Zastrzyk z pyralginy

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...paracetamole i nawet zastrzyki z pyralginy. Wojtek pisałeś, że chudłeś i nadal chudniesz. Czy to nie złośliwość losu? Ja z objawów nerwicy tego właśnie nie mam i Ci zazdroszczę, bo mi by się przydało...a tak to walczę i z nerwicą i z nadwagą... Gosia20 ładnie napisałaś o przyjemnościach...

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 25

.. ...miesiące temu dostałam zastrzyk ( pyralginum, papawerynę )i kroplówkę ( spasmalgon ) na oddziale ratunkowym w szpitalu w związku z tym, że mam kamice pęcherzyka żółciowego. Kroplówka spadła bardzo szybko i doznałam można powiedzieć trzęsionki, duszenia w gardle, spadła mi głowa do tyłu...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1027

.. ...napisać: ) Kiedyś nawet zastrzyki z pyralginy i tramalu dostawałam. Niestety nie pomogły a dupa bolała długo: ) Właśnie przechodzę trzeci dzień migreny + okres: ) Dzisiaj zemdlałam z bólu. A w czwartek mam egzamin na prawko - jak nie przejdzie ból to obleję albo nie pójdę. Freciu ja jak..

Badania MR kręgosłupaL/4 L/5

.. ...zapewne dostaniesz tam zastrzyk pyralgina z nospa. ja tak robie jezeli mnie polamie a za pasem wekend,to najlepiej izba a w poniedzialek do rodzinnego,nie wykluczone ze to wlasnie rodzinny lekarz moze ci zapisac odpowiednie leki i obejdzie sie bez neurologa,ale poki co musisz sie ratowac..

Nadcisnienie

.. ...zmęcznie/przemęczenie ) Po zastrzyku z pyralginy powiedziano mi,że ból zniknie i nie pojawi się do rana ( 1:00 godzina wypisu ) ale pół godziny później jak opuściłem szpital,ból powrócił i utrzymywał się do późnego popołudnia następnego dnia ( zażyłem leki poniżej ) Na drugi dzień ul..