Zatory w nodze

Nerwica - czy na pewno? - Str. 166

.. ...mogę miec w przyszłości zator mam nadzieję że to tylko mój wymysł ale pójdę dla pewności do lekarza * niesamowity zbieg okoliczności ja ide w sobote na badanie zył w nodze gdyż tez podejrzewam zator ( swoją drogą mam straszne zylaki ) ale bardzo tez mnie boli lewa ręka i nogga, reka..

Obawa o zawał serca

.. ...Teraz po raz kolejny ma zator w nodze. Wykonano mu przepychanie żyły, to nie poskutkowało. Następnie podano mu w kręgosłup zastrzyk rozluźniający, który również nie pomógł. 6 dzień jest podawana heparyna. Dziasiaj ma mieć podany zastrzykl przeciwbólowy w kręgosłup. Ogólnie osłabione..

Latanie samolotem po usunieciu tetniaka i wymianie zastawki

.. ...brac zasrzyki.Ja miałam zator w nodze i miałam go usuwany.Pozdrawiam i miłego lotu. witam, ja również posiadam zastawki mechaniczne. Przyjmuję acenokumarol i często latam samolotem. Kardiolog powiedział, że nie ma przeciwskazań. Pozdrawiam wszystkich * zastawkowców * . Witam !Jestem po..

Przechodzony zawał serca - Str. 3

.. Może to być zator w nodze którego powikłaniem jest zator płucny - śmiertelny, dlatego mama powinna trafić na ostry dyżur żeby wyjaśnić wątpliwości. pozdrawiam biegiem!!!! na co wy ludzie czekacie? w licpu zmarl moj ojciec, zator plucny od zakrzepicy w nodze :( Cześć! Na temat profilaktyki antyzawałowej mam..

PRZETOKA TETNICZO ZYLNA

.. ...ojciec umarl latem na zator plucny wlasnie od zakrzepicy w nodze :( słucham tylko każdy mówi co innego:( i niei wiem co robic:( ??? nie szukaj pomocy lekarskiej na forum - to forum laikow, kazdy mowi co innego, tutaj co najwyzej mozna znalezc pocieszenie gdy masz nerwice..ale w przypadku..