Zastawka w głowie

Częstoskurcz - ablacja - Str. 53

.. ...wypadanie przedniego płatka zastawki mitralnej z małą falą zwrotną w CD ( podobno ma tak bardzo dużo ludzi ). Ogólnie w momentach stresu i zmęczenia moja arytmia daje mi się we znaki, troche kręci mi się wtedy w głowie, jest mi słabo i czuję straszny dyskomfort na sercu, raz jakby mi tam..

Echo serca - Str. 27

.. ...struktury serca i funkcji zastawek, zaburzeń kurczliwości ściany, przecieków, fal zwrotnych, frakcji wyrzutowej i wielu innych parametrów. USG dopplerowskie Służy do oceny przepływu krwi w naczyniach krwionośnych i sercu. Wykorzystuje się tu fakt zmiany długości fali odbitej od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1059

.. ...nie je moich posiłków, zastawia dzwi od pokoju krzesłami bo boi sie ze wejde w nocy i cos mu zrobie. Dodam jeszcze ze ciagle sie poci, boli go głowa, ma szumy w uszach i zawroty. Nie wiem jak mam mu pomóc i czy wogóle bede miała jeszcze siłe. Czy to moze byc nerwica lękowa Hej, jejka,..

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...Mianowicie czy wstawki i zastawki serca to to samo? Jeśli nie to może ktoś wie coś na temat wstawek? Mam to zadane na jutro z biologi, ale do głowy mi wcześniej nie przyszło, że ani w encyklopedii ani w internecie nie będę mogła znależć o tym informacji. Wprawdzie nic by się nie stało..

Coś w rodzaju epilepsji? trzesienie się ciała

.. ...łagodne wypadanie płatka zastawki mitralnej ze sladową niedomykalnościa ( zespół Barlowa ). Ale do tego czesto mam tępy ból głowy za uchem i to mnie martwi( choc jest lekki ) Witam moje córka ma 3latka prawie codzienne jak wstaj strasznie sie cala trzęsie. Co to moze byc? Mam to samo..

Niedomykalność mitralna I stopnia i wypadanie płatka

.. ...oraz wypadanie płatka zastawki dwudzielnej.Na początku objawiały sie bóle głowy ,duszności oraz kręciołki jak mój synek mówił i na twarzy robił sie bardzo blady. Wykryto to za pomącą ECHO serca bo Hollter nie wykazał nic.Natomiast EKG wykryło wiotki przedni płatek zastawki mitralnejz..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...mnie wypadanie płatka zastawki a zaczęło się od bólu lewej nogi nad kostką.Ból po woli przemieszczał się najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz zapytał czym się tak..

Sprawdzony kardiolog z Wrocławia

.. ...wiedziałem - ma wadę zastawki przedsionkowo komorowej. Podobno bardzo nie wielką i od 6 lat nie miała żadnych badań i kłopotów. W sierpniu jej lekarz pierwszego kontaktu powiedział że zawroty głowy to normalne w takiej sytuacji i nie skierował jej na żadne badania. Jednak kiedyś ich nie..

Alveo faktycznie pomaga? - Str. 2

.. ...Alveo uniknęła operacji zastawki serca, mimo że preparat stosowała głownie ze względu na problemy z tarczycą. Prowadzący ją kardiolog dwa razy zlecił jej holtera bo stwierdził, że ktoś musiał pomylić wyniki badań : ) Jeśli chodzi o Alveo i nowotwór to preparat może być z powodzeniem..

Wadliwe zastawki

.. ...niektóre ze sztucznych zastawek są wadliwe. Czy ktoś może wie więcej na ten temat? Moja matka ma sztuczną zastawkę i zachodzi w głowę jaki to typ. Dziękuję z góry za pomoc. Dawno , bo ze dwadziescia lat temu problem byl z pewną partia zastawek typu Bjork Shelley( ale ci pacjenci w..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia. Ostatnio źle się czuję, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej i głowy czy to może oznaczać że operacja jest blisko? Jeśli przejdę osperację wymiany zastawki, to po niej będę musiał jeszcze jeździć do kardiologa?..

Zwężenie niedomykalność zastawki aorty

.. ...zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia. Ostatnio źle się czuję, zawroty głowy, bóle w klatce piersiowej i głowy czy to może oznaczać że operacja jest blisko? Jeśli przejdę osperację wymiany zastawki, to po niej będę musiał jeszcze jeździć do kardiologa?..

Dot. wypadania zastawki mitralnej

.. ...niewielkie wypadanie zastawki mitralnej. Do niedawna jeszcze ćwiczyłam 3 razy w tygodniu po 90 min. Teraz jednak zauważyłam u siebie zmiany po wysiłku fizycznym a mianowicie duże bóle głowy, niekiedy omdlenia, drżenie rąk. Kupiłam sobie tzw. Gazelę w sklepie wysyłkowym, i chciałabym..

Nierówne bicie serca

.. ...mnie wypadanie platka zastawki. Na poczatku strasznie panikowalam, ale po rozmowach z lekarzem, po poczytaniu o tym nauczyłam sie nie zwracac uwagi na kolatania serca i zawroty głowy. Ale od czasu do czasu robi mi sie cos takiego, że serce na moment staje, a potem rusza z takim..

I stopień do prawego przedsionka z Echo serca

.. ...zamkniętych szczelnie zastawkach. Świadczy to o niedomykalności zastawki trójdzielnej. Jeżeli nie odczuwasz żadnych dolegliwości to nie ma problemu. Z tego co widziałem to bardzo dużo ludzi ma jakiegoś stopnia niedomykalność zastawek. Jeżeli ta fala zwrotna jest dużego stopnia, wtedy..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...mnie wypadanie płatka zastawki a zaczęło się od bólu lewej nogi nad kostką.Ból po woli przemieszczał się najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz zapytał czym się tak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 92

.. ...wypadanie przedniego płatka zastawki mitralnej do tego nerwice serca którą u niego stwierdzono.Poza tym bardzo szybko się męczy i ma częste bóle głowy. Ciągle również mówi, że czuje jakgdyby był przeziębiony ma dreszcze i jak sam twierdzi czuje jakby przeziębienie * siedziało w głowie *..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...jedno wykazało wypadanie zastawki, dwa kolejne już nie. Robiłam także holtera 2 razy i też wszystko ok. Kiedy zaczeły się bóle głowy wędrowałam od neurologa do neurologa każdy miał inny pomysł na moją chorobę, ale żadna z diagnoz się nie potwierdziła. Robiłam TK i prześwietlenie odcinka..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...mam wypadanie płatka zastawki trójdzielnej - już jestem głupia.Bierzesz jakies leki? Na sepół Barlowa skłądają się m.in. przykre dolegliwości : ból w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 2

.. ...Beskidzkiej z wszczepioną zastawką? Bardzo proszę o odpowiedź na pytanie jak długo dochodzi sie do zdrowia po wszczepieniu zastawki, czy mogą wystąpic jakies niepokojące objawy typu osłabienie, zawroty głowy? http://www.drivehq.com/folder/p975959/02453540.aspx Tutaj znajdziesz poradnik..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 37

.. ...Ostatecznie wymieniono mi zastawkę aortalna na mechaniczną dwu - dyskową SJM. Mam do Was pytanie. Jak się czuliście po około 10 dni po zabiegu? Ze mną ogólnie jest ok, ale mam ciągłe zawroty głowy, mroczki przed oczami, a czasami czuję się jakbym miał zasłabnąć. Czy to normalne? Jeżeli..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 4

.. ...częstoskurcze, wiotką zastawkę mitrarną i potykające się serce, powtarzają się coraz cześciej i męczy mnie to bardzo. Miewam też zawroty głowy, szum w uszach i uczucie niepokoju. Ból w klatce piersiowej przy * potknięciach * . Jestem umówiona na wizytę w poradni zaburzeń rytmu serca na..

Wymiana zastawki serca (mitralnej) na sztuczka

.. ...wymianie wiele lat temu zastawki mitralnej i aortalnej czuje sie swietnie, pracuje . Głowa do góry. Ola mam 33 lata,gdy mialam 18 miesiecy mialam wstawiona sztuczna zastawke serca. i teraz mam problemy z cisnieniem tetniczym( dochodzi do 174 ),serce mi wali jak szalone i tak juz od ponad..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...NYHA II. Niedomykalność zastawki dwudzielnej 2 st. Komorowe zaburzenia rytmu Lovn Ii . Nerwica neurosteniczna. Czuje się źle mam częste bicie serca i boli mnie głowa w skroniach. Proszę o poradę Witaj Lusia 1.1! Skoro czujesz się żle, wybierz się do kardiologa, może trzeba coś zmienić w..

Wynik Holtera i tendencja do tachykardii

.. ...również niedomykanie zastawki mitrialnej i trójdzielnej. Od pewnego czasu czuję się źle: zawroty głowy, zasłabnięcia dochodzi do tego że cały dzień spędzam w łóżku. Ponieważ kiedy stoję, chodzę czuję się bardzo słabo. Czy to może wskazywać że pogorszyło mi się? Czy może mi ktoś pomóc w..

Arytmia, niedomykalność i wypadanie płatka zastawki dwudzielnej a jesień

.. ...chorobie, wypadaniu platka zastawki dwudzielnej i niedomykalnosci. A odniedawna wiem tagże o arytmi. I chciałam się zpaytać czy w czasie jesieni nasilają się wam obiawy tej choroby czyli Wypadanie platka zastawki dwudzielnej czytez niedomykalnosci. Ból w klatce piersiowej, zawroty głowy..

Narkoza a niedomykalność zastawki

.. ...poradę, mam niedomykalność zastawki mitralnej I stopnia a mam mieć operację na torbiel w zatoce szczękowej. Ostatnio wada serca daje o sobie bardzo znać.Mam zawroty głowy, duszności, podwyższone ciśnienie po wysiłku a operację mam mieć za 2 tyg. Proszę o pomoc czy narkoza mi nie..

Masaż dziecka z zastawką

.. Dziecko ma zastawkę Pudenca w IV komorze. Czy w takiej sytuacji można stosować masaż C - M ( Castillo - Moralesa ) lub inne ingerencje w sferze twarzy,..

Ekstrasystolia komorowa i wypadanie płatka zastawki mitaralnej

.. ...komorową i niedomykalności zastawek mitralnych. Ataki są naprawdę nieprzyjemne, jednak nigdy nie mdlałam. Raczej kręciło mi się w głowie i dostawałam nudności. Stąd też wpadłam w sidła nerwicy. Gdy zaczynało mi się robić źle, bałam się, że zaraz zwymiotuję. Również bardzo szybko się..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...się jest nas wielu! zastawiam ci maila razem może to zwalczymy ja i tak zaszedłem już bardzo daleko: ) pozdrawiam! kamilzawoja@buziaczek.pl Następnym razem może napisze więcej...Narazie chciałam tylko napisać że dobrze wiedzieć że nie jest się w tym koszmarze samemu....choć wśród..

Osoby z zastawką mechaniczną - Str. 2

.. ...2006 r. mam sztuczną zastawkę... tak na początku posłusznie się przykładałam do zaleceń ( teraz pewnie też ) ale nadszedł czas kiedy to * korciło * do fajka i alkoholu... na początku miałam chęć na piwo... wypiłam i korona z głowy nie spadła - potem gin, koniaki - korona z głowy nie..

Epizody ST z EKG

.. ...oraz niedomykalność zastawki, od 4 lat nasilające się zawroty głowy, oraz zasłabnięcia, dodatkowo czuję ból w klatce po lewej stronie, ale co najciekawsze to ten ból występuje nie w czasie wysiłku, ale po nim. Lekarz zlecił wykonanie 24 EKG. Poniżej jest część treści z pierwszej strony z..

Dziwne bóle głowy po operacji zastawek mitralnej i aortalnej

.. ...Robert, jestem po operacji zastawek mitralnej i aortalnej , operację miałem w Ochojcu w Sierpniu tego roku.Dzięki wam dowiedziałem się że jest to nic groźnego, ponieważ czytałem co opisujecie na tej stronie.Moja rehabilitacja przebiegła bardzo poprawnie na testach wysiłkowych zaliczyłem..

Obniżenie i uniesienie odcinka ST

.. ...oraz niedomykalność zastawki, od 4 lat nasilające się zawroty głowy, oraz zasłabnięcia, dodatkowo czuję ból w klatce po lewej stronie, ale co najciekawsze to ten ból występuje nie w czasie wysiłku, ale po nim. Lekarz zlecił wykonanie 24h EKG. Poniżej jest część treści z pierwszej strony..

Kłucie w okolicach klatki piersiowej i 15-latki

.. ...serce. mam niedomykalność zastawki dwudzielnej. moimi pierwszymi objawami jakie miałam gdy sama zgłosiłam sie do lekarza były:bole w okolicy serca, szybkie bicie tętna powyżej 100 co jest już tachykardia, zawroty głowy i duszność po wysiłku i wchodzeniu po schodach. jeśli zauważyłeś u..

By-passy w Aninie

.. ...dziewczynę po operacji zastawek, która w trzeciej dobie umyła sobie sama głowę. Trzeba to po prostu przetrzymać !!!! BO NAGRODA jest tego warta ! Mój tato ma 73 lata. 4 bajpasy. Cukrzyca. Dzisiaj mija 2 miesiące i 2 dni od operacji. Od 2 tygodni jest w domu po pobycie rechabilitacyjnym...

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą - Str. 3

.. ...wszczepionych bypassów, zastawek i inne, ryzyko jest nie wielkie.Tak ,że ja bym sobie tym głowy nie zaprzątał. Serce a od nerwicy idzie dostać zawału ? Jak ludzi truciznami szprycują to nic dziwnego że po aspartamach i podobnych syfach oraz zierzętach pasionych GMO to sie dzieje. pusia..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...wypadania przedniego płatka zastawki mitratlej, ze śladową niedomykalnością ) - dostałem magnez. Moje objawy się nasilały, dochodziły nowe: ból głowy, kłopoty z zasypianiem, po wypiciu 2 piw zaczęły mi drętwieć usta, mialem wrażenie że tracę świadomość - po czym serce zaczęło..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...niewielka niedomykalność zastawki... prześwietlenie serca wyszło w normie wieku i próbę wysiłkową podobno Ok tzn. tolerancja na wysiłek średnia... też mam problemy czasami w nocy ale nie wiem z czego wynikają ale dolegliwości wybudzają mnie i moge tylko zasnąć - na chwilę - jak wyskoko..

Niedomykalność zastawki mitralnej i tójdzielnej - Str. 2

.. ...lat. Miałam wszczepioną zastawkę mitralną /mechaniczną/. Teraz wybieram się na drugą operację - do wymiany mitralna i trójdzielna. Termin mam na 15.06. Mam tylko nadzieję że jakoś to przeżyję i wrócę do zdrowia. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Pewnie, że przeżyjesz! Głowa do góry! Ja..

Zawroty głowy po wymianie zastawki aortalnej

.. ...operacji ( aortalna zastawka mechaniczna i proteza nadwieńcowa z powodu tętniaka ) miał zawroty głowy, poczucie niestabilności. Jestem 2 m - ce po operacji. ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty,czeka mnie operacja wymiany odcinka aorty wstepujacej i plastyka bądz wymiana zastawki i..

Osłabienie i inne objawy

.. ...szmery w sercu, wypadanie zastawki - przepełnienie zatok, ranny katar - chroniczny ból gardła bądź w okolicy klatki piersiowej, czasem brzucha - chroniczne zapalenie spojówek, pieczenie oczu - brak tchu, głód powietrza, niewyjaśniony kaszel - ciągłe powiększenie węzłów chłonnych -..

Szybko się męczę i zawroty głowy

.. ...wada serca - zwężenie zastawki mitralnej.Ale w Twoim przypadku moze być coś zupełnie innego.Wg mnie powinieneś zgłosić się do lekarza rodzinnego,tam pewnie mogą Ci zrobić EKG albo nawet USG serca lub dostaniesz skierowanie do poradni kardiologicznej.Napisz jak dowiesz się o co chodzio z..

Zawroty głowy po wszczepieniu mechanicznej zastawki aortalnej i protezy

.. ...IK Anin ( mechaniczna zastawka aortalna ( wada ) i proteza nadwieńcowa ( z powodu tętniaka ) ). Trzy m - ce po operacji pojawiły się zawroty głowy, chwiejność i poczucie niestabilności. Byłem u 3 kardiologów ( echo ), neurologa ( tomografia, dopler naczyń szyjnych ) i wszystko niby ok...

Bóle serca i pod piersią oraz zawroty głowy i omdlenia

.. ...zespół wypadania płatka zastawki dwudzielnej. Z takimi objawami mam doczynienia u siebie i u syna, który odziedziczyl te chorobe po mnie. Niegrozne, do zdiagnozowania w EKG i Echo serca. Konieczny dobry kardiolog, który to zobaczy w wynikach badan. Stres nasila ból, bo płatek wypada i..

Setki badań i nic poza nadciśnieniem nie wyszło

.. ...stwierdzili - wypadanie płatka zastawki mitralnej.Poproś lekarza o skierowanie na taki oddział! Ale co Ci tam wycieka moze zmien TY kardiologa.Jesli chodzi o zawroty głowy wskazana konsultacja neurologiczna koniecznie - TK głowy ,usg tetnic dogłogowych. A jak u Ciebie elektrolity? pozdro..

Zawroty głowy a betablokery

.. ...że mam niedomykalność zastawki mitralnej 1 stopnia. Nigdy nie czułam żadnych dolegliwości, no może oprócz kołatań serca. Od 2 miesięcy jednak zaczeło mi bez żadnej wyraźnej przyczyny walić serce, nie mogłam go uspokoić. Stało to się bardzo natrętne, po jakimś czasie pojawiło się..

Echo serca wyniki jak je interpretować

.. ...ok.opis wyniku morfologia zastawek prawidłowa.Małe fale zwrotne mitralna,trójdzielna i płucna Wielkośc jam serca i grubośc ścian prawidłowa, kurczliwośc hiperkinetyczana bez cech zawężania, frakcja wyrzutowa ok 65%, funkcja rozkurczowa prawidłowa do wieku. Zyła głowna dolna nieposzrzona,..

Straszny ból głowy

.. ...niedomykalność trójdzielnej zastawki. Mam 17 lat. Nie wiecie co to może być? połowiczne bóle głowy sa czesto spowodowane migreną, Też sądzę, że to migrena, wtedy przeważnie boli jedna strona głowy i aż na oko promieniuje. Taki stan przychodzi z nienacka i potrafi utrzymać się do kilku..

Mrowienie i osłabienie kończyn

.. ...mnie ugiecie platka zastawki dwudzielnej - ale podobno mi to nie moze szkodzic, i refluks zoladkowy. Witaj. Sądzę, że może to być związane z niedoborem magnezu. Też przez to przechodziłam. Kiedyś, w mieście, zdrętwiała mi połowa ciała, łącznie z głową. W czasie snu , gdy ciało długo jest..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...przepływy krwi w tętnicach i zastawkach serca .Jagódko czy arytmie masz na tle nerwicowym? No i ...EU /// nas dzisiaj * olała * ?: ): ) albo tańczy , cały czas : ): ) Gosiu - o to zrób coś żeby poprawić wyniki - cholesterol przede wszystkim , ważne jest też ile masz lat i ile..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 46

.. ...wyskakiwanie platka zastawki i muszę brac tabletki na zaburzania rytmu serca ale te leki powodują,ze nasilają mi się te zawroty ,ze nawet czasami nie mogę wstac z łózka.MÓJ mąz od roku stał się innym człowiekiem i mnie traktuje jak powietrze.Gdy córka mnie denerwowała i plakałam to ani..

Wiotki płatek zastawki dwudzielnej bez cech niedomykalności.

.. ...wiotki przedni płatek zastawki dwudzielnej bez cech niedomykalności * . Często odczuwam przyspieszony, mocny puls i jakby serce traciło rytm, puls jest tak jakby przerywany. Zawsze wtedy mam podwyższone ciśnienie. Czuje ucisk i gorąco na sercu. Mam zawroty głowy i zamglony obraz...

Ablacja - Str. 2

.. ...i uszkodziłam sobie zastawkę mitralna . Taki już mój los głowa do góry będzie ok Kochani 11 - go lutego mialam zabieg ablacji. Trwal 5 godzin i do zadnych przyjemnosci nie nalezal aczkolwiek dalo sie przetrwac. Chwilowo nie czuje serca ; ) i jest mi z tym bardzo dziwnie. Lezalam tylko 6..

Niskie tętno

.. ...nocy mam niedomykalność zastawki trójdzielnej i minetralnej śladową odczuwam bóle w klatce piersiowej jest mi duszno , szybko się męcze mam zawroty głowy ciemno przed oczami.Próba wysiłkowa wyszła żle tętno wynosiło 173 trwała około 2 minut ,lekarz wczepiający stymulatory powiedział że..

Nagly stres, a praca serca

.. ...niewielkie wypadanie zastawki dwudzielnej ale do tego juz się zdążyłam przyzwyczaić więc spoko( połowa ludzi to ma i nawet o tym niewie;p )...ćwiczę , imprezuję ,żyję normalnie jak każdy ... Ale od pewnego czasu zachodze w głowę o co chodzi z tym dziwnym zwalnianiem serducha...kiedyś nie..

Nerwica- czy niedomykalność zastawki?

.. ...objawem niedomykalności zastawki ) , kardiolog też to potwierdził, lecz stwierdził, że to nic poważnego. Jakieś półtora roku temu byłem na wizycie kontrolnej, miałem zrobione EKG i ECHO - wszystko w porządku, ciśnienie miałem nieco podwyższone, lecz to raczej ze stresu... Jakiś czas..

Ból głowy, problemy z widzeniem i drętwienie lewej ręki

.. ...niedomykalność lewej zastawki ( w komorze albo przedsionku już nie wiem )i do tego bardzo wysoki puls rano wieczorem kiedy nie zmierzę zawsze mam powyżej 100 ( nie chwaląc się zaraz po wstaniu mój rekord wyniósł około145 ) pisze tu bo nie wiem czym może to być spowodowane mam problemy z..

Czy to jest nerwica?

.. ...nie je moich posiłków, zastawia dzwi od pokoju krzesłami bo boi sie ze wejde w nocy i cos mu zrobie. Dodam jeszcze ze ciagle sie poci, boli go głowa, ma szumy w uszach i zawroty. Nie wiem jak mam mu pomóc i czy wogóle bede miała jeszcze siłe. Czy to moze byc nerwica lękowa być może to..

Pomożcie! Help! Czy to nerwica?

.. ...Jestem po przeszczepie zastawki mitralnej, mam zdiagnozowane migotanie przedsionków, od jakichś kilku tygodniu mam niepokojące, uciążliwie objawy, które dezorganizują kompletnie moje życie. Mianowicie: - uczucie pełnej głowy, absolutny * klosz * - pulsowanie tętnic po całym ciele,..