Zastawka mitralna niedomykalność objawy

Niedomykalność mitralna I stopnia i wypadanie płatka

.. ...oraz wypadanie płatka zastawki dwudzielnej.Na początku objawiały sie bóle głowy ,duszności oraz kręciołki jak mój synek mówił i na twarzy robił sie bardzo blady. Wykryto to za pomącą ECHO serca bo Hollter nie wykazał nic.Natomiast EKG wykryło wiotki przedni płatek zastawki mitralnejz..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...wypadanie obu płatow zastawki mitralnej I/II stopien, czuje sie fatalnie . nigdzie nie moge znalesc objawów tej choroby. Wszedzie pisza, ze to nic takiego, ze kazdy prawie to ma. ja osobiscie czuje dretwienia łydek, niepokój , ucisk w gardle i klatce, az po plecy , kręgosłup. robie sie..

Odczyt z EKG a leki

.. ...jest wypadanie platka zastawki mitralnej ktora daje objawy bardzo czesto polaczona z niedomykalnoscia tej zastawki, zrob te badanie jak najszybciej daj znac co Ci wyszlo trzymam ksciuki pozdrowienia Witam!!! Nie sądze żebyś musiał sie obawiać na razie. Wypadanie płatka zdarza sie dość..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 7

.. ...się, że mam 4 stopień zastawki aortalnej i mitralnej. Jestem po operacji. Wszystko dobrze. To prawda ja też nie miałem najmniejszych objawów. Nic mnie nie bolało nie meczyłem się poprostu nic. Tylko wyniki badań potwierdzały wrodzona wade serca zweżenie i niedomykalność zastawki..

Niedomykalność zastawki mitralnej i tójdzielnej

.. ...znaczy niedomykalność zastawki mitralnej i trójdzielnej i czym to grozi ,ponieważ nie dawno dowiedziałam się ze mam to coś,i troszkę mnie to niepokoi .Mam 31 lat moje objawy to szybkie meczenie się przy wykonywaniu prac domowych,mroczki przed oczyma i bóle w okolicy serca.Miałam robione..

Choroba serca czy objawy nerwicy?

.. ...objaw niedomykalności zastawki mitralnej? Czy ta wada jest widoczna na EKG? Czy można zachorować się na nią w ciągu życia? Czy gdybym urodził się z wadą serca na przykład z niedomykalnością zastawki mitralnej to czy w 1991 roku wykryliby tą wadę zaraz po urodzeniu? 3. Jak samemu..

Niedomykalność zastawki mitralnej a tabletki antykoncepcyjne

.. ...mnie niedomykalność zastawki mitralnej. Niedomykalność nie jest bardzo duża i jedynym objawem są kołatania serca. Chciałabym zacząć zażywać tabletki antykoncepcyjne. Nigdy nie pytałam o nie lekarza, bo nie miałam takiej potrzeby. Najbliższą wizytę mam w kwietniu, a odpowiedzi potrzebuję..

Pomocy

.. ...kardio..powiedzial ze to platek zastawki mitralnej..czy przy tym sa takie objawy? może to nerwica ja mam niedomykalność zastawki mitralnej i nie mam takich objawów Oczywiscie ze moga byc takie objawy przy chorej zastawce mitralnej.Mam tak samo.Wlasnie teraz mnie dusi.Nieraz mam tak jak..