Zasłabnięcia u dzieci

Częstoskurcz - ablacja - Str. 51

.. ...wszystko objawia mik się zasłabnięciem. Biorę tabletki * Betaloc * i piję hydroksyzyne lecz to i tak mi nie pomaga... 3 listopada mam termin ablacji, mam nadzieje, że nareszcie skończą sie moje cierpienia... Jeśli jest ktoś kto chce porozmawiać to proszę pisać na gg 8204590 Wiosną 2007..

Echo serca - Str. 59

.. ...mnie częste omdlenia i zasłabnięcia. Byłam u neurologa i kardiologa. Neurologicznie jest wszystko ok. Kardiolog zdiagnozował u mnie * wiotki przedni płatek zastawki dwudzielnej bez cech niedomykalności * . Często odczuwam przyspieszony, mocny puls i jakby serce traciło rytm, puls jest..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 6

.. ...to i tak mi nie pomaga... 3 listopada mam termin ablacji, bardzo się boje ale mam nadzieje, że nareszcie skończą sie moje cierpienia... Jeśli jest ktoś kto chce porozmawiać to proszę pisać na gg 8204590..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 747

.. ...nagłe skoki ciśnienia, zasłabnięcia bez utraty przytomności, bóle, pieczenie, ucisk w klatce piersiowej, bóle i zawroty głowy, dławienie w gardle, wysychanie śluzówki, drżenie mięśni, febra jakbym siedziała w zimnej wodzie,zaczerwienienie twarzy i dekoltu. Ataki powtarzają się ciągle w..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...gwałtowne tj.zawroty głowy, zasłabnięcia. Najgorszy jest jednak ten lęk przed omdleniem na ulicy,w tramwaju lub w czasie upału. Przyjmowałam doraźnie propranolol. 29 marca urodziłam zdrowego synka - ciąża przebiegała bez powikłań ale leku nie mogłam stosować. Ostatni trymestr ciąży byłam..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 5

.. ...często zdarzały mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy, ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, ale lekarze zapewniali że to nic takiego. Ja jednak z każdym..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 6

.. ...zakucia w kl.piersiowej, zasłabnięcia czy jeszcze coś innego...ja narazie miałam tylko raz sytuacje kiedy zrobiło mi sie słabo, serce jakby stanęło i wylądowałam na pogotowiu, własnie wtedy wykryto u mnie wypadanie płatka...od tamtej pory praktycznie codziennie czuje zakucia w..

Potas - czemu go tak mało? - Str. 2

.. ...Często zdarzają mi sie zasłabnięcia oraz omdlenia z utratą świadomości. Dwa lata temu nie stwierdzono żadnej przyczyny organicznej, a poziom potasu wynosił 3,4. Niedawno zasłabłam, a na następny dzień będąc w przychodni straciłam przytomność i zabrało mnie pogotowie, wszystkie wyniki..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 12

.. ...warto. Przed zabiegiem - zasłabnięcia, czasem z urywaniem filmu, kołatania serca, nocne napady częstoskurczu, ciągłe zmęczenie. Okazało się, że nawet nie wiedziałam, jak żyją normalni ludzie, dopiero po ablacji zrozumiałam, jak małą miałam wydolność. Od ablacji - spokój. Sam zabieg -..

Po ablacji - Str. 6

.. ...warto. Przed zabiegiem - zasłabnięcia, czasem z urywaniem filmu, kołatania serca, nocne napady częstoskurczu, ciągłe zmęczenie. Okazało się, że nawet nie wiedziałam, jak żyją normalni ludzie, dopiero po ablacji zrozumiałam, jak małą miałam wydolność. Od ablacji - spokój. Sam zabieg -..

Propranolol - Str. 4

.. ...życia: zawroty głowy, zasłabnięcia, strasznie niskie ciśnienie. Kazał odstawic, zaczełam brac Alprox. Bardzo dobrze tolerowałam, ale po 6 opakowaniach musiałam niestety odstawić, bo to jednak psychotrop. Wróciłam teraz do propranololu, biore jedna tabletkę dziennie, już bez Akinetonu...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...często zdarzały mi sie zasłabnięcia, drętwienie kończyn i twarzy,kołatanie serca ale lekarz wszystko zwalał na stres. W końcu w październiku zeszłego roku trafiłam do szpitala na kardiologie. Po serii badań okazało się że to wypadanie płatka, i czesciowy blok prawej odnogi pęczka Hisa..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa - Str. 3

.. ...dobrze no może lekkimi zasłabnięciami. Na początku trochę się przestraszyłem ale dowiedziałem się, że żyje się z tym w miarę normalnie więc niema powodu do obaw.. Trochę lipa jest z tym ponieważ nie mogę grac już w piłkę w moim klubie i chodzic na siłownię.. Ale bardziej mi tej piłki..

Dodatkowe skurcze - Str. 269

.. ...mialem przy tym zadnego zasłabnięcia, czy problemów z oddychaniem po tym ,nawet mogłem wziąść maksymalny oddech, nic nie kłuło, nie bolało itd. Aktualnie takie dziwne uczucie mam około 2 razy na tydzień. Bardzo ciężko mi sprawdzić coś więcej gdyz jak widac występuje to dość żadko. Raz..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...jedzenia kończy się zasłabnięciem i spadkiem ciśnienia 120/70. Tabletki biorę na noc i ciśnienie w miarę wraca do normy lecz gdy brałem je również na dzień owszem ciśnienie było niższe ale nadal nie w normie, a dodatkowo w szkole byłem bardzo senny i nie potrafiłem się skoncentrować...

Blok komorowy u dzieci i wszczepienie rozrusznika

.. ...choroby typu omdlenia, zasłabnięcia czy zmęczenia. Proszę o odpowiedż. Czy Pani córka miała wszczepiony rozrusznik i na czym polega dalsza rehabilitacja chorego dziecka? A może są jeszcze inne sposoby na tę chorobę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. witam wieze ze ciezko jest podjac..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...się upadku, nagłego zasłabnięcia, a wiemy już z poprzednich pogadanek, że lęk potrafi ściągać na nas to, czego właśnie się lękamy. Jak życzenie jest ojcem myśli, powiedzieliśmy kiedyś, tak obawa jest matką wypadku, tu wypadku chorobowego. Również lęk przed nagłym zasłabnięciem, żywiony..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...serca,ponieważ zdażały mi się zasłabnięcia bez utraty przytomnosci, szczególnie wieczorem, spowodowane to było zbyt niskim tętnem,spadającym podczas snu nawet do 29/na minute.W młodości uprawiałem zapasy kilka lat, póżniej siłownia 2 - 3 lata prawie co dziennie duży wysiłek.Obecnie żle..

Wynik Holtera i tendencja do tachykardii

.. ...źle: zawroty głowy, zasłabnięcia dochodzi do tego że cały dzień spędzam w łóżku. Ponieważ kiedy stoję, chodzę czuję się bardzo słabo. Czy to może wskazywać że pogorszyło mi się? Czy może mi ktoś pomóc w odczytaniu wyników Holtera,czy są bardzo złe? - 116772 Qrsów - śr.rytm HR 85 - max..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 23

.. ...trzepotanie, potykanie, zasłabnięcia i utrata 1 sekundowa przytomności. Leków żadnych nie biorę żeby nie zakłócać obrazu. No i tak sobie funkcjonuję i nie poddaję się, nie tracę nadziei. Możliwe jest, że tzecia ablacja może dojść do skutku ( przy pierwszej dr Kowalski zaraz mi..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 144

.. Iwono może to zasłabnięcie to sprawa ciśnienia.Ja mam dzisiaj też bardzo niskie i trochę mi się kręci w głowie.Przez kilka dni takich słonecznych miałam prawidłowe a dzisiaj słabiutkie. Aga życzę Ci aby wszystko poszło dobrze.Powodzenia i trzymaj się dzielnie. Życzę Wam wszystkim spokojnej nocki.Śpijcie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 373

.. ...posiłki aż doszło do kilku zasłabnięc . Na szczęście spotkałam mojego męża i zaczął wmuszać we mnie jedzenie i udało mi się przytyć do 44 kg jak zaszłam w ciążę z pierwszym dzieckiem . Nefri ja ważę 42 kg i mam 166 ale nie mam problemu z jedzenie od powortu ze szkoły czyli od godziny 12..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 897

.. ...powiedział mi też jak uniknąć zasłabnięcia które niestety przy naszej wadzie może się zdarzyć. Madziu ja też uwielbiam czekoladę: ) Aż mi się pysio uśmiechnął jak lekarz o tej czekoladzie powiedział:D:D:D I masz racje czekolada dodaje sił ale nie tylko: ) Zawiera endorfiny które wywołują..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1007

.. ...dołączyły zawroty głowy, zasłabnięcia, miękkie nogi itp, wizyty na Oddziale Ratunkowym, gdzie na.EKG wszystko było ok. Wreszczie jakis mądry starszy lekarz stwierdził,że to może od kręgosłupa i tak wyszło,że mam niestabilność kręgów szyjnych, ucisk na nerw i tętnicę. Szkoda,że to dopiero..

Zasłabnięcie po wysiłku, tylko czy...

.. ...czy stanie to też wysiłek? Otóż miałem to już kilka razy i nie wiem co może być tego przyczyną. Ostatnio wykonywałem różne prace w domu ( nie męczące ) i musiałem gdzieś jechać, wsiadłem na rower i pojechałem, troszkę się spieszyłem, dodatkowo jechałem pod wiatr. Gdy dotarłem na miejsce już czułem się..

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu - Str. 3

.. ...w dodatku omdlenia i zasłabnięcia. Doszło do tego, że bałam się wyjść z domu, żeby po drodze gdzieś nie * fiknąć * ;]. Lekarz rodzinny skierował mnie do neurologa, a ten po wnikliwych badaniach zaczął ze mną rozmowę. Popytał o życia, sytuację rodzinna, uczuciową. I mnie też się wydawało,..

Niskie ciśnienie czy nerwy?

.. ...bardzo się nasila przy zasłabnięciu. czy Ty też masz podobne wrażenie zatkania? Nie mam innych objawów. Tzn nie mdleję,tylko robi mi się słabo,mam wrażenie że zaraz zemdleję ale nie dochodzi do tego narazie. Jestem senna,łatwo się męczę i zwykle ciągle mi zimno ale tak miałam od dziecka..

Ciągle czuję się słabo, jakbym miała zasłabnąć

.. ...wrażenie że te moje zasłabnięcia się coraz bardziej nasilają za każdym razem i boje się że pewnego razu zemdleje i nie będzie nikogo kto mógł by mi pomóc w pobliżu. Często boje się zasnąć dlatego że wieczorem te dolegliwości się nasilają.Mam też ogromne kłopoty z pamięcią czasem jak..

Zasłabnięcia po wszczepieniu stymulatora serca

.. ...ją pogotowie z powodu zasłabnięcia. W momencie zasłabnięcia mama ma bardzo niskie ciśnienie bo około 90/60 i prawie nie wyczuwalny puls. Po przyjeżdzie do szpitala zbadano mamę, podłączono do aparatury i stwierdzono, że EKG jest najlepsze, wprost nie mogli wszyscy wyjść z zachwytu,..

Zawroty głowy, lęk, nogi z *waty* i bóle, oslabienie

.. ...samej pozycji to mam zasłabnięcia gdybym się nie poruszył to pewnie bym upadł na ziemię. kiedy stoję w towarzystwie lub sam to muszę się czegoś trzymać bo inaczej coś mnie nachodzi że muszę się poruszyć zmienić pozycję nie daje mi to spokoju. bardzo mi to przeszkadza, czasami boję się że..

Moja historia, czy to nerwica?

.. ...poczucie zbliżającego się zasłabnięcia, poczucie nierealności otoczenia... Dodam że kilka dni przed tym jak to się zaczęło, rozstałem się z dziewczyną którą Kochałem, w szkole nie szło mi najlepiej, teraz nie chodze do szkoły, boje się wychodzić z domu zawsze jak wyjde źle się..

Zespół wazodepresyjny a ciąża

.. ...taki sters może wywołać zasłabnięcie?... bo w moim przypadku wszystkie moje dotychczasowe omdlenia były na skutek o stresu czyli , np.wizyta u dentysty, lub przed zabiegiem gastroskopii. Najbardziej martwi mnie ta moja * pauza * . Nurolog jak to przeczytał to zrobił dziwną minę kiwając..

Już mi ręce opadają.

.. ...się czuje. mam częste zasłabnięcia . Boli mnie lewa strona politycy ten ból jest do nie wytrzymania. Serce cały czas wali mi jak opentane nawet w spoczynku. Lekarstwa jakie przyjmuje to betalock zok 50 mg i aproamlo 5 mg. Czy z was jest w stanie mi pomuc ? podpowiedzieć co dalej mam..

Dławienie w gardle, uczucie opuchlizny i fobie

.. ...że zaraz zwymiotuję, zasłabnięcia w miejscach publicznych, senność, myślenie tylko o tym czy dobrze się czuję. Postanowiłem wziąć się w garść, pojeździłem autobusem trochę ( kilka godzin, żeby po przebywać z ludźmi ), odwiedzam centra handlowe itp... powiem Ci, że pomaga: ) wiesz co..

Bardzo ostry, chwilowy ból serca

.. ...jest * zrozumieć * moje serce, lekarz nie mówi mi nic konkretnego, a ja potrzebuję pomocy, jakiejś rady. Dziękuję, jeśli ktoś w ogóle przeczytał, to co napisałam. Proszę o pomoc, co może znaczyć ten ból?..

Wiotki płatek zastawki dwudzielnej bez cech niedomykalności.

.. ...mnie częste omdlenia i zasłabnięcia. Byłam u neurologa i kardiologa. Neurologicznie jest wszystko ok. Kardiolog zdiagnozował u mnie * wiotki przedni płatek zastawki dwudzielnej bez cech niedomykalności * . Często odczuwam przyspieszony, mocny puls i jakby serce traciło rytm, puls jest..

Dziwna choroba, słabnięcie, nocne poty, bóle, nadcisnienie

.. ...robiło mi się słabo, zasłabnięcia i poty od razu ni stąd ni zowąd, znajomy zmierzyl mi cisnienie, 170/115! Poleciałem do lekarza, Pani doktor zmierzyła 180/110! Dostałem tabletki aprilgen 5mg, spadło na 120/70, kazała brac pół tabletki dziennie. Kolejne badania: Echo serca - powiększony..