Zatoki objawy

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...naczyń wieńcowych; zmiany zatorowo - zakrzepowe w tętnicach wieńcowych; kardiomiopatia przerostowa; wady zastawek serca; zatrucie czadem, przedawkowanie narkotyków ( np.amfetaminy ) i inne. Zawał serca występuje u pacjentów z dławicą piersiową ( angina pectoris, dusznica bolesna ), może..

Niewydolność serca

.. ...zawał serca ), masywny zator tętnicy płucnej, jego nasilenia ( np. nagły wzrost ciśnienia tętniczego ) bądź nałożenia się dodatkowych czynników ( np. częstoskurcz ) na już istniejące przeciążenie hemodynamiczne serca. Objawami ciężkiej niewydolności serca są obrzęk płuc i wstrząs..

Rozrusznik serca (stymulator serca)

Rozrusznik serca (stymulator serca)

.. ...Zespół chorego węzła zatokowego - powodujący objawową bradykardię. Stymulacja nie jest zwykle potrzebna osobom bezobjawowym. Złośliwy zespół wazo - wagalny może ulec poprawie po założeniu stymulatora tylko wtedy, gdy jest to odmiana kardiodepresyjna, która powoduje bradykardię. Zespół..

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...być obecny w przypadku zatorowości płucnej. Gdy pacjent zgłasza się z powodu kaszlu, lekarz zbiera dokładnie informacje na temat charakteru dolegliwości ( kaszel suchy, mokry, krwioplucie, kolor odksztuszanej wydzieliny itd ), dolegliwości towarzyszących ( gorączka i inne objawy..

Krytyczne niedokrwienie kończyny dolnej

Krytyczne niedokrwienie kończyny dolnej

.. ...miażdżycowym lub ostrego zatoru tętnicy. Podstawowym objawem jest nieznośny ból, nasilający się w pozycji leżącej. Ból uniemożliwia choremu poruszanie się, uniemożliwia również sen. Nie ustępuje nawet po narkotycznych lekach przeciwbólowych. Kolejne dwa objawy są niemożliwe do oceny..

Wegetacja (skupisko bakterii i komórek zapalnych)

.. ...wystąpienia epizodów zatorowych. Zaburzenia przepływu krwi wywołane obecnością wegetacji bakteryjnych zwiększają tendencję krwi do krzepnięcia. Skrzepliny mogą odrywać się od wegetacji i siać na obwód, zatykając odległe naczynia i wywołując objawy zależne od lokalizacji oraz kalibru..

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

.. ...niedokrwienny, krwotoczny czy zatokowy ) co od lokalizacji uszkodzenia. W przypadku udaru krwotocznego najczęściej dochodzi do uszkodzenia jąder podstanych i wzgórza z uszkodzeniem struktury nazywanej torebką wewnętrzną. W jej obrębie przebiegają między innymi drogi nerwowe..

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...takie jak choroba węzła zatokowego - z poważnym obniżeniem tętna - mogą prowadzić do zbyt małego przepływu krwi. Za optymalne uważa się około 60 uderzeń na minutę. Najlepszym sposobem na obniżenie tętna jest aktywność fizyczna. Trzeba także leczyć nadciśnienie, obniżać poziom..

Długotrwały stres zwiększa ryzyko choroby serca u dzieci

.. ...przyczynić się do powstania zatoru tętniczego i w konsekwencji - zawału serca lub udaru mózgu. Jedynie co piąty pytany uczeń jako formę łagodzenia objawów zdenerwowania deklaruje aktywność fizyczną, a 18 proc. badanych wskazuje na udział w grach zespołowych. Powszechnie stosowaną formą..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...głowie,coś jak ból w okolicy zatok( zatoki ok ),szumy w uszach,osłabienie,zawroty głowy,bóle karku,trudności z oddychaniem,itd.Pozdrawiam. no ja też mam bardzo podobne objawy jak Ty Iza. Jak ten neurolog coś wymyśli to napisz na forum. Trzymaj się. WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE Mam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...zapytam.Tachykardie zatokowa przemijajaca.Skurcze dodatkowe nad i komorowe. A co do tych paznokci. Na temat tych plamek mowia roznie, ze to brak cynku, albo ,ze klopoty z nerkami i wiele innych rzeczy.Ja sie na tym nei znam. Ja tylko kojarze stan moich paznokci i wokol nich skory z..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 930

.. ...niemoc jakby nerwica zatoczyła wielkie kolo i jedziemy od nowa ,od kilku dni mam cholerny ból glowy i wszystkie objawy nerwicowe lęki zasłabniecia i wiele by tak wymieniac az szkoda slow mam wrazenie ze to efekt odreagowania po wizycie zosi zobaczyłam tak naprawde jak mozna zyc normalnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 953

.. ...potem ktos zmarł na zator płuc i wiecie co od kilku nastu minut mam jakies jazdy ze i ja to moge miec ze mam chyba takie objawy i panika strach o swoje zdrowie a mam dopiero 25 lat i metlik w glowie heeeelllp:( przestan ogladac takie programy !! ja wlasnie tego nie ogladam bo serce..

Sztuczna zastawka i normalne życie

.. ...patologii może byc tzw zator skrzyzowany przy głębokim nurkowaniu ) i nie masz objawow niewydolnościowych to dlaczego nie? Poza tym najlepiej odpowie lekarz , który Cie zna ( a scislej zna Twoje serce ) Alicjo! Jesli przeciek jest istotny dla organizmu ( czyli jeśli nadmiernie obciąza..

Czy mam nerwicę serca? - Str. 2

.. ...którego ciszy staram się zatopić nerwy. Zauważyłem że objawy nasilają się najbardziej w okresie wiosennym oraz jesiennym, a także zdarzaja sie często w lecie. Wiec tym bardziej polecam życie na łonie natury : ) Takie są moje sposoby radzenia z nerwicą i muszę powiedzieć ze są całkiem..

Zespół chorej zatoki

.. ...diagnoże - zespól chorej zatoki. Objawy to przede wszystkim tachy - brady i bigeminia, no i oczywiście niskie ciśnienie. A moje życie ostatnio to już horror omdlenia, stany przedomdleniowe,zerowa tolerancja wysiłku, najgorsze jest to, że ostatnio zaczyna mi spadać waga. Nigdy nie ważyłam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 103

.. ...serduch mnie boli i zatoki nawalają ale nie jest żle to nie marudze.MARTO napisz jak sytuacja u brata ciekawa jestem czy coś lekarze poradzili. HEJ DZIEWCZYNY! Wielkie dzieki za odzew na moje zapytanie. U barata jak narazie bez zmian. No moze troszke lepiej wyglada ale objawy nadal takie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 184

.. ...anginę i problemy z zatokami Nogi jak z waty to jeden z niezliczalnych objawów nerwicy . Choruje na nerwice 9 lat i potwierdzam to w 100 - stu procentach . do bogna33: Napisz coś więcej o sztywnieniu szczęki, też to mam i jest to chyba najbardziej męczący ( po zawrotach głowy ) objaw...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 186

.. ...razy u lekarza, mocz ok zatoki ok, lekarz stwierdził że to alergia biorę tabletki 2 dni i 0 poprawy. Chodzę jak pijany, teraz ból już się zmniejszył, lecz mam * ataki * osłabienia położę się na pół godziny i przechodzi. Wie ktoś co to może być czy to objawy przepicia, czy to może nerwica..

Dziwne ataki serca

.. ...liczne objawy tachykardii zatokowej i nadmiernie wysycony płatek czy jakoś tak )Lekarze stwierdzili że to może być kwestia psychiczna - co od razu wykluczam.Musze dodać że nie pale papierosów,od czasu do czasu wypije.Od stycznia tego roku objawy powóciły,na początku tak jak w tamtym roku..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...opłucna? może jakiś zator? kiedyś miałam poważny wypadek samochodowy, wprawdzie wtedy byłam tylko potłuczona ale może teraz mam jakieś następstwa, bo wtedy rąbnęłam na lewy bok a na mnie poleciały jeszcze dwie osoby - jakieś 80 kilogramów. Proszę może ktoś z Was ma podobne objawy i może..

Niski woltaż zator

.. ...bardzonie wyraznie chyba zeby oni mogli sie tylko rozczytac : - ) Chodzi o niski woltaż zespołów QRS - może to być ale nie musi objawem chorób np płynu w worku osierdziowym, niedoczynności tarczycy itp...

Prawostronna blokada serca

.. ...dusznosci , tachykardia zatokowa , bole serca, czasem skurcze dodatkowe nadkomorowe a lekarze wykluczaja ze to od tego niepełnego bloku. czy sa jakies chcarkterystyczne objawy bloku ( HISA ) serca ? ( oprócz nagłego zgonu ) Witam wszystkich, mam 15 lat i stwierdzono u mnie niepełny blok..

Zatorowość płucna i acenocumalor - jak długo?

.. ...Choruje już 10m - cy na zatorowość płucną - jest mała poprawa,przyjmuję Acenocumalor 5mg.Mam pytanie jak długo trwa ta choroba? Dodaję,że mam nadciśnienie tętnicze. Proszę o odpowiedż Wszystko zależy od przyczyny zatorowości. Trzeba po prostu postarać sie wykluczyć przyczynę, leczenie..

Dodatkowe skurcze - Str. 38

.. ...tachykardię - jak o określono zatokową, ale prawdziwą przyczna wszystkich moich dolegliwości tkwi w PFO - kóre podobno ma 30% ludzi i dopóki nie zacznie dawać objwów to nawet się tym nie wie... A objawy jak widać mogą zagrażać życiu. Badań się nie robi rutynowo bo są dogie - zabieg..

Dodatkowe skurcze - Str. 209

.. ...Komentarz: rytm wiodący - zatokowy .Pobudzenia dodatkowe nadkomorowe - pojedyncze. Bardzo liczne pojedyncze pobudzenia dodatkowe komorowe okresowo układające się w bigeminie i trigeminię, 4 pary. czy ktoś mi może powiedziec czy mam cos z tym dalej robic? elektrolity w normie , hormony..

Po ablacji niepokojące objawy

.. ...zwykłe przyspieszenia zatokowe.Może ma to jakiś związek z nerwicą. Nie wiem już co o tym wszystkim myśleć,ale na razie jeszcze cierpliwie czekam na wizytę 1 lutego. Ale czemu mam taki puls?? Skąd mam mieć pewność,że nie będę miała już ataku skoro mam krótkie częstoskurcze?? Przed..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...jeszcze bradykardia zatokowa, moje objawty tez zaczeły sie od omdlenia, mrowienie w lewej rece, bóle głowy, zawroty, do tego doszło jeszcze doszło ból w klacie okolice mostka - jak nic masz prawdopodobnie nerwice serca - jak powiedział pewien kolega - powodzenia i duzo szczescia Czesc..

Koronarografia i niedokrwienie mózgu

.. ...mózgu lub płuca powoduje zator. A zaczopowanie naczynia właśnie prowadzi do udaru niedokrwiennego. Objawy, które pan podaje są niespecyficzne( ból żołądka )i trudno coś powiedzieć wiecej, a zmęczniem nie musi sie pan przejmować to normalne po takim incydencie Pragnę z całego serca..

Dziwne bóle w środku mostka

.. ...się, ponieważ to może być choroba zatorowo - zakrzepowa. Pamiętaj również, że często lekarze bagatelizują problem lub o nim zapominają. NiGor te objawy ktore opisujesz sa charakterystyczne dla arytmii...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 269

.. ...Może to ciśnienie, może zatoki , zmęczenie a może nerwica? Sam już nie wiem. Dzisiaj jestem jakimś pesymistą. Idę po browara do lodówki chyba tylko to poprawi mi dzisiaj humor: ) ) 3 - majcie się! witam!Kasiu mam 24lata a te wszystkie objawy mam od ok 3 lat, ale nerwicy nikt mi nie..

Nerwica - artykuł

.. ...krtani, dalej: zapalenie zatok; wreszcie trafiłam na konsultację laryngologiczną żeby się dowiedzieć, że mam zapalenie ucha! Święty by nie wytrzymał! Poza zwykłymi objawami somatycznymi zakażenia górnych dróg oddechowych doszedł: potworny lęk!!! ( każdy objaw choroby odczytuję jako..

Ból nerek

.. ...to ostatnie to jakby zatoki chore moj chlopak to mial :/ mam takie same objawy! moja koleżanka radziła żeby zrobic badanie moczu bo moga to być kamienie nerkowe jeśli chodzi o tą wydzielinę to miałem cos takiego ale nie bylo to związane z nerkami i to było ropne zapalenie ... ale nie..

Kucie w klatce piersiowej, co to może być?

.. ...niedomykalności zastawek, rytm zatokowy 100/min pojedyncze pobudzenia przedwczesne nadkomorowe. Co mi może być? Mam podobne objawy i też zastanawiam sie co to jest. Może ktoś nam odpowie? dołanczam sie do was mam 22 lata i tez mam ten problem :( rowniez do was dolanczam, mam nadzieje ze..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...przywrócic sie rytm zatokowy. Powrót migotania pod koniec drugiego dnia po zabiegu. Ogólne skutki zabiegu: ) czuje sie do ok.5 tygodnia. Minęło 1/2 roku ,pozytywne skutki zabiegów : zmiejszenie wszystkich objawów w porywach do 50%. Zdarzają sie dni, kiedy migotanie ustępuje na kilka..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 13

.. ...trzepotanie z rytmem zatokowym w holterze 12 - odprowadzeniowym,tj arytmia wielogniskowa, podejrzane miejsca uszka i grzebień,/sprawdźcie w Wiki: )/, rytmu zatokowego mało.. o objawach we wczesniejszych postach..było.. Wcześniej wykonane ablacje żył w Szczecinie/ bez komentarza/, ale w..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...Hej. Miałam operacje na zatoki bo stwierdzono ze ból głowy wzioł sie własnie z tad. Jednak po 2 - 3 miesiacach po operacji bóle powrociły. Jednak w troszke innej postaci. Objawiaja sie teraz w jednej czesci gowy ( lewa ctrona nad skronia ) do tego w czasie trwani atego bólu mam kłopoty z..

Dziwna sprawa, ciśnienie, ból nóg i osłabienie

.. ...tym myslec Pluca OK, zatoki tez, cukrzyca ok teraz sobie zrobie badania krwi ale mialem robione 6 miesiecy temu i tylko potas lekko spadl nie wiem juz Zbadaj czy nie masz powiększonych węzłów chłonnych, ja niestety mam podobne objawy Pozdrawiam Adam wlasnie ja mam to samo co wy co to..

Nadciśnienie

.. ...oddechowa, zahamowania zatokowe - co to znaczy? 2/holter 60%ciśnienia skurczowego i ok. 80 % rozk. wykraczało poza granice normy. W nocy ok. połowy pomiarów - nieprawidłowa zachowany nocny spadek 3/echo serca ok 4/ usg przepływu w tętnicach szyjnych - ok 5/usg - przeplywow w nerkach - ok..

Nerwica sercowo naczyniowa i tachykardia zatokowa

.. ...naczyniową z tachykardią zatokową i mimo wszystko przyznano mi kategorię A co wcale mnie nie zaskoczyło. Problemy zaczęły pojawiać się ok 3 m - cy temu kiedy zmarł mój tata. Od tej pory każdy mały nawet problem czy stres objawia się u mnie przyspieszonym biciem serca, bólem w klatce..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...świetlna - tworzą się zatory, które stopniowo dezorganizują ruch i zakorkowują całe miasto. Jedyne sensowne wyjście to nie budowanie objazdów wokół tej dzielnicy, ale po prostu naprawienie tego kabla!!! Do Agi a na co chorujesz? Do Pawła - ok, ok wiem o co ci chodzi. Co do bólów..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...260/180 z tachykardią zatokową 185. Objawy to: drżenie rąk, a własciwie całego ciała, drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia..

Nerwica i jej pierwsze objawy

.. ...wrazenie ze to zawał albo zator albo nie wiadomo co. kiedy mam takie stany biore relanium i mi przechodzi, albo tranxene. na szczescie moge te leki miec bez problemów ( ful znajomych lekarzy ) ale to nie jest rozwiązanie bo nie chce sie uzależnić. biore góra raz na tydzien, jak juz..

Drgania w klatce piersiowej

.. ...zatokowa czy cos takiego, pojawialy sie tez zadko raz na 2,3 mies. podone objawy jak teraz ale tylko jeden raz a teraz to cale serie. Nie wiem moze to zapalenie pluc ruszylo caly jakis proces w organizmie...

Zwężenie żył płucnych po ablacji

.. ...Doświadczyłem tylko zatorowości płucnej, ale chba nie o to Ci chodziło? O zwężeniu nie słyszałem/ Witaj Kozar! czy zatorowości dostałeś po ablacji? Jeśli tak to w jakim czasie i jak Ci się to objawiło, czy przed tym incydentem brałeś leki p/ zakrzepowe? Jak się teraz czujesz? Pozdrawiam...

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...wykryto u mnie torbiel w zatoce szczekowej przy ścianie nosowej. Czy zawroty głowy mogą być od tego?? miał ktoś z was takie objawy? I njeszcze jedno: chciałabym poradzić się psychologa lub psychiatry. Może to rzeczywiście nerwica. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić psychologa lub..

Nagłe bardzo szybkie bicie serca

.. ...okazało się to tachykardią zatokową. Niby nic poważnego, ale lekarze podejrzewają nieadekwatną tach. zat. ponieważ mój organizm nie bardzo chce reagować na leki. Pozdrawiam kołatania są częstym objawem arytmii która trzeba leczyć farmakologicznie. ja dostałam betaloc zok 50mg na..

Złe widzenie i zaburzenia rownowagi

.. ...miec rozne podłoze np. zatoki i ta nadczynnosc tarczycy? Ja was przeprasza,ze to napisze ale zanim komus doradzicie to zastanowcie sie co piszecie bo tylko komus mozecie zaszkodzic a Ty droga Sandro poprostu udaj sie do lekarza i to on sie zdefinuje twoje objawy i zleci badania bo sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 881

.. ...niepokojacych zmian uszy i zatoki wporzadku.nastepnie wizyta u neurologa ktory po dokladnym zbadaniu mnie rowniez nie stwierdzil zadnych niepokojacych objawow - jego diagnoza to bóle klaserow i migrena napieciowa. powiem jednak szczerze ze nadal sie boje i obawiam czy ci lekarze maja..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk - Str. 2

.. ...infekcja która poszla od zatok a ja nigdy nie mialam problemu chyba z zatokami dal antybiotyki pozniej poszla od antybiotykow zrobila sie grzybica wiec przyjmowalam leki na grzybice... a gardło jak ciągnelo tak ciągnie dalej! Moje objawy nasilają się tak jakby wieczorem. Ciagle musze..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 16

.. ...poczatki kataru czy zatoki.nie.tak wiec widzisz ze te nasze i wiekszosci forowiczow objawy sie zgadzaja.czyli to nerwica.a skoro masz te poranne dusznosci to zacznij dzialac wyciszac to.wiem ze to troche potrwa ale zobaczysz ze to pusci.aha jem jeszcze polecany tak bardzo magnefar..

Przy niedomykalności zastawki mitralnej ociężała lewa ręka?

.. ...lewy moze byc przyczyna zatorów w mózgu a także udarów - które mogą sie tak objawiać. Raczej nie zwlekaj z wizyta u lekarza. pozdrawiam Witaj stracatella!! dziękuję za odpowiedź i poradę!!! a co d przecieku to mam lewo prawy. to jest nieistotne jaki to przeciek??? Może nie bezpośrednio (..

Uczucie gorąca na klatce piersiowej może być objawem nerwicy?

.. ...wydzielina i to nie sa zatoki poniweaz mialam robione rtg zatok i sa czyste, dodatkowo mialam robiony rtg pluc i tez jest wszystko w porzadku, lekarz powiedziala mi ze gdybymmiala chore pluca to mialabym problemy z wydechem a nie z wdechem a u mnie zadnego kaszlu ani nic, jedynie ciagle..

Jestem rozkojarzony, nie potrafię siś na niczym skupić, źle sie czuję

.. ...tzw.Chroniczne zapalenie zatok ( o ile się nie myle : ) ) powodujące objawy otępienia jak i bólów głowy i innych. Wkrótce wizyta u laryngologa i wszystko będzie jasne. Co zatoki mają do tego wszystkiego? Jak widać bardzo wiele. Nie należy zapominać o tym, że części naszego organizmu..

Lexapro - Str. 16

.. ...problem z zapaleniem zatok,od 2 tygodni nie moge sobie z tym poradzić, a w skutkach ubocznych wymieniono własnie wystepowanie zapalenia zatok( często ) i nie wiem czy to skutek uboczny który minie czy nie??? a lexapro biorę już jakiś drugi miesiąc 10mg. Jeśli ktos miał takie objawy..

Interpretacja MR okolicy podwzgórzowo-przysadkowej

.. ...Nieiwelka ilość wysięku w zatokach klinowych. Innych zmian w badaniu MR nie wykazano. Nie wiem na ile sprawa jest pilna, czy przyspieszyć konsultację ze specjalista? ja miałam robione badania w marcu. 2008 roku: objawy : zanik miesiaczki, narastajace bulr głowy - myslałam, ze to migrena,..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...leczono mnie na zapalenie zatok przez cztery miesiące brałam antybiotyk, który tylko łagodził objawy.Miałam robioną morfologię i potas wszystko wyszło w porządku.Odwiedziałm również okulistę , laryngologa stwierdzono ze wszystko jest ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...leczono mnie na zapalenie zatok przez cztery miesiące brałam antybiotyk, który tylko łagodził objawy.Miałam robioną morfologię i potas wszystko wyszło w porządku.Odwiedziałm również okulistę , laryngologa stwierdzono ze wszystko jest ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...leczono mnie na zapalenie zatok przez cztery miesiące brałam antybiotyk, który tylko łagodził objawy.Miałam robioną morfologię i potas wszystko wyszło w porządku.Odwiedziałm również okulistę , laryngologa stwierdzono ze wszystko jest ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio..

ASD2 u noworodka

.. ...wystepujących w wieku doroslym zatorów, powiększenia i przerostu prawego przedsionka oraz prawej komory a także przedsionkowych zaburzen rytmu. Nieodwracsalne nadciśnienie płucne wystepuje niezwykle rzadko. ASD rzadko daje objawy kliniczne we wczesnym dzieciństwie. U młodszych dzieci..

Nieduży przepływ L-P przez PFO (ASD2)

.. ...wystepujących w wieku doroslym zatorów, powiększenia i przerostu prawego przedsionka oraz prawej komory a także przedsionkowych zaburzen rytmu. Nieodwracsalne nadciśnienie płucne wystepuje niezwykle rzadko. ASD rzadko daje objawy kliniczne we wczesnym dzieciństwie. U młodszych dzieci..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...Myślę, że to od bólu zatok. Często mam problem z wydmuchaniem nosa, ale gdy już mi się uda wydzielina w niczym nie przypomina konsystencji jaką powinna mieć. Jest bardzo, bardzo gęsta, aż twarda prawie i zielona. Często czuję w nosie zapach jakby ropy. Strasznie boję się jednak, że to..

Po koronografi powstał zakrzep

.. ...koronografi doszło do zatoru tętnicy krezkowej znalazła się wszpitalu z objawami silnej biegunki z krwią bólami brzucha i wymiotami trafiła na oddział wew 1w zawierciu tam durne lekarki nie zrobiły nic żeby zdiagnozować mamę położyli ją i leczyli jak zatrucie nifuroksazydem i końską..

Osłabienie i inne objawy

.. ...zastawki - przepełnienie zatok, ranny katar - chroniczny ból gardła bądź w okolicy klatki piersiowej, czasem brzucha - chroniczne zapalenie spojówek, pieczenie oczu - brak tchu, głód powietrza, niewyjaśniony kaszel - ciągłe powiększenie węzłów chłonnych - drżenia, dreszcze - bóle ucha,..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 38

.. ...choroby, Najnowszy to zatorowość płucna, no i oczywiscie wiekszosc objawow mam. Mysle ze to te mysli mnie ostatecznie rozwaliły, były przysłowiową kroplą przepełniającą czare, bo w sumie gdzies tam od dawna czulam ze dzieje sie ze mna cos nie tak, ale byłm silna, zaskorupiona w sobie i..

Objawy wskazujące na zatorowość płucną ale i biegunka

.. ...wszystko wskazuje na zatorowość płucną, ale dziwne jest to że ma też ostrą biegunkę ( dodam jeszcze że ma w wyniku leczenia problemy z nerkami - zanim trafił do szpitala z objawami o których piszę był skierowany na konsultację do nefrologa, ale już tam nie dotarł ) może ktoś mi powie co..

To objawy nerwicy?

.. ...ale nie musi.Moze to zatoki?Reszta Twoich lękow,to jak widze gonitwa mysli.Probowalas jak ja to nazywam * przepuszczac przez mozg * regularnie jakas bardzo zajmujaca ksiazke?ale lekka,smieszna. najbardziej martwi mnie mysl ze moglabym zrobic komus jakas krzywde. chociaz w rzeczywistosci..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 28

.. ...rzadko udaje mi sie zatosowac to niestety lęki dają górę ale co tam wywiczymy tą metodę!! Po alkoholu mam tak że zdarza mi sie nastepnego dnia miec silniejsze lęki objawy..więc narazie darowałem sobie to nie ucieknie ale kiedyś alkohol był * swietna * metoda radzenia sobie z tym..

Niepoprawny rozwój naczyń wieńcowych

.. ...względu na ruzyko powikłań zatorowo - zakrzepowych i zaburzen rytmu serca w leczeniu stosuje sie także leki przeciwkrzepliwe i antyarutmiczne. U niektorych pacjentów opisuje sie korzystne efekty leczenia L - karnityna. Samoistna poprawe obserwuje sie u 25% pacjentów. U większości dzieci..

Jakie są objawy ubytku międzyprzedsionkowego?

.. ...powiklania w postaci zatorow i sama juz nie wiem co o tym myslec - bac sie czy nie:P Dziekuje za odp: ) Prosze powiedzcie czy ten ubytek i tetniak mogł powstac juz w zyciu dorosłym????? Kiedy miałam kilkanascie lat robiono mi usg serca kilka razy,nawet jeszcze 5 lat temu,kiedy bylam w..

Nerwica czy ziarnica? - Str. 2

.. ...oddechowych w tym zapalenie zatok w przeciągu 2 miesiecy, ostatni antybiotyk skonczyłam brac 1 grudnia.W międzyczasie morfologia była kiepska, gdyz wykazywała ostre zakażenie bakteryjne. Wszystkie objawy chorobowe ustapiły prócz dolegliwości ze strony zatok. Węzeł podzuchwowy pozostał..

Niski poziom magnezu a arytmia - Str. 2

.. ...przy szybkim rytmie zatokowym..dziwne to moze potas ci zlecial cholera to daje takie objawy wez ni zjedz ze dwa banany i obserwuj .. albo jkas wada ukryta wyszla na wierzch po ciazy.musisz zrobic echo ,napisz cos wiecej na ten temat jakie badania juz mialas i co cie gnebilo w czasie..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 2

.. ...żeby wykluczyć jakieś zatory w płucach bo objawy są podobne. Jutro postaram się napisać Wam co powiedział mi psychiatra, na moje oko to przepisze mi coś na podwyższenie poziomu serotoniny np. seroxat albo seronil, coś na doraźne uspokojenie i przeciw lękom, ale coś innego niż xanax bo..

Problem z oddychaniem

.. ...za 3 tyg tomografie zatok. Proszę o pomoc boje sie o serducho i zaraz sie uduszę:( Co robić? Dodam ze nie pale i nie pije ważę idealnie. mam identyczne objawy.Jak zrobisz badania ,to napisz co ci wyszło,bo u mnie lekarz nie wie co to. Jak tylko będę miał jakieś wyniki to napiszę Basiu PS..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok

.. ...ze nic nie biore ! a zatoki prześwietl i zrób badanie CRP,które wykaże czy gdzieś w organiżmie nie ma stanu zapalnego. Na obniżenie ciśnienia kup nalewkę z jemioły. a może ty ćwiczysz na siłowni i nadwyrężyłeś kręgosłup szyjny. A czy miałeś może do czynienia z kleszczami. Zrób sobie test..

Powracający ból mostek szyja

.. ...dławicowe ( zapobiega zatorom ) i w związku z tym zastanawiam sie czy go odstawić gdyż boję się ze moga to być objawy wieńcówki :( Dodam jeszcze iż miałem robione badania krwi i moczu i wszystko poza ciałami ketonowymi ( 150 ) wyszło w normie ( cholesterol też ) Dziś rano obudziłem się z..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg twarzoczaszki, trafiłam do chirurga szczękowo - twarzowego i on stwierdził problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. Powiedział, że objawy są dosyć nietypowe, ale w sumie diagnoza brzmiała bardzo prawdopodobnie. Jednak po wynikach..

Ciągły przewlekły ból głowy

.. ...Przeszedłem kuracje na zatoki lecz nic nie pomogło. Lekarz rodzinny stwierdził że prawdopobonie to jakies alergia zwiazana z zatokami lecz nie odczuwam bolow przy pochylaniu glowy itp objawowo zwiazanych z zapaleniem zatok. Co prawda mam ciagle lekki katar ale nie wiem czy to moze miec..

Inhalacja na zatoki

.. ...ktoś zna inhalację na zatoki, która przyniosłaby ulgę 13 - to latkowi. Objawy: - ciągła wydzielina zalegająca w górnych drogach oddechowych, spływająca po tylnej ścianie do gardła. Przyczyną tak mi się wydaje tych objawów jest alergia, bo dziecko jest uczulone na pleśnie. Proszę o jakieś..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...krążenia mózgowego ( udar, zator ), albo kardiologicznie. Chyba sam widzisz że to nie były normalne objawy zwykłego zatrucia. Jeśli te dopalacze to jakiś środek odurzający to może tak wygląda odlot - tyle że większość odlotów powodowanych środkami odużającymi mylonych jest właśnie z ww...

Ból oczodołów

.. ...laryngologa,może to coś z zatokami... zrób sobie bad.krwi czy w organiżmie nie ma stanu zapalnego.morfologia z rozmazem OB,CRP.Takie coś miał mój syn jak się zaruł.Miał 38 stopni i ból oczy przy patrzeniu w górę i w bok. może neurolog cos poradzi Ja też miałam objaw ze bolał mnie jeden..

Błagam o pomoc..

.. ...dostałem skierowanie na RTG zatok. Z wynikiem, ( który nic nie wykazał ) udałem się do laryngologa, który po zbadaniu nie stwierdził żadnych zmian laryngologicznych. Kolejnym objawem jaki doszedł były mocno pulsujące skronie ( puls był widoczny gołym okiem ) i pokłówanie w okolicy serca...

Otępienie, odrealnienie i inne - bardzo proszę o opinie

.. ...wydzieliny jakby z nosa ( zatok ) do gardła - pulsowanie w żołądku - duszenie w okolicach gardła i klatki piersiowej - walące serce Nie przesadzę jeśli powiem że te objawy całkowicie rujnują mi życie i odbierają chęci do czegokolwiek. Ograniczają rozwój osobisty i zawodowy. Zrobiłem już..

Moje objawy :-(

.. ...Boje się ze to jakiś zator ze coś. ;( - Dzisiaj nie mam apetytu już wczoraj nie miałam. ;( - Nie potrafię powiedzie o tym wszystkim mamie. Niby mamy dobry kontakt, ale ja na prawdę nie potrafię. Nie wiem dlaczego tak się dzieje że nie umiem powiedzieć. ;( ;( ;( ;( - Dziś rano nie..

Objawy

.. ...Boje się ze to jakiś zator ze coś. ;( - Dzisiaj nie mam apetytu już wczoraj nie miałam. ;( - Nie potrafię powiedzie o tym wszystkim mamie. Niby mamy dobry kontakt, ale ja na prawdę nie potrafię. Nie wiem dlaczego tak się dzieje że nie umiem powiedzieć. ;( ;( ;( ;( - Dziś rano nie..

Czy są to objawy nerwicy ?

.. ...ostatnio miałem problem z zatokami i lekarz kazał mi przyjśc poleżeć do szpitala,mówił że zrobią badania,odrazu cała noc nie przespana,wymioty,kiedy już byłem w szpitalu,przed każdym badaniem trzęsłem sie ze strachu lekko,i bardzo się stresowałem,byłem u neurologa w szpitalu i powiedział..

Skąd do się bierze?!

.. ...powinieneś prześwietlić zatoki i iść ze zdjęciem do laryngologa.Takie objawy moga być od zatok .Warto soprawdzić.Może być też alergia.Zrób sobie też bad. krwi OB,morfologię z rozmazem i CRP.Mając te wyniki laryngolog będzie mógł coś powiedziec.Przewlekłe zapalenie zatok daje znać o sobie..