Zasiłek rehabilitacyjny

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 4

.. ...Wykorzystać maksymalnie zasiłek rehabilitacyjny ( 12 miesięcy nam przysługuje ) i w tym czasie jak najwięcej pracować nad sobą , chodzenie na spacery , gimnastyka potem bieganie na tyle ile możecie bez przesady . Pilnowanie wskaźnika INR 2.5 optymalnie i nie szaleć z tabletkami jak wynik..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 20

.. ...właśnie na 6 miesięcznym zasiłku rehabilitacyjnym ( zachorował w styczniu tego roku ) a na orzeczeniu lekarskim zostało napisane że rokuje powrót do zdrowia co dla mnie wydaje się conajmniej śmieszne a napewno bardzo niepoważne ale czego można się spodziewać po naszym Zusie.....a co..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 22

.. ...staralismy jednak o zasiłek rehabilitacyjny ze wzgledu na to ze sa to wieksze pieniadze i dostal zasilek na 6 miesiecy a we wnioskach napisane jest ze rokuje powrot do zdrowia co zaprzecza temu co mowia lekarze.pozdrawiam serdecznie i zycze wam usmiechu Witam.Kuleczko jak czuje się Twój..

Stymulator serca - a świadczenia?

.. ...,najpierw byłam 1 rok na zasiłku rehabilitacyjnym.Z jakiego powodu masz stymulator i w skutek czego masz inwalictwo.Chcę ci jeszcze napisać że z papierów od samego kardiologa renty nie dostaniesz. cześć ,mam na imię maciej mam 29 lat,a stymulator posiadam od 19 - go roku życia w wrzesniu..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe

.. ...jeszcze ubiegać o tzw. zasiłek rehabilitacyjny. jeśli natomiast choroba nie rokuje poprawy - można się ubiegać o rentę - czyli pieniądze wypłacane nam co miesiac przez ZUS - albo można się starać o tzw. zasiłek na przekwalifikowanie - czyli forma zapomogi - abyśmy mieli czas..

Renty, zasiłki rehabilitacyjne, zasiłki chorobowe - Str. 2

.. ...dni złożyłam wniosek o zasiłek rehabilitacyjny ale nie został mi on przysnany złozyłam sprzeciw ale szanowna komisja również stwierdzia że jestem zdrowa a to że w tej chwili już bardzo słabo słyszę to szczegół moge sobie kupić aparat i będzie ok i szczerze mówiąc nie wiem co mam teraz..