.. ...odmiany z przeważającymi zaparciami lub odmiany mieszanej. Rozpoznanie i leczenie zespołu jelita drażliwego. Rozpoznanie zespołu jelita drażliwego odbywa się metoda eliminacji innych chorób, które mogą dawać podobne objawy. Leczenie zespołu jelita drażliwego jest ukierunkowane głównie na..

Objawy ze strony serca w twardzinie układowej

.. ...powikłaniem uogólnionej postaci twardziny jest nadciśnienie płucne, dotyczy około 1/3 chorych. U części chorych obserwuje się niedomykalność zastawki mitralnej oraz objawy ostrego zapalenia osierdzia...

Wcześniejsze przewidywanie zawałów serca

.. ...funkcjonowanie nerek, stany zapalne itp., nawet w sytuacji, gdy objawy takich zaburzeń nie są jeszcze zauważalne. Wychwytując taką anomalię dzięki stosunkowo prostemu badaniu poziomu protein w krwi, można więc będzie dużo wcześniej niż obecnie podjąć działania zapobiegawcze. Studia nad..

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...jako przewlekły proces zapalny, prowadzący do odkładania złogów w naczyniach krwionośnych. W Polsce cierpi na chorobę wieńcową około 2 milionów osób i zdarza się od 80 do 100 tysięcy zawałów rocznie. Jak się oblicza, od 30 do 50 proc. z nich można by uniknąć, gdyby udało się całkowicie..

Każda minuta ważna przy ostrym zawale serca

.. ...przytomności. W Polsce na zawał zapada rocznie 100 tys. osób. U około 50 proc. jest to pierwszy objaw choroby wieńcowej, powiedział prof. Opolski. Przyjmuje się, że niedotlenienie mięśnia sercowego nie powinno utrzymywać się dłużej niż dwie godziny, bo zawał stale się powiększa i może..

Echo serca - Str. 5

.. ...niewielkiego procesu zapalnego w przeszłości. Przyczynowo wad serca nie da sie leczyc farmakologicznie - mozna leczyc tylko objawowo,ale w tym przypadku sa to zmiany niewielkie , ktore nie powinny dawac większych objawow. Bardziej do zwrócenia uwagi jest powiekszona aorta wstepujaca , a..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 6

.. ...zaczyna się nagle jak w zapalniku wali jak młotem i spokój, a za chwilę znowu i tak parę razy. W tym czasie jest mi zimno i trzesę się jak po mocnych nerwach ( supermocnych ), jest mi słabo i czuję lęk. Kiedy akcja serca sie miaruje opanowuje mnie błogi spokój i ulga... czy tak się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 25

.. ...w tym roku znowu się zaparł i odkłada wizyty w nieskończoność, mimo że go boli... Myślisz, że się tym przejmuje, albo wstydzi? Skąd, jest na to zbyt pewny siebie. Głowa do góry! Pozdrawiam wszystkich. GOSIA, bo jak kogoś coś boli, to normalne, że mu nie do śmiechu! Widzę, że jasteś..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 45

.. ...że to może jakiś stan zapalny, niestety ból minął a uczucie pozostało. Naprawdę chciałabym być na coś chora i wyleczyć się, bo już nie mogę znieść tego okropnego uczucia - czuję się, jakby mnie nie było, może to głupie, ale czy któraś z Was miała podobne objawy? Wracam na chwilkę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...mam problemy ( częste zapalenia ucha środkowego ) i one mogą powodować te zawroty głowy. Jeśli te badania wyjdą ok udaje sie do psychologa. Bo tak jak pierwszy rzut nerwicy był nagły tak teraz od sierpnia miałam tylko zawroty głowy a od października doszło resztę, laryngolog twierdzi, ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 390

.. ...zrozumiec,dlatego TU jestesm juz na zapas tak jakby!!Nie mam w swoim sroowisku luzdi z podobnymi objawami i włąsciwie nikomu o tym nie mowie!!Bo jak juz zauwazyłyscie jest to temat wstydliwy!!!!nik nie chce wyjsc na chora psychicznie!!Choc takie nie jestesmy,poprostu mamy podwyzszony..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 12

.. ...wyższe ryzyko wystąpienia zapalenia wsierdzia ). Uważam, że najważniejszą rzeczą przy tej chorobie jest jej wczesna diagnoza ( oczywiście jeśli daje jakieś objawy ) i jej świadomość. Powiem szczerze, że odkąd wiem co mi dolega, jestem dużo spokojniejsza. Drugą ważną rzeczą jest..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...okazalo sie ze choruje na zapalenie osierdzia! nie lekcewaz tego, wiek nie ma nic do rzeczy, ja mam 22 lata, pozdrawiam 24.07.2006 Mialam objawy podobne do Twoich. Zaczelo sie od naglej dusznosci w mostku - kaszlalam chyba z dziesiec minut, a potem poczulam rozlewajacy sie po piersiach..

Acenocumarol a inne narządy - Str. 2

.. ...mozna.mam zakzepowe zapalenie zył i bolontujace skrzepliny lecze sie teraz w anglii i zmieniono mi lek na warfarin...czuje sie fatalnie jak narazie bo objawów ubocznych mam tysiace...ale podobno to minie...szczegolnie nerki i uklad moczowy ...stawy i glowa mi peka do tego zimno jak nie..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...Ja za pierwszym razem zapaliłem marihuane i miałem identyczne objawy co wy. Pierw panika serce zwolniło potem biło jak dzwon i jakieś duszności. Za drugim razem zapalenia też tak było i za 3 też. Pewnego dnia kupiłem sobie połówke w domu w pełnym relaksje spaliłem. I wiecie co? Znowu..

Niedoczynność tarczycy - Str. 17

.. ...przeciwciała oznaczają zapalenie tarczycy, czyli Hashimoto. Przy tej chorobie często się zdarza, że wyniki hormonów są w normie. Ważny jest ich poziom, u Ciebie szczególnie FT4 jest za niskie. Hashimoto wywołuje niedoczynność tarczycy, a wypadanie włosów to jej typowy objaw. barbarella..

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...że nie na zapalenie uszu. Bo miałam wrażenie, że się przesłyszałam. Taka diagnoza zniechęciła mnie do dalszych wizyt u lekarzy. Proszę poradźcie co robić. Czy moje objawy sa podobne do którejś z was ?..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...zacząłem rozumieć jak zapanować nad tą nerwicą, ale żeby ją zwalczyć... no cóz pewnie jeszcze muszę się trochę nauczyć. Pozdrawim serdecznie Moi drodzy, Mam jedno pytanie: czy w waszych przypadkach również występują BARDZO WZMOŻONE objawy ( które macie normalnie ) w dniu następnym po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...żeby wykluczyć wirusowe zapalenie wątroby. Wszystkie wyniki w normie. Nerwica daje bardzo podobne objawy do HCV stąd wszystkim polecam wykluczenie zapalenia wątroby. Nadal jestem na etapie wykluczania chorób jelit i wątroby, ponieważ badania krwi nie zawsze dają realny obraz tego co..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...stanem umysłu i ciała zapanowac...gubie sie i wariuje: ) Hmmm,dziwne bardzo uczucie ale jak czytam te wszystkie postu,moje,wasze to te nasze problemy wydaja sie takie oczywiste i mozna byłoby rzec łatwe do usuniecia : ) przeciez normalnie nasuwa sie na jezyk: przestanmy sobie wkrecac te..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 22

.. ...w wielu przypadkach zapadają na nią ludzi silni, którzy nie wywalają na zewnątrz swoich emocji. Objawy - można by o nich pisac - kłucie w klatce, pieczenie , brak tchu i ten wieczny nie do opanowania niepokój, nawet lek, okropne. U mnie pewnie jak u wielu dochodzą kłopoty za snem...

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...latemu mialam infekcyjne zapalenie wsierdzia i pogrubienie zastawki. Teraz strasznie sie boje o swoje zdrowie poniewaz mam mala coreczke... Mam dziwne samopoczucie... Do tego tachykardia - podczas spoczynku mialam ostatnio 180 uderzen na minute. Czy z tym da sie normalnie zyc? Czy te..

Poranne szybkie bicie serca - dlaczego? nerwica - Str. 2

.. ...nad ktorymi potrafimy zapanowac.Nie pozwolmy, by fizjologia żadzila naszym zyciem i odbierała radość... To własnie wtedy, gdy czujemy lek lub pojawiaja sie objawy nerwicy typu:zamieranie bicia serca, przyspieszony puls,dretwienie konczyn lub glowy...itd., musimy zmuszac sie do dzialania,..

Kołatania serca, to nerwica?

.. ...leki moga tez byc przy zapaleniu meisnia sercowego...ktore niekiedy nie ujawnia sie za szybko.pacjent nie raz nie ma zadnych objawow, a nie raz myli sie z grypa lub niestrawnoscia przy powazniejszych objawach nie mowie ze to masz, ale wez tez to pod uwage, zwlaszcza jak piszesz o..

CK-MB - Str. 4

.. ...to świadczy o stanie zapalnym i nieprawidłowym,a OB właśnie wtedy się podwyższa. Zobaczymy,co wyjdzie dalej. Czekam na dalsze wieści i pozdrawiam!: ). pani Dorot czy pani już wie co pani dolega bo ja chodze po lekarzach i nic a mam takie same objawy jak pani prosze o odpowiedz Nie..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...nerwicy żołądka - bóle, zaparcia, biegunki. Rzadko jednak - o wiele za rzadko - mówi się o nerwicy, która dotyczy głowy. Nie ma terminu * nerwica głowy * , - ale często za to podkreśla się, że to właśnie bóle głowy ( zaraz po sercu ) są pierwszym objawem nerwicowych zaburzeń. Bóle głowy..

Zespół jelita drażliwego - Str. 2

.. ...typowych biegunek czy zaparć. To co biore, to no - spa, espumisan, debridat, herbata mętowa. Raz jest lepieju, raz gorzej. Wciąz się martwię. Trzymajcie się wszyscy z podobnym problemem. Dobrze jest jest takie forum. Zawsze lżej! Ja się z tym męczę tak ok 25 lat. Okresowo bywało, że..

Częstoskurcz komorowy a migotanie komór - Str. 2

.. ...dni. stwierdzono wtedy Zapalenie Mięśnia sercowego po rzekomo przebytej grypie. W 2004 r. po raz drugi zatrzymałam się ( w jednym dniu czterokrotnie ). Stwierdzono wtedy idiopatyczne migotanie komór i wszczepiono mi kardiowerter - defibrylator. Nadal żyję ( ponoć cud ). A wy co..

Niedobór potasu - Str. 2

.. ...Co więcej, można mieć zapalenie tarczycy typu Hashimoto, chociaż wszystkie badania hormonów są w normie i na właściwym poziomie, jedynym badaniem które je wykrywa jest aTPO. Nie wiem, czy masz objawy, które wskazywałyby na tarczycę, poczytaj o tym w sieci. Jeżeli uważasz, że tak to zrób..

Woda w worku osierdziowym u nastolatki

.. ...żołądkowy i pokarm wywołują zapalenie otrzewnej, które nieleczone może doprowadzić do śmierci chorego. Jeśli dojdzie do przebicia wrzodu na tylnej ścianie żołądka, miejsce perforacji ulega zamknięciu w wyniku zlepiania się ściany żołądka z blisko sąsiadującymi w tej okolicy innymi..

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...gdy zachorowalem na zapalenie opon mozgowych juz tak na powaznie teraz lecze sie ciagle na borelioze wykryta i ciagle mysle ze nie wylecze sie nigdy i znowu mi worcily wszystkie objawy niedlugo hcyba wybiore sie do psychiatry a od listopada konczy m isie zwolnienie z wysylk ifizycznego i..

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...potwornego zmeczenia, uczucie zapadania, bezdechy, piski w glowie, szumy uszne, drgawki, drzenie ciala wewnetrzne i inne objawy. latalem po lekarzach i niestety nadal troszke jeszcze to robie. nawet rezonans zrobilem, ekg, echo, przeswietlenia rozne, usg i inne cuda. i co? i nic, no moze..

Dodatkowe skurcze - Str. 82

.. ...uszkodzenia mięśnia, zapalenia, często pojawiają się po anginach, grypie - wyklucza to tło lękowe, napięciowe itp ), nie są chorobą, są zaburzeniem, są objawem, powodują duży lęk i dyskomfort. Co do leków psychiatrycznych z wyboru to SSRI, p/lękowe - krótka piłka - uzależnienia po BDZ i..

Dodatkowe skurcze - Str. 138

.. ...mam gdzies jakis stan zapalny, tylko nie wiem gdzie jeszcze. No widzisz Elwirka, jak dobrze robi normalna rozmowa z normalnym elkarzem, który wyjasni, od razu z czlowieka schodzi to największe napięcie. Stasiu: * Dzien dobry wszystkim. Jak tam Staszek? Macie jakies wiadomosci? Gabi jakie..

Objawy i leczenie zapalenia mięśnia sercowego

.. ...tym temacie przypadki zapalenia serca.Jakie mieliście objawy,leczenie itp.Ja już miałem 4 zapalenia mięsnia sercowego w życiu a mam 19 lat dopiero.Jak można tego unikać, tych nawrotów??.Obecnie mam frakcje ok 40% i jestem w trakcie leczenia( sterydy ).pozdrawiam cześć; u mnie..

Chyba zlikwidowałem dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...jakies pozostalosc po zapaleniach pytanie gdzie szukac no gdzie???/ czy ktoś brał lek przeciw arytmii cordarone 200 mg, czy wystąpiły jakieś niepokojące objawy w trakcie kuracji, czy to bezpieczny lek arrtur i co udalo sie juz tyle czasu minelo ze chyba mozesz cos napisac? Skoro nie..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...wszyscy macie po prostu zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy wiem że jest takie schorzenie dające podobne objawy i wiem że sie bardzo cierpi przy tym a zajmują się tym neurolodzy pozdrawiam Też mam podobne objawy od paru lat.Ból za prawym okiem roznoszący się na skroń W moim przypadku są..

WPW i inne objawy

.. ...podejrzewano u mnie zapalenie dróg żółciowych - faktycznie po zażyciu całej dawki Augmentinu moje dolegliwości zmniejszyły się, niestety kilka dni temu musiałem znowu udac się na dyżur lekarski, gdzie podano mi No - Spe domięśniowo i ból przeszedł, znowu wystąpiła gorączka ( 38,2 ),..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...okazalo sie ze mam ropne zapalenie gardla i dostalam antybiotyk ale najgorsze jest to ze od tego czasu minal miesiac a ja dzis ponownie mam te same objawy,czytalam ze objawem nerwicy lekowej jest m.in uczucie ciala obcego w gardle !! TA NERWICA JEST POPROSTU OHYDNA,ATAKUJE WSZYSTKO..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 77

.. ...tylko stres: podejrzewam zapalenie wsierdzia, jako powikłanie wypadania zastawki. ( Naczytałam się... ) Doradźcie: mam iść do kardiologa prywatnie, czy wszystkie te straszne objawy * zwalić * na nerwicę...? MAM NAPRAWDĘ DOŚĆ... Super to ujelas z tym oddychaniem... odzwyczajenie sie od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 98

.. ...sie ze to moze nyc np zapalenie miesnia sercowego albo zawał bo to tez ma takie objawy???Pozdrawiam Dzisiaj byłam w księgarni i kupiłam sobie książkę dot. lęków i ataków paniki. Po ogólnym jej przeglądnięciu stwierdziłam, że tak naprawdę to żadne leki ( psychotropy ) na te nasze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...i nie mogłam nad tym zapanować i jeszcze nie wiedziałam, że to może być nerwica to jedna pani doktor ( doktorzyna marnota ) sugerowała, że może jestem przed okresem. Mimo to, że moje samopoczucie po 2 tyg. sie nie poprawiło, a ponadto doszły nieprzespane noce, doktorzyna stwierdziła, że..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 3

.. ...przespanych,niemoc w mysleniu i zapamietywaniu,omamy i inne objawy odstawienia!!!moja żonka odeszła jak piłem,ale wruciła jak zaczełem palić przez co żuciłem picie - ciesze się z tego powodu!!!chyba za młody jesteś żeby mówic o uzależnieniach?!przeżyj to co ja a wtedy możesz mówić o..

Nerwica - artykuł

.. ...stanie samodzielnie zapanować nad objawami, które pomimo braku fizjologicznych przyczyn faktycznie występują - nie są udawane. Zaburzenia nerwicowe mogą przybierać także inne formy. Nawet pobieżne opisanie wszystkich z pewnością wymagałoby grubej książki ( polecaną literaturę tematu..

Ostre ataki pulsu i ciśnienia do granic możliwości

.. ...zbiegało się z ostrym zapaleniem górnych dróg oddechowych.Pierwszy raz w 2002 roku,objawy są takie:w około 10 sekund dostałem pulsu do granic wytrzymałości,jak sportowiec który przebiegł 2 kilometry w maxymalnym biegu.Teraz ostatnio jakies pół roku temu znowu mi się przytrafiło znowu po..

Kłucie serca przy wdechu - Str. 2

.. ...serce - płuca - stan zapalny, który rzutuje na klatkę - przeciążenie - nerwy lekarz. ~ kasia na jakiej podstawie lekarz ogólny stwierdził, zę to nerwoból? wróżbita jakiś czy co? drobna i szczupła blablabla pieprzenie jak masz tyle lat objawy i Ci dokuczają, to się nie daj zbyć niech daje..

co robić po zapaleniu osierdzia sercowego? dziwne objawy - sport

.. ...przeszedlem wysiękowe zapalenie osierdzia, miałem ostrą tamponade, ściągany płyn z worka osierdziowego. po tej chorobie dlugo dochodzilem do siebie, ale teoretycznie jest ok. przyznam ze zaniedbalem kontrole po tym, i bylem bodajze z jeden raz pozniej w szpitalu. po 2 latach robilem tez..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 39

.. ...reaktywne( to cos zw. z zapaleniem ),no i ta srednia objetosc plytek tez ponad norme.Bylam u ginekologa badania itd,bede wyniki za 2 tyg.ale lekarz mowi ze Chlamydia itp.nie moga dawac takich objawow!wiec juz nie wiem,parodia normalnie!we wtorek ide do reumatologa w sumie podejzewam ze..

Wysoka gorączka a zapalenie mięśnia sercowego

.. ...zwiazek wysoka goraczka i zapalenie miesnia sercowego u 2,5 letniego dziecka? Dzisiaj na wizycie u lekarza pojawilo sie takie podejrzenie. Moje dziecko ma wysoka goraczke, dochodzaca - czasami nawet ponad - 40 stopni a poza tym zadnych innych objawow... Lekarz nie wysłuchał szmerow,..

Ucisk, gula w gardle - Str. 10

.. ...antybiotyk bo stwierdzil zapalenie gardla. antybiotyk sie skonczyl a objawy sie nie zmienily. myslicie ze to sprawy nerwicowe? mam juz to ok 3 miesiecy. jak sie tego pozbyc? bede wdzieczna za odp. pozdrawiam Witam. Też miałam kluskę w gardle właśnie dowiedziałam się że mam refluks....

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...w tamtym roku mialam zapalenie krtani niby na tle alergicznym - kiedy nigdy nie mialam na nic alergii i po prostu bardzo mnie to zdziwiło )czekam do jutra, mam nadzieje ze objawy ustaną... Powracam po dłuższej nieobecności, miałem od ostatniego czasu dodatkowe badania, najrozmaitsze..

Ból nerek

.. ...okruszek o nieprzyjemnym zapachu. Czego to mogą być objawy za odpowiedzi bardzo dziękuje. poprostu jestes chory....angina,zapalenie gardla,oskrzeli lub cos takiego idz do lekarza po antybiotyk :/ Do tego dochodzi jeszcze kłucie w klatce piersiowej a w gardle cały czas przeszkadza mi..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...wiem że rzadziej na nią zapadają i częściej z niej wychodzą. Także osobiście zaleciłbym wizytę u psychologa lub tabletki antydepresyjne oczywiście po konsultacji z lekarzem. Pozdrawiam Gural - z tym wypadaniem płatka to nie do końca nic bo jest on jedną z częstszych przyczyn udarów..

Ostre kłucie w okół serca

.. ...doszedłem do wniosku, że mam zapalenie osierdzia wszystko potwierdza objawy tym bardziej jutro idę do lekarza pozdro wpisz se w google zapalenie osierdzia i poczytaj :P i all to co czytają to odpiszcie :P Lepiej zgłosić się do pneumunologa, bo objawy przypominają bardziej astmę. Sam żyję..

Dziwna sprawa, ciśnienie, ból nóg i osłabienie

.. ...ze mam nie doleczone zapalenie oskrzeli tzn mam niby jakies zapalenie ukladu oddechowego noi mam takie dziwne objawy idac do pracy bo jestem kierowca zaraz mnie nogi bola i zle sie czuje nie wiem co mam o tym myslec Pluca OK, zatoki tez, cukrzyca ok teraz sobie zrobie badania krwi ale..

Kołotanie serca i ciągły stan podgorączkowy

.. ...odpowiedź moze sugerowac zapalenie miesnia sercowego...... trzeba zrobic koniecznie badania no i do lekarza!!! lub ewentalnie zpalenie wsierdzia. Każdy zaieg stomtologiczny, niektóre ginekologiczne i tp predysponują - jak również nieleczona póchnica. Trzeba isc do lekaza. pozdr. s ja..

Nerwica u 15 latka?

.. ...doszedłem do wniosku, że mam Zapalenie osierdzia objawy mi to potwierdzały gdy sie położyłem to ból sie nasilał, gdy sie pochylałem to nic nie czułem jeszcze słuchy kaszel do tego wszystko mi pasowało. Wczoraj mnie cały dzień serce kuło bez przerwy musiałem oddychać takimi małymi..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 4

.. ...ktore czesciowo sie zapadlo! Po 16 dniach wyszlam ze szpitala. Z kazdym dniem jest lepiej, czasem mam napady dretwienia czesci ciala, ale uznano to za objaw nerwicy. Ryzyko powiklan przy operacjach aorty mimo, ze jest male, jednak nie mozna go wykluczyc i jezeli sie komus przydazy to..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie

.. ...pojawil sie 30 minut po zapaleniu marihuany. Poczulem dziwny lek, sam nie wiem przed czym nigdy wczesniej takiego nie mialem czulem sie jakbym umieral i to juz koniec mojego zycia. Serce walilo mi tak, ze trudno opisac co wteczas czulem ;/. Musze dodac, ze to dziwna sprawa bo nigdy..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...alkocholu.Problemy z koncentracją i zapamiętywaniem.4 lata temu miałem rezonans i jakieś zmiany demienializacyjne ale ponoć nie istotne - neurolog.Czy to może odcinek szyjny? Witam.Mam 28 lat,od jakiegos miesiaca mam podobne objawy dretwienie rak,problem ze wzrokiem,zawroty glowy,jesli..

Papierosy czy nerwica?

.. ...papierosów, bo czasem po zapaleniu pojawiają mi się objawy. ale prawda jest taka, że ostatnio gdy palę ( bo bez papierosa nie mogę już wytrzymać ), myślę tylko o tym, że to wszystko właśnie przez papierosy. myślę tylko o tym, dopada mnie stres, a stres najprawdopodobniej wywołuje objawy...

Zawał serca a przeziebienie

.. ...mama mowila ze stany zapalne na tle bakteryjnym sa grozne poniewaz nieleczone w koncu uderzaja w te najwazniejsze organy... jednak wszystko wykryte wczesnie ma duze mozliwosci na pomyslne rozwiazanie. pozdrawiam i zycze powodzenia! Postacie kliniczne zapalenia mięśnia sercowego: *..

Czy to nerwica? zaburzenia w orientacji czasu i ruchu

.. ...Cześciowo potrafie nad tym zapanować jeśli chce mogę je jakby wygaszać niemyśląc o nich. Kilka razy prubowałem wywołac te objawy czasami się udawało! Te objawy to jakby dziwny stan narkotykowy bez narkotykuw! Odlatujesz jesteś czybszy od wszystkich wszyscy muwią i poruszają się o połowe..

Zdiagnozowanie dolegliwości serca bądź jakieś wskazówki

.. ...może to wyglądać na zapalenie mięśnia sercowego? ale to tyko moje spekulację. Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam Tomek Zmiana rytmu serca wraz z mianą fazy oddychania jest normalna więc nie przejmuj sie tym objawem. Musisz poczekać na kolejne wyniki one powiedzą więcej Witaj Tomku..

Duszenie się - Str. 23

.. ...cały czas, jakbym się zapadała. Czy leczenie jakie Masz przynosi efekty? Gorąco pozdrawiam dziewczyny!!! Jowito! te objawy o których pisałam faktycznie u mnie występowały,ale dawniej zanim chodziłam na psychoterapię.Pomogła mi na kilka lat,potem nawrót nerwicy,ale już nie tak silny jak..

Duszenie się - Str. 30

.. ...jednak udaje się nad nimi zapanować.Nerwica bierze się z jakiegoś powodu i właśnie psycholog pomaga odkryć co jest jej przyczyną,można całkowicie z niej wyjść albo zmniejszyć objawy.Zawsze jednak zaczyna się od badań żeby mieć pewność że to nic innego...podstawowe badania,ewentualnie..

Niepokojące objawy, problemy z pełnym oddechem

.. ...się czym martwić na zapas Zgadzam się z Lukasem, ale jest jedno ale. Mi tez nie wyszło nic na ekg a mam arytmię nadkomorową ( częstoskurcz nadkomorowy ). Też mam objawy typu potykanie się serca, szybkie bicie, brak pełnego wdechu powietrza itd. Ta choroba sama w sobie nie jest groźna ale..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 4

.. ...nawet 2 lata...A na zapas się nie martw,że jak odstawisz to wszystko wróci bo może tak być ,że będziesz się czuła juz całkiem dobrze...@ dzień bez papierosa...do licha nie jest łatwo : ) Czesc Wam wszystkim: ) Iwonko trzymam kciuki ja rzucilam palenie zaraz po pierwszych objawach bo..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...To autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Niestety, nasi lekarze rzadko rozpoznają tę chorobę, nawet endokrynolodzy mają z nią problemy. Kilka lat temu przeżyłam prawdziwy koszmar, bo czułam się bardzo źle, lekarze wmawiali mi nerwicę, ale ja czułam, że przyczyny są inne i miałam rację!..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 12

.. ...żołądkiem,caly czas zaparcia i caly czas czuje że ten mój żołądek jest cały zapchany tak jakby,mam jeszcze problem z koordynacją ruchową,zawroty głowy,czuje że ręce mi słabnieją,że trace nad nimi kontrole...i najlepsze jest to że różne objawy pojawiają się w różnych porach,czasami..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...się u mnie skończyć zapaścią. Pozostał mi wtórny lęk przed podróżami, wychodzeniem z domu itd., ale dawne objawy nie wróciły. Dodam tylko, że jak lekarz nie wie co ci jest, to wmówi ci nerwicę. Zanim zaczniecie wydawać krocie na terapie, przypomnijcie sobie co jedliście przed, albo..

Niewiem co się ze mna dzieje

.. ...cie i niemartw sie na zapas, Mam nerwicę od wielu lat , próbowałem już wielu specyfików i jedynymi skutecznymi lekami są alprazolam 100% skuteczności,ale uzależnia i ashwagandha - lek roślinny bardzo skuteczny,brać go należy kilka miesięcy,objawy ustępują po około miesiącu - jest..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...Damiano,maze ty masz zapalenie pluc albo oskrzeli,lub inna chorobe ewentualnie jej powiklania o ktorych nawet nie wiesz.Te objawy moglyby na to wskazywac. wydaje mi sie ze nie. bynajmniej nie mam zadnej goraczki i czuje sie dobrze naprawde nie wiem. co raz bardziej czuje sie bezradny..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...To autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niestety wciąż rzadko rozpoznawane przez naszych lekarzy. Długo wmawili mi nerwicę, bo tak jest po prostu najłatwiej, kiedy nie wiedzą jak pomóc! Ale ja czułam, że muszą być jakieś inne przyczyny mojego fatalnego samopoczucia i miałam rację! Oto..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...ona w przewlekły stan zapalny... najgorsze jest uczucie odrealnienia tej strony ciała ;| Witam Was - to mogą być sprawy neurologiczne i raczej polecam odwiedziny u lekarza .Dzisiaj własnie z powodu takich objawów mój Ojciec wulądował w szpitalu na oddziale neurologicznym .POZDRAWIAM no i..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 5

.. ...że zamartwiamy się na zapas.Odkąd postanowiłam że nie będę prała brudów z przeszłości i zamartwiała się przyszłością żyje mi się o wiele lepiej.Jestem przykładem na to że można wyeliminować objawy nerwicy.Nie rozpamiętuje co się ze mną działo w stanach ataków.Nerwica jest sygnałem że nie..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 6

.. ...się w paniczny lęk.Nie zapanujesz nad tym sama bo gdy uwolnisz się od jednych zmartwień okaże się że pojawiły się jeszcze gorsze.Poszukaj specjalisty w Twojej okolicy bo objawy które opisujesz są typowe dla nerwicy lękowej. Witam wszystkich, nie wiem czy ktos mi moze cos doradzic bo od..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...dolegliwości nie jest zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Jej główne objawy: drżenie rąk i mięśni, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady..