Zastawka trójdzielna w sercu

Operacja na otwartym sercu

.. ...VSD,FoA,nieprawidłowość zastawki trójdzielnej ).Chciałabym zasięgnąć opini o tym szpitalu, lekarzach i samym zabiegu. http://www.sercedziecka.org.pl/ jestes tam jak nie to polecam jestem z Poznania szukam osob operowanych w lublinie w szpitalu psk4 na ul jaczewskiego na niedomykalnosc..

Fala zwrotna w zastawce trójdzielnej oraz fala zwrotna w tętnicy płucnej

.. ...mnie falę zwrotną w zastawce trójdzielnej oraz tętnicy płucnej o ile sie nie myle + jakiś płatek w sercu mam słabszy. Pani doktor nic mi nie podiwedziała, wiec chce sie zapytac co to i jak to jest : ) Głównie chodiz mi o uprawianie sportów poniewaz jestem dość aktywną osobą ( rower,..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 13

.. ...Wyszła niedomykalność na zastawce trójdzielnej I stopnia 2,3m/sek + śladowa na zastawce pnia płucnego. RVSP ok. 32 - 33 mmHg. Kardiolog powiedział, że to nieistotne i żeby się zgłosić do kontroli w przypadku anginy lub ciąży. Od jakiegoś czasu mam przewlekły mokry kaszel ( RTG płuc - ok,..

Straszne duszności przy minimalnym wysiłku

.. ...przecieku.Niedomykalność zastawki trójdzielnej | / || z PAP ca 57mm t/g . To wyniki badań kardiologicznych, po których lekarz zalecił operację.Czy taka operacja odbywa się na otwartym sercu i czy nie istnieją żadne inne metody poprawienia tego stanu? Mam tez ubytek dusznosci i..