Zastrzyki przeciwbólowe

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 199

.. ...to nerwica. Dał jej zastrzyki na uspokojenie i przeciwbólowe. I do dzis było ok.Dzisiaj znowu leki. Kazałam jej natychmiast iść do psychiatry, bo albo wykończy siebie, albo nas: ) Nareszcie posłuchała i w piatek ma wizytę. Mam nadzieje, że dadzą jej leki i chociaż ona będzie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 686

.. ...pogotowie i całe mnóstwo zastrzyków uspokajających i przeciwbólowych ). Zastanawiam się, co z czego wynika; ból psychiczny z fizycznego, czy na odwrót... ja jeszcze nie miałam tak aby wzywać pogotowie bo stosunkowo szybko moge opanować te napiecie, lek , kolatanie i dodatkowe skurcze,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 183

.. ...do szpitala dostałam zastrzyk przeciwbólowy i rozkurczowy i pani stwierdziła jak dojade do domu to przestanie boleć nie przestało. Rano zrobiłam prywatnie mocz miałam okropny poziom kreatyniny i bilirubinę w moczu. Zadzwoniła prywatnie do lekarza który zaraz mnie przyjął na oddział i..

Obawa o zawał serca

.. ...podano mu w kręgosłup zastrzyk rozluźniający, który również nie pomógł. 6 dzień jest podawana heparyna. Dziasiaj ma mieć podany zastrzykl przeciwbólowy w kręgosłup. Ogólnie osłabione serce. Istnieje obawa o zawał serca. Czy istnieje jakiś ratunek dla ojca? słyszałam, że jest jeszcze..

Kłucie serca przy wdechu

.. ...pogotowie mam 21 lat dali mi zastrzyk przeciwbólowy i nastepnego dnia udalam sie do kardiologa zanim mnie przyjeli zrobili mi badania minelo 3 miesiace wykryli u mnie zespol barlowa tydzien temu mialam robionego holtera i nie jest za ciekawie w stanie spoczynku mam 150 uderzen na minute..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...rwe kulszową brałam zastrzyki przeciwbólowe i od neurologa dostałam milgamine N po drugim zastrzyku dostałam uciążliwego wewnętrznego drżenia wziełam tych zastrzyków tylko 6 bo inny neurolog kazał mi je odstawić i drzenie miało przejść jestem już prawie 3 tydzień po zastrzykach a ja cały..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1088

.. ...szczęście, NIE. Dostała tylko zastrzyk przeciwbólowy i do domku. Kupiłam jej od razu ciasteczko ( psie ) w nagrodę, że była grzeczna no i, żeby miejsce jej się tak całkiem źle nie kojarzyło : ) Była taka biedna, taka cierpiąca, cały czas leżała i na łapkę nie mogła stanąć. Ale dzisiaj od..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1089

.. ...mi na EEG głowy i 5 zastrzyków mam brać od poniedziałku że nby powinny złagodzić te bóle głowy no zobaczymy i czopki przeciwbólowe a to dlatego że mam tą wątrobe powiększoną mam przyjść z wynikami EEG potem ewntualnie da mi na TK głowy ach starość nie radość Małgosiu 1990 Ić do tego..

Ostry ból głowy, brak diagnozy?

.. ...pogotowiu i musiałam dostać zastrzyk przeciwbólowy, bo nic innego nie skutkowało, lekarz stwierdził, że to jednak nie migrena. Dostałam skierowanie na tomografię, która jednak nic nie wykazała. Biorę różne leki, ale nic nie pomaga. Ból jest następujący - bardzo mocny, występuje w..

Zaawansowana paradontoza

.. ...ci narkoza.Wystarczy zastrzyk przeciwbólowy.Nie bąż mazgajem.Po zastrzyku zabieg nic nie boli.Sama sie doprowadziłaś do tego stanu,to i dasz radę z tego wyjść .To,że zębów nie ma to pikuś w porównaniu z tym ,co cie mogło spotkac przez tak wieloletnie zaniedbania.Mogłaś np. stracic..