Zastrzyki ketonal

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...piersiowej. Dostalam zastrzyk z Ketonalu w tylek. Kiedy po jakims czasie wrocilam do niej z wynikami,powiedziala mi z usmiechem: Będzie pani zyla. Okazalo sie, ze jest to zapalenie nerwow miedzyzebrowych. Mokra szmata polozona na piersi byla zlym pomyslem. Przepisala mi Olfen - 100 SR,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 133

.. ...niskocisnieniowcem dali mi zastrzyki ketonal ,nospe i hydroxyzyna. Zrobiłam sie ospała ale mi przeszło to chyba od nerwicy kazali mi isc do lekarza i dostac regularne leki do tej pory brałam valused a neurol w razie potrzeby wychodzi na to ze zołowe tabletki so za słabe musze brac..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1026

.. ...razie bólu mam podawany zastrzyk z Ketonalu.I muszę powiedzieć ze mi pomaga.Ja miewam też czasami bóle które poprzedzane są aurą.Pierwszy raz jak coś takiego doznałam to się przestraszyłam bo nie widziałam wyrażnie na jedno oko.Potem mi to minęło ale zaczęła mnie boleć głowa i było mi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1121

.. ...obejdzie. Dał mi dwa zastrzyki w dupkę : tramal 100 i ketonal 100. Jak mnie zakręciło po nich w głowie to leżałam na izbie przyjęć prawie godzinę. Ale ból tylko trochę się przyćmił, ale chodzić i tak nie mogę. Nie wiem jak wytrzymam do środy. Nic nie jem bo na widok jedzenia mnie mdli...