Zator płucny objawy

Niewydolność serca

.. ...zawał serca ), masywny zator tętnicy płucnej, jego nasilenia ( np. nagły wzrost ciśnienia tętniczego ) bądź nałożenia się dodatkowych czynników ( np. częstoskurcz ) na już istniejące przeciążenie hemodynamiczne serca. Objawami ciężkiej niewydolności serca są obrzęk płuc i wstrząs..

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...być obecny w przypadku zatorowości płucnej. Gdy pacjent zgłasza się z powodu kaszlu, lekarz zbiera dokładnie informacje na temat charakteru dolegliwości ( kaszel suchy, mokry, krwioplucie, kolor odksztuszanej wydzieliny itd ), dolegliwości towarzyszących ( gorączka i inne objawy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 953

.. ...potem ktos zmarł na zator płuc i wiecie co od kilku nastu minut mam jakies jazdy ze i ja to moge miec ze mam chyba takie objawy i panika strach o swoje zdrowie a mam dopiero 25 lat i metlik w glowie heeeelllp:( przestan ogladac takie programy !! ja wlasnie tego nie ogladam bo serce..

Zatorowość płucna i acenocumalor - jak długo?

.. ...Choruje już 10m - cy na zatorowość płucną - jest mała poprawa,przyjmuję Acenocumalor 5mg.Mam pytanie jak długo trwa ta choroba? Dodaję,że mam nadciśnienie tętnicze. Proszę o odpowiedż Wszystko zależy od przyczyny zatorowości. Trzeba po prostu postarać sie wykluczyć przyczynę, leczenie..

Zwężenie żył płucnych po ablacji

.. ...Doświadczyłem tylko zatorowości płucnej, ale chba nie o to Ci chodziło? O zwężeniu nie słyszałem/ Witaj Kozar! czy zatorowości dostałeś po ablacji? Jeśli tak to w jakim czasie i jak Ci się to objawiło, czy przed tym incydentem brałeś leki p/ zakrzepowe? Jak się teraz czujesz? Pozdrawiam...

ASD2 u noworodka

.. ...wystepujących w wieku doroslym zatorów, powiększenia i przerostu prawego przedsionka oraz prawej komory a także przedsionkowych zaburzen rytmu. Nieodwracsalne nadciśnienie płucne wystepuje niezwykle rzadko. ASD rzadko daje objawy kliniczne we wczesnym dzieciństwie. U młodszych dzieci..

Nieduży przepływ L-P przez PFO (ASD2)

.. ...wystepujących w wieku doroslym zatorów, powiększenia i przerostu prawego przedsionka oraz prawej komory a także przedsionkowych zaburzen rytmu. Nieodwracsalne nadciśnienie płucne wystepuje niezwykle rzadko. ASD rzadko daje objawy kliniczne we wczesnym dzieciństwie. U młodszych dzieci..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 38

.. ...choroby, Najnowszy to zatorowość płucna, no i oczywiscie wiekszosc objawow mam. Mysle ze to te mysli mnie ostatecznie rozwaliły, były przysłowiową kroplą przepełniającą czare, bo w sumie gdzies tam od dawna czulam ze dzieje sie ze mna cos nie tak, ale byłm silna, zaskorupiona w sobie i..

Objawy wskazujące na zatorowość płucną ale i biegunka

.. ...wszystko wskazuje na zatorowość płucną, ale dziwne jest to że ma też ostrą biegunkę ( dodam jeszcze że ma w wyniku leczenia problemy z nerkami - zanim trafił do szpitala z objawami o których piszę był skierowany na konsultację do nefrologa, ale już tam nie dotarł ) może ktoś mi powie co..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 2

.. ...żeby wykluczyć jakieś zatory w płucach bo objawy są podobne. Jutro postaram się napisać Wam co powiedział mi psychiatra, na moje oko to przepisze mi coś na podwyższenie poziomu serotoniny np. seroxat albo seronil, coś na doraźne uspokojenie i przeciw lękom, ale coś innego niż xanax bo..