Zapisy EEG

Echo serca - Str. 50

.. ...neurolog mówi że to zapis padaczkowy a co drugi że absolutnie nie... Można mieć też dobre EEG i mieć padaczkę. Dla mnie to co piszesz to raczej sprawa neurologa... Na padaczkę siehttp://www.zdrowie.med.pl/udar/udar03.html leczę od roku nie miałam zadnych incydentów. pozdrawiam i życzę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 17

.. ...radzicie. ? fenix w moim zapisie EEG mam napisane że pojawiają się fale ostre w potyliczno skroniowej części po str. prawej, oraz niskonapięciowa czynność alfa a zalecenie to okresowa kontrola zapisu. Może ktoś zna się na tych zapisach pozdrawiam heya wszystkim! jesli chodzi o zawroty..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...koc. Poszłam do lekarza zapisał mi magnez i tabletki uspokajajace ale nie mijalo wrecz bylo jeszcze gorzej , wieczorami mialam wciaz takie same ataki, ze nie bylam w stanie nic zrobic. Zrobilam rozne badania: ekg, eeg, holtera, tomografie, morfologie, ob. Wyszlo mi że mam niedobory..

Dodatkowe skurcze - Str. 193

.. ...prawdziwe - ciekawe co by zapis EEG wtedy wykazał? ).Ostatnio byłem u kardiologa,który niczego nowego mi nie powiedział.Ma pan z tym żyć,taka była diagnoza.Ćwiczyć rozsądnie,jeść w miarę też * rozsądnie * - ot i tyle.Polatałem na bieżni,gdzie w trakcie nawaliło ze 30 skurczy,ubrałem się..

WPW a drętwienie kończyn, uderzenia gorąca

.. ...tym łączono omdlenia. Zapisy EEG na pograniczu, ale leki przeciwpadaczkowe tylko nasilały dolegliwosci. Potem bylo lepiej. Do tachykardii się przyzwyczaiłam. Dopiero urodzenie trzeciego dziecka sprawiło, że się zastanawiam na jakimiś kardiologicznymi krokami ; - ) Po prostu nie lubię..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...badania i znowu nic. Zapisałam się do psychiatry znajomej zresztą. Pani doktor wywsłała mnie na eeg głowy badania tarczycy serca krwi moczu itp diagnoza nerwica. Przepisała pramolan brałam go przez pól roku i wszystko odeszło. Nadmienię że było to 4 lata temu. Po tym leczeniu nastąpiła..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1070

.. ...jest z nerwami ,no cóz zapisze sie na to usg ,bo przeciez gra w ta pilke i musze to sprawdzic ,zeby potem sobie nie wyrzucac ze czegos nie zrobiłam ,potem 8 wrezsnia ma eeg głowy ,kurde przebadana bedzie jak ta lala . Bycie rodzicem to trudna sprawa ,a nikt cie tego nie uczy . Tez sie..

EEG głowy

.. ...głowy . Taki jest opis: Zapis niskonapięciowy, dominuje czynność beta, okresowo widoczne fale alfa, R.z. nieobecna. HV nie wpływa na zapis. Czynności napadowej ani zmian ogniskowych nie zarejestrowano. Zaburzenie czynności podstawowej. Idę jutro do lekarza, ale może ktoś wie co to..

Nieregularna czynność alfa z EEG głowy

.. ...Taki dostałam opis: Zapis niskonapięciowy. Widoczna nieregularna czynność alfa 8 - 9 Hz z rosianymi pojedynczymi falami theta ok.7 Hz i okresowo nałizonż czynnością beta. R.z.zaznaczona. HV nie wpływa na zapis. Czynności napadowej nie zarejestrowano. Zaburzenie czynności podstawowej...

W EEG zmiany uogólnione z cechami napadowości

.. ...nieprawidłowy, wykazuje zmiany w okolicach potyliczno - ciemieniowo - tylnoskroniowych i zmiany uogólnione z cechami napadowości na tle zbyt wolnej dla wieku i słabo zróżnicowanej czynności podstawowej...

Wyniki Ana1 i wyniki moczu i eeg

.. ...jeszcze mam wynik eeg : zapis nieprawidłowy wykazuje zmiany znad okolic czołowo - skroniowo - ciemieniowych. dziękuję z góry za odpowiedż i pozdrawiam badanie moczu wskazuje na jakies zakazenie bakteryjne drog moczowych lub nerek. Tyle mozna stwierdzic z badania ogolnego. Co do EEG, to..

Dam Nobla jak ktoś mi pomoże !! - Str. 3

.. ...walczący myślisz, że mógłby zapisać się do naszego kółka różańcowego.Zuber chyba nie lubi kobiet. Ja już chyba nie znam badania, ktorego jeszcze nie miałem, co do badań głowy to oprocz MR i Rezonansu mialem EEG, o ktorym zapomnialem napisac, wynik jak najbardziej pozytywny i nawet..

EEG?

.. ...wprowadza istotnych zmian. Reakcja zatrzymania wyrażona. Cechy bioelektyczne senności i snu wyrażone. Wrzeciona snu 13 - 14 Hz o ampl. do 30 uV regularne. Orzeczenie: Zapis na pogranicznu normy. Co to oznacza?..