Zatkane tętnic

Tętnice wieńcowe

Tętnice wieńcowe

.. ...zawału. Jeśli jednak do zatkania tętnicy wieńcowej dochodzi nagle, obszar niedokrwienia może być bardzo rozległy. Wytwarzanie krążenie obocznego tłumaczy fakt, iż zawał serce u młodych ludzi jest zwykle znacznie bardziej rozległy niż u osób z długoletnim wywiadem choroby wieńcowej...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...przemieścić z przedsionka i zatkać jakies naczynie obwodowe, powodując zator. Może to być tętnica w mózgu i efektem udar mózgu. Dlatego u znacznej części ( niemal u wszystkich ) zaleca się poza leczeniem antyarytmicznym leczenie lekami przeciwzakrzepowymi. Jeśli napady sa krótkie, serce..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 661

.. ...wróciłam i mam kompletnie zatkane uszy, nos, zdrętwiałą głowę i ciężko mi się oddycha. Cały czas sprawdzam tętno i wali jak szalone :( Poza tym jak stałam w tym banku to prawie straciłam świadomość co się dzieje w koło, nawet mi oczy mgłą zaszły a te zatkane uszy sprawiają, że wszystko..

Operacyjne udrażnianie tętnic

.. ...tętnic.Mam na calej długości zatkane tętnice biodrową,udową i podkolanową. Zabieg angioplastyki był nieudany,po którym zrobił mi się zator w ręku( leczony operacyjnie ). Lekarze chca operacyjnie udrażniac tętnice poprzez cięcie powłok brzusznych i pachwiny. Czy ktoś miał taką operację i..

Szybkie tętno - Str. 7

.. ...normalnie mnie prawie zatkało. Może przewrażliwiona jestem.Przecież jak kogoś miał na stole,to nie mógł se ze mną pogaduszek urządzać,nie? Dobrze,że jeszcze 2 godz.i do domku... : ) Monia - widzę, że my obydwie uskuteczniamy pogadychy z ablatorem Czerwińskim : )ja własnie do niego..

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...podwyższonego tętna, uczucia zatkanych uszu, zawrotów głowy, kołatania serca, itp. Nie warto brać żadnych tabletek bez zbadania krwi. Hey. Świetnie cie rozumiem. moje tętno utrzymuje sie cały czas między 90 a 150 uderzen na sekunde podczas spoczynku. podczas biegu osiagnelo 180, a..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 235

.. ...uszach ale tylko gdy je zatkam Mroczki przed oczyma i rozmazywanie się obrazu lecz rzadko tylko po długim siedzeniu przed komputerem Czasem lekkość podczas chodzenia Dławienie w gardle Czasem światłowstrent jak przy migrenie Agresywność Nerwowość Podejrzewałem już wiele chorób od choroby..

Tętniak serca

.. ...prawie ma pan tętniaka zatkało mnie i już nic nie pytałem pierwsze co znalazłem na internecie to to że Grzegorz Ciechowski właśnie na to zmarł. trochę się zmartwiłem bo mam dwójkę dzieci jeszcze do wykształcenia ............:( dziękuję wam za dobre słowa. sorry za tego - oczywiście..

Jakby atak serca, uczucie silnego bólu w mostku

.. ...mostku, tak jak bym miała zatkany przełyk ( cos my mi staneło w przełyku ) i niemogłabym tego połknąć. Ból był sinly ale nie paralizujący. Potem przeszło ale od tych dwóch dni bolą mnie mięśnie w klatce piersiwej cos jak bym miała * nadciagniete mięśnie * . W trakcie tego ataku tętnio i..

Spadek tętna podczas biegu w III zakresie

.. ...120. Towarzyszy temu * zatkanie * , czyki brak mozliwosci dostarczenia odpowiedniej ilosci tlenu. Oprocz objawu * zatkania * nie wystepuja zadne dusznosci, bole lub nic podobnego. Wyraznie jednak gwaltownie narasta zmeczenie, nie jestem w statnie dluzej kontynuwoac biegu. Jezeli ktos..

Implantacja stentu i wysokie ciśnienie

.. ...zabiegu niestety wystąpiło zatkanie światła tętnicy udowej ( musiała być operowana ) . Bardzo proszę o informacje czy podczas dlaszego rozwoju dziecka koarktacja aorty i niedomykalność zastawki aortalnej mogą pogłębiać się ?Czy będzie mogła normalnie uprawiać spot bez ograniczeń ? Jest..

Unknąłem wszczepienia By-passów

.. ...szokujący ( rok 2006 ): LAD zatkana 100% w części środkowej w stopniu uniemożliwiającym angioplastykę tylko bypass. Pomny rozmowy z przed kilku lat zgodziłem się bez oporów. Przebyłem operację w klinice krakowskiej i jestem * naprawiony * . Lekarze tłumaczyli że nie ma możliwości aby..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 3

.. ...Kataru nie mialem, nos zatkany jak nie wiem. Wybralem antybiotyk - chyba w ogole nie pomogl. moze to przeziebienie , nasililo alergie, bo jako dziecko niby alergikiem bylem. TEraz serducho zaczolem odczuwać , nie wiem jakie mialem wczesniej cisnienie ale chyba mam podwyższone lekko i..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...A ponieważ nos jest zatkany, więc jest takie wrażenie, że oczami wylatuje. Spróbuj, może Ci pomoże. A te nerwy, to są bajki. Ja nie pracuję, mam ustabilizowany tryb życia, wszyscy u mnie zdrowi, żadnej traumy nie przeżyła, a i tak coś jest na rzeczy. JA od kilku lat mam jeden..

Zapchana prawa tętnica szyjna

.. ...baypasy? Szukam osób z z zatkaną tętnicą szyjną w celu wymiany informacji. Witam Ja również szukam kontaktu z osobami które miały zatkaną tętnicę szyjną w 100 % - czy udało im się to udrożnić czy pozostawiono , aby wytworzyło się krążenie oboczne ?? czy podjęto próby udrożnienia (..

Zapchana prawa tętnica szyjna - Str. 2

.. ...takim stanie ,ja mam zatkaną prawą tętnicę wspólną wewnętrzną w 100% i ledwo żyję,ciągle jakieś zawroty a ostatnio od pół roku i pisk w głowie.Myślę,żeby już z tym skończyć bo to jest nie do wytrzymania. Ty nie masz pisku ani zawrotów?? Dla zainteresowanych email - hall@10g.pl Jeszcze..

Straszne objawy: szybkie tętno, rosnące ciśnienie

.. ...zrobilem zeby wykryc zatkane tetnice/chorobe wiencowa ? Badanie tętnic pod kątem przepływu krwi to koronografia i zazwyczaj chyba ta metoda sprawdzają tętnice . no to wes walnij sobie pare glebszych i od razu krazenie ci się poprawi. wstawaj wolniej i nie obrzeraj się jak dzikus tylko..

Bóle po angioplastyce

.. ...niej ustalono,że oprócz zatkanej lewej tętnicy wieńcowej,która była powodem zawału, miałem zatkaną w 75% prawą tętnicę Takie badanie powinno być wykonywane profilaktycznie a nie tylko wtedy kiedy już coś się dzieje a w wielu wypadkach po zawale. Mimo tego,że stenty również się zaklejają..

Zapaść po marihuanie

.. ...podskoczyło mi tak, że aż uszy zatkało i głowe myślałam, że rozsadzi. Tętno strasznie wysokie i myślałam, że umrę. I sądzę, że tu nie do końca chodzi o działanie samej marihuany na organizm a myślę, że chodzi o naszą psychikę. Bo jak wytłumaczyć, że innych którzy palili to samo nic..

Siniaki, krwiaki od szczypania silnego ściskania a serce (rak serca).

.. ...Prędzej można dostać zatkania tętnicy i ew. zawału serca, mózgu lub innego narządu z powodu oderwania się skrzepliny. To może się zdarzyć z róznych przyczyn ( urazów, chorób ). Rak serca... gdyby tak było to ok 80% ludzi by miała * tego * raka. W dzieciństwie każdy z nas się bije,..

PDA u noworodka

.. ...umieszcza tak, aby szczelnie zatkał jego światło. Metoda ta jest bardzo dobra i korzystna dla dziecka, ale niestety nie u wszystkich pacjentów można ją stosować. Zależy to od wielkości dziecka oraz długości i szerokości przewodu tętniczego. * Ze strony Fundacji Serce Dziecka, która..

Senność po wyjściu ze szpitala

.. ...dni w szpitalu , miał zatkane 2 tętnice jedną udało się udrożnić drugiej niestety nie.Wczoraj wyszedł ze szpitala i zażywa leki ale ciągle jest śpiący zasypia na fotelu w mgnieniu oka , czy zawsze tak jest po zawale i przy 1 dniach przyjmowania leków ? Może organizm musi się przyzwyczaić..