Zapis i interpretacja EKG

Analiza wyników badania serca

.. ...choresterol 162 mg% holter w zapisanym materiale ekg rytmu zatokowego z tendencja do tachykardii ( 45_89_170min ) sporadyczna ektopia .bez pauz. Witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku echokardiogramu Wymiary [w rozkurczu] Lewa komora LVIDd - 45 Prawa komora RVIDd - 22 Lewy..

Niespecyficzne zmiany ST-T i rytm zatorowy na EKG

.. ...interpretacje wyniku. Z góry dziękuję. Nikt Ci tego nie zinterpretuje nie widząc zapisu EKG. To co napisałaś to interpretacja komputera dodawana do zapisu EKG, którą krótko mówiąc można sobie o pupe rozbić...

Pomoc w interpretacji EKG serca

.. ...odpowie,trzeba widziec zapis,pozdrawiam Dzien dobry ja bym tez prosil o interpretacje ekg!Mam klucie w klatce piersiowej na wysokosci serca i pieczenie z prawej strony klatki( jak piecze to zaczynam sie zle czuc ).tu mozna sciagnac zdjecia z wykresem ekg!( trzeba sciagnac )..

Interpretacja wyników EKG, czy występuje załamek Q???

.. ...specjalista na podstawie zapisu EKG. POzatym czasami załamki potrafią się * schować * pod innym załamkiem ale to trzeba być specjalistą. Jak chcesz odpowiedzi czy był ten załamek czy nie to radzie iść do speca a nie tutaj. POzatym jeżeli kiedyś ten załamek wystąpił np w trakcie zawału to..

Interpretacja ekg, ekg-Holter i Usk.

.. ...preekscytacja? ) EKG - Holter: W zapisie dominuje rytm pozazatokowy( ujemne P w kanale 2 i 3 ) ze skróceniem PQ - z licznymi okresami tachykardii do 186/min. - rytmy iczęstoskórcze węzłowe?Preekscytacja?Okresowy rytm zatokowy z prawidłowymi PQ, średnia cz. rytmu wynosiła103. Minimalna..

Holter - Prośba o interpretacje wyników

.. ...poczułem ale Holter zapiszczał, może to ma znaczenie ) Ventricular Escape: N/A - - - - w istotnych zdarzeniach EKG mam: o 8:20 - wykres i podpisane SVE ( niby normalny wykres ale jeden impuls nastąpił szybciej ) o 11:10 - pauza o 7:10 - min HR ( ale wykres wygląda równo, wtedy spałem ) o..

Jaki to typ częstoskurczu ? (interpretacja EKG)

.. ...trochę inaczej jednak ale śmiesznie, zeby się nie stresować do wizyty lekarskiej ( 2 dni :/ ) wypilam 2 kielichy wina, oglądam moje zapisy bigeminii i innych takich i zaczynają mi się te wykresy podobać ; )..

Interpretacja wynikow ..

.. ...musisz pokazac jego zapis. Niestety nie posiadam, gdyz to jest tylko karta ze szpitala i na wypisie tak pisze. A podczas robienia EKG powiedziano siostrze ze cos tak sobie wyszlo ( jakas mala arytmia? ), ale siostra nie pamieta dokladnie co mowiono, dlatego pytalam o to ten wynik. Ehh ...