Zastrzyki z heparyny do brzucha

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...żadnych zmian do tego zastrzyki z heparyny w brzuch zmian żadnych spada nadal INR brzuch bolesny od zastrzyków i oczywiście cały w wybroczynach czy to normalne chyba tak w szpitalu też tak miałem ale co ze wskaźnikiem miał ktoś z was taki num er co ciekawe w szpitalu mnie doprowadzili do..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 4

.. ...50mg, oraz robię sobie zastrzyk z heparyny w brzuch. Po odczekaniu 5 - 12 godzin umiarawiam się sam idę biegać( zawsze pomaga )i mam problem z glowy. Czy to możliwe że częstoskurcz nadkomorowy jest wynikiem zburzeń poziomu potasu magneu i wapnia w ograniźmie?? Tak sugerwoali mi lekarze...

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...m.in. na przyjmowaniu zastrzyków heparyny w brzuch ( KLEKSAN ). Po operacji pojawił się problem z ustawieniem wskaźnika krzepliwości. Po około 30tu dniach udało się doprowadzić do wymaganych 35 - 45%. Po kolejnym miesiącu wskaźnik wzrósł do ok. 55 - 65% mimo dodawania dawki Sintromu do..

ZŻG - zakrzepica żył głębokich

.. ...sobie dawać głupiego zastrzyku podskórnego w brzuch. Tak przy okazji możesz poprosić swojego lekarza o maś z heparyną, jeżeli uzna to za stosowne to przepisze. Zawsze warto coś wiedziec o swojej chorobie. Nie wymądrzać się, ale być partnerem lekarza i pytać. Sorki, takie maści możesz..