Zastrzyk na rozrzedzenie krwi

Ablacja - kompendium wiedzy

.. ...również dostawać w brzuch zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Kilka dni po zabiegu wypuszcza was zdrowych do tego samego świata, z którego tu przyszliście, jednak ( jeśli zabieg się udał ) wydawać się, będzie, ze jest bardziej kolorowy : - ) Przyjmuje się, ze gojenie trwa ok. 3 miesiące,..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 14

.. ...byłam już na dilzemie i zastrzykach rozrzedzających krew od kilku tygodni i zdecydowanie lepiej się czułam wtedy wyszło mi 44mmHg w pniu płucnym ( norma chyba jest do 20mmHg, ale dokładnie nie pamiętam ) Dali mi Revatio 3x20mg, wciąż ten dilzem 2x60mg i standardowo Warfarin sodium na..

Kaszel po by passach

.. ...zakrzep i Ojciec dostal zastrzyki na rozrzedzenie krwi. pozdrawiam Bardzo często spotyka sie podobne dolegliwości po tej operacji, choć nie zostało wyjaśnione skąd sie one biorą, proponuje przeczekać, oczywiście pod stałą obserwacją lekarzy, i dopiero gdy objawy nie miną zgłosić sie do..

By passy i woda w płucach

.. ...może coś więcej doradzi. Pozdrawiam Ojciec ma 6 cm wody. to podobno nie jest duzo.lekarz na kontroli powiedzial ze moze to byc spowodowane zastrzykami na rozrzedzenie krwi. nastepna kontrola 28 sierpnia...

Udar niedokrwienny z częściowo sparaliżowaną lewą połową

.. ...przestała brać leki i zastrzyki na rozrzedzenie krwi? Czy to mogło być przyczyną udaru może jakiś skrzep się urwał i trafił do mózgu?Bo lekarze wznowili podawanie tych leków? Co teraz? Czy można już próbować pobudzać rękę i nogę( bo na łaskotanie reaguje ) anetko !gdzieś tu twój tata..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...przestała brać leki i zastrzyki na rozrzedzenie krwi? Czy to mogło być przyczyną udaru może jakiś skrzep się urwał i trafił do mózgu?Bo lekarze wznowili podawanie tych leków? Co teraz? Czy można już próbować pobudzać rękę i nogę( bo na łaskotanie reaguje ) Jestem w szoku bo nigdy na nic..